Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2013.06.02 0 0 7

A játszóházba vitte!!! Nagyarcú apuka vs analfabéta troll.

Előzmény: Alex Raps (5)
Törölt nick Creative Commons License 2013.05.30 0 0 6

Azt látom,de nem jól van ott.

 

Előzmény: kilógó lóláb (3)
Alex Raps Creative Commons License 2013.05.29 0 0 5

"Sokat nem kell hozzáfűzni a hírhez."

 

De! Igenis kell! Régebben én is jártam az Oxigénbe és én nem bevittem agyatlanul, hanem megkérdeztem előre hogy bevihetem-e az akkoriban még csak 10 éves lányomat. Erre az volt a válasz hogy "sajnos nem, mert 14(?) év alatti gyermek nem látogathatja az intézményt". Pedig az én gyerekem egészséges és tényleg csak sportolt volna. :)

Mondom hogy kikövetkeztethetően ez valójában miként is történhetett: Adott egy nagymenő nagyarcú apuka (ezekkel az arcokkal amúgy tömve van az Oxigén) akinek nem és vagy nagyon nehéz ellent mondani. Pláne egy állásáért folymatosan rettegő pultosnak nehéz. Ez az apuka bevitte a kölkét körülbelül 2-szer (de 3-nál többször biztos nem) majd jött egy tökösebb főnök és elmondta mr. nagymenőnek, hogy a szabály az olyan hogy be köll tartani. Mr. nagyarc erre felszívta az elkényeztetett icipici pofikáját és elsírta a dolgot a saját szemszögéből torzítva valamiféle újságírónak és vagy bloggernek aztán ez a történet kerekedett ki belőle.   

Előzmény: Saliko (-)
mamicska Creative Commons License 2013.05.29 0 0 4

 bármelyikünkkel, bármilyen életkorban megtörténhet

 

na ezért kell minden hasonló alkalommal felháborodni és nem szégyenlősen hallgatni. Olvastam az édesapa elbeszélését a történtekről - nagyon megalázó helyzet volt:((

Előzmény: Saliko (-)
kilógó lóláb Creative Commons License 2013.05.29 0 0 3

a topicleírásban ott a link.

Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2013.05.29 0 0 2

Kik,milyen intézményükből és miért tiltottak ki egy mozgáskorlátozott kisfiút?

Mert ez így egyoldalú. Kocsma volt,kupi vagy kaszinó? A felvetésből nem derül ki.

kilógó lóláb Creative Commons License 2013.05.29 0 0 0

b0jk0tt.

Előzmény: Saliko (-)
Saliko Creative Commons License 2013.05.29 0 0 topiknyitó

Sokat nem kell hozzáfűzni a hírhez. Mozogni máshol is lehet, és mi, átlagemberek talán a bojkottal tehetünk a legtöbbet azért, hogy igazságosabb társadalomban éljünk. Ami a kisfiúval történt, és még ezer más betegség, bármelyikünkkel, bármilyen életkorban megtörténhet - és ahol addig "ép" testünkkel jók voltunk, hirtelen megtűrtek, vagy kiutasítottak leszünk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!