Keresés

Részletes keresés

LászlóPista Creative Commons License 2016.08.26 0 0 11

Nekem ez jött be.

http://hello.inetrack.hu/t/inetracker-alkalmazas/68

Egy-két dologra figyelni kell:

- nem lesz normális útvonalad, ha energiatakarékos módban van a teló

- csak 4.0 Android felett működik elfogadhatóan, meg amúgy ilyen "saját márkás" telefonokon nem igazán jó, megszakad az útvonal (gyenge minőségű céges telón próbáltam először), Samsungon nagyon pontos útvonalat ad, meg is lehet oszatani a pozit vagy az összes útvonaladat másokkal

- ingyenes és reklámmentes

Alfika Creative Commons License 2013.08.28 0 0 10
bindera Creative Commons License 2013.08.28 0 0 9

Már a laptopon sem.

bindera Creative Commons License 2013.07.21 0 0 8

A laptopomon én is látom, a telefonról tünt el.

Előzmény: Alfika (7)
Alfika Creative Commons License 2013.07.18 0 0 7

Nem tudom nálatok mi lehet a gond, nekem simány megy mobilon a google térkép alkalmazásában a kordináták menüpontban (mert már régóta nem latitude a neve), neten meg a http://google.com/latitude címen...

bindera Creative Commons License 2013.07.18 0 0 6

Nem tudom miért baszta el így a google.

Akikkel eddig néztük egymást senki sem tudja használni.

Most hogy van ez a topik nézegettem, ajánl valamit a G+-on keresztül, de az értelmezhetetlen számomra.

én lemondtam róla.

Előzmény: Tyorotyere (5)
Tyorotyere Creative Commons License 2013.07.18 0 0 5

Nem frissítettem! Vagyis igen de kitöröltem mert eltűnt nekem is! Nem tudom miért de nem küldi az egyik a másiknak a jelet! Önmagukba nagyon jól működnek de amikor közölni kell a poziciót akkor semmi!

Előzmény: bindera (4)
bindera Creative Commons License 2013.07.18 0 0 4

Akkor ne frissitsd a mapsodat, mert onnan nekem eltünt a latitude valahova egy másik google alkalmazásba, de az meg nekem nincs meg.

Talán a google+ a neve.

Előzmény: Alfika (2)
Tyorotyere Creative Commons License 2013.07.18 0 0 3

Akkor lehet, hogy a applének a google latitude programja nem szereti az androidos google maps latitudját vagy fordítva? Kimentem mind a két készülékkel. A kezdő térképen mind a kettő egy helyen volt egymás melett. De elindulok és mind a kettőnél a saját fiókhoz tartozó kép megy csak a másik ugyan ott marad mind a kettőnél a kiindulásnál. 

Előzmény: Alfika (2)
Alfika Creative Commons License 2013.07.18 0 0 2

Úgy ahogy eddig... Nálam nem változott semmi...

Előzmény: bindera (1)
bindera Creative Commons License 2013.07.18 0 0 1

Most hogy?

Valamit átvariáltak, és nekem teljesen eltünt minden és mindenki.

Előzmény: Alfika (0)
Alfika Creative Commons License 2013.07.18 0 0 0

Nálunk a családban mindenkinek androidja van, és szépen látjuk is egymást.

Előzmény: Tyorotyere (-)
Tyorotyere Creative Commons License 2013.07.18 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

 

Szeretném a segítségeteket kérni. Hőlégballonozom és a szeretném a ballont követni élőben a földről. Ehez van egy Ipadom és egy HTC desire x. Mind a kettőn van internet és Gps es funkció. A latituddel szerettem volna összehozni a dolgot de nem működik. Két különböző fiókkal jelentkeztem be felvettem egymást barátnak. A térképen saját magát mindegyik követi de egymást már nem :D A htc nél néha találkozok olyan üzenettel, hogy a location igénybevételéhez telepítsem újra az sd kártya fáljait. De akkor miért tudja magát követni ha nem működik? Tudtok nekem ebbe segíteni? Fontos lenne. Más megoldás is érdekelne a havi fizetős gps követésen kívűl :D Ksözönöm szépen!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!