Keresés

Részletes keresés

Gesztenye100 Creative Commons License 2017.01.27 0 0 7

Hahó, érdekel ez a topik valakit rajtam kívül? Jó lenne feléleszteni...

Törölt nick Creative Commons License 2013.07.29 0 0 6

zsanna-art Creative Commons License 2013.06.07 0 0 5

Én arra a fagyira gondolok, ami ugyanúgy néz ki, mint az igazi. A youtubon láttam róla videót, lehet, hogy sziloplaszttal csinálják, de nekem az sem jött ki rendesen a flakonból, pláne nem csillagcsővel. :D Ha valakinek van a tarsolyában és meg is osztaná hogyan készítette, azt megköszönném.

Kisa.kreatív Creative Commons License 2013.06.04 0 0 4

Szia! Hát amiket találtam a google keresővel képeken, talán két vékony gyurma hengert elkezdesz egymás mellett kicsit csúsztatva feltekerni csigába, de úgy, hogy magassága legyen és a végén amikor meg van a kellő magasság, akkor egy kis gombócnak való mondjuk világos sárga gyurmát kinyújtasz vékonyra megformázod, hogy folyós legyen, s ráteszed óvatosan a fagyi tetejére s kész.

 

A kinyomó formához szerintem ezek a gyurmák kemények!

 

 

 

 

Előzmény: zsanna-art (3)
zsanna-art Creative Commons License 2013.06.03 0 0 3

Arra keresném még a választ, hogy a csavaros fagyikat gyurmából hogyan csinálják vajon. Azokra gondolok, amik két színből állnak, és ha lehet öntet is van a tetejükön. Szeretnék csavaros gyurmafagyi fülbevalót, de már két sillagcsövet tettem tönkre és az eredmény nem volt kielégítő. 

zsanna-art Creative Commons License 2013.06.03 0 0 2

Ti nem szoktátok festeni a gyurmát? Hogy lesz élethű?

Kisa.kreatív Creative Commons License 2013.06.03 0 0 1

Szia!

Szerintem is jól néz ki, talán lakkozni, hogy fényes legyen, de az se annyira fontos!

Előzmény: zsanna-art (-)
Tina. Creative Commons License 2013.06.03 0 0 0

Jó ez így! ne fesd utólag!

 

Előzmény: zsanna-art (-)
zsanna-art Creative Commons License 2013.06.03 0 0 topiknyitó

 

Napraforgó fülbevaló. Azon gondolkodom, hogy lehetne élethűre megcsinálni. Anagában festve, vagy esetleg utólag festeni...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!