Keresés

Részletes keresés

bibrislonci Creative Commons License 2015.04.01 -1 0 107

plain = sima math ? math=matek ? nem ertem !

math is plain Creative Commons License 2015.03.27 0 0 106

Sziasztok! Magyarországon 4 éve indítottuk el a www.mateking.hu oldalt, aminek jelenleg már 26 ezer felhasználója van és hihetetlenül sok hálás diák, akik végre megértették a matekot. Célunk bebizonyítani, hogy a matekot érthetően is meg lehet tanítani: https://www.youtube.com/watch?v=gWcO_6VW5fU

Idén útnak indítottuk az angol nyelvű változatot www.mathsplain.com címen és biztosak vagyunk benne, hogy pár éven belül az egész világ nagyon hálás lesz ezért az oldalért, de jelenleg nehézségekbe ütköztünk a népszerűsítéssel.
www.mathsplain.com oldal jelenleg teljesen ingyenesen használható, anyagi forrásaink szűkösek, így nem könnyű a weboldal népszerűsítése.
Ha vannak barátaid ismerőseid, akik matekot tanulnak, kérlek ajánld nekik az oldalt, ők is jól járnak vele és mi is:)

Törölt nick Creative Commons License 2014.11.29 0 0 105

Mihez értesz?

Előzmény: tibony (78)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.01 0 0 104

Még nem, de most megpróbálom. Írok nekik egy email.

Előzmény: 21w (103)
21w Creative Commons License 2014.09.01 0 0 103

a voroskeresztnel probalkoztal mar ? ok a profik ebben

Előzmény: Törölt nick (102)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.31 0 0 102

Tisztelt Magyarok közössége!

 

Szeretném a segítségeteket kérni, keresem Amerikába disszidált rokonomat aki a 1940-es 1950-es évekbe ment A neve Kovács István és a szülei Kovács István és Telek Mária akik Gátalján születtek, később Kunágotán éltek.

Segítségeteket előre is köszönöm.

vrev Creative Commons License 2014.01.27 0 0 85

en csak vicceltem

Előzmény: Wolf1160 (84)
Wolf1160 Creative Commons License 2014.01.27 0 0 84

Hello Vrev,

 

Elnezest, csak vicceltem, eszem agaban sincs senkit javitgatni. Amugy milyen valtozasok vannak. Mi jelenleg MO-n vagyunk es az iden megyunk vissza ha minden jol megy... Ki van itt(azaz a forumon) Floridabol?

Udv.

Előzmény: vrev (83)
vrev Creative Commons License 2014.01.25 0 0 83

raadasul igy volt irva : goat=koszveny , dehat nem szamit addig gyerek a gyerek amig jatszik , persze hogy gout , dehat epphogy megkaptam amugy nem veszelyes azota mar mindent eszem es iszom csak sokkal sokkal kevesebbet , ugyhogy hulyen hangzik de hasznom van belole hogy koszvenyes lettem

Előzmény: Motley Fool (82)
Motley Fool Creative Commons License 2014.01.25 0 0 82

Helyesirasi hibakat nem kell megszolni, a forum mar csak ilyen.

Az ember vagy nem tudja hogyan kell irni vagy felre ut. 

A lenyeget ugyis erti aki olvassa. 

Előzmény: Wolf1160 (80)
7gh7 Creative Commons License 2014.01.25 0 0 81

he he he , szia mekk elek

Előzmény: Wolf1160 (80)
Wolf1160 Creative Commons License 2014.01.24 0 0 80

Udv,

 

mitol lettel kecske?? :)))

Gout helyesen....

Nincs harag remelem...

Udv

Előzmény: tgyvg8 (43)
vrev Creative Commons License 2014.01.15 0 0 79

Tisztelt Tibony ! most miamiben vagy a felesegeddel ?

Előzmény: tibony (78)
tibony Creative Commons License 2014.01.04 0 0 78

Tisztelt,Amerikai Magyarok!

 

Felesegemmel idos Emberek gondozasat hazvezeteset vallaljuk referenciaval.

 

A lakhatasert dijmentesen kivulrol kozos megegyezes szerint.Fozes mosas takaritas hazkoruli munkak allatok gondozasa stb,55eves nem italozo,nem dohanyzo hazaspar. Hivataliosan tartozkodunk az Allamokban,amerikai jogositvany van.

Minden megoldas erdekel.

Koszonom a figyelmet!

Tibony

 

vrev Creative Commons License 2014.01.03 0 0 77

NEM biztos de lehet hogy leugrok 1-2-3 hetre miamibe orlandobol

Előzmény: tibony (76)
tibony Creative Commons License 2014.01.03 0 0 76

Tisztelt,Forumozok!

 

B.U.E.K. 2014.Mindenkinek!

 

Tibony

tibony Creative Commons License 2013.12.18 0 0 75

Tisztelt,Fórumozók!

 

Van valaki Floridából,Miami-ból?

 

JÓ EGESZSÉGET MINDENKINEK!

 

TIBONY

Törölt nick Creative Commons License 2013.11.16 0 0 74

Csórikám, rossz a cím.

Nem a városokkal van a baj, hanem csak egyes kerületekkel, Nugodtan elmehetsz New Orleansba a francia negyedbe, vagy Chicagoba Evenstonba...

 

Ua. Budapest "HOVA NE"

http://hovane.blogspot.com/2009/06/ferenc-korut-klinikak-nagyvarad-ter.html

 

Beeeeeeeee....

Előzmény: callin (73)
callin Creative Commons License 2013.11.15 0 0 73
SzJ2 Creative Commons License 2013.11.02 0 0 72

Good luck es varjuk a jo hireket!

Előzmény: FirefighterBP (71)
FirefighterBP Creative Commons License 2013.11.01 0 0 71

Köszi szépen a biztatást! :) Biztos voltam benne , hogy szívesen fogadnak, hiszen a mi közösségünk olyan mint egy nagy család. Itthon is beszoktak hozzánk nézni külföldiek ha itt járnak. Remélem sikerül valamiféle kis szponzorációra hajlamos emberkével/céggel is találkoznom. Majd írok hogy milyen volt

Előzmény: SzJ2 (70)
SzJ2 Creative Commons License 2013.10.30 0 0 70

Amugy baratsagos nepek a tuzoltok ,epp most ment el az ismeros a felesegevel miutan jol bepalacsintazott , ha bemesz akarhova es mondod hogy kollega vagy Magyarorszagrol , biztos hogy orommel fogadnak. Na tudositsal majd neha mi az abra.

Előzmény: FirefighterBP (69)
FirefighterBP Creative Commons License 2013.10.30 0 0 69

Bolond én sem vagyok. Most csak munkáltatót keresni és tűzoltóságokat látogatni megyek. Természetesen jövök haza, nem szereltem le , csak kivettem a maradék pár szabadságomat. Bizonytalanba (és főleg feketén) nem mennék ki. Köszönöm a tanácsokat amúgy!!!!!

Előzmény: SzJ2 (68)
SzJ2 Creative Commons License 2013.10.30 0 0 68

Sok sikert. Csak jol gondold meg , mert latok itt eleg sok embert , negyvenot+ evesek , akiknek mar fogy az erejuk , esetleg valami betegseg is jelentkezett , nem tudnak mar ugy dolgozni mint fiatalabb korukban , pedig itt csak a fizikai erejukre tamaszkodhatnak,aztan hivatalos papirok hijan  most szivjak a fogukat hogy minek is vesztegettek el az eletukbol eveket!

En ha mennek akkor inkabb Europan belul keresnek valamit , de most bizonytalanra Amerikaba jonni eleg kockazatos. A turistaut az mas.

Előzmény: FirefighterBP (67)
FirefighterBP Creative Commons License 2013.10.30 0 0 67

Ez magyarországon is így működik. Én is tűzoltó vagyok.Majd oda figyelek.Remélem lassan sikerül majd találnom kint valamilyen szponzort.

Előzmény: SzJ2 (66)
SzJ2 Creative Commons License 2013.10.30 0 0 66

Hat beszelgetni azt lehet. Sok sikert mindenesetre.( amit a haver elmondott az az hogy eloszor kitoltod az applicationt ha onkentes tuzolto aksrsz lenni , elbeszelget veled az ors parancsnoka , reszt veszel egy  szazegynehany oras kikepzesen es utanna  onkentes tuzolto vagy. Azert nem szeretik egyebkent ha valaki ott kavar az allomason aki nem oda tartozik mert mi van ha a labara ejt egy kalapacsot , vagy egyeb baleset eri? Horribilis osszegekre perelheti az allomast , hogy ot mint laikust oda beengedtek , es  ezt szeretnek elkerulni.

Előzmény: FirefighterBP (65)
FirefighterBP Creative Commons License 2013.10.30 0 0 65

Hát nem tudom. Volt pár ismerősöm Amerikában már de ilyert még sosem hallottam. Van nekem is FDNY , Baltimore-i tűzoltó ismerősöm. Mindegyik tűzoltóság szinte épít a turizmusra , hogy emberek nézhessék meg a tűzőrséget ismerhessék meg a tűzoltók munkáit. Nem vonulni fogok velük, hanem beszélgetni .

Előzmény: SzJ2 (62)
KFerenc123 Creative Commons License 2013.10.29 0 0 64

Mint írtam üzlettársat keresek. Tehát a profiton osztozunk.

Én adom a technikát, szoftvert, a 8 éves tapasztalatot, üzleti tervet, stb, az üzlettárs pedig a "helyismeretet" és a szükséges munkát, ami kell a beindításhoz és üzemeltetéshez.

 

Ha már befutott "korában" nézzük a honlapot, akkor világbajnok órabért jelent, de ennek nyilván így semmi értelme. Ez nem órabéres távmunka, hanem egy együttműködési partneri / üzleti viszony.

 

Előzmény: Camo_BDU (59)
KFerenc123 Creative Commons License 2013.10.29 0 0 63

E-mailben szívesen megadom a weboldal címét. Nem szeretném, ha keresők kidobnák a forumhozzászólás alapján.

Napi 6000-8000 közötti látogatottsága van. Nem általános mident hirdető oldal. A saját kategóriájában benne van a top 3-ban Magyarországon.

Előzmény: Motley Fool (58)
SzJ2 Creative Commons License 2013.10.29 0 0 62

Csak vigyazz nehogy megusd a bokad te is meg aki beenged az is , mert tuzolto ismerosom azt mondta hogy szo sem lehet ilyesmirol. Hivatalosan.

Előzmény: FirefighterBP (61)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!