Keresés

Részletes keresés

janobá Creative Commons License 2023.12.06 0 0 220

Szép napot mindenkinek!

Csak egy kérdésem lenne. A TV kijelzőjén megjelent hiba javítható vagy kuka? A kép hiányon kívül semmi más zavaró jelenség nincs. Minden működik ahogy kell.

lufi77 Creative Commons License 2023.12.02 0 0 219

Sziasztok!
Van egy kb. 10 éves lg 49lf632v tv ami kikapcsolás után a jobb szélén, függőlegesen egy kb. 10 cm széles csíkban világít. Lehet ezzel valamit kezdeni azonkívül, hogy áramtalanítom.

kazanka Creative Commons License 2023.11.30 0 0 218

Hogy érted hogy hogy jön ide?Az ember azért fizeti a biztosítást,hogy ha ilyen történik,akkor a biztosító kifizeti a kárt.Amennyiben nem lehet javítani,kifizetik az árát.

Előzmény: ivanolsen (215)
kazanka Creative Commons License 2023.11.29 0 0 217

Medion tv-hez keresek HDMI egységet.Email publikus

MA74 Creative Commons License 2023.11.11 0 0 216

Sziasztok !

 

Tanácsot kérnék: LG32lb5820 okos TV egy ideje kikapcsol majd vissza amikor hangerőt akarok állítani. Mindegy hogy a távirányítóval vagy TV -n lévő gombbal próbálom. Minden más gomb (mute kivételével) rendesen működik. Factory reset megvolt, nincs változás. Lenne valakinek ötlete ?

Köszi előre is... 

ivanolsen Creative Commons License 2023.10.24 0 0 215

Ez, hogy jön ide?

De van, és fizettek is, de meg nem csinálják, mert szerintük nincs hozzá semmi alkatrész. Újat nem lehet venni mert nem gyártanak, viszont sokkal szebb a képe mint az LCD-nek. 3-4-5-+ százezres Oled, Qled, stb. készüléket meg nem vagyok hajlandó venni.

Előzmény: kazanka (214)
kazanka Creative Commons License 2023.10.22 0 0 214

Biztosításod nincs?

 

Előzmény: ivanolsen (213)
ivanolsen Creative Commons License 2023.10.17 0 0 213

Sziasztok!

 

Panasonic plazma tv egy viharos éjszaka után megállt. Hétszer felvillan a piros led, ezzel jelzi szegény mi a baja. Esetleg tudtok olyat aki orvosolni tudja a problémát, emberi áron? Van LG led tv, de keg se közelíti a Panasonic képét.

 

Üdv. ivan

coffein2 Creative Commons License 2023.09.21 0 0 212

Sziasztok!

 

Samsung tv koax bemeneten minden csatorna kockás, töri a képet .

youtube videót ráküldve hibátlan.

Koax elosztóból másik tv ok.

Kikapcsolás után ismét jó  volt a DIGI adás

Mi lehet a hiba okozója ?

Miga46 Creative Commons License 2023.09.12 0 0 211

Tisztelt kolléga!

Egy LG 32PG6000 tévém ki-be kapcsolgat! A tápegység jó kimértem, ha feldugom az Y panel csatlakozóját akkor áll fenn a probléma. Van esetleg paneled? Vagy tapasztalatod a hibajelenséggel kapcsolatban? Üdv, Miga

Előzmény: nszero (206)
kazanka Creative Commons License 2023.06.22 0 0 210

Sziasztok! 

Lenne alkatésznek egy képernyőhibás Samsung UE55RU7170U TV-m A képernyőn kívül mindene jó,megvan a doboza,tápkábele,távirányítója,lábai.Email publikus.

Hangya12 Creative Commons License 2023.06.22 0 0 209

Sziasztok,

 

ilyen kijelzős TV javítható? 1/2 évet használtuk, aztán ment le a pincébe.

Vagy alkatrésznek adjam el? Vagy annak sem kell?

 

köszönöm szépen a segítséget!

Hangya12 Creative Commons License 2023.06.22 0 0 208

Sziasztok,

 

ilyen kijelzős TV javítható? 1/2 évet használtuk, aztán ment le a pincébe.

Vagy alkatrésznek adjam el? Vagy annak sem kell?

 

köszönöm szépen a segítséget!

 

BAJBANDI Creative Commons License 2023.04.08 0 0 207

 

Üdv! 

 

Három éves philips okos tv, olyan jelenséget produkál, hogy mint app-ról pl netflix, disney mint pedig vinyóról nézett filmnél is bele-bele akadozik a kép is és a hang is. Nem rég kezdte el ezt csinálni.

Mi okozhatja ezt a jelenséget? 

Túlmelegedés? Szoftverhiba?

 

Segítséget előre is köszönöm!(philips 55pus7506/12 ambilight)

 

 

nszero Creative Commons License 2023.03.19 0 0 206

Helo.

Műhely felszámolás miatt eladóvá vált LG TV alkatrészek. Alaplapok, tápegységek Tcon panel, Ledek háttérfényhez stb.

Komoly készletről van szó. Nem szeretném felaprózni. Kérésre küldök listát.

Camel73 Creative Commons License 2023.02.25 0 0 205

Sziasztok. Van egy Orion LCD T 22 DVDC tipusú tv-m a héten kaptam. Olyan probléma van vele,hogy elég sötétes nem kontrasztos a kép pedig majdnem teljesen rá van  fényerő kontraszt állitva .Mégsem kellő fényerejű. Nem valami jó nézni,mert homályos.Mi lehet a problémája? Ez már LED-es tv vagy még csövek vannak benne? Van valakinek ötlete mi lehet a megoldás?

főgóré Creative Commons License 2023.02.18 0 0 204

valami elszállt benne, lehet , hogy nem nagy vaszisztdasz a javítása, de fingom nincs hol foglalkoznak vele

 

asztali pécémnek volt ilyen baja, fél óráig kapcsolgattam mire beindult, aztán ment bármeddig.

utána már ki sem kapcsoltam, be volt kapcsolva folyamatosan, aztán jött egy áramszünet és a fax tudja 

mi történt vele, otthon sem voltam, mire hazaértem teljesen meg volt dögölve, már akármennyit kapcsolgattam

nem jött vissza .

Előzmény: Gorondi Géza (203)
Gorondi Géza Creative Commons License 2023.02.06 0 0 203

Sziasztok,

Van egy LG42LH9000 es led tv-m, ami csam akkor kapcsol be ha az alján lévő kapcsolóval percekik kapcsolgatom ki-be, miután beindult bármeddig megy szépen. Ha hoszabb időre kapcsolom ki akkor jön elő a hiba.

 

Mi lehet a gond?

Köszi

GossenJon Creative Commons License 2021.09.14 0 0 202

Még annyit elfelejtettem, hogy amúgy minden funkciója működik a tv-nek, az előlapi gombokkal, a távirányítóval csak rövid ideig :) Multiméterrel mértem ellenállást az infra dióda lábain, jónak tűnik. Feszültséget is mértem azon a kábelkötegen ami az alaplapról az infra modulhoz csatlakozik és amiről megy tovább az előlapi panelhez további kábelek. 5 lábon mértem feszültséget, 4 esetén 3.3v az 5.-en 2.7v. Mind az alaplapon, mind az infra panelján mértem.

 

A TV menüjébe, az opciókba belépve, szürke (inaktív) az "Infravörös vevőegység ki" felirat. Érdekes, hogy amíg éppen működik a távirányító addig is ezt írja.

Mintha valami hirtelen túlmelegedne és onnantól nem megy...

GossenJon Creative Commons License 2021.09.14 0 0 201

Van egy LG 47LE5500 tv-nk. Ha kihúzom az aljzatból és utána bekapcsolom, pár másodpercig, max fél percig működik a távirányítóval a TV kezelése, ezután nem és csak miután kihúztam ismét a konnektorból és vártam egy keveset csak utána működik. TV kép működik hibátlanul, csak a távirányító nem. Az előlapi gombokkal lehet bármikor vezérelni a TV-t, viszont egy trükköt ott is alkalmazni kell. Amikor bekapcsolódik a TV fehéret világít az összes gomb háttere addig működnek. Ha eltűnik a háttérvilágítás utána már csak a ki-be kapcsoló gomb. Ha éppen hozzáérek a ki-be kapcsoló gombhoz, akkor bekapcsolódik az összes gomb fehér háttérvilágítása és ismét működnek az előlapi gombok. A távirányítval ilyenkor sem lehet már vezérelni. Próbáltam másik LG tv távirányítójával is, ugyanez a jelenség azzal is. Egy fél éve csinálja ezt. Előtte olyan hiba volt csak vele, hogy havi 1x kikellett húzni a konnektorból és várni egy fél percet, mert nagyon belassult a távirányítóval történő vezérléskor: nagyon sok volt a reakcióideje. De az újraindítás után mindig megjavult egy pár hétre. Van valakinek ötlete, hogy mi lehet a baj? Elvittem egy Samsung/LG szervízbe a XI. kerületben, nem tudták a hibát megtalálni, egy szilikon lapot tettek az alaplap mögé, és azt mondták újragolyózták. Működött utána egy pár napig a távirányító de aztán ismét ugyanez a hiba visszatért. Esetleg azt tudjátok, ha alaplap csere kellene a készüléknek, honnan tudnék szerezni jó áron alaplapot? Ebayen ritkán látok de 35-45ezer ft körüli összegért, annyit nem gondolom, hogy ér az egész készülék és az se biztos, hogy utána jó lesz...

 

szalaiistvan Creative Commons License 2021.09.02 0 0 200

Sziasztok,

Az volna a kérdésem, hogy 42" os LCD tv be lehet -e még kapni - szerezni háttérvilágításhoz "fénycsövet"?  Egy LG 42LD420 as TV ről van szó. 

Köszönöm előre is a segítséget.

Pkurucz0 Creative Commons License 2021.06.09 0 0 199

Üdvözlet mindenkinek!

 

 

Keresek 40PFH5500/88 tv-hez kijelzőt.

A kijelző típusa LSC400HM 10-S01.

 

 

Köszönöm a segítséget.

Playerka Creative Commons License 2021.04.19 0 0 198

Sziasztok!

 

Kb. 10 éves Samsung LCD TV-m van. A típus számát most nem tudom megmondani, ui. nem otthonról, hanem a munkahelyemről írok.

 

Szóval a problémám az, hogy egy ideje azt vettem észre, hogy a TV képe kezd hízni. A csatorna logók sem látszanak teljes terjedelmükben, de a lap alján futó információk is csak félig látszanak.

Valamikor a régi katód sugaras TV-ken a készülék hátulján egy potméterrel ezen lehetett állítani.

De mit lehet kezdeni ezzel, egy LCD TV-n..? Lehet ezt esetleg valahogy reset-elni?

LAGT Creative Commons License 2021.04.11 0 0 197

Sziasztok ! Van egy alig használt SKYWORTH  32E2000 TV-m, mely mostanában elkezdett hülyéskedni. Ez abból áll, hogy bekapcsolás után, különböző időpontokban automatikusan kikapcsol. Ezt követően,a TV távirányítójával újra be tudom kapcsolni, s működik egy ideig, majd újra kikapcsol. Én ismét bekapcsolom, .. ..  és vagy néhányszor még kikapcsol, vagy működik 2-3 órán keresztül is.

Segítsetek megmondani mi lehet a hiba s mennyiért javítható kb. !! Nyugdíjas vagyok, nem tudok csak úgy 30-40 ezer forintot kidobálni, s nem szeretném ha a "szaki" engem húzna le.

yanis61 Creative Commons License 2021.03.18 0 0 196

Sziasztok!  samsung ue50j5100  tv-m van. kb fél éve aggregátorrol üzemelt túlfeszt kapott. jött ki belőle vmennyi füst de meglepetésemre tovább üzemelt. pár napja leverte a biztosítékot , se kép se hang. 2 éves korában az lcd képernyője ki lett cserélve foltosodás miatt..  Érdemes vele foglalkozni?  Előre is köszönöm.

Ppet14 Creative Commons License 2021.03.02 0 0 195

Sziasztok !

tudom nem idevágó , de hátha tudtok segíteni .

Van egy skyworth 32"-es led tv-m , és tud produkálni ! Kb. 4-5 éves , eddig semmi gond nem volt vele . Pár hete csinált egy olyat , hogy nem lehetett bekapcsolni . Áram , piros led kigyullad , ok. Utána bekapcs , a zöld led pár másodpercig ég , majd a piros . 2 napig pihentettem , aztán mondom , na még egy próba : és láss csodát müködött !

Mostanáig . Ma reggel elkezdett szaggatni a hang , gondoltam telekom . Megnéztem a másik szobában az ottani tv-t . semmi baja . Na mondom pihi , azután indítás , hátha . Hát nem . Áram , kigyullad a zöld led , nem a piros , és van . Ennyi .Tud valaki mondani valamit ? Köszönök minden tippet , tanácsot !

vpvp Creative Commons License 2021.02.08 0 0 194

+infó, hogy a VGA és antenna (KOAX) bemenet működik, szóval olyan, mintha minden HDMI "tönkrement" volna. A jelet kapja, de az előző hozzászólásban leírt hibaüzenetet jelzi. Valami közös HDMI vezérlő lehet a ludas?
Mit érdemes vele csinálni?
Köszönöm!

Előzmény: vpvp (193)
vpvp Creative Commons License 2021.02.08 0 0 193

Sziasztok,

 

Adott egy Samsung LE32C550J1W TV, ami sok éve működött hibátlanul, de ma reggel óta bármilyen source-t dugok bármelyik HDMI csatlakozójára az alábbi hibaüzenetet írja:
"Nem támogatott üzemmód. A TV nem támogatja ezt a felbontást. Módosítsa a felbontást."
Csináltam rajta egy Factory reset-et, de nem segített. 
Gondolom valami végérvényesen tönkrement benne...érdemes vele foglalkozni?

Köszönöm!

csereháti48 Creative Commons License 2021.01.23 0 0 192

Egy LG 42LV375S típusú tv eddig hibátlanul működött, de most 9 éves korában megadta magát (egyik pillanatról a másikra: se kép, se hang). Szerintetek érdemes javíttatni, vagy felejtsem el?

Hamzi50 Creative Commons License 2021.01.16 0 0 191

A flash program jó lenne.

köszi

Előzmény: Steven57 (190)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!