Keresés

Részletes keresés

DonBandi Creative Commons License 2019.10.05 0 0 86

-1 "a" :)

DonBandi Creative Commons License 2019.10.05 0 0 85

Ha valakit esetleg idegesít a bal alsó sarokban a folyton megjelenő idétlen reklámpanel:

https://www.namhuy.net/89/remove-advertising-from-viber-desktop

DonBandi Creative Commons License 2019.10.05 0 0 84

Sehol, mert úgy tűnik itt csak kérdezők vannak, de érdemi válaszadók egy sem. Egyébként a kérdésed felett lenne valahol, mert időrendben növekvő a sorrend.

 

Előzmény: Mágbertalan (83)
Mágbertalan Creative Commons License 2019.06.25 0 0 83

csak érdeklődöm, ha itt valaki válaszol azt hol látom? mert szinte sehol nem látok válaszokat. Vagy senki nem használja?☺

Mágbertalan Creative Commons License 2019.06.25 0 0 82

Engem is érdekelne a viberes mentés. Nekem beteszi e-mail be csak nem küldi tovább. A problémám az, hogy mindig csak 2019.március 18-ig menti le.

a többi nincs rajta. Történt valami márc 18-án? mert én nem változtattam semmit. Mit lehet tudni erről? Kösz a segítséget, ha valaki tud valamit.

kinizsi_hp Creative Commons License 2019.06.23 0 0 81

Sziasztok,

 

tud-e valaki abban segíteni, hogy lehet lementeni és olvasni a viber üzeneteket? A réggebbi viber alkalmazásban volt olyan menü pont, hogy viber üzenetek küldése email-ben, ez a pont a 10.9-es verzióban már nincs benne. A biztonsági mentést a google-be elvileg elmenti de abból nem bírom elővarázsolni. A régi változat csinált egy tömörített file-t és kapcsolatonként egy csv file-t, jó lenne ha az új is tudna ilyet vagy még jobbat ha már fejlődünk. Előre is köszönöm a segítségetek. 

 

kinizsi

yaesuster Creative Commons License 2019.05.25 0 0 80

A Viber nem látja a névjegyeket! Tud valaki segíteni?

GatPet Creative Commons License 2019.05.07 0 0 79

Sziasztok!

Nekem a Viber beszélgetés közben állandóan kopog és rezeg. Lehet valamit csinálni ez ellen?

Managa Creative Commons License 2019.04.20 0 0 78

Üdv mindenkinek.

Nagynehezen (kb 1 év alatt) összegyűjtöttem ismerőseket Viber-en.

Volt egy Hard reset-em mert behalt a gép. Most SENKI nincs a "telefonkönyvében".

hogy a búbánatban tudok megint mindenkit visszaszerezni. Gondoltam a rendszer megjegyzi, de tévedtem. :( 

Most Senkinek nem tudok írni. :( Pedig használtam és használnom is kell! 

lao13 Creative Commons License 2019.03.30 0 0 77

Nekem botja a vonalat miután felvették. Nem tudom használni .

Előzmény: Fazer GT (76)
Fazer GT Creative Commons License 2019.03.19 0 0 76

Jó napot Lények és Emberek! WIN 10-en PC-én működik a Viiber? Vagy az utolsó frissítés óta senkinek?

Zizilány Creative Commons License 2019.01.31 0 0 75

Sziasztok!

jól érzékelem,hogy végre hosszú idő után most úgy néz ki,hogy a viber a valós elérhetőséget mutatja?Ti is ezt tapasztaljátok?

gyongyi621212 Creative Commons License 2019.01.15 0 0 74

Tud valaki segíteni vásárlás történt a Viberen a kártyának de már nincs Viberem ma kaptam smst

Naki2121 Creative Commons License 2018.12.31 0 0 73

uristen@menny.hu

Előzmény: Kathy8 (71)
domigabi32 Creative Commons License 2018.11.11 0 0 72

Üdv. Szintén ugyan az a probléma. Az utolsó frissítés óta nem valós az elérhető ikon. A telefon nincs használva napok óta és elérhető séget jelez vagy hogy 5-10 perce volt elérhető. Kezdhetnének ezzel valamit. 

Kathy8 Creative Commons License 2018.11.01 -1 0 71

Sziasztok! A Viber az el nem használt kreditemet lenyúlta, azaz már nem látszik, pedig korlátlan volt, nem tudom hol lehet ez ügyben panaszt tenni ?

AAAAAAndi Creative Commons License 2018.10.18 0 0 70

Sziasztok! 

Tud  valaki segìteni abban, ha visszaadtam a régi telefonszámomat, de előtte nem inaktiváltam a fiókom és most má. s jelenik meg az ismerőseim wiberkapcsolataiban az én profilommal, a képemmel. Mit tehetek?

 

Majmoca01 Creative Commons License 2018.10.10 0 0 69

Sziasztok, az mitől függ, hogy valakinél látszik a profilképem és valakinél nem? Köszi előre is a segítséget. 

motoni Creative Commons License 2018.10.06 0 4 68

Sziasztok !

Ugyanaz a problémám, mint ami az utolsó hozzászólásban elhangzott.

Számtalanszor olyan időpontban ir aktiv viber jelenlétet,  amikor nem használom még a telót sem.

Sürgős válasz kell egy hozzáértőtől,  vagy bárkitől aki szintén tapasztalt ilyet.

Köszi.

Roiika31 Creative Commons License 2018.09.16 -1 0 67

Az lenne a kerdesem a viber ejszak miert irja azt ki folyamatosan,hogy 5-perce volt elerhető ha az illető azt mondja alszik mikor Ra kerdeztem Tőle!Lehet hazudik?!Köszönöm a valaszokat

Henci17 Creative Commons License 2018.09.08 0 0 66

Sziasztok!

 

Nincs nálam a telefonom, de nagyon kellene a viberem. Letöltöttem asztali gépre a vibert de kéri a telefont is, hogy a kulcsot írja be. De nincs telefon. Hogy tudom így aktiválni? Köszönöm

L169OM Creative Commons License 2018.09.04 0 0 65

nem létezik

Előzmény: MEH-Capture (64)
MEH-Capture Creative Commons License 2018.09.03 0 0 64

Létezik web viber?

Szilu79 Creative Commons License 2018.09.01 0 3 63

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni! letöröltem a viber alkalmazást a telefonomról, majd újra szerettem volna telepíteni. Többször próbálkoztam, de nem sikerül. Kódot nem küld és csak a Privacy Policy ablak jön be. Mit kellene tegyek? 

 

Köszönöm előre is segítségeteket

T-48 Creative Commons License 2018.08.31 0 0 62

Lehetséges az, hogy a telefon nethez csatlakozik /wifi/ és a viber egyből megtekintett állapotot jelez, úgy hogy hozzá sem lett nyúlva?

6.3 Creative Commons License 2018.08.26 -1 1 61

Kérdés :

Viber, telefonon van, minden OK. DE :

Miért nem tudják azt megoldani, hogy a rejtett csevegésekben ha valaki nekem ír, az ne látszódjon a nyílt csevegéseknél felül hogy hány darab van, vagyis a kis kék körben a dbszáma.

Hiszen pont az lenne a lényege a rejtett csevegésnek, hogy semmi ne látszódjon előle, neeem ? Még az se hogy az egyáltalán létezik :-), nem hogy az hogy jött pl. 2.

VAttila44 Creative Commons License 2018.07.16 0 0 60

Szép estét Mindenkinek ! 

Gondba vagyok! Sajnos ( így utólag) telepítettem a számítógépre a viber asztali verzióját ! Természetesen párosítva lett azzal a telefonszámommal, ami a telefonomban benne van. A viber ezt követően a telefonomon nem küldte el az üzeneteket a Páromnak illetve senkinek sem, egy darabot sem. Fogtam, leszedtem, majd újra installáltam. Azóta nem tudom regisztrálni a telefonon a Vibert, amikor megadom a  telefonszámom, tovább megy a 6 jegyű kód megadásáig, ekkor jön egy pillanatnyi telefonhívás, ami beír egy kódot, majd sms-ben is küld kódot, ami egy teljesen más kód és egyikkel sem hajlandó aktiválni a programot. Kérlek segítsetek, mert már letisztítottam a telefont amennyire csak lehetett. SD kártyáról is stb.... de nem működik ! Mi a megoldás, hogy sikerüljön??? Ja.. és a számítógépről is le lett törölve a program. 

Előre is köszönöm a segítséget. Üdvözlettel: VAttila

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2018.04.21 0 0 59

A viber kontaktomnak meg tudom nézni a kontaktjait? :D kicsit homály nekem ez az app még

MSF76 Creative Commons License 2018.03.26 0 0 58

Sziasztok! Mobilkészülékre és pc-re is le van töltve a viber (ugyanazzal a mobilszámmal) . A blokkolási lista "működik" a mobiltelefonon, de sajnos a pc-n megjelent a blokkolási listán szereplő kontakt üzenete. Van lehetőség arra, hogy a pc-n se jelenjen/ek meg a blokkolt kontatk/ok üzenetei? Köszönöm előre is! Üdv. MSF76

Enikő Gyöngy Süli Creative Commons License 2018.02.23 0 0 57

Sziasztok!

Az lenne a kerdesem,ha valakinek volt vibere,de torolte/uj telefonja van,es nem regisztart ujra,hogy lehetseges,hogy neha elerheto?Egyaltalan lehetseges -e

 Kiprobaltam h kuldok uzenetet,mert azthittem amiatt mutatja,de akkor nem ugrott at es nem irta ,hogy kezbesitve.Csak par ora mulva... elore is koszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!