Keresés

Részletes keresés

Flanell Creative Commons License 2013.08.01 0 0 16

Nem.  :)

A 40 m-t csak az utca aszfaltján tudnám kitekerni.

Előzmény: gergerg (15)
gergerg Creative Commons License 2013.08.01 0 0 15

Nem gondoltál még téli vízkőtelenítésre?

Előzmény: Flanell (14)
Flanell Creative Commons License 2013.08.01 0 0 14

Idén vettem 6 millest, mert az volt helyben, jó drágán, és nem kellett sok. Ugyanúgy csepeg az is, mint mindegyik, de nagyon gyenge, tényleg egy évre való, nehéz odébb pakolni.

A 8-as minden tekintetben megfelel nekem. Ennél drágábbat nem is érdemes, a régivel is az az egyetlen gond, hogy csupa vízkő lett mostanra a csövek belseje, és az eldugítja a mikroszűrőket. Maga a cső simán kibírna biztos 10-20 évet, már ha nem lyukasztja ki a kapa vagy a pocok foga.

Egy maradék új darabot tettem egy régi után, az is rögtön eldugult a belemosódó vízkőtől.

Előzmény: gergerg (11)
Szandra63 Creative Commons License 2013.07.30 0 0 13

Eladó műanyag térkőszegély, 800 Ft/ m, 20 m van egy kötegben. Postai úton is eltudom küldeni, de az a vevőt terheli. Érdeklődni: sz.alexandra63@gmail.com vagy 30/334-94-74-es telefonszámon.

gergerg Creative Commons License 2013.07.29 0 0 12

Drága basszus, drága, de én most napi 600 liter vizet hordok szét kannával napi 10 óra munka és 3 óra utazás mellett. Na ez sem olcsó. (mióta van tartályom tudom mérni mennyi fogy)

Előzmény: takacs.j (8)
gergerg Creative Commons License 2013.07.29 0 0 11

6 milest 13ft/m-ért is találtam, de egyébként sem járok arra.  Van egy évem, vagyis egy fél évem. Most kezd száradni a sarpo mira szára, egyértelműen az szárazság miatt, ha már lett volna szalagom, nem száradna. :-( ahol 13 forint, ott természetesen 3000m-es a tekercs. Viszont van 15 miles 30ft-ért 1000m-es tekercsben. Jó lett volna ha már vettem volna valamilyenből kevesebbet hogy kitapasztaljam melyik lenne jobb.

Előzmény: Flanell (9)
Flanell Creative Commons License 2013.07.29 0 0 10

Erre minimum 0,3 bárt írnak, ami 3 m esést jelent, de szerintem elmegy 2 m-ről is. (Nem próbáltam.) Minden csepegtetőre 0,3-at írnak, amit eddig láttam.

Előzmény: Flanell (9)
Flanell Creative Commons License 2013.07.29 0 0 9

Nem jársz Hort vagy Csány felé?

Ott a 6 milles (azaz az egyszer lerakós) kimérve 20 Ft, a 8 milles (felszedhető, szűrővel nekem 4 évet bírt) pedig 22 Ft. Ez több kilométeres tekercsben is csak 3 Ft-tal olcsóbb méterenként.

Van náluk mindenféle fitting is.

Postán is elküldik, de ha jársz arra, érdemesebb személyesen összeszedni a dolgokat, elsőre én is elmagyaráztattam magamnak, mi mire való.

Gödöllőn is van ilyen bolt, de azt nem tudom, hol.

Előzmény: gergerg (-)
takacs.j Creative Commons License 2013.07.29 0 0 8

Én is hasonlót szeretnék. Szabadkifolyásút és napelemről műkődött. Én egy 1/4" micro rendszer szeretnék összerakni. Több helyen lehet kapni, csak így sajnos elég drága.

Most keresek valami olcsóbb megoldást.

 

Előzmény: gergerg (7)
gergerg Creative Commons License 2013.07.29 0 0 7

Őszinte legyek? Fogalmam sincs. Azt tudom hogy tartályból szabadkifolyással szeretnék locsolni zöldségeket. Nincs tapasztalatom vele, így fogalmam sincs milyen kellene nekem. Az biztos hogy kéne. :-)

Előzmény: takacs.j (6)
takacs.j Creative Commons License 2013.07.29 0 0 6

Én most keresek rendelési lehetőséget. Neked milyen átmérőjű kellene ? Én microt keresek.

 

Előzmény: gergerg (-)
lizy72 Creative Commons License 2013.07.29 0 0 5

Jó ötlet :) 

 

gergerg Creative Commons License 2013.07.25 0 0 4

Örülök hogy végre tetszik valakinek, én úgy gondoltam hogy ha valaki szeretne társulni valamiben, az beírja ide, majd ficseli jön-e jelentkező. Vagy, aki szivesen belemegy ilyenbe, az nézegeti ki mit szeretne, és ha neki is kellene, akkor jelzi. Nyilván nem most van a rendelős időszak, sokkal inkább tavasszal, de én már ilyenkor is tervezgetem a jövő évet.

amalakamala Creative Commons License 2013.07.25 0 0 3

Szuper ötlet ez A topic. sokszor gondolkodtam mar hasonló helyzetben hogy mindig minden mennyivel olcsóbb lenne ha össze tudnánk fogni. Gyakran az ember nem is tudja megrendelni az árut mert kis kiszerelésben nem kapható. A csepegteto szalagot át kell gondoljak mert mar vásároltam valamennyit,hogy kell e meg nekem. nagyon jo lehetősez itt az indexen ez a topic!,,

 

Előzmény: gergerg (2)
gergerg Creative Commons License 2013.07.21 0 0 2

Mivel senki nem volt hajlandó.....

Előzmény: janijani (1)
janijani Creative Commons License 2013.07.21 0 0 1

Az önnullázás csúnya dolog, aki ilyet tesz egyéb gazságokra is képes lehet.

Előzmény: gergerg (0)
gergerg Creative Commons License 2013.07.18 0 0 0

Na ha lenullázni sem akarja akkor majd én nullázom. 0

gergerg Creative Commons License 2013.07.18 0 0 topiknyitó

Nekem szükségem lenne csepegtető szalagra, nyilván már nem ebben az évben, de jó lenne társulni a beszerzésban, mert ahol olcsó, ott leginkább nagy kiszerelésben árulják.

 De várom hogy ki mit venne közösen, sok esetben egy kiszállítási díj, +1 postaköltség, olcsóbb mint 2 kiszállítás.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!