Keresés

Részletes keresés

martinaxe7 Creative Commons License 2015.01.23 0 0 21

A hülyeségre 100%-ot vágnék rá

 

+ Giccsadó...

Andrea Csak Soltész Creative Commons License 2015.01.22 0 0 20

én szeretem az újságot.

R. Ijjatok Creative Commons License 2014.10.27 0 0 19

Csak a lapkeres ~40.000.000.000,- áfája most ~1.890.000.000,- Áfaemelés után ~8.500.000.000,- lenne és hol a Posta, MédiaLOG és a többi!? Ez a legalább 6.610.000.000,- a netadós időben se hiányzik senkinek?

 

Törölt nick Creative Commons License 2013.09.09 0 0 18

Tehát jogos, hogy a hús luxuscikk az újság meg létszükséglet? Ez a kérdés, nem a Sanoma médiaereje ami egyébként hatalmas, mert igenis csak a Nők Lapja címlapokat kell megnéznetek, kedves szadeszmaradványok. Mert az a tiétek, hitbizományban, nem beszélve a hír24 nyílt kormányseggnyalásáról amit az igazi ellenzék kifigurázásával csinál. 

Törölt nick Creative Commons License 2013.09.09 0 0 17

van gáz, de nem mindegy, hogy fűtésre vagy főzésre használják

Előzmény: miszterikx (8)
Lédiell Creative Commons License 2013.09.04 0 0 16

Nem vagyok proli, a nyilvános részvénytársaság meg nem éppen úgy működik, mint a te mutyi-bt-d, főleg Finnországban nem úgy működik. Miért kellene strómannak lennie egy magazinkiadó élén? Pláne egy finn tulajdonú magazinkiadó élén? Ki tenné oda a strómant? Valami finn? Szabó Gyuri amúgy már az előző, holland tulajdonos idején is vezérigazgató volt, szóval nem értem a strómanozásodat. 

Előzmény: miszterikx (15)
miszterikx Creative Commons License 2013.09.04 0 0 15

Ezek szerint a prolik el se tudják képzelni, hogy valami nem úgy megy teljesen, ahogy ők tanulták. Bár én azt tapasztalom, az okosabbja bizony el tudja. Hogy te ragaszkodsz ahhoz, hogy egy részvénytársaságnál nem lehetnek strómanok, hát.......Ezt te valóban komolyan gondolod? 

Előzmény: Lédiell (14)
Lédiell Creative Commons License 2013.09.04 0 0 14

A Sanoma nyilvános részvénytársaság, amelyet a pénzügyi felügyeletek, könyvvizsgálók felügyelnek, nem fog olyan céget leányként feltüntetni, ami nem az. Mondom, szerintem azért erőlteti a Fidesz az ellenséggé tételét, mert kell Simicskának a kiadó vagy a piaca. 

Előzmény: miszterikx (13)
miszterikx Creative Commons License 2013.09.04 0 0 13

Hihetlen vagy. Azt se tudod miről beszélsz, de erőlteted a tankönyvből kiollózott semmit. Tedd!

Előzmény: Lédiell (12)
Lédiell Creative Commons License 2013.09.04 0 0 12

Nyilvános részvénytársaság a Sanoma, nem mutyicég strómannokkal, mint a magyar kkv-k, amelyekben te is benne vagy. Amúgy meg egyre inkább meggyőződésem, hogy a piacának a megszerzése a cél, ezért megy itt a Fidesz részéről a móka, hogy politikai ellenséget csináljanak a Kismama magazin meg a Füles újság kiadójából. 

Előzmény: miszterikx (11)
miszterikx Creative Commons License 2013.09.04 0 0 11

Te részvényes vagy? Ha nem neked hazudhatnak. (Egyébként a másik részvényesnek is. Én is voltam egy cégben más nevén, mert az volt az érdekem.) Meg mindenkinek, a nyilvánosságnak is. Tanulnod kéne az üzletről (leginkább úgy, hogy csinálod), mielőtt mást fikázol üzelti témában!

Előzmény: Lédiell (10)
Lédiell Creative Commons License 2013.09.04 0 0 10

Nem gondolod komolyan, hogy hazudnak a leányvállalataikról a részvényeseiknek.

 

 

Félelmetes egyébként ez a fideszes hozzáállás a Sanomához. Nem tudom, valóban ennyire hülyék vagytok-e, hogy azt hiszitek egy finn tőzsdei cég átveri a részvényeseit évek óta, és kamu leánycégeket talál ki magának, amit a könyvvizsgálók sem vesznek észre, vagy pedig ennyire kell nektek egy ellenség, hogy legyen kit üldözni?

A Sanoma egy női magazinkiadót. Mit vétett a Fidesznek? Soha nem voltak a lapjaiban politikai cikkek. 

Egyetlen magyarázat lehet az egész jelenségre: valaki meg akarja szerezni a piacát vagy a lapjait, nyilván valamelyik fideszes potentát, pl. egy Lajos keresztnevű, aki már így is benne van rendesen a médiabizniszben. Szóval egy mutyi előkészítése az egész Sanoma elleni fideszes propaganda. Más magyarázatot nem tudok elképzelni a jelenségre. 

Előzmény: Törölt nick (9)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.04 0 0 9

"a Sanoma egy finn részvénytársaság tulajdonában van"

 



Papíron :-)

Előzmény: Lédiell (6)
miszterikx Creative Commons License 2013.09.04 0 0 8

Csak kérdezem, a panellakóknak nincs gáz bevezetve? Hát én akit ismerek, mindenkinek van.

Ráadásul a belvárosiak is gázzal fűtenek, nem csak a vidékiek.

Előzmény: Törölt nick (3)
miszterikx Creative Commons License 2013.09.04 0 0 7

Végül is, valóban igazságtalannak tűnik. 

Lédiell Creative Commons License 2013.09.03 0 0 6

Amióta megy a Sanoma körüli fideszes óbégatás, próbálom elképzelni, hogy Szabó Gyuri és a Sanoma hogyan fogja a választást ellenzéket támogató és kormányellenes cikkekkel befolyásolni.

Milyen lapokat is ad ki a Sanoma?

Story Magazin, Best, Nők Lapja, Kismama, Cosmopolitan, Színes RTV, Elle, Marie Claire, Kéthetes RTV, Otthon, Praktika, Wellness, National Geographic, Wellness, Füles és hasonlók:

 

http://sanoma.hu/Hirdetoknek/Magazin

 

Na, most ezekben mégis hogy fog érvényesülni az ellenzék? A Cosmóban "Brüsszeli kalandjaim" címmel Kovács László indíthat majd sorozatot Deutsch Tomi helyett? A Storyban Bajnai Gordont fotózzák majd focilabdával Orbán Viktor helyett? A Kismamában Dúró Dóra és Novák Előd fog babázni Deutsch Tomika és legújabb neje helyett? 

 

Értem én, hogy megy a fosás, de egyrészt szögezzük le: a Sanoma egy finn részvénytársaság tulajdonában van, akik azért tették oda ezt a Szabó György nevű figurát a kiadó élére, mert érti a szakmát, és nem azért, mert jóban van Bajnai Gordonnal vagy Gyurcsány Ferenccel. Másrészt a Sanoma magazinjai nem alkalmasak politikai propagandára egyik oldal felé sem, soha nem is végeztek ilyen propagandát, és valószínűleg nem is fognak. Le kéne már szállni a cégről, mert csak nevetségessé teszi magát, aki azzal riogat, hogy a Füles újság meg az Elle magazin leleplező cikkei eldöntik a választást. 

Előzmény: Törölt nick (-)
II. Tahó Süsü Creative Commons License 2013.09.03 0 0 5

víz: 27%

hús: 27%

áram: 27%

magyar nemzet, népszabi 5%

 

ja... prioritások elvtársak prioritások. Lehet, hogy se vized nincs, se húsra nem tellik, de propagandára mindig fog.

Előzmény: Törölt nick (-)
Mimikeke Creative Commons License 2013.09.03 0 0 4

Giccsadó ??????????????

Törölt nick Creative Commons License 2013.09.03 0 0 3

Én a panellakók 5 %-os távfűtési költségét keveslem, szemben a kertvárosiak 27%-os áfájával (gáz) szemben.

produc Creative Commons License 2013.09.03 0 0 2

5%

 

-Braille-óra vakoknak
-Könyv
-Napilap (hetenként legalább négyszer megjelenő kiadvány); Egyéb újság, folyóirat (évente legalább egyszer megjelenő kiadvány)
-Kotta

Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.03 0 0 1

Szerintem most is annyi, meg mindenre annyi.

runnung man Creative Commons License 2013.09.03 0 0 0

A jobboldali, polgári, nemzeti újságokra 0% ÁFA-t, a hazug nemzetidegen, baloldali szennysajtóra 100% ÁFA-t.

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.03 0 0 topiknyitó

Tarthatatlan a sajtó és a sajtómágnások (elsősorban a Sanoma) korrumpálása a kedvezményes, 5%-os áfabesorolással. Követeljük, hogy ha már a kormány mindent elkövet az alapvető élelmiszerek kedvezményes áfa alá sorolásáért, akkor ugyanekkora erőfeszítést követeljen tőlük az ellenzék is ez ellen a nyilvánvaló megvesztegetés ellen!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!