Keresés

Részletes keresés

Corben78 Creative Commons License 2019.07.04 0 0 13

https://www.jofogas.hu/pest/Kertfenntartas_92623982.htm

Sziasztok!

Alábbi kertészeti munkákat vállalom Budapesten és környékén:

gyepszellőztetés

fűnyírás,

bokor és sövénnyírás,

fakivágás,

tápozás,

metszés,

permetezés,

gyomírtás,

lombgyűjtés,

növénytelepítés,gyepgondozás,

ásás,

öntözőrendszer tervezése, kivitelezése, karbantartása,

sziklakertek gondozása,

füvesítés.

Nincs időd, kedved füvet nyírni?

Hívjál most!

Professzionális kertfenntartás,kertgondozás!

Tóth György 06704186868

toth.gyorgy@yahoo.com

agyaska77 Creative Commons License 2017.10.06 0 0 12

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!

Szép füvet, gyepet szeretnék az udvaromba. A gyepszőnyeg sajnos nagyon drága nekem és messze érhető csak el számomra, tehát még a fuvarköltség is sok lenne. Milye fajta fűmagot és hol tudnék beszerezni ami szép lenne? Most még elvethetem? Milyen alapozás kellene, milyen föld, milyen mélyen lazítani, stb...

Kb 150 nm terület lenne, nem túl nagy. 

Jelenleg az udvarban semmi nincs, a földhöz tudok kevetni már érett pár éves marhatrágyából fekete földé alakult földet. Milyen arányba keverjem, Vagy műtrágy, milyen trágya? 

Megköszönném a hozzáértő szegítséget.

Ismeri valaki, oszlops szilvafa? Az oszlopos fák valóban teremnek annyit mint a képeken, vagy nehéz őket termésre bírni? Van pár fajta almám. Szeretnék még szilvát. Milyen fajtát és hol tudnék beszerezni? 

Hedison Creative Commons License 2015.09.13 0 0 11

Köszönöm!

Előzmény: CBNora (10)
CBNora Creative Commons License 2015.09.12 0 0 10

Itt szerepel a listában, de nagyobb mennyiség nem valószínű, hogy megéri:

http://www.wildblumensaatgut.at/saatgutverkauf.html

Stachys palustris magot tudok gyűjteni a saját növényemről, de az sem lenne szántóföldi mennyiség. És annak nedves hely kell. Ha az megvan, rettentő szapora, és elég mutatós növény.

Előzmény: Hedison (9)
Hedison Creative Commons License 2015.09.12 0 0 9

Valaki tudna segiteni,hol lehet rendelni vagy venni tarlóvirág magot?Egy méhész barátomnak szeretnék örömet szerezni,kérem valaki segítsen!

Ali-bá Creative Commons License 2015.08.21 0 0 8

Futóbabot. Juliska is jó, vagy az úgy nevezett 'méteres bab'.

Előzmény: Csababá81 (7)
Csababá81 Creative Commons License 2014.03.22 0 0 7

Sziasztok!

Remélem, nem rossz helyre írok! Van egy fordított U-alakú "rózsa"-futtatóm a terasztető alatt, ami a nap felében (fél)árnyékos. Milyen ehető termésű növényt javasolnátok a befuttatására?

Köszönöm.

Ali-bá Creative Commons License 2014.03.20 0 0 6

Régóta kertészkedem, gyümölcsök a kedvenceim. Megvilágítanád nekem  hogy  a faj és fajta vonatkozásában mi a helyzet a kajszibarack és az őszibarack esetén?  (Esetleg alma - körte esetén.)

Előzmény: kossa (-)
Zsazsa60 Creative Commons License 2013.06.02 0 0 5
kossa Creative Commons License 2013.06.02 0 0 4

Bár én ezt még nem csináltam de ugy tudom az előhajtattotságnál fontos, korai érések miatt Vigyázz a nagy páratartalomban sokkal jobban ki vannak téve  gombabetegségeknek/lisztharmat,stb./

Előzmény: Ali-bá (2)
kossa Creative Commons License 2013.06.02 0 0 3

igen, télen is hagyd kinn, kb-5-10C csak a födlabdáját védd/mindegy mivel/ tavaszig meg ne locsold! Bizonyos nagyság  után érdemes kiültetni a szabadba sokkal gyorsabban nő majd /én is igy tettem/

Előzmény: misel2 (1)
Ali-bá Creative Commons License 2013.05.31 0 0 2

Van egy fóliaházam, amiben 30-35°C van egész nyáron. Milyen dísz vagy haszonnövény szereti ezt?

misel2 Creative Commons License 2013.05.31 0 0 1

Üdv!

Brabant tuját tarthatok edényben? Ha igen, akkor kb. hány literesnek kell, hogy legyen a cserép, dézsa stb? Köszönöm a választ.

villamosjegy Creative Commons License 2013.05.31 0 0 0

W0fat0x

kossa Creative Commons License 2013.05.31 0 0 topiknyitó

aki szereti a természetet, vagy kertészkedik mivel szakmámba vág, azoknak  természetesen bárkinek  irok, mivel40 évig dolgoztam benne. Aki növénytermermesztéssel, kertápolással, stb. foglalkozik,az tudja, hogy szerves P anyagu szerekkel ne permetezzen mivel azoknak hatóanyaga termésbe is felszivódik fogyasztásával sok kellemetlenség, betegség érhet/Ny.-on tilos már használatuk, ott főleg biologiai védekezést használnak/  Öseink csak S és Cu. tartalmu szereket használtak azok nem irtották ki a hasznos élőlényeket amiket ma ujra felfedeztek...Később bővebben, üdv

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!