Keresés

Részletes keresés

tamcsi250 Creative Commons License 2016.12.31 0 0 16

Szia, köszi a hozzászólást :) tényleg minden megjött időben :)

wünscher Creative Commons License 2016.11.22 0 0 15

Szia! Pár cuccot már rendeltem, eddig minden lejött időben. Sőt, volt olyan termék, ami rögtön az első határidő napján jött le. Szóval szerintem ne aggódj, nem hiszem hogy késni fog :)

Előzmény: tamcsi250 (14)
tamcsi250 Creative Commons License 2016.11.18 0 0 14

Sziasztok!

 

Most rendeltem másodjára ebay-ről ismerős által, szóval még nem vagyok járatos abban, mikor érdemes rendelni így karácsony közeledtével. Találtam néhány kisebb ajándékot, mindössze 2 telefontokról és 2 kulcstartóról van szó. Nov. 12.-én rendeltük meg őket Kínából, de az esetleges szállítás nov.28-dec.20 közé esik. Van rá esély, hogy karácsonyra megérkeznek? Én úgy tudtam, hogy ha ekkor rendelek még megjön addig, de többen többfélét mondanak. Szóval nem tudom mire számítsak, nektek van ezzel kapcsolatban tapasztalat?

swat00 Creative Commons License 2016.10.01 0 0 13

üdv.segitséget kérek.Ez mit jelent:Estimated delivery Oct 03, 2016 - Oct 25, 2016 Tracking number: Tracking numberRS229680866CN We had to remove this listing from the site and you're not required to complete the transaction. If you've already sent payment, the sale should process as normal and you don't have anything to worry about. If you have any questions about delivery, please check tracking or contact your seller. If you run into any trouble along the way eBay is here to help. Please visit the Resolution Center to help resolve any problems you may encounter. This user is no longer registered on eBay.

 

Köszönet a válaszért

panzergeneral Creative Commons License 2015.08.23 0 0 12

Sziasztok!

 

Az alábbi lenne a problémám:

Rendeltem egy terméket egy vevőtől. 12 hónap alatt  1 negatív a többi pozitív. 99,7% volt.

Kifizettem majd másnap írt az ebay, hogy törölték a terméket de ne aggódjak várjam a csomagot. Ha mégsem jön meg írjak nekik.

Na én ezen bekattantam és nyitottam egy ügyet. ebayon és paypalon is. A paypal egy nap múlva visszaírt, hogy elutasítja arra hivatkozva, hogy minden rendben a tranzakcióval. Ami érthető mert kifizettem ő majd küldi és szeptember 8-18 között kellene a cuccnak megjönni, viszont az eladóval a kontaktot felvenni nem lehet mert törölt regisztráció fogad.

 

Az lenne a kérdésem, hogy tudok majd megint reklamálni vagy elcsesztem és csak egy ügyet lehet egy termékhez indítani?

A választ köszönöm.

Gyömrő-Molnár Béla Creative Commons License 2015.07.10 0 0 11

Sziasztok! Amerikai eBayről (ebay.com) egy eladótól háromféle terméket szeretnék rendelni. Azt hogy lehet megoldani, hogy a hármat egy csomagban küldje el? Úgy ugyanis a postaköltség is kevesebb lenne...

hachi81 Creative Commons License 2015.04.14 0 0 10

Tiszteletem!

Olyan kérdésem lenne ha sikerült az eladóval egyeztetni rendelés visszamondása után a full refund dal kapcsolatban akkor utána van e más teendőm, vagy csak várnom kell? Kártyával fizettem. Előre is köszi!

 

Good news--your order was cancelled.

The seller refunded £25.51 back to your original payment method, and you don't need to do anything else

Ezek szerint nem, de még nem kaptam semmit vissza(10nap).

ferke131 Creative Commons License 2014.06.11 0 0 9

Hong Kongból érkező telefont megpakolják egy kis áfával szerintetek?

köszi!

aircom Creative Commons License 2014.05.24 0 0 8

Szaisztok! Rendeltem egy DOOGEE DG350 telefont az ebay.com-on és a posta ráfizettette velem az áfa-t, majd amikor megkaptam, kiderült, hogy egy régebbi, DG300 telefont küldtek. Nyitottam egy case-t, hogy legalább az árkülönbséget és az áfa különbséget fizessék vissza, ami kb 50$. Most ezt kaptam, miután 19$-t felajánlottak, de visszautasítottam: "Dear friend thanks for your understand and support wait for your news about the case have been closed and then we will resend the item to you asap if you do not want to close it, how about we refund to you first ?thanks for your support if you have any issues,pls contact with us nice time huangxin" .  Sajnos nem értem, pontosan mit akar...
Kérdezem tőletek, hogy ez mit jelent és mit tennétek az ügyben? El akarja küldeni, amit eredetileg rendeltem? Akkor küldjem vissza a téveset? Köszönöm, ha segítetek! Szerencsére így még nem jártam, nem tudom, mi a teendő.

nokedli2002 Creative Commons License 2014.04.12 0 0 7

Sziasztok!

 

Rendeltem ebayról, és vámoláshoz kellene számla. Paypal-el fizettem, hogy tudom igazolni, elküldeni?

ferko05 Creative Commons License 2014.01.18 0 0 6

Sziasztok. Aki szeretne Ebayről, Banggoodról rendelni, de nincs paypal számlája annak jelképes összegért(200Ft/rendelt darab) segítek szívesen. részleteket e-mailen megbeszélhetjük: jeanreno1@citromail.hu. Minden rendeléskor továbbítom az igazoló mail-t a fizetésről és a rendelésről. 

Natif Creative Commons License 2013.11.23 0 0 4

 

 

Sziasztok!

 

Rendelt valaki közületek ilyen kabátot?

 

 

 

 

 

Nekem még nem érkezett meg, többen jelentették, végül a pénzem visszakaptam.

Tracking kódot kaptam, ami nem megy tovább ennél:

 

2013.11.01
21:26

Küldemény információ: 
Küldemény felvéve / Item accepted

2013.11.02
13:32

Küldemény információ: 
Célországba elküldve / Item sent abroad

2013.11.03
00:13

Küldemény információ: 
Célországba elküldve / Item sent abroad

 

 

 

Annyira tetszik, hogy megrendeltem újra, egy kétes eredetű eladótól (most már így gondolom)

mert annyira irreálisan olcsón adják 4 ezerért, hogy tartok tőle ebből se lesz semmi.

 

Van itt olyan aki ilyen olcsón vette és megjött? Meg volt vele elégedve?

Mennyiért vetted, és melyik eladótól? 

 

Köszönöm szépen előre is! :)

 

Ubul von Palpusztai Creative Commons License 2013.07.02 0 0 3

0

pajaci Creative Commons License 2013.07.01 0 0 2

A telefonszámod meg találják ki?

Előzmény: zzolikaaa (-)
Törölt nick Creative Commons License 2013.07.01 0 0 1

He?

Most arra gondolsz, hogy ha az amerikai nem küldi el ide, te jutalékért megveszed és elküldöd?

 

PETYUS Creative Commons License 2013.07.01 0 0 0

Te h0z0d be?

Előzmény: zzolikaaa (-)
zzolikaaa Creative Commons License 2013.07.01 0 0 topiknyitó

Fix áras termékek beszerzése olcsón...Hívj vagy keress e-mailben bizalommal...bekimotors@gmail.com

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!