Keresés

Részletes keresés

H.Niki25 Creative Commons License 7 órája 0 5 2357

Üdvözöllek!

Kedves, megbízható, formás hölgyet keresel?

Szereted a fiatal szexi idomokat??

Állok rendelkezésedre,írd le vágyad mégha extrém is megbeszéljük megvalósítjuk.Mindent diszkréten kezelek!!Ha neked örömet szerzek az nekem is öröm ezt ne feled :) Várom minden kedves régi és új megrendelőmet :) 

Amik közül választhatsz:

képek extra kívánságokkal is 

-videók,személyre szabottan is (arc nélkül)

-nedves ,nyálas,pisis,masztis bugyik bármeddig hordva (francia,tanga)

-illatos zoknik bármeddig hordva ( akár nyálasan is tudom küldeni)

-izzadt melltartók

-szettek (bugyi+ melltartó) kívánság szerint elkèszítve,hordva

A postàt ha elsőbbségivel kéred még mindíg èn àllom ;) Extrém fétisekre is nyitott vagyok csak merd leírni :) Itt kereshetsz: noverke25@citromail.hu

Sexyflower Creative Commons License 1 napja -5 8 2356

Sziasztok!

Ha szeretnél egy erotikus kisugárzású, 31 éves hölgytől friss punci illatú, nedves bugyit rendelni, akkor írj a tunderi1988@gmail!.com -ra.
Írd meg az elképzelésed és aszerint fogom "elkészíteni" a bugyit, amit kiválasztottál. Részemről a diszkréció adott és elvárt.

Extrémebb fétis kérés esetén is keress bátran! ;)

Nettike611 Creative Commons License 1 napja -4 1 2355

Hellobello :)

Kérhetsz tőlem bugyit, zoknit,cipőt, harisnyát, bodyt, leggingset,combfixet vagy melltartót is, elég nagy a repertoárom :)

Írj bátran, és úgy rosszalkodok a kiválasztott darabban, ahogy te szeretnéd!

Több lehetőség van:

-egy vagy többnapos fehérneműk

-mensis és pisis bugyi

-izzadt, edzős fehérneműk, sportruhák

-agyonhasznált koszos cipők és zoknik

-masztis bugyi

-intenzív láb és punciillatú harisnyák,térd és bokafixek

stb...

Ha felkeltettem az érdeklődésed akkor folytathatjuk a nettikeanett611@gmail.com e-mailcímen!

Puszi

Netti

lotuszvirag1111 Creative Commons License 6 napja -10 1 2353

Szia!
Szereted a bevállalós fiatal egyetemista lányokat? Akkor a legjobb helyen jársz, imádok masztizni és minden huncutságot. Sok-sok új punciszaftos bugyival és használt zoknikkal, harsinyákkal várlak titeket! Bármilyen extrém igényed van, keress bátran! :) 
lotuszvirag111@freemail.hu

Peter_xx Creative Commons License 2019.11.13 0 2 2352

Változatlanul csodálatos a látványod is.

Előzmény: Sexyflower (2349)
Barni889 Creative Commons License 2019.11.12 -7 0 2351

Sziasztok! 

Három bugyim maradt még amiktől megválnék. Képek a linkben találhatók, illetve e mail Ben küldök a csajoktól is.Írjatok nyugodtan!! 

E-mail.: Barnipalotas44@gmail.com 

Képek a bugyikról. : https://indafoto.hu/collectioneditor/794563

H.Niki25 Creative Commons License 2019.11.12 -6 13 2350

Üdvözöllek!

Kedves megbízható hölgytől vásárolnàl?Szereted a fiatal vékony formás nőket?

Szeretnél képeket akár meztelen vagy pucsitós legyen szó bàrmiről a fantáziadra bízva teljesítem ,velem mindent meglehet beszélni :) jó minőségű képek nem homályosan és sötéten látszódva...

Tőlem megkaphatsz mindent akár utánvéttel kéred akár előre utalva minden rád van bízva.Elsőbbségivel kérve még mindíg én állom a postát :)Korrekt àrakkal várom visszatérő és új vásárlóimat :)A lényeg megfelelő pénzért remek érzéshez juss!Anyagilag igyekszem hozzàd igazodni :)

Amit kínálok:

-képek extra kívánságokkal is 

-videók,személyre szabottan is (arc nélkül)

-nedves ,nyálas,pisis,masztis bugyik bármeddig hordva

-illatos zoknik vagy harisnyák bármeddig hordva ( akár nyálasan is tudom küldeni)

• izzadt melltartók 
  • Izzadt melltartó nélkül hordott felsők Különböző extra fétisekre is nyitott vagyok lényeg a bizalom ,te leírod és megbeszéljük megvalósítjuk itt kereshetsz : noverke25@citromail.hu
Sexyflower Creative Commons License 2019.11.12 -8 10 2349

Sziasztok!
Erotikus kisugárzású, vörös hajú 31 éves domináns hölgy vagyok formás popsival és finom puncival. ;) Ha finom nedveimmel átitatott bugyim illatát és ízét szeretnéd érezni, akkor írj a tunderi1988@gmail.com -ra. Bármilyen testnedvvel kérheted a bugyit, amit postával vagy Foxpost-ba tudok küldeni (személyes átvételre nincs lehetőség). Amit még kérhetsz plusz összegért: fotósorozat tangában, arc nélkül.

Barni889 Creative Commons License 2019.11.11 -7 0 2348

3 tini csaj bugyija eladó a csajokról és a bugyikról mailben küldök képet, Irjatok!!!!

E-mail.: barnipalotas44@gmail.com

Adriiijj Creative Commons License 2019.11.09 -2 1 2347

Amióta kiírtam, hogy rengeten vannak, akik csak átcsesznek, meg képekre hajtanak, meg a Zolika több fiókról, azóta napi szinten kapok ilyen üzeneteket tőle... 

Felismerni csak a szövegkörnyezetből lehet... Képeket lejmol, utána meg elhord mindennek...

Elegem van.... 

bodotamas Creative Commons License 2019.11.08 0 0 2346

van itt esetleg veszprém környéki eladó? szívesen fizetnék akár kiemelt összeget is használt bugyikért, melltartókért.

H.Niki25 Creative Commons License 2019.11.08 -1 9 2345

Szia!

Én nem úgy értettem ahogy írod ,de mindegy arra írtam hogy mások nem

így gondoljàk ezért minuszoztak téged.... fejezzük itt be szerintem nem

voltál elégedett ennyi leírtad én nem fogok vitatkozni veled leírtam téma lezárva.Neked is más a véleményed nekem is másoknak is nem minősítettelek le!!!! Én nem

is hoztam a fórumra a dolgot te tetted leírtad rendben van írjad de én nem

szándékozom tovább foglalkozni ezzel a dologgal  ha mocskolódni akarsz tegyed nem engem

minősít ez majd hanem téged mert nem küldtem képeket napi 3 at ugye??amit elvártál volna...megszabva mik legyenek rajta...és csodálkozol nem válaszolok !!!nah mindegy én itt befejeztem ezt.

Előzmény: stommmi (2344)
stommmi Creative Commons License 2019.11.08 -10 1 2344

Szia !

Ezt légyszives magyarázd meg,mert nem értem "a minusz 10 amit eddig kaptál mindent elmond "  ????

Én fizettem neked egy bugyiért és mellé szexi képekért  az ,hogy nem voltam elégedett az egy másik történet,meg a többi igéret is !!!

Ha fizettem neked azért amit küldtél ,akkor mi a minusz tiz ???Valakivel nagyon összekeversz !!! Nézz utána a dolgoknak !

Azért ne állitsál légyszives valótlant más korrekt emberekről !

Köszi !

És elnézést a többi forumostól,de a leveleimre nem reagált a Nővérke !

Előzmény: H.Niki25 (2342)
jancsikaa Creative Commons License 2019.11.08 0 2 2343

Kedves Bugyivásárlók!

Milyen oldalakon, hol tudok MEGBÍZHATÓ eladóktól bugyit vásárolni? Tudnátok ajánlani oldalakat?? Normális külföldi oldalak is érdekelnek...

Ide meg kéne egy jó rendszer, amivel ki lehet szűrni a lóf@sz jóskákat....:P:D

Előzmény: Adriiijj (2341)
H.Niki25 Creative Commons License 2019.11.08 -1 6 2342

Szia! 

Nem szállok veled vitába mert felesleges a minusz 10 amit eddig kaptál mindent elmond nincs miről beszéljek.... Köszönöm azoknak akik megvédtek vagy kiálltak mellettem :) nagyon aranyosak vagytok le a kalappal elöttetek ;) továbbra is azon leszek minden kedves új és régi vásárlóm igényeinek megfeleljek :) puszi nektek 😘😘😘

Előzmény: stommmi (2334)
Adriiijj Creative Commons License 2019.11.08 -1 2 2341
Nem azt írtam, hogy nem küld képet. A bugyikról, meg azt viselve én is küldök. Sőt arra is vállakoztam, hogy a neveddel is fotózom. Illetve persze, meg rajtam is, nehogy azt higgye bárki, hogy férfi adja el... Eddig rendben van. De mikor megy, hogy na ebben a vörösben elölrőlnés hátulról (én marha elküldtem), na meg akkor meztelenül is elölről hátulról, ekkor esett le, aztán vásárolni meg nem akar... Ja és igen, a 98 % letűnik és csak képeket akar. C na ebben a fehérben alulról fotózva kérek egyetc, azrán eltűnik... Mindig lebukik, mert "buygiválasztékra kívámcsi", ugyanazzal a szavakkal.

Pont nem értem, mert ezernyi fehérneműs kép van fent a neten és arccal nem fogok küldeni, még akivel ismerkedek, annak sem, nemhogy itt... Ezért nem értem, mire jó a képgyűjtés.

Igenis képet gyűjt a többség, és utána még 3 fiókból rám ír n ugyanaz, képekért no comment...

Senki nem írta, hogy látatlanba kell, de itt csak képgyűjtés megy. Kiforgattad.
Pzol84 Creative Commons License 2019.11.08 -4 3 2340

Sziasztok! Megírom én is a véleményemet, hátha valakit érdekel. Egy dolgot tisztázzunk le azokkal a hölgyekkel szemben, akik azt hiszik, hogy bárki is képgyűjtögető. Mielőtt megírnám a véleményemet és tapasztalatomat azt azért tisztázzuk le, hogy bármennyi fehérneműs, meztelen és izgató képet letudna tölteni az ember a netről. Nem beszélve attól, hogy számtalan felnőtt tartalmú videók is elérhetőek az interneten akár kielégítés céljából is.

Személy szerint én nekem nem mindegy, hogy kinek a bugyiját vásárolom meg, nekem tudnom kell azt, hogy milyen formás popsi viseli azt a bugyit, amit veszek. Engem izgatnia kell annak a képnek, hogy megvásároljam a bugyit, hogy beindítson. Na most, ha egy lapos popsiról kapok képet vagy, amilyen számomra formátlan és nem tetszik, akkor minek vegyem meg. Ha nem izgat fel a kép akkor nem fogom megvenni senkinek sem a bugyiját, ezért tovább lépek és keresek mást, de a kép engem nem érdekel, minek gyűjtögetném....

Aki meg nem méltat arra, hogy küldjön nekem egy képet a testéről mielőtt vásárolok az nem érdekel, szintén keresek mást, külföldi oldalakon is fent vagyok. Én nem fogok utalni a látatlanra, ha nem tudom, hogy miért fizetek nyilván egy forintot sem fogok utalni. Az eladó erre adja a fejét, hogy bugyikat árul akkor igen is tisztelje meg a vevőt azzal, hogy megmutatja mit lehet vásárolni, mit kap a pénzéért. 

Aki úgy gondolkodik, hogy itt mindenki képgyűjtögető vagy úgyhogy ő biztos nem fog egy képet sem küldeni vásárlás előtt, az ne árulja a termékeit, semmi keresni valója nincsen itt..

Fred8814 Creative Commons License 2019.11.08 0 3 2339

Velem is kedves, korrekt, segítőkész volt a Nikinővérke. :)

És igazán nőies.

MarcusCrassus Creative Commons License 2019.11.08 0 0 2338

Sziasztok :)

Valaki tudna ajánlani egy hiteles eladót, minőségi termékekkel?

Alex 35 Creative Commons License 2019.11.07 0 2 2337

Szia drága!

Ha olvasod ,ne foglalkozz ezzel az egyénnel csak beakar mocskolni unalmába.A bugyi tökéletes az ár korrekt a hölgy gyönyörű.Csak ajánlani tudom!

Puszi: Alex

Előzmény: H.Niki25 (2315)
Adriiijj Creative Commons License 2019.11.07 -1 4 2336
A "referencia képek" után a kedves vevők 99 %-a lelép. Csak arra megy ki, hogy minél több fehérneműs és meztelen képet kicsaljon. Tetszik, nem tetszik.
Egy hét tanzlsága, hogy rengetegn kicsaltak tőlem kéoeket, majd átvágtak... Teljesen megbántam ezt. Mint ahogy 3 éve is, akkor többször feladtam postán és most is bedőltem egy hamis bizonylatnak. Teljesen igaza van, hogy nem küldözget mindenkinek képeket.. Mert 99 % csak az átverésre megy.

Szerintem veled kellene vigyázni... Meg a többi szélhámossal. Az általa felsorolt emberkék engem és több másik lányt is átcsesztek...

Ez teljesen ráfizetés...

Pasi7777 Creative Commons License 2019.11.07 0 2 2335

Én megvagyok elégedve vele ,teljesen jó bugyit kaptam a várt bugyi teljesen izgató máskor is vásárolni fogok tőle!Persze ízlések és pofonok...

Előzmény: stommmi (2334)
stommmi Creative Commons License 2019.11.07 -14 6 2334

Sziasztok !

H.Niki 25 -tel vigyázzatok /noverke25@citromail.hu / cimmel hirdet itt !!!

Nála a punciillatos bugyi = parfüm illatuval ,reklamáció után igéret új bugyira,kárpótlás képekre semmi eltünt !

Más email cimre reagál egyböl ,majd utána azt irja,hogy én zaklatom meg követelözöm és hagyjam békén megkaptam amit kértem !

Mintha azért fizettem volna !

Az új lányok itt másképp gondolják mostanában ,ahogy látom,tisztelet a kivételeknek !

Egyébként referenciája van,meg elégedett vevői csomó,biztos csak én vagyok " olyan akinek semmi se jó "  !

Ő biztos majd most leirja  majd az ellenkezőjét /mert elég aktiv volt itt pár napja is,mondjuk akkor is őt zaklaták /,de remélem azért volt értelme ennek a pár sornak .

És jó lenne végre kiszürni azokat akik nem idevalók  !

thongsniffer Creative Commons License 2019.11.05 -4 0 2333

Budapesti hölgytől vennék használt fehérneműket rendszeresen, magasabb árért . Személyes átvétellel, valami nyilvános helyen.  Nem ismerkedni akarok, 1 perces találkozó kb...  Postai úton nem tudom megoldani. Köszi Robi

thongsniffer40@gmail.com

Bugyibaby Creative Commons License 2019.11.04 -5 0 2332

Ha erdekelnek punciillatu bugyijaim jelezzetek nyugodtan Kedveskeim!:)

bugyibaby@gmail.com

Bugyibaby Creative Commons License 2019.11.04 -8 0 2331

Sziasztok Kedveskéim! 
Ha szeretnétek illatos bugyikat vàsárolni tolem várom üzeneteiteket!:)

Pár szó rólam:

♦18 éves vagyok,hosszú szoke hajjal,kék szemmel. Testalkatom átlagos.

Szabadidomben sokat sportolok ami meg is látszik. 

♦Bugyieladási cèllal vagyok az oldalon. Volt már több hírdetésem is de most sok minden újult a rendeléseket illetoen:)

FONTOS!

amennyiben bugyit szeretnél tolem rendelni kérlek figyelj az alábbiakra!:)

💋 Irj nekem erre az emailcimre: bugyibaby@gmail.com itt egyeztetjuk hogy milyen bugyit

szeretnél milyen árban hány napos hordással és egyéb extra kérések ez csak rajtad mulik!:)

💋 A megbeszéltek után a kívánt napon postázom neked a bugyit!

💋 Fizetés csak átutalással lehetséges! 

❌nagyon kérlek titeket hogy meztelen képekkel,masztis videókkal ne keressetek!! 
    Ilyeneket nem teljesitek! Egyedul a kivalasztott bugyirol kapsz kepet ugy hogy rajtam van

Hogy tudd miert fizetsz! Nem magamat árulom az oldalon hanem a bugyijaimat. 

🔞Amennyiben felkeltettem az érdeklödésed irj nekem egy emailt!:) bugyibaby@gmail.com 

jancsikaa Creative Commons License 2019.11.04 -1 4 2330

Úgy van!! Szégyenfalat a KAMUSOK-ról és Dicsőségfalat a KORREKTEK-ről !!! :)

Előzmény: Tom8i8 (2329)
Tom8i8 Creative Commons License 2019.11.04 -1 6 2329

Lányok!

Jó ötlet szerintem, hogy aki csak szórakozik és képekért kuncsorog, azoknak közzé kell tenni a nevét egy listában (vagy ide kiírni a nevét) és akkor Ti lányok tudjátok, hogy vele nem kell foglalkozni, mert úgyis komolytalan...

Véget kéne vetni valahogy ennek. Jó lenne, ha csak komoly emberek lennének itt...;)

Előzmény: Maca888 (2324)
Adriiijj Creative Commons License 2019.11.04 -1 4 2328
Továbbá ez a bizonyos Zoli, Zoltán Sebestyén, Nagy Zoltán fedőnevekkel, seb.zoli0906@gmail.com, zolin78@citromail.hu. Több fiókból, de ugyanazokkal a nevekkel próbálkozik meztelen és egyéb bugyis képeket kicsikarni. Nem rest akár azonnal 3 fiókból is ostromolni. Vásárolni nem fog! Meg ki dől be annak, hogy pirosban hátulról alulról egy képet, előlről és hatulról szeretnél, tudnál meztelent is küldeni, akkor 2-őt veszek. SOHA NEM FOG VÁSÁROLNI! CSAK SZÓRAKOZIK ÉS SZIVAT TITEKET! Vagy legalábbis engem.

Több nevet én sem szeretnék kiírni, de Katona Mártonnal nagyon kell vigyázzni!
4everHandsUp Creative Commons License 2019.11.04 -1 7 2327

Ezt csak megerősíteni tudom !!! HALLA IVÁN és KATONA MÁRTON csak szórakoznak, úgy ahogy H.Niki25 írta.

Óvakodjatok tőlük, csak képet lejmolnak és hitegetik az ember... NE DŐLJETEK BE nekik!!

Előzmény: H.Niki25 (2321)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!