Keresés

Részletes keresés

szalayberni Creative Commons License 2020.09.20 0 0 56

Sziasztok!

 

Nekünk Szegeden volt a Nagy Napunk a Sziki Vigadóban, azt nagyon tudom ajánlani! Már írtam egy másik esküvős csopiba is, bár lehet ott nem jelent meg rendesen nem értem. Na de tényleg minden nagyon szuper volt. Kerti tavacska, nagy, tágas hely kint és bent is. Nekünk mondjuk külön tetszett, hogy felajánlották hogy legyen ilyen Partymirror selfie tükör is az esküvőn. Nyomtatja egyből a képeket, hűtőmágnest is lehet vele pl.  De láttam pl hasonlót a Mariottban is nem rég, elegáns volt nagyon. 

 

B

Barnagy79 Creative Commons License 2019.03.29 0 0 52

Sziasztok! Hála a gyerekkori barátaimnak, viszonylag sok esküvőn vettem már részt. Különösen csodás élmény volt egy Vasadon, a tóparton tartott esemény. A hangulatos környék, a nyugalom, a szabadság érzet nekem nagyon meghatározó erényei voltak ennek az esküvőnek. A pár nagyon jól választott, mert szerintem, ilyen szemet gyönyörködtető helyszín nem sok van az országban. Nem volt nagy esküvő, de ezzel is csak sokkal meghittebb és szeretetteljesebb volt az egész. A Nádas Tó Park Hotel-ben szállásoltak el minket. Nagyon meg voltunk elégedve a kiszolgálással, nagyon kényelmes, ízléses szobánk volt és wellnessezni is volt lehetőségünk. Én jó szívvel ajánlom ezt a helyet minden házasodni készülő párnak!

lackere Creative Commons License 2018.05.17 0 0 49

Megfordultam már pár nagyon szép esküvőn. Vannak helyek, amiket varázslatosan jóra megcsinálnak. A Marriot, Hilton,  nagyon jó helyen van, de vannak kedvezőbb árú egyszerűbb helyszínek, amikből többet ki lehet hozni. Pl. a Hemingwayben egy kifejezetten szép esküvőn voltam.

 

Üdv,

Way Heming :D

Lilliom01 Creative Commons License 2018.05.10 0 0 48

Sziasztok! Nemrég találtam erre a cikkre, ami egy igazán különleges helyszínt ajánl az esküvőre annak, aki nem mindennapi helyszínre vágyik a NAGY napon: a keszthelyi Festetics Kastélyt.  https://www.keszthelyiprogram.hu/festetics-kastely-eskuvo-helyszin/

 

hambi0901 Creative Commons License 2017.11.14 0 0 46

Anno emlékszem én is lázasan kerestem a párommal az esküvő helyszínt, és szerencsére megtaláltuk a legjobb megoldást. A mi nag napunk Budapest szívében, a legszebb helyen. Nem akarhattunk többet. Csak ajánlani tudom mindnekinek.

PiriSz Creative Commons License 2017.10.12 0 0 45

Sziasztok!

Bár már nem aktuális a kérdés, de háhtha segítek vele valakinek. Szóval nagynénémék esküvőjén voltam ezen a helyen idén nyáron. Balatonfenyvesen nyílt nem is olyan régen (talán 2 éve egy kikötő). A móló végén volt a ceremónia, és valami csoda volt. Én is kedvet kaptam ahhoz, hogy itt, vagy egy hasonló helyen tartsam majd az esküvőmet. Szóval, ha valaki egy különleges balatoni esküvői helyszínt keres, akkor én ezt szívből ajánlom. 


H_G Creative Commons License 2017.09.24 0 0 44

Osztálytalálkozón voltam ott, nem volt finom a kaja.

 

Előzmény: LadyP (43)
LadyP Creative Commons License 2017.03.13 0 0 43

A 3. kerületi Rozmaring Kertvendéglőben voltatok már esetleg esküvőn? Honlap alapján nagyon szimpatikusak, de kíváncsi lennék személyes véleményekre. Előre is köszönöm a válaszokat! :)

tblazsi79 Creative Commons License 2017.01.19 0 0 39

Én nagyon tudom ajánlani a mi helyszínünket: Zánka (Erszébet tábor). Bár most megint új tulajdonos van, kirúgdosták a dolgozók nagy részét, de maga a helyszín csodás. Ha balatoni esküvőt akarsz, akkor érdemes elgondolkodni rajta. Van hoteljük is, kb 70-80 főig el lehet kényelmesen férni. 

 

Ash8 Creative Commons License 2017.01.09 0 0 38

Még mindig nem foglaltad le

a fotóst az esküvődre?

Ne maradj le!

Az esküvői fotósod megtalálásához kattints ide!

Ash8 Creative Commons License 2016.08.17 0 0 34


Itt több esküvői helyszínről is találtok fotókat!

brigi.bib Creative Commons License 2015.12.30 0 0 31

Szia! 

Nekem a bartnőm esküvőja volt az néhány hónapja, ami igazán elbűvölt, és minden eddiginél extrább volt. A Világ Legszebb Kávéházában tartották, itthon, Magyarországon, egész pontosan a New York Palotában. Csodás volt a menü, és kétség nem fér hozzá, hogy ettől különlegesebb és pompásabb esküvőn korábban még nem jártam. Véleményem szerint ez a legimpozánsabb exkluzív esküvőhelyszín Budapesten. Kérjetek személyre szabott ajánlatot, és minden infót megkaptok, amire csak szükségetek lehet! :) 

Anne001 Creative Commons License 2015.08.10 0 0 28

Szia,

olvasom hogy a Városligetnél extrábbra vágysz... Nekem ott volt az esküvőm, építenek neked saját stéget a tóra, este gyönyörű szép a kilátás a várra! Nem tudom, nekem mindent megért hogy nem a város nyüzsgő részében voltunk, hanem tényleg csak rólunk szólt az este, a tóparton... még saját kacsáink is lettek, odaszoktak ^^,

Nézz körül a fotók között, szerintem ennél extrább nem is kell: esküvő a Városligetben

VintageChics Creative Commons License 2015.07.14 0 0 27

VINTAGE esküvői helyszín ötletek!

Jó tanácsok, hasznos információk!


http://vintagechics.blog.hu/2015/07/14/hogyan_valassz_vin tage_eskuvoi_helyszint

www.facebook.com/vintagechics

Asherine08 Creative Commons License 2015.03.27 0 0 18

 

 

Hány nap van még az esküvődig? :)

 

Itt megtudhatod!

 

 

 

         

 

 

 

 

 

 

Asherine08 Creative Commons License 2015.03.22 0 0 17

 

 

Épp fotóst keresel az esküvődre?

     

 

 

 

Ezt nézd meg!

 

     

 

TamiPhotography

 

 

 

oltarelott Creative Commons License 2015.03.06 0 0 16

Helyszín kereséshez nézzetek körbe országos cégadatbázisunkban:
http://www.oltarelott.hu/eskuvoi-szolgaltatok/cegadatbazis/rendezvenyhelyszin/

Hofeherke27 Creative Commons License 2015.01.30 0 0 14

Sziasztok! Bikali Puchner kastélyról érdekelnének véleményének, tapasztalatok. Milyen esküvőhelyszínnek? Árak stb. :) Köszi!

Anna_Anna Creative Commons License 2015.01.14 0 0 13

Sziasztok!

 

Párommal esküvői helyszínt keresünk, és eddig a Fried Kastély Szálloda nyerte el leginkább a tetszésünk. Tartott valaki már ott esküvőt esetleg? Vagy voltatok már ott esküvőn?

 

Előre is köszönöm a válaszokat!

 

Anna

Törölt nick Creative Commons License 2014.12.18 0 0 11

Vőfély nagyon kedvező áron, az országban bárhová!

 

Nézzetek szét itt:

 

http://vofelypisti.hu

 

Kérhettek árajánlatot:

 

http://vofelypisti.hu/ajanlatkeres.html

TamiFotó Creative Commons License 2014.11.18 0 0 10

Esküvői fotós:
TamiPhotography

 

                        

Aniko16 Creative Commons License 2013.12.13 0 0 7

Szia!

 

http://www.nadaspihenopark.hu/rendezvenyek/eskuvok

Igaz, nem Pesten van, de csak néhány kilométerre van tőle. A panzió egy tópart mellett fekszik zöld környezetben.. szerintem csodaszép látványt nyújt. :)

Előzmény: Rebeka&Gábor (-)
eskuvorekeszulok Creative Commons License 2013.09.11 0 0 6
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.09 0 0 5

Igaz, hogy a zöldövezet széle, de nagyon kellemes, korrekt négycsillagos hely a Hotel Budapest azaz a körszálló. Exkluzív budai helyszín egy nagyszerű esküvőhöz és egyáltalán nem drága. A mienk is ott volt. Azóta se voltunk olyan klassz esküvőn :-)

A tömények bevihetők, a választható extra igényeket is vállaló menűsor és a kiszolgálás színvonalas, csak ajánlani tudom. Az étterem az első emeleten van, melyhez tartozik egy kb 200 m2 terasz. Zenekarral együtt kb 150 fő elfér. Grátisz szobát kaptunk a legfelsö emeleten nászéjszakára.

Előzmény: Rebeka&Gábor (-)
újmóni Creative Commons License 2013.09.04 0 0 4

öööö.... ez most kérdés, vagy kérdésnek álcázott gerillamarketing?  :)))

 

 

Előzmény: Rebeka&Gábor (-)
Lédiell Creative Commons License 2013.09.04 0 0 3

Itt is szoktak rendezni. Egy ismerősöm tartotta náluk, meg volt elégedve, de nem igazán olcsó. 

 

http://www.petnehazy-clubhotel.hu/hotel/magyar/eskuvo

Csapszi Creative Commons License 2013.09.04 0 0 2

Nem Pest, de csodálatos, természet a javából, különleges, de nem felvágós és nem is horror ár: Vászoly. Szent Jakab forrás és tó. A vízi szinpadon a szertartás, csodás park.

A leg hangulatosabb és bensőségesebb esküvőn voltunk itt.

 

Előzmény: Rebeka&Gábor (-)
linfury Creative Commons License 2013.09.04 0 0 0

Két éve itt voltunk egy esküvőn ... zseniális a hely, szerintem. Az árait nem ismerem

http://hu.forsterkastely.hu/vadaszkastely

Előzmény: Rebeka&Gábor (-)
Rebeka&Gábor Creative Commons License 2013.09.04 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

 

 Párommal úgy döntöttünk, hogy összekötjük az életünket. Ehhez keresünk megfelelő helyszínt.

 

 Fontos számunkra, hogy zöld övezetben legyen Budapesten és, hogy magas szintű legyen a kiszolgálás. Pár éve részt vettünk egy esküvőn a Bajai Halászcsárdában, Svábhegyen. Nagyon vendégszeretőek a pincérek és munkájuk kifogásolhatatlan volt. A pár elmondása szerint nem is túl drága. Eddig ez a hely nyerte el legjobban a tetszésünket. Minden pozitív és negatív véleményt örömmel fogadnék. És ha van valakinek további ötlete, hova érdemes még elnézni, írjátok le légy szíves. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!