Keresés

Részletes keresés

XNC Creative Commons License 2023.02.20 0 0 27

Léteznek strapabíróbb típusok is, amik bírják az esést......

Előzmény: megré felügyelő (24)
Patreides Creative Commons License 2022.10.11 -1 0 26

Nem hiszem, hogy magára a telefonra kellene olyan "erezetes" izéket felszerelni, amiket emlegetsz.

Egyes gyártók eleve mellékelnek a mobilhoz egyszerű, átlátszó műanyag tokot, abban jobb, biztosabb a fogás.

De egy ilyenben aztán tuti, hogy jobb.

Nem is értem, miért használja szinte mindenki pőrén, látom a gyerekeket az utcán, lóbálják, hadonásznak vele, csoda, hogy egy nap alatt tropára nem törik.

 

Előzmény: megré felügyelő (24)
pacita Creative Commons License 2022.01.01 0 0 25

Sziasztok, és mindekinek boldog ujévet kívánok.

 

Én uj vagyok ezen a fórumon, elnézést hogy megjelentem.

Kérdésem: Kaptam ajándékba egy Nokia 8000 4 g telefont. Van egy régi Nok N73-asom. Hogy lehet átvinni a memória kártyáról az adatokat az uj telefonra? Az itthoni számítógépemen van egy Nokia suite program nem tudom hogy azzal lehet-e valamit kezdeni?

 

Előre is köszönöm, ha valaki tudna segíteni

 

megré felügyelő Creative Commons License 2021.11.23 -1 0 24

lépten-nyomon betört, elrepedt kijelzőjű telefonokat látok

de ez nem is csoda , mert annyira sima, csúszós a felületük, legömbölyített az oldalaik, kicsúsznak a kézből.

a hátuljára és az oldalára a jelölt részeken applikálhatnának ilyen finom erezetű recésséget.

elegánsan , szépen meglehetne oldani, máris jobb lenne a fogása.

aztán , lehet direkt ilyen , hogy összetörjön és vegyenek új mobilt az emberek.

elmehetnek a faxomba a gyártók!

 

Kárpád55 Creative Commons License 2019.06.14 0 0 23

Egy kis frissítés. Egyébként, egyet kell, hogy értsek Bart-tal! Az iPhone-nál megbízhatóbb telefon nem nagyon van szerintem. Azért gondolom így, mert nekem speciel soha nem kellett amiatt cserélnem, mert tönkrement volna, egyszerűen, ahogy fejlődött a technika, szükségem volt egy újabbra. :) Így volt ez az iPhone 5 esetében is és azóta is. Ha az ember kezében jól működik valamelyik márka terméke, akkor később is érdemes attól vennie, legalábbis szerintem. Viszont van egy dolog, ami szerintem nagyon fontos, mégpedig, hogy hol veszed meg! Úgy értem, mindenképpen olyan helyet válassz, ami az Apple által is elismert. Itt, az iCentre-re gondolok például, ha jól tudom három helyen is van BP-n, webshopjukon is lehet rendelni is. A hivatalos viszonteladók, mindig a legmegbízhatóbbak. Én is tőlük veszek mindent.

New Bart Creative Commons License 2014.06.29 0 0 22

Ha mobilt szeretnétek venni, akkor az iPhone-t javaslom, értékálló, mellesleg 2-3 évesen is ha vigyáztak rá, akkor megbízható és jól is néz ki.

nézek Creative Commons License 2014.03.28 0 0 21

nem hiszem, hogy baj lenne, ha egyéni, szubjektív véleményed leírnád...

...ugyanis az LG G flexet venném sony helyett..csak még barátkoznom kell az ívelt teló gondolatával(bár nagyon dicsérik)

...csakhátugye, a sony az sony..azért valamit tudnak..    .asszem le kellene szakadnom erről a márkaimádatról...

 

ha ezt most elolvassa az elnök, rögtön lemond.

Előzmény: Alfika (20)
Alfika Creative Commons License 2014.03.28 0 0 20

Korábban, és nem ebben az árkategóriában, de én elkövettem azt a hibát, hogy 2telefon közül a kicsit nagyobb tudású nem sony-t választottam... Már megbántam...

Előzmény: nézek (17)
histván Creative Commons License 2014.03.28 0 0 19

Sziasztok,

Eladom a 1,5 éves hibátlan Galaxy Note 2-met ha valakit érdekel : ihernadi@t-online.hu

kupcsek Creative Commons License 2014.03.25 0 0 18

Hol találok magyar használati utasítást Motorola W220-hoz?

nézek Creative Commons License 2014.03.25 0 0 17

teccik a válaszod...

 

...legfőképp az, hogy a sony az sony...

de jó a többi érv is...

már csak dönteni kell...

Előzmény: Alfika (16)
Alfika Creative Commons License 2014.03.25 0 0 16

Az LG-ben több a ram, előnyösebb választás, a sony meg por és csepp álló...

Az LG-ben 4magos 2,3-as proci van, a sonyban 4magos 2,2-es...

Az LG-nek erősebb az akkuja, a sony meg sony :)

nézek Creative Commons License 2014.03.25 0 0 15

LG G2 pro  vagy  Sony xperia z ultra?

Előzmény: pistapeter (-)
Alfika Creative Commons License 2014.02.03 0 0 14

Onnan (már) sehogy...

 

Ide raktam linket, innen tölthető:

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9217674&la=128507846

Előzmény: Laci6802 (10)
Hobbi-Fotós Creative Commons License 2014.02.03 0 0 13
Előzmény: Törölt nick (11)
New Bart Creative Commons License 2014.01.29 0 0 12

Ha minőségi készüléket szeretnél akkor csak az Apple IPhone-t ajánlom, nem csak mert design-ba a legjobb de még egy két év múlva is jó áron eladható.

Törölt nick Creative Commons License 2013.10.12 0 0 11

Az iGo Primo is csont nélkül megy a 4.2 n. A MAP Navigator pedig teljesen ingyenes a Play Aruhazbol.

Előzmény: Laci6802 (7)
Laci6802 Creative Commons License 2013.10.12 0 0 10

és ezt hogy lehet innen letőlteni?

 

Előzmény: Alfika (8)
Alfika Creative Commons License 2013.10.12 0 0 9

Illetve bocsi nem ingyenes... De tele van vele a net...

Alfika Creative Commons License 2013.10.12 0 0 8
Előzmény: Laci6802 (7)
Laci6802 Creative Commons License 2013.10.12 0 0 7

ez elég nehéz lesz. már az uzemidő miatt is,mert ugye a navigácio majdhogynem csak okostelon van és ezek max szo szerint 1-2 napos uzemidővel birnak. ha meg ingyen navigáciot is akarsz,akkor visszafelé kell menned mert ezt az androidok nem tudják,a nokia symbianjain van gyári ingyen navigácio ,és ebben az árban max előfizetéssel kapsz de már szeintem sehol nem kaphato vagy használtat veszel.

Előzmény: adamkocs89 (4)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.10 0 0 6

Üdv pistapeter!

 

Huawei Ascend P6.

Bár nem volt a felsoroltak között ( a hozzászólás megírása után mutatták csak be) azért ideírtam ezt a lehetőséget is.

Engem kb. egy hónapja "szolgál" - kopp,kopp,kopp....hiba nélkül, úgy, ahogyan azt az előzetes bemutatók alapján vártam.

üdv. egotti

Előzmény: pistapeter (-)
johannes. Creative Commons License 2013.09.28 0 0 5

Én most vettem egy Sony Xperia J telefont,elegáns,jól összerakott és tudja amit kell.

Előzmény: adamkocs89 (4)
adamkocs89 Creative Commons License 2013.08.22 0 0 4

Sziasztok!


Jelenlegi telefonomat szeretném lecserélni egy "okostelefonra", mivel már olyan funkciókra is szükségem van, amiket a jelenlegi nem tud nekem nyújtani.

Mivel nem nagyon vagyok tisztába a piaccal, ezért a ti tapasztalatotokat és segítségeteket kérném, hogy ne kelljen végigjárnom az összes szolgáltató üzletét, és inadekvált eladók marketingközpontú "jótanácsait" végighallgatnom. Egyszóval hozzáértő, elfogultlan, objektív iránymutatást szeretnék kérni.

Egy rövid listában összegyűjtöttem nektek, mit kell tudnia a jövendőbeli telefonomnak. Lehet, hogy sokaknak triviális dolgok ezek, de ezekre mindenképpen szükségem van. Az alapelv az, hogy a telefon szolgáljon engem és ne én őt!

Íme a lista:


- masszív, tartós darab
- könnyű kezelhetőség
- egyszerű logikus menürendszer
- hosszú akkumulátor és üzemidő (ne kelljen félnaponta töltögetni átlagos használat mellett)
- irodai szoftverek (word, excell, pdf, powerpoint) olvasása és szerkesztése
- könnyű kommunikáció más telefonokkal

- gps navigáció offline módban is

- jó minőségű fényképek készítése
- jegyzet funkció (akár több tíz jegyzet egyidejű tárolása)
- jelzések / emlékeztetők beállítása (akár napi több is)
- stopper és időzítő
- bővíthető tárhely
- usb-n keresztüli tölthetőség (akár laptopról, asztali gépről is)
- bluetooth fájlküldés / fogadás
- wifi
- dokumentumok, mappák, tartalmak jelszavas védelme

 

(Az ár tekintetében egyenlőre nincs konkrét elképzelésem, de plafon 30-40e forint környékén mozog.)


Kérlek írjátok meg, melyik telefonok felelnek meg a fenti kritériumoknak!

Előre is köszönöm a segítséget!

- Ádám -

 

Doky586 Creative Commons License 2013.06.01 0 0 2

Az iPhone telefonokban Samsung chipek dolgoznak.. (legfeljebb jövőre változhat ez)

 

Szerintem bármit csak iPhone-t nem. Ha szereted a szabadságot.

Előzmény: nord (1)
nord Creative Commons License 2013.06.01 0 0 1
Utolsó.
Hogy miért? Mert ez az egy telefon ami emberi, nem péklapát méretű, csúcshardverrel van felszerelve, az alkalmazásbolt a legjobb, nem kell vírusirtókat telepíteni és atomstabil a rendszer, köszönhetően annak, hogy egy kézben van a hardver és a szoftver fejlesztése.
Előzmény: pistapeter (-)
Zeki_ Creative Commons License 2013.06.01 0 0 0
pistapeter Creative Commons License 2013.06.01 0 0 topiknyitó

Ti melyik csucs mobil telefont venetek?
Galaxy S4
HTC One
LG optimus G
ZTE Grand S
Sony Xperia Z
Huawei Ascend D2
Galaxy Note 2
Iphone 5
és miért pont azt?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!