Keresés

Részletes keresés

Sanyi a pók Creative Commons License 2013.05.11 0 0 5

Igen, szerintem erről lenne szó.

 

Üdv, itt Sanyi a pók!

Előzmény: YCbCr (1)
Sanyi a pók Creative Commons License 2013.05.11 0 0 4

Hozzászólásaidat megtekintve, te nem is nagyon írsz a vasutas fórumokba, ebbe az egy topikba meg képes voltál beleírni.

Én akartam nullázni!

 

Üdv, itt Sanyi a pók!

Előzmény: baltaarc (0)
Sanyi a pók Creative Commons License 2013.05.11 0 0 3

Üdv, itt Sanyi a pók!

 

Majd megpróbálok felmászni egy szergej vezetőfülkéjébe, és készítek néhány fotót.

Előzmény: baltaarc (0)
424 009 Creative Commons License 2013.05.09 0 0 2

Bábolnai István videós vasútbarát már évekkel ezelőtt nagy részben teljesítette ezt a programot.

Mit lát a mozdonyvezető című sorozatát sok-sok vasútvonalon rögzítette.

Ezek a filmek a honlapján ill. CD-én is hozzáférhetők voltak.

YCbCr Creative Commons License 2013.05.09 0 0 1

A Youtube-on már van néhány erre "szakosodott" felhasználó.
Gondolom valami hasonlóról lenne szó :)
Pl.: http://www.youtube.com/user/petegabi

Előzmény: grasshoppair (-)
baltaarc Creative Commons License 2013.05.09 0 0 0

Zakat0l a v0nat.

Előzmény: grasshoppair (-)
grasshoppair Creative Commons License 2013.05.09 0 0 topiknyitó

Szervusztok Vasútbarátok!

Biztos nem én vagyok az első, akinek eszébe jutott, milyen fantasztikus lenne, ha önszerveződő módon létrejönne itthon egy, a magyarországi vasútvonalakról (a mozdonyvezető perspektívájából) felvett, a kor technikájával lépést tartva immáron HD-minőségű, videóadatbázis! A kamkorderek beszerzésében nem de -ha szükséges- a bérlésben tudok segíteni, innentől kezdve már csak megszállott vasútfanatikusokra ill. lelkes mozdonyvezetőkre van szükség a projekt megvalósításához. (Egy külön website létrehozása ehhez smafu, ráadásul a videók -tárhelyügyileg- természetesen a YouTube-on/Vimeon is jó helye lennének) Aki még csak kapizsgálja, mire gondolok, annak itt egy videó, amelyet a norvég (állami?) vasúttársaság csinált: http://www.nrk.no/nordlandsbanen/

Várom a véleményeteket - no nem a norvégok videójáról, hanem magáról az ötletről! :)

Üdv,
Drev

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!