Keresés

Részletes keresés

Victarion Creative Commons License 2 órája 0 0 18817

Nizoral sampont találtam visszaolvasva, ha jól tévedek :). Azt is írja, hogy több hónap alatt kezd el hatni.

Előzmény: watson75 (18815)
Antika_Sz Creative Commons License 5 órája 0 0 18816

Nagyon megköszönném ha Riccardo esetleg megosztaná ezt velem is.

Előzmény: watson75 (18815)
watson75 Creative Commons License 5 órája 0 0 18815

Asszem Riccardo sorstárs nak volt valami javaslata kenőcs re

Előzmény: Antika_Sz (18811)
Diótörő Creative Commons License 6 órája 0 0 18814

Azt hiszem, az lehet a taktika, hogy havonta leméri a proszti méretét és ha csökken valamelyest, akkor talán megpróbálkozhat a kivétellel.

Most már engem sem zavar, a vérzés megszűnt, szar az idő, úgysem lehet menni sehova sem és inkább azt kell nézni, hogy mi a jó benne.

Mert simán átalszom az éjszakát, szemben a korábbi 1-2 éjszakai vizeléssel.Most 7-8 óra alvás egyfolytában, csak fordulni nem szabad, de azt meg szédülés miatt amúgy sem teszem :-) Eszem mellé még a Prosztamolt, csak hogy megnyugtassam magam, hogy én mindent megteszek.

Előzmény: MGB 1967 (18808)
Matt1973 Creative Commons License 6 órája 0 0 18813

Köszi, hogy megosztottad velünk!

Ki a gyógytornászod? 

Előzmény: zlatanibra (18810)
RG655 Creative Commons License 7 órája 0 0 18812

Szia!

Segíteni nem tudok, de nekem is volt ilyen az elmúlt hónapokban, szintén erekciónál vettem csak észre. Nem kötöttem össze a prosztatagyulladással, orvos se látta. Néha jött csak elő, elmúlt magától, mostanában nem emlékszem, hogy lett volna.

Előzmény: Antika_Sz (18811)
Antika_Sz Creative Commons License 9 órája 0 0 18811

Sziasztok! 10 éve küzdök ezzel a navalyával. Általában enterococcus f. jön ki leoltás után és ez ugye mint tudjuk kiírhatatlan...

Sajnos 2020 karácsonyán visszajött egy hosszabb nyugvó időszak után a panasz, tenyésztések semmit sem hoztak ki így csak vaktában ment amoxicillin majd levofloxacin majd doxy kúra 2 hetesek voltak mind. Jelenleg a helyzet jobb de megjelent egy nagyon furcsa bőr tünet. A makk egy része és a fityma bellemeze is erekció után olyan mintha ki lenne száradva vagy hámlana ugyanez a helyzet ejakuláció után is. Canesten, betadine és bőrgyógyász által készíttetett kenpcsökön már túl vagyok mégis ez a dolog megmaradt. Esetleg erre valakinek ötlete? Urológusom a bőrgyógyászra mutogat a bőrgyógyász szerint ez a krónikus prosztatagyulladás bőrtünete. Kérem akinek van hasonló tapasztalata ne tartsa magában! Köszönöm!!

zlatanibra Creative Commons License 21 órája 0 0 18810

Sziasztok !

Én is végigjártam minden urológust, de így utólag  feleslegesen tettem, több százezer forint az ablakon, nem ők nem tudnak ebben segíteni, itt teljesen másról van szó , a medencefenék körüli izmok nincsenek rendben, 1 hónappal ezelőtt felkerestem egy gyógytornászt és szinte már tünetmentes állapotról tudok beszámolni a gyakorlatainak köszönhetően, herefájdalmaim voltak, a péniszemben égő érzés, combfájdalom, derékfájdalom,minden eredményem negatív. A lényeg a lényeg hogy ez nem urológiai probléma, hiába ott lent fáj, kivéve ha bakteriális prosztatagyulladásról beszélünk, de az gyakorlatilag tenyésztés után ab vel kezelhető. Kitartást mindenkinek, ahány ember annyiféle probléma, de ezt az utat ajánlanám akinek non-bakteriális prosztatagyulladást állapítottak meg.

Victarion Creative Commons License 22 órája 0 0 18809

Köszönöm a válaszokat! Kipróbálom a linkelt tornát. Szimpatikusnak tűnik az illető.

MGB 1967 Creative Commons License 27 órája 0 0 18808

Úgy értettem, hogy hagyni kellett volna téged kicsit (1-2 órát) katéter nélkül, hogy tudsz-e normál módon vizelni.

A helyedben a következő cserénél szólnék, hogy várnál kicsit, hátha megindul magától a vizelet.

Valamit mégis rosszul csinált ha vérzik. Ha 1-2 nap múlva is vérzik, menj vissza.

Nyugodtan nyomhatsz székelésnél, nem fog mellette szivárogni, főleg ha előtte kiengeded a vizeletet.

Tudom mik a Gelmor mellékhatásai, de szerintem csak hosszabb idő után jönnek elő, ha egyáltalán. Én a Duodartot szedem, csak a homályos látás mellékhatást tapasztalom.

Jobbulást, drukkolok neked.

Előzmény: Diótörő (18807)
Diótörő Creative Commons License 30 órája 0 0 18807

Szia!

Pedig a dokira azért csak nem lehet panaszom, szépen csendben tette a dolgát, nem nagyon mondta, mit és miért csinál, de amikor kirántotta, csak úgy cuppant, jöhetett vizelet is.

Odatettek egy kis tálat, aztán rögtön tolt fel valamit, először mintha nem az új katétert, hanem esetleg valami mást, talán csak előkrémezte a húgycsövet.

A betétel sem volt kellemes, a klinikán miért nem vérzett, még be is írták, hogy nem volt vérzés.Másnap reggelre aztán kitisztult, de pl. ebéd utáni fekvést követően ma is eléggé sötét volt. Székletnél igyekszem nem nyomni, mert akkor - gondolom - a vezeték mellett igyekszik kiszivárogni.

Gelmort kaptam, egyelőre persze pár nap után nem érzek mellékhatást, pedig írtak eleget vagy fél méteres papíron.

Hát a nyár biztos elmegy erre, aztán majd meglátjuk.

No mindenkinek jobbulást kívánok.

Előzmény: MGB 1967 (18801)
Matt1973 Creative Commons License 1 napja 0 0 18806

Javulás történt azóta, hogy írtál? 

Hasonló cipőben jártunk mindketten. Remélem, azóta jobb állapotban vagy.

Előzmény: vidrabob84 (18623)
MGB 1967 Creative Commons License 1 napja 0 0 18805

Az orvosok között kisebbségben vannak azok, akik együttérzőek. Azoktól várhatsz igazi együttérzést, akiknek ugyanaz a betegségük, mint neked. 

Előzmény: watson75 (18802)
MGB 1967 Creative Commons License 1 napja 0 0 18804

"szigmabél divertikulumokra gyanakszik, ezért kolonoszkópiát javasolt. Ezt ugye megelőzi a béltisztítás, ami teljesen "kipucol". Ennek szerintetek lehet negatív kihatása a prosztatára?"

Tavaly november elején voltam béltükrözésen (semmit sem találtak). Előtte 24 órával már nem ehetsz, aztán 12-14 órával előtte meg kell innod a hashajtót. A tükrözés előtt beöntést kapsz, akkor tényleg kijön minden. 

Nincs negatív hatása a prosztatára szerintem. 

Előzmény: Victarion (18799)
RG655 Creative Commons License 1 napja 0 0 18803

Szia! Lejjebb írtam már, én is hasonló cipőben vagyok. Nekem az alábbi torna segít karbantartani/jelentősen enyhíteni jelenleg a fájdalmat, 2,5 hónapja csinálom, napi 2x20 perc, nekem sokat segített, ha még nem próbáltad a tornát, mindenképp érdemes.

https://www.youtube.com/watch?v=NnqAkM9r2a8

watson75 Creative Commons License 1 napja 0 0 18802

Először is az urológusok bizonyították mekkora együttérzés van bennuk és mekkora sarlatánok.

Másodszor fájdalomcsillapító fájdalomcsillapító fájdalomcsillapító. Én diklofenákot javaslok.

Fájdalmat csillapítani kell mert különben krónikussá válik! Hozzászokás meg gyomorfekely meg ilyen baromságok felejtős! Egyél mellé gyomorvédő t

Harmadszor medence torna. YouTube on fent van pelvic pain keresése megtalálod.

Valamelyik nagytudású urológus sok hetes antibiotikum kúrát javasol küldd el oda ahova gondolom.

Ezek a pontok az én véleményemet tükrözik nem szentírás nem Szent grál.

+1 Ha valaki azt állítja hogy bizonyosan ismeri a gyógymódot azt fogadd kétkedéssel!

MGB 1967 Creative Commons License 2 napja 0 0 18801

Hát akkor nagyon nem értett hozzá. Nekem soha nem volt fájdalmas, csak kellemetlen, de volt olyan is, amikor alig éreztem a cserét. Soha nem vérzett, még a TUMT utáni cserekor sem.

Sajnálom hogy így jártál. 

Azért jött a katéter mellől a vér, mert felsértették a húgycsövedet. Esetleg a hólyag belsejét is, mikor durván húzta ki. Most is vérzik még? 

Melyik gyógyszert kaptad? Gelmor, Duodart, Tadusta, Dutasteride? Mindegyiknél több hét mire hatni kezd, de azt írják, hogy igazából 3-6 hónap után érezhető a hatásuk. Nem próbáltál meg katéter nélkül vizelni amikor kivették?

Nálam kb. 2 hónap volt, mire hozzászoktam a katéterhez, fizikailag most már nem zavar.

Remélem hogy 1 hónap múlva nem kell új katéter neked.

Előzmény: Diótörő (18795)
malacospassat Creative Commons License 2 napja 0 0 18800

TUMT kezelés, lásd lejjebb.

Legalább is találkoztam a rendelőben olyan beteggel aki több évi szarakodás után ment oda.

Victarion Creative Commons License 3 napja 0 0 18799

Sziasztok!

Sajnos én is csatlakoztam a klubhoz már kb. másfél éve, ami tudom hogy átlagban nem valami nagy idő a "törzstagokhoz" képest, de nekem ez is egy örökkévalóságnak tűnik már lassan.

Krónikus prosztata gyulladást állapított meg nekem is több urológus. Az utóbbi időben hetente jártam prosztata masszázsra, ami nem valami kellemes élmény ráadásul nem is enyhíti nagyon a fájdalmat.

Az egész azzal kezdődött, hogy fájt a bal herém kisugárzott a csípőm és a combom belső oldala felé. Gyógyteáztam hűtöttem a herém, de nem lett az igazi. Elmentem urológushoz megállapította, hogy van egy kis ciszta a bal mellékherémnél, de elmondása szerint nem okozhat problémát. 10 napos doxycyclin kúrát írt fel 2020 januárban, attól nem javult, de rosszabb se lett. Ezt követte szintén 10 napos sumetrolim, na onnantól csak rosszabb az egész. Azóta már több urológust is megjártam, de csak azt kaptam, hogy próbáljak meg vele együtt élni, szedjek prostayolt meg gyulladáscsökkentőket. Egyszer volt vizelet és ejakulátum tenyésztésem, de negatívak lettek.

Jelenleg prosztata masszázsra járok hetente, attól jobb valamelyest de áttörlésről nem beszélhetek.

A tüneteim jelenleg:

-Általában bal alhasi fájdalom, ami néha átvándorol ideiglenesen a jobb oldalamra. Valamikor görcsös, valamikor nyilaló valamikor, meg em is tudom milyen csak fáj.

-Illetve ég a péniszem töve és a vége a nap jelentős részében. Önkielégítés után általában jelentősen felerősödik az égető érzés, szexuális együttlét után(csak óvszerrel) általában nem jobb és nem is rosszabb.

-Valamikor a derekam is fáj.

-Néha húzódó érzés gáttájékon.

Jelenleg az mondja az urológusom, hogy a prosztatám közelít a tökéleteshez, arra a kérdésemre, hogy a hólyagommal lehet-e gond nem válaszolt.

Elmentem proktológushoz, negatív lett az eredmény. Javasolta, hogy keressek fel gasztroenterológust is. Meg is történt, a gasztro doki szigmabél divertikulumokra gyanakszik, ezért kolonoszkópiát javasolt. Ezt ugye megelőzi a béltisztítás, ami teljesen "kipucol". Ennek szerintetek lehet negatív kihatása a prosztatára?

Illetve tanácsot is szeretnék kérni. Van valami bevált praktika, ami enyhíti a fájdalmat (fájdalomcsillapítóktól nem jobb nekem advil, algoflex, algopyrin)? Olvastam Lázár Erika féle gynevac/gynatren kúráról, van valakinek tapasztalata vele?

zpcowboys Creative Commons License 3 napja 0 0 18798

30 vagyok igy jo lenne meg akciozni :) parom meg mar gyerekkel is nyagat. Mondjuk 4 honapja nem volt semmi, miota ezzel a vacakkal szenvedek :/  uto csoppogesre kaptam. 

Előzmény: zpcowboys (18797)
zpcowboys Creative Commons License 3 napja 0 0 18797

Vizeletcsepegesre adta, torna egyelore ezen nem segitett(2honapja), ezert mondta hogy ezzel ra lehet segiteni. (Magaval a pisilessel nincs bajom, de utana 1 oraig jonnek cseppek)

Előzmény: Fickooo (18794)
Diótörő Creative Commons License 3 napja 0 0 18796

Az enyém kettős hatású, van benne az a hatóanyag is, amit Te kaptál, az lazítja a proszti izmait, de megmarad a potenciád, ami nem mindegy, főleg ha fiatal vagy.

Előzmény: zpcowboys (18793)
Diótörő Creative Commons License 3 napja 0 0 18795

Túl sok mostanában az off, így mintha Neked írnám, de hát ha valakit érdekel, olvassa el.

A majd három hete berakott katétert tegnap kicserélték az itteni urológián egy szilikonosra,

Hát megszenvedtem.A korábbi betétel szinte fájdalom mentes volt, talán egy kicsit kellemetlen, de a tegnapira ez nem mondható.

Már amikor kiszívta a ballonból azt a valamit, az se volt jó, de utána szinte kirántotta az egészet. Na akkor nagyot szisszentem.

Aztán az új betételénél sem volt valami kíméletes.Aztán körbetekerte a szerszámot azzal, hogy a kenőcs, meg a vér !! ne szennyezze össze a gatyámat.

Hát  tényleg véres lett, mire hazaértem és főleg a vizelet volt eléggé piros színű, ami csak reggelre tisztult fel.

Most voltam klotyón és nem értem hogy honnan csöpögött a friss piros színű vér, tehát nem alvadt.A katéter mellől jött, de hogy miért, azt nem tudom.

Nem erőlködtem, oszt mégis.

Kaptam egy bogyót is, naponta egyet kell szednem.Lazítja a proszto izmait és magát a mirigyet visszafejleszti ( remélhetőleg ) és akkor kijöhet a kati.

Mellékhatás lehet az impotencia, de az így 70 fölött nem túlzottan érdekel, csak már tudjak rendesen beülni a kocsiba, vagy csak a fotelbe.

És még csak lassan egy hónapja van benn.

Havonta kell mennem majd cserére. Hát ha mindig vérezni fog, mi lesz fél év múlva.Pedig a doki nem fiatal, tapasztalt lehet.

Hát ez történt.

Előzmény: MGB 1967 (18764)
Fickooo Creative Commons License 3 napja 0 0 18794

Mire fel irták fel? Voltál vizelési vizsgálaton, aami ezt indokolja? Mi az amit tapasztalsz?

Előzmény: zpcowboys (18793)
zpcowboys Creative Commons License 3 napja 0 0 18793

Mai nap voltam kontrollon es felirtak Tamsolt-t. Ti hasznaltatok? Jo rossz tapasztalatotok van vele?  

malacospassat Creative Commons License 5 napja 0 0 18792

Pardon: ÁLLATGYÓGYÁSZATI   SZERT

Előzmény: malacospassat (18791)
malacospassat Creative Commons License 5 napja -1 0 18791

Ez pedig az orvos-sintérek gyógymódja.

MOK: van, ahol a lélegeztetettek 95 százaléka meghal

https://index.hu/belfold/2021/04/01/mok-egyes-helyeken-aki-lelegeztetogepre-kerul-alig-van-eselye-a-tulelesre/?fbclid=IwAR3qU-XWTin9h__KUWwdyZDGz9Ctz-YBnsGwemIjjgYAR5Gby2YoZ3obTno

Akkor inkább beveszem az állítólagos belgyógyászati szert.

malacospassat Creative Commons License 5 napja 0 0 18790

Úgy döntöttem, hogy mégis inkább berakom, a kapcsolódó cikkel együtt, hátha segít valakin.

Nem várom meg hogy lehülyézzen valamelyik sügér, mint a C vitaminnal kapcsolatban az elején.

Most már hál isten társam is akadt a véleményben, mármint a C vitamin kúrával kapcsolatban.

Na szóval itt van:

Ivermektin a filléres Böske elleni gyógyszer??? Állítólag Doxiciclinnel együtt kell használni

--------------------------------------------------------

Ez állatgyógyászati szernek hazudja, ami embernek nem való

https://www.egeszsegkalauz.hu/.../fereghajtot.../tj1tdfv

--------------------------------------------------------------

Figyelmeztet a Nébih: nem használható a féreghajtó koronavírus ellen

https://index.hu/.../nebih_fereghajto_allatorvos.../

-----------------------------------------------------------------

Egy MTA "tudós" is cáfolja a féregirtó hatását…Bár itt már árnyaltabb a fogalmazás, nem azt mondja hogy állatgyógyászati szer, hanem elismeri hogy trópusi betegségek esetén használják emberek is…. Állítólag Doxiciclinnel együtt kell használni

https://www.youtube.com/watch?v=TZUIGa0I6Xk

malacospassat Creative Commons License 5 napja 0 0 18789

Itt meg egy beoltott, akinek eléggé súlyos szövődményei lettek. Amik hivatalosan csak enyhe bőrpír és kis izomfájdalom lehetne. https://www.facebook.com/100005089244541/videos/1743425922503699/

Előzmény: Fickooo (18786)
malacospassat Creative Commons License 5 napja 0 0 18788

Talán érdekesebb lenne arról is beszélni, mi okozza a Böskét?

Mostanában elterjedten vannak a Youtubon különböző videók melyek bemutatják hogy férgek/paraziták vannak az állítólagos steril maszkokban melyek hő és nedvesség hatására életre kelnek.

Érdemes lenne a témát körbe járni. Én nmár mindn aljasságot el tudok képzelni a sintér orvosiparról.

Íme egy magyar nyelvű:

https://www.youtube.com/watch?v=jRCBi11pFJE&t=2s

Itt meg egy cáfolat, mely úgy tűnik nem cáfolat inkább csak gúnyolódás, egy oltás szopó orvos alkotása. Eléggé undorító és gusztustalan alkotás.Nagy lelki erő kell végignézni.

https://www.youtube.com/watch?v=z00hR3kdJ0k

Minden esetre korábbi cikkekből kiderült hogy a Böslkét lehetséges féregirtó/parazita írtó gyógyszerekkel kezelni, és gyógyítani.. Erről vannak anyagaim, ha van rá érdeklődés betehetem

Előzmény: Fickooo (18786)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!