Keresés

Részletes keresés

Kuusamo Creative Commons License 2014.06.04 0 0 34

Aláírásgyűjtés indult a Revolution megmentéséért

Igaz, még csak 31 000 körül tartanak, de lelkesek. Mi is aláírtuk, tessék ide klikkolni , fél perc az egész. Azt szeretnék elérni, hogy valaki, végül is kurvára mindegy, hogy melyik tévé, vegye át a Revolutiont, és tudjuk már meg, mi lesz a Nano vs. emberek csata[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

Kuusamo Creative Commons License 2014.06.01 0 0 33

...hát nem sikerült lezárni...zanyátok!:D

Előzmény: Kuusamo (32)
Kuusamo Creative Commons License 2014.05.13 0 0 32

Az lett...

Remélem azért szépen lezárják.

Előzmény: Kuusamo (31)
Kuusamo Creative Commons License 2014.02.27 0 0 31

A fene a belükbe, hogy ennyire szétkaszabolják ezt a 2. évadot...tényleg nagyon lassan adják le az amcsik...kasza lesz belőle? (Oké, hogy volt téli olimpia, de akkor is...)

nicko Creative Commons License 2014.02.01 0 0 30

pedig rutinos sorozat függőek jól tudják nem szabad szinkronosan is megnézni ugyanazt ;)

Előzmény: chrashcar (29)
chrashcar Creative Commons License 2014.02.01 0 0 29

Az első évad közepe felé még reménykedem, hogy  beindulnak az események a végéhez közeledvén (bár a kilencedik rész "oxigénhiányos" ostobaságnál majdnem befejeztem).

J.J. Abrams féle sorozatok eddig jók és izgalmasak voltak(Lost, Fringe kiemelten).

 

A szinkronos változat viszont elviselhetetlen Csifó Dorina sipákoló hangja miatt.

Kuusamo Creative Commons License 2013.10.15 0 0 28

2. évad 3. rész...egész jó volt!

Kuusamo Creative Commons License 2013.10.02 0 0 27

Meg is néztem az első részt tegnap...és azt kell, hogy mondjam egyre jobb lesz ez a sorozat.

Előzmény: nicko (26)
nicko Creative Commons License 2013.09.28 0 0 26

kezdett bizony. :)

 

2x02  There Will Be Blood   2013-10-02 

Előzmény: Kuusamo (25)
Kuusamo Creative Commons License 2013.09.28 0 0 25

Ez is kezdett? Huhhh...sűrű ez az ősz!:)

Előzmény: nicko (24)
nicko Creative Commons License 2013.09.27 0 0 24

2x01 már kinn van + felirat is.

Kuusamo Creative Commons License 2013.07.26 0 0 23

Kuusamo Creative Commons License 2013.07.17 0 0 22

Ma már nagyon kevés eredeti ötlet van. Anno pl. az Avatarról is kiderült, hogy az alapötlet a Sztrugackij-fivérektől származik. (Csak, hogy maradjunk az orosz scifi vonalán.)

Előzmény: Törölt nick (21)
Törölt nick Creative Commons License 2013.07.13 0 0 21

Az alapötlet jónak mondható, de közel sem eredeti.

J. Vojszkunszkij ˇ I. Lukodjanov A fekete oszlop című tudományos fantasztikus regénye ugyanezen témát boncolgatja. A könyv 1965-ben jelent meg.

Ha tudományosan közelítjük meg az elektromosság eltűnését, akkor a Revulution ötlete szerint tudniillik mind a vegyi, mind a mágneses alapon előáított elektromosság meszűnik, minden földi életnek is meg kellett volna szűnnie, hiszen az élő szervezet sejtjei a sejtmembránok külső, és belső oldala közötti feszültségkülönbség alapján működnek, amit a kálium-nátrium pumpa hoz létre, és az ATP az alapja. Igaz ez esetben nem lehetett volna miről sorozatot készíteni. Szóval a Fekete oszlpo nagyobb ötlet, és életközelibb. Mindenkinek ajánlom szeretettel, aki kedveli az orosz tudományos fantasztikus regények sajátos hangulatát.

Kuusamo Creative Commons License 2013.07.04 0 0 20

hollywoodi*

Előzmény: Kuusamo (19)
Kuusamo Creative Commons License 2013.07.04 0 0 19

Egy-két színész esetében azért nem hátrány...nem egy felkapott hollyvoodi szépfiú rendelkezik...hogy is mondjam...kissé nőies eredeti hanggal...szóval ezeknél egy férfiasabb (ami megy a külsejükhöz) magyar hang általában nem árt.

Előzmény: nicko (15)
Kuusamo Creative Commons License 2013.07.04 0 0 18

Ha most a 21. században valóban ez történne, akkor nem hiszem, hogy azonnal a 19. században találnánk magunkat. A várható káosz minden elsöpörne...15 évnél jóval több időnek kell majd eltelnie ahhoz, hogy az emberiség újra a fejlődés útjára lépjen és ismét berendezkedjen az elektromosság előtti kor világába.

Egyébként, ahogy megy előre a sztori...egyre több info derül ki arról, hogy miért nincs áram és miért nem lehet olyan egyszerűen visszakapcsolni.

Előzmény: hilz (14)
Kuusamo Creative Commons License 2013.07.04 0 0 17

Az évadzáró epizód cliffhangere után kifejezetten várom a folytatást.

Előzmény: cuore sportivo (13)
nicko Creative Commons License 2013.07.03 0 0 16

az egész alapötlet nem érthető.

 

miért ne lenne az? mi lesz a világgal ha hirtelen megszűnik az áram főleg olyan országban mint USA?

2012-ben FordT modell?? mi van? :)

 

egyébként nem volt rossz sorozat 1x nézhető.

Előzmény: hilz (14)
nicko Creative Commons License 2013.07.03 0 0 15

nem volt nehéz. mindent elszúrnak a rossz szinkronnal.

Előzmény: Kuusamo (11)
hilz Creative Commons License 2013.07.03 0 0 14

nekem már ennyi is elég volt

 

az egész alapötlet nem érthető.

 

Úgy van beállítva mintha a mai világból nem az 1900as évek elejére, hanem a sötét középkorba zuhant volna vissza az emberiség. Nincs kerékpár, nincs FordT modell (amikhez nem kell áram) stb. Miért? Koszosak a városak. Miért?

Ja és a vinnyogó lány...

Előzmény: cuore sportivo (13)
cuore sportivo Creative Commons License 2013.06.23 0 0 13

Kettő talán még nem túl sok.

Előzmény: Kuusamo (12)
Kuusamo Creative Commons License 2013.06.23 0 0 12

Nem tudom, de 2. évad lesz.

Előzmény: cuore sportivo (10)
Kuusamo Creative Commons License 2013.06.23 0 0 11

...és milyen igazad lett! Charlienak pl. ritkán irritáló-vinnyogós magyarhangot sikerült adni...ehhez képest az eredeti hangja zene volt füleimnek!:D

Előzmény: nicko (7)
cuore sportivo Creative Commons License 2013.06.21 0 0 10

Sziasztok! Hány évad lesz ebből a sorozatból? Volt néhány ami szerintem jól kezdődött, de aztán ellaposodott, pl. Lost, Szökésben. Szerintem teljesen jók lennének ezek a sorozatok, mondjuk max. 15 résszel.

Most a másik ami egész jónak tűnik az a Gyilkos Hajsza, de féleő, hogy azt is addig húzzák, hogy elgyengül.

Kuusamo Creative Commons License 2013.06.17 0 0 9
Kuusamo Creative Commons License 2013.06.10 0 0 8

Na már ez is jön...gyorsak a magyar tv csatornák mostanában!

Hétvégén néztem meg az első évad záróepizódját...alakul ez...jó kis cliffhangerrel fejezték be...én maradok a köv. évadra is!

Előzmény: nicko (7)
nicko Creative Commons License 2013.06.08 0 0 7
A nyár sorozata az RTL Klubon

Revolution címmel indul június 20-án a nyár sorozata az RTL Klubon: az elektromos áram nélküli maradt világban az emberek bármire képesek.

 

Az Egyesült Államokban jól nyitott az új sorozatok között a Revolution, a világméretű áramszünet okozta forradalom hazánkban az RTL Klubon csütörtökönként látható majd 21.10-től, méghozzá dupla részekkel. A történet alapja, hogy minden magyarázat nélkül leáll az áramforrás az egész Földön, semmi nem működik, kitör az anarchia. A hatalmat a Milícia veszi át, fegyvereikkel rettegésben tartanak mindenkit. Senki se tudja, mi az áramszünet oka, sőt, az emberek még 15 év elmúltával is félelemben élnek. Vannak, akik lázadoznak a Milícia ellen, és szeretnék megdönteni Monroe tábornok hatalmát.

 

Szerintem én kihagyom a szinkronnal csak rontanak rajta..mint minden sorozattal az utóbbi 10 évben.

Előzmény: Alex Raps (1)
Kuusamo Creative Commons License 2013.05.17 0 0 6

Én láttam eddig mind a 16 részt...és lassan jönnek a válaszok is, de az egész sztori egy fikció, tehát nem kell komolyan venni. Mondjuk én általában minden filmhez/sorozathoz/könyvhöz úgy állok hozzá, hogy az egy mese/valakinek az elképzelése, fantáziája vagyis nem érdemes logikát és értelmet keresni minden részében/mondatában. Így sokkalta inkább élvezhetőek.

Előzmény: Vajk (5)
Vajk Creative Commons License 2013.05.16 0 0 5

Én is kerestem, mert emlékszem, hogy írtam erről akkoriban (szintén dehonesztáló formában), 4 epizód után abba is hagytam a nézését.

Az is eszembe jutott most, hogy rém idegesítő volt a főszereplő csaj:)

Előzmény: Kuusamo (4)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!