Keresés

Részletes keresés

chicagoi Creative Commons License 2013.07.07 0 0 0

Minden közmű esetén külön külön kell fizetni. És a kiépítést is te állod.

Előzmény: Sanyi976 (-)
Sanyi976 Creative Commons License 2013.07.06 0 0 topiknyitó

Sziasztok,

 

Most láttam egy zuglói új lakás hirdetésben külön kiemelve, hogy az ár tartalmazza a közműfejlesztési hozzájárulást is.

Ezek szerint van, hogy tartalmazza és van, hogy nem?

Ha lehet, hogy még a feltűntetett áron felül ilyet is kell fizetni, akkor valaki meg tudná mondani, hogy Zuglóban ennek mennyi az összege? (per nm?)

 

Köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!