Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2013.05.22 0 0 18

Tapasztalható ez a 30-40 éves korosztálynál is... ha mindenki tudná, hol a helye, meddig ér az a bizonyos takaró és addig nyújtózna lehet nem lenne ez. Viszont mindenki csak álmodik, álmodozik aztán sír ha pofára esik a valóságtól...

Előzmény: Törölt nick (17)
Törölt nick Creative Commons License 2013.05.21 0 0 17

Semmi köze a létezett szocializmusnak ehhez.

Tulajdonképpen azon bukott meg az egész elképzelés,hogy nem számolt az egyén ösztönös igényeivel.

A nőknél is ösztönös az elképzelés,hogy minél jobb állagú hímeket birtokoljon,a leendő utódok miatt. És az anyagiak is természetes,hogy számítanak. Amikor utódokat kell felnevelni. A szerelem az elmúlik,de az utódok csak később.

 

Nincsen ebben semmi kivetnivaló;ezt így kell elfogadni és nem kell bánkódni miatta.

talán egy dolgot még: egy huszonéves nő még többnyire gyerek! Hiába is mondják,hogy a lányok korábban érnek. Biológiailag talán..

Előzmény: Törölt nick (16)
lxt Creative Commons License 2013.05.19 0 0 15

Egy felmérés szerint, minden 3. angol (20 év alatti) lány, leginkább, de minimum focistafeleség akar(na) lenni. Én megértem őket.

 

Talán ugyanezen oknál fogva, de a(z egyébként) minden szempontból partiképes pasiknál, pont ezek a szöszkék verik le/ki a biztosítékot.

 

És persze (naná) olyan is van, amikor a feleség a nagypályás.

 

Mondom; gond, gond hátán!:-)



PETYUS Creative Commons License 2013.05.19 0 0 14

A népet mindig mindenhol butítani akarja a hatalom.

Amelyik nép ezt hagyja, az meg is érdemli.

Előzmény: Törölt nick (13)
Törölt nick Creative Commons License 2013.05.19 0 0 13

Tudnék erre konkrétumot írni, és akár egy mondatban le tudnám írni az összes hisztire a való igazságot ami ebben az országban folyik társkapcsolatoktól egészen .... de inkább nem, mert nem akarok bajt magamnak.

 

Kicsit gondolkozz még rajta, itt már pedzegetik a többiek a hozzászólásokban.

 

:)

 

Előzmény: *SzedR* (7)
jkl1 Creative Commons License 2013.05.19 0 0 12

jav.: "......Norbiék is AZOK, csak hát ott is van lóvÉ......"

Előzmény: jkl1 (11)
jkl1 Creative Commons License 2013.05.19 0 0 11

igazad lehet, végül is Norbiék is, csak hát ott is van lóvá (nem is kevés.......) :)

 

ja és "......az ér valamit, akinek vannak anyagi javai, a többi ember nulla."

 

ebben is van valami......

 

 

Előzmény: Vajk (9)
jkl1 Creative Commons License 2013.05.19 0 0 10

hát, ezen hatalmasat röhögtem....... :)))

Előzmény: Törölt nick (6)
Vajk Creative Commons License 2013.05.19 0 0 9

Nem az álompár keresése a probléma, hanem az, hogy ez az álompár csakis a pénzétől lesz álom és nem mástól.

És ezt nyomják az említett reklámok, a társdalaom, fel van borulva az értékrendünk.

Vagy lehet, hogy nem is, hizsne a fidesz is azt szajkózza, hogy az ér valamit, akinek vannak anyagi javai, a többi ember nulla.

Előzmény: *SzedR* (7)
*SzedR* Creative Commons License 2013.05.19 0 0 8

meg miért szívsz, kedves topiknyitó?

írj már konkrétumokat, valóban érdekelne.. majd ha jövök újra, jól megolvasom:-)

*SzedR* Creative Commons License 2013.05.19 0 0 7

Hátőőőő...

Aaaaz, hogy miért furi az, ha valaki (mindenki) az álompárját keresi, független attől, hogy mennyire szép?

Én szép vagyok X szerint, de Y szerint csúnya. Akkor most mi is vagyok? És miért is lehetne igényem? Magamra is az vagyok...

Csak elgondolkodtammmm.

Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2013.05.19 0 0 6

Ez neked jár...

Mert megérdemled...

 

és hasonló marhaságok csak nőknek a reklámokból.

 

Közben:

http://humormaffia.hu/a-ferfiak-szabalyai-csajok-figyelmebe/

:)

Vajk Creative Commons License 2013.05.19 0 0 3

A rádióban hallottam ma egy reklámot, és kiakadtam, mert pont ezt az értékrendet képviseli.

A westendben van valami design izé annak volt a reklámja. A reklám szerint a csaj elmegy ebbe az üzletbe és elmeséli, hogy ott járt. A ffi ijedten kérdezi, hogy drága volt-e, a csaj meg gúnyosan feleli: ne félj drágám, nem fog neked sokba kerülni.

 

Előzmény: Asp8891 (2)
Asp8891 Creative Commons License 2013.05.19 0 0 2

Egy cikk a témában.
"ha a fiatal lányokat nem arra nevelnék, hogy tündérmesékben higgyenek. Arra, hogy szépségük és termékenységük csúcsán ne csináljanak semmit, csak bulizzanak, élvezzék az alfa körhintát – aztán 10 évvel később majd úgyis találnak valakit, aki még szebb, még jobb és még gazdagabb mint akit a csúcson tudnának szerezni maguk mellé. Csakhogy a valóság rideg: a 20 éves cicababa lábai előtt hevernek a férfiak, de mire túljut a 30-on, már igencsak megcsappan a kérők serege. Az igazán jó partik, akik tehetősek és talán még jóképűek is, a huszonéves nők közül válogatnak (mert megtehetik), és egy pillantásnál többet nem vetnek a harmincasokra..." /Deansdale/

Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2013.05.18 0 0 1

Mi hogy? :)

Előzmény: *SzedR* (0)
*SzedR* Creative Commons License 2013.05.18 0 0 0

h0gy?

Törölt nick Creative Commons License 2013.05.18 0 0 topiknyitó

Mindent elmondtam a leírásban, kíváncsi vagyok a véleményekre.

Miért az van a köztudatban, hogy csak a pasik a piszkok, amikor nem így van?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!