Keresés

Részletes keresés

vajano77 Creative Commons License 2023.11.10 0 0 537

Üdv!

Létezik megoldás arra hogy nem huawei telefonon tudjam használni a huawei tárhely szolgáltatásomat?

Előfizetésem van huawei photo galleri szolgáltatásra 50gb tárhely. Telefont cseréltem most egy s22-n szeretném használni.

Esetleg valaki tud segíteni?

 

Spirit11 Creative Commons License 2023.10.28 0 0 536

Sziasztok!

 

Mi történik ha a régiót átállítom kínaira?

GMM2 Creative Commons License 2023.08.15 0 1 535

olcsón y6 2019 eladó. Minden a linken

 

https://www.vatera.hu/huawei-y6-2019-3309011240.html

GMM2 Creative Commons License 2023.08.09 0 0 534
GMM2 Creative Commons License 2023.08.01 0 0 533
GMM2 Creative Commons License 2023.07.26 0 0 532
GMM2 Creative Commons License 2022.12.30 0 1 531

ELADÓ olcsón y625. minden a linken

https://www.vatera.hu/huawei-y625-3231268532.html

vinik táltos Creative Commons License 2022.07.20 0 0 530

Üdv a hozzáértőknek!

Két problémám keletkezett: Az Y3  3G kedves kis aranyos telefonom helyett ma átraktam a kártyákat a LUA L01 4G telefonba.

Ez a SIM és a memória kártya.

Az egyik probléma: nem találom, hol lehet állítani a csengő hangot.

A másik probléma: hogyan tudom beállítani, hogy a kameraképek, galéria meg ilyesmi a memória kártyára kerüljenek?

(Jelenleg a telefonmemóriába kerülnek.)

 

Az a kérésem, hogy aki tud segíteni, lépésről lépésre szájbarágósan írja meg, mit csináljak.

 

A segítséget előre is köszönöm.

Noémi 1983 Creative Commons License 2022.04.02 -1 2 529

Gyerekek ez itt a "vak vezet világtalant" fórum.  Egy két kérdésem volt már nekem is,de egyikre sem kaptam választ. Kicsit vissza pörgettem a beirásokat,és szinte soha senki nem is kapot értékelhető választ.  

Juh113 Creative Commons License 2022.03.10 0 0 528

Sziasztok

Akadt egy kis problémám egy P30 készülékkel. Kicseréltem a kijelzőt rajta már nem először de sajna most olyan hibába ütköztem hogy nem mindig tudok róla hívást indítani vagy fogadni. A készülék egyéb funkciói hibátlanul működiknek ezt az üzenetet is erről írom. Mivel úgy gondoltam hogy ha néha működik néha nem akkor szoftveres problémája lehet ezért csináltam rajta Data factory reset-t de nem segített maradt a hiba. Találkozott már valaki ilyennel, van rá valami megoldás?

cápaFeri Creative Commons License 2021.12.05 0 0 527

Sziasztok, egy kis segítségre lenne szükségem. Van egy P-smart 2018-as, android 8 és EMUI 8 van rajt. Telepítve van egy Accubattery alkalmazás, hogy szóljon mindig ha elérte  a töltés a 80 %-ot. Sehogy sem tudom úgy beállítani a telefon jelzéseit, hogy az accubattery jelezzen, de viszont ne jelezzen a telefon egész nap 10 másodpercenként mindenféle érintésre, hülyeségre. Ha leveszem az accubattery bármelyik jelzését, mondjuk a zárolt képernyőét, akkor nem zörög állandóan a készülék, de nem is jelez ha a töltés elérte a kívánt szintet. Ha leveszemn az android alkalmazás szinten a jelzést, akkor meg már se az sms, se a msn, semmi nem jelez. Van erre értelmes beállítás, vagy nézzek valami másik töltéssegéd programot rá? Előre is köszi!

pityke84 Creative Commons License 2021.11.04 0 0 526

Sziasztok. Kérdésem a következő lenne. 

Huawei p30 pro készüléken, van-e olyan program, ill. Vagy alkalmazás gyárilag, ami a már törölt üzeneteket képes visszaállítani. 

LionLajos Creative Commons License 2021.10.26 0 0 525

Üdvözlet!

 

Azt szeretném  megtudni Huawei P40 pro telefonról, hogy a hangbemondásos - diktólós szövegbevitel magyarul működik-e, vagy a google támogatás hiánya miatt nem megy.

 

Köszönöm!

badmad Creative Commons License 2021.09.27 0 0 524

Sziasztok, kérdésem lenne. Adott egy kb 3 hetes Huawei Band6-os okoskarkötő és hozzá egy iPhoneSE (az újabbik).

Health app letöltve, rendben párosítva. Egy darabig rendben is működött, majd elkezdődtek a bajok.

- rendszeres, hogy ha az órán 10000lépés látszik, akkor az app 12-13ezret mutat.

- ha elindítok egy edzést, néha fél nap is eltelik, mire az appban is látható lesz.

- telefonnal a hátizsákban (max 1m távolság az órától) kerékpározás edzés alatt olyan útvonalakat képes rajzolni, aminek a világon semmi köze a megtett útvonalhoz.

- néha hosszú percekig nem hajlandó elindítani az edzés programot (kültéri futás, vagy bringa).

Valakinek ötlete? Vagy dobjam ki a fenébe (na jó, azért ahhoz kicsit drága)?

 

Ami még érdekelne, hogy az appból ki lehet valami formátumban nyerni a már benne lévő edzésadatokat? Van valami webes felülete?

 

Előre is köszi az infókat

hurvinka Creative Commons License 2021.09.20 0 0 523

Sziasztok! Segítsen valaki, mi a szolgáltatási külömbség a Huawei watch GT sport és a GT classik között? Tudtommal telefon hívás fogadás, zene halgatás és stressz mérő a classik javára. Van még valami? 

proszim Creative Commons License 2021.08.20 0 0 522

Huaweii laptopon miért nem tudok feltölteni a laptop kamerájából képeket a pcloudra?Már ezt is letiltották?

holloo Creative Commons License 2021.08.15 0 0 521

Sziasztok!

Aki esetleg Huawei E3276S-150 Telenoros mobil stick-et használ (stick üzemmódút, tehát nem HILINK-eset), az meg tudná mondani, hogy milyen FW van a stick-ben? (A Mobile Connect Diag menűjében kiírja).

roby44 Creative Commons License 2021.08.13 0 0 520

Sziasztok!

Tudnátok abban segíteni hogy a p30 liten hogy lehet beállítani a közelség érzékelőt mert hivaskozben összevissza megy a képernyőn minden ahogy a fülem hozzaér!

Előre is köszönöm! 

Noémi 1983 Creative Commons License 2021.08.03 0 0 519

Itt  igazábol csak kérdéseket tesznek fel...Épkézláb választ még nem igen láttam rájuk. Úgy néz ki kevesek vagyunk mindannyian huawei-böl mint qusimodo hátúszásban:-))

fiest Creative Commons License 2021.07.31 0 0 518

Üdv! adott egy huawei p8 lite (voda) rendszer visszaállitást szerettem volna (a telefon működött) android6.0 van rajta de a voda logónál megáll nem megy tiovább.  probáltam sz.gép segitségével szoftver frissitést de ez a telefon nem támogatott . próbáltam a factory resetet sikerült de ugyan ott megáll.

mit tudok vele csinálni? segitsetek. a cser nem opció. szeretném ujra működne szerintem szoftver baja van.hogy kezdjek hozzá? honnan lehet letölteni javitást hozzá?

 

szityyyu Creative Commons License 2021.07.17 0 0 517

Sziasztok. Valaki tudja hogy kell eltüntetni úgy a google segédet, hogy visszakapjam a google keresőt a home gomb hosszú nyomására. Mert ha simán kikapcsolom, a hosszú nyomára felajánlja, hogy kapcsoljam vissza, ha a segédalkalmazásban kilövöm a google-t, akkor meg hosszú nyomásra nincs semmi. Mate 20 pro, emui 11. Köszi. 

Noémi 1983 Creative Commons License 2021.07.05 0 0 516

Ennyire nincs itt senki,vagy nagyon magas labdát dobtam? Abban a hitben voltam,hogy sok fórumlakó között csak akad olyan is aki látott már álltalam jelzett telefonkészüléket:-)

Noémi 1983 Creative Commons License 2021.07.01 0 0 515

Üdv. Van itt olyan mágus,aki a huawei Psmart 2021  rá obszervállná a google playert? Nekem nem jött össze eddig. Pedig már csinálltam egy resetet is,hogy hátha... A régi LG telómon használlt összes programom a gugli támogatáson alapszik. Még egy nyamvadt vaze sem fut nekem,mert nem tölt alá térképet.

Előzmény: FarkaskaEsPiros (514)
FarkaskaEsPiros Creative Commons License 2021.06.27 0 0 514

Sziasztok.

Huawei P20 Lite-ról van szó.

 

A telefon képernyője akár használat közben is lekapcsol, hiába van több percre állítva a képernyő lekapcsolása. Eddig megjelent a "ne takard le a képernyőt" felirat, vagy ilyesmi, amikor a szelfi kamera le lett takarva, de már nem jelzi ezt. Nem tudom van e összefüggés. Tudnátok segíteni mi lehet a baj?

 

Köszi. 

Törölt nick Creative Commons License 2021.05.19 0 0 513

hát erről eszembe juttattad mennyire utálom a facet. ide le is írtam

Előzmény: proszim (512)
proszim Creative Commons License 2021.05.18 0 0 512

Cukorhegyi is ezt csinálja.

Előzmény: Törölt nick (511)
Törölt nick Creative Commons License 2021.05.18 0 0 511

én most váltottam huaweire. ki vagyok akadva, hogy milyen szinten beavatkozik a magánéletembe. nem tudom más brandeknél is így van-e.

lehallgat, ez alapján ajánlgat, amikor a kutya nem kérte. egyéb téren nem felhasználóbarát felület, nehézkes rajta minden, mert túlbonyolították, hogy az ő igényeiket kiszolgáld. nekem az jön le, hogy a kínaiak a márkájukat arra használják, hogy a barbárok  életébe beférkőzhessenek. nekem nagyon kellemetlen tapasztalat. nem tudom, hogy megszokás hiánya, vagy a plusz funkcióknak az ő igényeikre való fókuszálása zavar.

 

MrtnW Creative Commons License 2021.05.02 0 0 510

Köszi.

 

Ez középutas megoldásnak jó lesz. Átállítottam ,,pöttyre" mindent. Így természetesen a számot most már egyik appnál sem mutatja, de legalább van pötty a Gmail mellett.

Előzmény: Törölt nick (506)
bkvmt Creative Commons License 2021.04.26 0 0 509

Köszönöm a hasznosat!  Olvastam én is pár lehetőséget,csak azok kicsit macerásabbnak tüntek.

Előzmény: H_G (508)
H_G Creative Commons License 2021.04.24 0 0 508
Előzmény: bkvmt (507)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!