Keresés

Részletes keresés

Tibi. Creative Commons License 3 napja 0 0 198

Továbra is várom a yoni masszázs kedvellöit,Szolnok és Bács megyébe a hét minden napján. Információ,idöpont,csak telefonon 70 277 98 85. Ha szeretnéd egy érzéki masszázs élményét,hivj bizalommal,még senki nem bánta meg.

Előzmény: Tibi. (194)
masszörférfi Creative Commons License 2019.11.26 0 0 197

Budapesten idősebb férfi, 13/3,4 cm-es mérettel házhoz megy, nagy gyakorlattal és sok tapasztalattal, érzéki erotikus yoni masszázst adni hölgyeknek, hölgypároknak, teljes első élvezésig, időkorlát nélkül. (Kortól é alkattól függetlenül! Ne szégyelld a korod vagy az alkatod!).

Masszázs közben én is meztelen vagyok, simogathatod a testem bármely pontját.

Az ellazulás és élvezet garantált!
Nálam nagyon fontos, hogy a kezdeti félénkséget, feszültséget feloldjam a kedves páciensben!
De a masszázs alatt is a teljes ellazulást és a fokozódó élvezetet próbálom alkalmazni.
Sokan félve és szorongva érkeznek, és a végén vidáman, ellazulva és boldogan távoznak.

Hölgyeim az első masszázs teljesen ingyenes!
Várom nagy szeretettel a régi visszatérő és új vendégeimet, akár a közelgő ünnepek alatt vagy között is!
Lepd meg szeretteidet egy nagy élvezettel, egy igazi erotikus masszázzsal. (karácsonyi ajándékként is, akár a barátnődnek, keresztlányodnak, bármely ismerősödnek!

Ha felkeltette érdeklődésedet, akkor hívj bátran most a 06 20 527 0446-os telefonszámon, megpróbálok minél elöbb eljutni hozzád!
Teljes diszkréció garantált!

jonymasször Creative Commons License 2019.11.21 0 0 196

Sziasztok!

Ha jó  Joni masszázsra vágysz  Budapesten és környékén.

Keress bátran

Megbízható 50-es.
Csak házhoz megyek.

jonimasszor@gmail.com

PLAYERMAN1982 Creative Commons License 2019.11.10 -1 0 195

Jóni masszázs igényes hölgyeknek Budapesten

Gyere el hozzám, és fedezd fel a magadban rejlő igazi nőt!

Éld meg általam elfojtott vágyaid!

Nálam nincsenek tabuk!

https://erotikusmasszazsnoknekbudapesten.webnode.hu/

Tibi. Creative Commons License 2019.11.04 -1 0 194

Továbra is várom a yoni masszázs kedvelöit a hét minden napján,Szolnok és Bács megyében.Idöpont info csak telefonon.70 277 98 85.Ha szeretnél egy szép élményt,hivj bizalommal.

Előzmény: Tibi. (192)
jonymasször Creative Commons License 2019.10.09 -1 0 193

Sziasztok!

Keress bátran

Megbízható 50-es
Csak házhoz megyek

jonimasszor@gmail.com

Tibi. Creative Commons License 2019.09.25 0 0 192

Nem szoktam másokat kritizálni,te se tedd.

Előzmény: To deeper and deeper (190)
PLAYERMAN1982 Creative Commons License 2019.09.24 -1 0 182

https://erotikusmasszazsnoknekbudapesten.webnode.hu/

MINŐSÉGI JÓNI MASSZÁZS BUDAPESTEN

To deeper and deeper Creative Commons License 2019.09.13 0 2 190

Megnyugtató, hogy nem magyar nyelvtan korrepetálást hirdetsz. 

Előzmény: Tibi. (189)
Tibi. Creative Commons License 2019.09.13 -1 0 189

továbra is várom a yoni masszézs kedvelöket,szolnok és bács megyében,info idöpont,csak telefonon 70 277 98 85.ha még nem probáltad ne haboz,ha akarsz egy csodálatos élményt,hivj bátran.

Előzmény: Tibi. (165)
To deeper and deeper Creative Commons License 2019.09.10 0 1 188

Ez miként illeszkedik a topik témájához? A YONI avagy a nő nemiszerv masszázsa a téma,  nem homoszexuális prostituáltak hirdetési felülete.

Előzmény: masszörférfi (187)
masszörférfi Creative Commons License 2019.09.10 -1 0 187

Budapesten idősebb férfi, 13/3,4 cm-es mérettel házhoz megy, nagy gyakorlattal és sok tapasztalattal, érzéki erotikus masszázst adni férfiaknak, hölgyeknek, pároknak, teljes első élvezésig, időkorlát nélkül. (Kortól é alkattól függetlenül! Ne szégyelld a korod vagy az alkatod!).

Masszázs közben én is meztelen vagyok, simogathatod a testem bármely pontját.

Az ellazulás és élvezet garantált!
Nálam nagyon fontos, hogy a kezdeti félénkséget, feszültséget feloldjam a kedves páciensben!
De a masszázs alatt is a teljes ellazulást és a fokozódó élvezetet próbálom alkalmazni.
Sokan félve és szorongva érkeznek, és a végén vidáman, ellazulva és boldogan távoznak.
Várom nagy szeretettel a régi visszatérő és új vendégeimet!
Lepd meg szeretteidet egy nagy élvezettel, egy igazi erotikus masszázzsal.

Ha felkeltette érdeklődésedet, akkor hívj bátran most a 06 20 527 0446-os telefonszámon, megpróbálok minél elöbb eljutni hozzád!
Teljes diszkréció garantált!
Hölgyeknek az első masszázs teljesen ingyenes!

jonymasször Creative Commons License 2019.09.09 -1 0 186

Sziasztok!

Keress bátran.

Megbízható 50-es.
Csak házhoz megyek.

jonimasszor@gmail.com

Tibi. Creative Commons License 2019.09.04 -1 0 185

visszajáro,és uj vendégeimet,továbra is várom,idöpont,info,csak telefonon 70 277 98 85. szolnok és bács megyében,ha egy szép élményt szeretnél.

Előzmény: Tibi. (180)
Törölt nick Creative Commons License 2019.09.01 -1 0 184
06703053098
Bármikor fogadom hivását,smsét. Szeretném kipróbálni a yoni masszázst, ha bács-kiskun megyébe is aktuális e a hirdetése még.
Törölt nick Creative Commons License 2019.09.01 -1 0 183
Ha netán lenne itt az email cimem : rencsi32@indamail.hu
Előzmény: Törölt nick (182)
Törölt nick Creative Commons License 2019.09.01 0 0 182
Én nekem minden vágyam lenne kipróbálni,bár picit félnék. Kitárulkozni egy idegen elött. Sajna itt Kecskeméten aligha akadna ilyen masszőr. Ha netán mégis ,az szupi lenne
jonymasször Creative Commons License 2019.07.17 -1 0 181

Sziasztok!

Keress bátran

Megbízható 50-es
Csak házhoz megyek.

jonimasszor@gmail.com

Tibi. Creative Commons License 2019.07.04 -1 0 180

továbra is várom a yonni masszázst kedvelöket szolnok,és bács megyébe info,idöpont csak telefonon 70 277 98 85.ha egy szép élményre vágysz hivj bátran.

Előzmény: Tibi. (165)
jonymasször Creative Commons License 2019.06.11 -1 0 179

Sziasztok

Keress bátran

Megbízható 50-es
Csak házhoz megyek.

jonimasszor@gmail.com

PLAYERMAN1982 Creative Commons License 2019.05.01 -1 0 178

jonymasször Creative Commons License 2019.04.01 -1 0 177

Sziasztok!

Ha jó  Jóni masszázsra vágysz  Budapesten és környékén.

Keress bátran

Megbízható 50-es
Csak házhoz megyek.

jonimasszor@gmail.com

jonymasször Creative Commons License 2019.02.25 -1 0 176

Sziasztok!

Kiszeretnéd próbálni a Jóni masszázst ? Budapesten és környékén

Megbízható 50-es
Csak házhoz megyek.

jonimasszor@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2019.02.06 0 0 175

Hello...Tudnátok nekem  segíteni abban,hogy egy olyan jóni masszőrt keresnék a páromnak,ahol mindent megkaphat,a masszázstól akár a szexig?Csak olyan masszőr jöhet számításba,aki legalább középkorú,NEM KAMU MASSZŐR,és nem csak házhoz jön!Kérlek írjatok.Köszönöm....e mail cimet kűldök,ha kéritek.

jonymasször Creative Commons License 2018.09.09 -1 0 174

Sziasztok

Jóni masszázs, lazító masszázs, erotikus masszázs teljes testmasszázzsal, több éves gyakorlattal és tapasztalattal hölgyeknek, Budapesten és környékén.

Megbízható 50-es
Csak házhoz megyek

jonimasszor@gmail.com

trueida Creative Commons License 2018.09.05 0 0 173

Szia! Jól tetted gratulálok. Még az újság (index) sem tudja ezt ma helyén kezelni, hiszen az erotika, szex részbe, rovatba tette lehetne a testi és szellemi egészségnél is. Még a spirituális fejlődéshez is beférhet.
Soma mama gésa előadásában ez szinte modern női kötelességünk, ha felakarunk emelkedni és ebben segíteni embertársainknak. Erre rá tudsz keresni, meghallgatni, ... S igen ahhoz a pozitív érzéseket meg kell osztani, bátorítani lehet. Sőt szerinte  a kollektív tudattalatinkba fel kell tölteni újszerű megnyugtató gyógyító élményeket, mint a tiéd a yoni masszázzsal. Fel kell emelni és felszabadítani a nőket. Ha lesz lehetőségem én is szívesen kipróbálom, s kérem, hogy ilyen jó tapasztalatom legyen. 
A barátnőd lehet még nem kész rá, de az is lehet, hogy olyan típus, aki nem hogy neked de magának sem vallja be érzéseit, őszinte véleményét ill. nem tud a ösztöne és a tudata, vágyai és tényszerűen elfogadva beszélni, dolgokat elkülöníteni. 
Remélem érthető mit akartam írni. 

Ronin1982 Creative Commons License 2018.08.28 -1 0 172

Minőségi Jóni masszázs hölgyeknek Budapesten , több éves tapasztalattal rendelkező férfi masszőrtől. 

Kizárólag csak házhoz megyek! Időpontot 1-2 nappal előtte kérjetek!

budapestmasszazsferfi@gmail.com

20/978 9568

fp2018 (X) 2018.08.09 -3 0 171

Ha érzéki masszázsra vágysz, ha szereted, hogy kényeztetnek, akkor itt a helyed! :)

jonymasször Creative Commons License 2018.08.09 -1 0 170

Sziasztok

Jóni masszázs, lazító masszázs, erotikus masszázs teljes testmasszázzsal, több éves gyakorlattal és tapasztalattal hölgyeknek. Budapesten és környékén.

Megbízható 50-es.
Csak házhoz megyek.

jonimasszor@gmail.com

Ronin1982 Creative Commons License 2018.07.09 -1 0 169

Erotikus masszázs hölgyeknek Budapest területén. Előre egyeztetés után házhoz megyek. 20 978 9568

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!