Keresés

Részletes keresés

kennarmer Creative Commons License 2013.09.12 0 0 5

Köszönöm a válaszokat

Még vissza térünk rá

csak kicsit a munka elveszi az időm!

NevemTeve Creative Commons License 2013.07.18 0 0 4

Igen, egy daemon (batch, service, háttérprocessz stb) kell fusson. Az az érzésed, hogy nem fut? Próbáld ki ezeket a parancsokat root-ként:

 

service mysql status

/etc/init.d/mysql status

 

Előzmény: kennarmer (3)
kennarmer Creative Commons License 2013.07.18 0 0 3

Szia Teve!

 

A lenti leírásból (link) látszik hogy kell neki a php és a mysql

Ezek mennek már , úgy telepítettem fel mindent ahogy a lenti leírásban szerepel

 

 

csak hogy van egy "daemonnak" nevezett (lehet rosszúl nevezem nem a nevén) Script ami felelős a panelnél azért hogy a játék szerver elinduljon :S na itt a hiba mert nem indul :( 

Előzmény: NevemTeve (2)
NevemTeve Creative Commons License 2013.07.18 0 0 2

> elsőnek a mysql - nem akart kapcsolódni nem baj úgyis van weblap annak a mysq-adatbázisával megoldottuk de a Daemon nem akar futni

 

Lehetne ugyanezt értelmesen? Hogy pontosan mit csináltál, és pontosan mi történt? Vegyük úgy, hogy nincs telepátia, hanem csak a leírt szavakból tudjuk megérteni egymást.

Előzmény: kennarmer (-)
kennarmer Creative Commons License 2013.07.18 0 0 1

Köszi a tippet de azért hátha! :)

 

Kukipapa (r) Creative Commons License 2013.07.18 0 0 0

Jaja, No Win, hiszen Windowson 1 percig is eltart a telepítés, ahogy nézem...

 

Na mindegy, ha No Win, hát No Win... Javaslat: próbálkozz a pcforum.hu-n, szerintem ott nagyobb eséllyel tudnak segíteni ilyen jellegű szakmai témában, mint itt.

Előzmény: kennarmer (-)
kennarmer Creative Commons License 2013.07.18 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

Hát eléggé el vagyok keseredve  :'(  Egy nagyobb társaság tagjaként elvállaltam , hogy feltelepítem egy dedikált szerverre a multicraftot  Centos 6 64bit-re esett a választás mert hát arról sokat írtak miképp kibéreltük a dedikált szervert és kifizettük a liszenszt :S  de 3napja nem alszom mert sehogy sem akarja a dolgot ...

elsőnek a mysql - nem akart kapcsolódni nem baj úgyis van weblap annak a mysq-adatbázisával megoldottuk de a Daemon nem akar futni most itt állunk egy vassal és egy liszenszel de nem érünk vele semmit :(

Hol rontom el ? mit csinálok rosszul ? más operációs rendszert kellene ? (no Win)

Ezt vettem alapul : http://shadyshosting.com/forum/thread-65.html
Nagyon szépen kérlek bennetek segítsetek :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!