Minden max. 14 cm-es, vékony, borotvált kukival rendelkező férfit szívesen várok ebbe a topicba. Tegyetek fel képeket, és szervezzük meg a meztelen napozást, meztelen túrákat.
Sziasztok! Szívesen barátkoznék, beszélgetnék kis kukis társaimmal, tabuk nélkül. Természetesen diszkréten. E-mail: srac18ker@citromail.hu Amennyiben írnál, kérlek írj magadról 1-2 sort és képet is csatolj. Köszönöm.
Az ilyen kis kukikkal sajnos nekem normális aktus esetén nulla élvezet volt. Viszont a srácok ügyesen kompenzálnak. Egyszer volt egy olyan kis szerszámos szeretőm aki vb. nyalt... a szerszáma akkor volt a huvelyk és a mutató ujjammal tudtam csak megfogni. De élveztem pöckölgetni és bekalni az ajkaim közé, miközben a homlokom a pasi pocakjának nyomódott... extrém sokat spriccelt, komoly mennyiséget, messzire lőtt!
Azt úgy általaban észrevettem a kis kukis fiúknak több a spermajuk és messzire sprickolnak!