Keresés

Részletes keresés

B.Szilvia9 Creative Commons License 2024.02.19 0 0 92

Kedves fórumozók!

 

Nemdohágyzó nő vagyok, több mint 30 éves szakmai munkatapasztalattal. Vállalom lakások rendszeres takarítását. Munkámra garanciát vállalok! Referenciával rendelkezem.

A munkavégzésem megbízható,precíz,pontos.Ár megegyezés alapján, a terület megtekintése és a személyes találkozás során. Budapest IX. VI.VII. VIII. XI. XIII.V. kerületekben.


Hívjon bizalommal!


Elérhetőségem:  06 30 446 0178

 

b.szilvia965@gmail.com


Üdvözlettel: Szilvia

TopHihiénia Creative Commons License 2019.07.25 0 0 90

Takarítással kapcsolatos tanácsokat szívesen adunk. 2004 óta rendelkezünk folyamatosan a tapasztalatok gyűjtésével.

 

https://tophigienia.hu

https.//facebook.com/tophigienia2004

_Szilvi_ Creative Commons License 2019.04.18 0 0 89

 

Kedves fórumozók!

 

Nemdohágyzónő vagyok, több mint 20 éves szakmai munkatapasztalattal. Vállalom iroda - és orvosirendelők rendszeres takarítását. Munkámra garanciát vállalok! Referenciával rendelkezem.
A munkavégzésem megbízható,precíz,pontos. Budapesten
 Ár megegyezés alapján, a terület megtekintése és a .
Személyes találkozás során. Budapest IX VI VII VIII XI XIII V kerületekböl .
Hívjon bizalommal!

Üdvözlettel 

Szilvia

rytt Creative Commons License 2019.04.15 0 0 88

Tisztelt Asszonyom, Uram! Màsodàllàsban vàllalok takarító, bejàrónői munkàt hétköznap 4-5 óràra , hétvégente akàr teljes napra is. Kàros szenvedélyektől mentes, àllatbaràt , megbízható, becsületes, referenciàval rendelkező munkavàllaló vagyok. Előre megbeszélt fix összegért dolgozom, de az órabérem 2000 Ft. Amennyiben hírdetésem felkeltette figyelmét, kérem keressen tovàbbi fényképes bemutatkoz?som miatt a megadott mailcímen! Köszönöm szépen! rytt1964@gmail.com

Balbisi Creative Commons License 2019.03.13 0 0 87

Tisztelt Fórumozók!

 

Budapest XXI . kerületében keresünk hosszú távra, heti rendszerességgel, családi házunk takarítására , tapasztalattal rendelkező, megbízható takarítónőt, magánszemélyt.

 

 

Amennyiben felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldjön egy bemutatkozó e-mailt az lbalbisi1@gmail.com címre és adja meg telefonos, illetve lehetőség elérhetőségét.

 

Köszönettel

Tiszta Era Creative Commons License 2019.03.05 0 0 86

Tisztelt Mindenki!

 

Takarítást, házvezetést vállalok, a X, XIV, XVI, XVII, kerületekben.

Kiváló referenciákkal rendelkezem!

 

Elérhetőség: 06704148183

_Szilvi_ Creative Commons License 2019.03.02 0 0 85

Kedves Fórumozók!

 

 Megbízható, nem dohányzó, munkájára igényes takarítónő vagyok. 

Referenciával és garanciával rendelkezem. Illetve több mint 20 éves tapasztalattal rendelkezem. Hosszú távra keresek munkát!

Ár megegyezés alapján.
Üdv. Szilvia

 

Elérhetőség: +36 30 446 0178

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.10 0 0 83

Kedves Fórumtársak !

 

Budapesti jó fizikumú, nem dohányzó, nem italozó, rendszerető, rendezett családi életű férfi ajánlkozik munkára Budapesten.

 

Takarítás, akár lakásban, akár tatarozás  után, rendrakás, kisebb kerti munkák, költöztetés téren.

Precíz, alapos munkát szeretem, amit természetesen Ön határoz meg, a végrehajtást pedig ellenőrzi. Akár folyamatosan a munka alatt,akár a végén.

Időkorlátom nincs, hét végén, sőt unnepek alatt is állok rendelkezésére.

 

Eddigi megbízóim elégedettek voltak.

A díjazás 1500 Ft /  óra, készpénzben, a munka elvégzése után.

 

kérem, csak komoly szándékkal keressenek,köszönöm szépen !

 

Email :  urbanekg@freemail.hu

Tel     :    30 - 833 - 8756

photoline Creative Commons License 2019.01.02 0 0 82

Kedves Érdeklődők!

 

Gyermekfelügyeletet és takarítást vállal harmincas évei végén járó hölgy, jelenlegi munkái mellé heti max. egy/két napra, akár esténként is, illetve hétvégén is megoldható. Főleg XIX, X, XIV. illetve a belső kerületek jöhetnek szóba.

Szükség esetén két-három fővel is tudok menni takarítani a munka nagysága függvényében, teljes takarító felszereléssel, vegyszerekkel, saját járművel. Minimum 4 óra munkát vállalok. 09 - 19 óra között, gyermekfelügyeletet akár esti/hétvégi időszakban is.

Megbízható, alapos, precíz, 20 éve Budapesten élő erdélyi hölgy vagyok.

 

Díjazás 2-3 ezer ft / óra (ha többünkre is szükség lehet akkor / fő)

E-mailben az enikotakaritas@gmail.com email címen érdeklődhet.

 

 

_Szilvi_ Creative Commons License 2018.12.19 0 0 81

Kedves fórumozók!

 

Nemdohágyzónő vagyok, több mint 20 éves szakmai munkatapasztalattal. Vállalom iroda - és orvosirendelők rendszeres takarítását magánvállalkozásban. Munkámra garanciát vállalok! Referenciával rendelkezem. Lakás takarítást nem vállalok. A munkavégzésem megbízható,precíz,pontos.Ár megegyezés alapján, a terület megtekintése és a személyes találkozás során. Budapest IX. VI.VII. VIII. XI. XIII.V. kerületekben.


Hívjon bizalommal!


Elérhetőségem:  06 30-446-0178

 

b.szilvia965@gmail.com


Üdvözlettel: Szilvia

E_Andras Creative Commons License 2018.11.26 0 0 80

Kedves Fórumozók !

Budapest IX. kerület Páva utcában lévő saját tulajdonú irodahelyiség takarítására keresek takarítónőt
rendszeres HAVI 1 alkalomra, hétvégére. 3 személy használja az irodát, vendégforgalom nincs. Csak
hidegburkolat és laminált padló.

Érdeklődni lehet : pavatakaritas@itsun.hu

Üdvözlettel:
András

Izabella Horvath Creative Commons License 2018.08.04 0 0 78

Sziasztok 

Takaritoi munkat keresek 6 orában 

06303134157

Törölt nick Creative Commons License 2018.07.27 0 0 77

Üdvözlök minden kedves megrendelöt

 

30-as éveim végén járok és magán lakások takaritásával foglalkozom .

Általános pipere takarítás-nagytakaritás mosás-vasalás és természetesen ablaktisztitás.

Heti rendszerességgel keresem új családjaimat megüresedett napjaimra.

Budán az11, 1,12,2,2/a kerületek illetve nagykovácsi,törökbálint Érd illetve Budaörs

Pesten pedig 5,6,7,8,13,14 kerületekben.

Amennyiben lehetséges szeretnék kérni egy személyes egyeztetést majd egy megbeszélt idöpont alkalmával  próba takarítást mely során kölcsönösen el tudjuk dönteni hogy meg tudok e felelni a felém támasztott elvárásoknak.Engem egyetlen dolog motivál ha a megrendelö elégedett a munkámmal :)

 

Amennyiben lenne megbízása a számomra :chrissyglutz36@gmail.com email cimen vegye fel velem a kapcsolatot.

(Elöre elnézést ha pár órát késik a válasz ,azokon a napokon mikor dolgozom reggel illetve este olvasom át a leveleimet és válaszolom meg azokat.)

 

 

Mindenkinek további kellemes napot

 

Chrissy Glutz

Evan7 Creative Commons License 2018.06.26 0 0 76

Sziasztok!

 

iroda takarításra keresünk dolgozókat, ha szeretnél egy jó kis csapatban dolgozni, akkor szívesen látunk. Bővebb információ e-mailen: csekeclean@gmail.com

Takarítás 300 Creative Commons License 2018.06.24 0 0 75

Tisztelt Fórumozók!

 

Zuglóban keresünk hosszú távra, heti rendszerességgel, 3 ingatlanra, tapasztalattal rendelkező, megbízható takarítónőt, magánszemélyt.

 

Az ingatlanok egy környéken helyezkednek el. Méretük: 100 nm, 100 nm, 70 nm.

 

Amennyiben felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldjön egy e-mailt a takaritas300@gmail.com címre és adja meg telefonos, illetve lehetőség esetén Facebook-os elérhetőségét.

 

Köszönettel,

 

Tamás

Vintageroses Creative Commons License 2018.04.16 0 0 73

II.ÉS III. kerületben heti  2-3 napra 6-8 órában takarítást, vasalást, ablakpucolást vállalok, családi háznál.  Referenciával nem rendelkezem,  más munkakörben dolgoztam, de munkámat precízen szoktam elvégezni.  Nem dohányzó, önmagára igényes, középkorú hölgy.  e-mail címem: leilieve@gmail.com 

További szép napot kívánok!  Bea

Vietk5 Creative Commons License 2018.02.27 0 0 71

Kedves Fórumozók!

 

Kiegészítő keresetre lenne szükségem 3 gyermekes anyukaként.

Telkiben, Budakeszin, Pátyon vállalok alkalmankénti gyermekfelügyeletet, vasalást, takarítást.

Köszönöm, vietk77@gmail.com

Péter S. Creative Commons License 2018.02.14 0 0 70

Sziasztok!

 

Bébiszittert keresek két lányom mellé, rendszeresen, nem csak alkalomszerűen, fiatal, káros szenvedélyektől mentes hölgy személyében.

Korábbi tapasztalatok alapján a lányok könnyebben elfogadják és jobban kijönnek a 18-25 éves korosztállyal, mint a pótnagymamákkal.

 

Elvárások: 2 és 5 éves kislány felügyelete, velük való játék, foglalkozás, (a kicsinél szükség esetén pelenkázás) - akár a lakásban, akár kinn a játszótéren.

Nagyon fontos, hogy szeresd a gyerekeket, ne csak a pénz motiváljon (hidd el, megérzik a kicsit ha nem szívből, ösztönből foglalkozol velük).

 

Alkalomszerűen háztartásba, házimunkába besegítés is szóba jöhet, de nem ez a fő irány - nem takarítónőt keresek.

 

Minimális angol tudás előny, jogosítvány és autó előny, de nem feltétel.

 

Ajánlott órabér: 1000 Ft

Helyszín: X. kerület, Kőbányai út 45.

 

Főként a délutáni/esti órákban (17:00-21:00), illetve hétvégente lenne szükség a segítségre - szabadidő és kapacitás függvényében ez közös megbeszélés tárgya.

 

Érdeklődés esetén a fényképes bemutatkozásokat a következő emailcímre várom: allas.bebiszitter@gmail.com

 

Köszönöm,

Péter

 

Törölt nick Creative Commons License 2018.02.14 0 0 69

 Lakások,családi házak időnkénti nagytakarítását, heti rendszeres takarítását vállalom Budapest és környékén! E-mail címem: scorpio83@citromail.hu

_Szilvi_ Creative Commons License 2018.02.07 0 0 67

Kedves Fórumozók!

 

Megbízható, nem dohányzó, munkájára igényes takarítónő vagyok. 
Referencia munkával, illetve 20 éves tapasztalattal rendelkezem, hosszú távra keresek munkát! 
Illetve alkalmi ablak tisztítást,festés utáni ablak tisztítást, vasalást vállalok. 

Ár megegyezés alapján 

Elérhetőségeim: 06 30 446-0178 

illetve e-mail: b.szilvia95@gmail.com

Üdvözlettel: Szilvia

Melinda Sáfár Creative Commons License 2018.02.04 0 0 66

RENDELJE MEG ITT!

pomari Creative Commons License 2018.01.23 0 0 65

Telki 160 nm családi házunk rendszeres, kétheti takarítására takarítónőt keresek. Kérem küldjön emailt, ha érdekli a lehetőség: poch@freemail.hu

Marianna

Melinda Sáfár Creative Commons License 2018.01.21 0 0 64

Üdvözli Önt a Gyémánt Takarító Szolgálat!

!ÚJÉVI AKCIÓ!

 

Vállaljuk magánszemélyek és vállalkozások megbízásait egyaránt. Lakások, házak,irodák, áruházak, iskolák és akár óvodák alkalmi takarítását illetve rendszeres tisztán tartását is.

Akár magánszemély akár vállalkozásának keres takarító szolgálatot, tőlünk minőségi szolgáltatást fog kapni!


 

Ha Ön 2018 február 28.-ig választ bármelyik csomagunk közül otthonába, és  elküldi hozzánk megrendelését, akkor mi az alábbi extrák közül egyet ajándékba elvégzünk Önnek!

  • Ajtó tisztítás
  • Szekrény belső tisztítás
  • Vasalás
  • Mosás, teregetés
  • Függöny tisztítás
  • Sütő belső tisztítás
  • Hűtő belső tisztítás
  • Mosogatás
  • Konyhai kisgép belső tisztítás

Legyen Ön is az ügyfelünk, hogy megismerkedhessen a ragyogó tisztaság élményével, amit a Gyémánt Takarító Szolgálat nyújthat Önnek! Látogasson el a weboldalunkra és küldje el megrendelését online, vagy hìvja a 30/558-1541 telefonszámot! Szeretettel várjuk hívását!

Weboldalunk: https://gyemant-takarito-szolgalat.webnode.hu

Kedveljen minket a facebookon!: 

https://facebook.com/gyemanttakaritoszolgalatbudapest

 

A ragyogó tisztaságért!

cseko.beata Creative Commons License 2018.01.19 0 0 63

Takarítónőt/Bejárónőt keresek Gödön (Alsógödön)

 

Takarítónőt/Bejárónőt keresek az alábbi munkára és feltételekkel:

- hely: Göd (Alsógöd), családi házba

- a takarítani kívánt terület nagysága kb. 200m2, kevés szekrénnyel, és polccal

- heti 1 alkalommal ( hogy mely napok legyenek, azokat mindig előre megbeszéljük,de rugalmas vagyok ezen a téren )

- gyerek centrikus embert keresek, mert van egy gyerek a házban, és tervezzük a testvért.

- a házban van 2 macska ( ha esetleg valaki allergiás rájuk, akkor kérem ezt vegye figyelembe a jelentkezés során )

- nekem fontos, hogy a neme hölgy/nő legyen és, maximum 35 éves

- fizetség 10.000 Ft / alkalom

- érkezés reggel 8 óra körül ( itt is rugalmas vagyok ), távozás délután 17 óra körül ( ez is megbeszélés kérdése )

- munkaadó: Beáta, 30 éves, kisgyerekes édesanya

- jelentkezés fényképes önéletrajzzal és megjelölt elérhetőséggel, illetve, ha egy pár sort ír magáról, azt is szívesen fogadom. (cseko.beata@gmail.com)

- kezdés időpontja leghamarabb: 2018.03.01. (csütörtök), előtte egy személyes találkozót megejtünk.

 

Minden kérdésre szívesen válaszolok! :-)

Mindenkinek további szép napot kívánok!

Ironclean Creative Commons License 2018.01.17 0 0 62

Megbízható takarító cég több éves szakmai tapasztalattal vállal:
-Alkalmi és rendszeres takarítás
-Rendezvény utáni takarítás
-Étterem és kávézó takarítás
-Szőnyeg és kárpit tisztítás
-Iroda takarítást
-Nagytakarítást
-Nyaralók takarítást
-Telephelyek takarítását
-Családi házak takarítását
-Társasházak takarítását
Minden munkánkra GARANCIÁT adunk. Megbízható, precíz, pontos, gyors munkavégzést garantálunk. Budapest és vonzáskörzetében, illetve Nyaralók esetében az ország területén.
Számunkra fontos a megbízó elégedettsége.
Ha felkeltettük az érdeklődését kérjen árajánlatot a weboldalunkon : www.ironclean.hu
vagy írjon nekünk e-mailt: hello@ironclean.hu
Kedvelj minket Facebookon : IronClean - a professzionális takarítószolgálat

Melinda Sáfár Creative Commons License 2018.01.16 0 0 61

A Gyémánt Takarító Szolgálat vállalja magánszemélyek és vállalkozások megbízásait egyaránt.Irodák, áruházak, iskolák és akár óvodák egyszeri takarítását és rendszeres tisztán tartását is. Áraink tartalmazzák a tisztítószerek költségét! 

                                             

 

Akár magánszemély akár vállalkozásának keres takarító szolgálatot, tőlünk minőségi szolgáltatást fog kapni! 

Legyen az ügyfelünk, hogy megismerkedhessen a ragyogó tisztaság élményével, amit a Gyémánt Takarító Szolgálat nyújthat Önnek!

http://gyemant-takarito-szolgalat.webnode.hu/

Előzmény: Daniel191 (41)
Monika2018 Creative Commons License 2018.01.05 0 0 60

Budapest XX. kerületében, 9 éves kis-nagylányom mellé szeretnék középiskolás diáklányt vagy nyugdíjas nagymamát, aki szívesen van együtt a lányommal. Heti 1-2 alkalomról lenne szó, délután vagy este. Előny a rugalmasság és a közeliség. Érdeklődés: 06 30 843 90 77

 

villabalint Creative Commons License 2017.12.29 0 0 59

Nem volt jó :-( Szóval így helyes az irodakarítás Budapesten

Előzmény: villabalint (58)
villabalint Creative Commons License 2017.12.29 0 0 58

Látom azért szoktak ide írni! Nem akarok konkurenciát csinálni de látom, hogy va rá kereslet. Szóval én is találkoztam már ezzel a problémával és ha irodatakarítás Budapesten, akkor én is csak őket tudom ajánlani! Bátran!

tiborkaa Creative Commons License 2017.11.14 0 0 57

Takarítást vállalok Budapesten! Látom a fórumokon, hogy mekkora a kereslet, így gondoltam megpróbálom itt is! :-) 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!