Keresés

Részletes keresés

Ex honfoglalo játékos Creative Commons License 2021.09.26 0 0 16305

Mindent a pénz mozgat.

Az egy szép dolog, hogy X ezer játékos és rajongó használta napi szinten, 

De biztos, hogy létezik egy jobb vagy rosszabb üzleti terv arról, hogy így most mennyivel több bevételük lesz.

Gondolom a világpiacról vízionáltak, hogy most majd nem 10 M potenciális játékosuk lesz, hanem 7 Mrd.

Nem ismerem a részleteket és most már ezt a játékot sem.

(Korábban egyébként volt német verzió is, az sem volt sikeres.)

Előzmény: BASEBALL_FAN (16304)
BASEBALL_FAN Creative Commons License 2021.09.26 0 0 16304

Sziasztok, szerintetek becsődölhet a Honfoglaló játék?  Én kipróbáltam az újat de.... ÉS AZT SE ÉRTEM html5 be miért nem tudják a számítógépre is programozni....   A honfoglaló facebookján mikor beleolvastam szinte csak elégedetlenség, és a fejlesztők melegebb éghajlatra küldése ment,,, A google playen olvastam 1-2 dícsérő kommentet de ennyi. Én nem értek hozzá, ezért kérdezném, .  A cégnek megéri ez, hogy kb a régi játékosok nagy részét bebukták?  Abba bíznak,hogy az újratervezet verziót, új rajongókra építhetik?

Ede Schottner Creative Commons License 2021.05.13 0 0 16303

Én a tegnapi magyar nyelvű Honfoglalót keresem. Van esélyem?

 

idooogeep Creative Commons License 2021.03.30 0 0 16302


Így jártak:-)

Előzmény: Ex honfoglalo játékos (16301)
Ex honfoglalo játékos Creative Commons License 2021.03.29 0 0 16301

Köszi.

Honfoglalo good-bye.

idooogeep Creative Commons License 2021.03.27 0 0 16300

Köszi!

Előzmény: trux77 (16299)
trux77 Creative Commons License 2021.03.27 0 1 16299

Hasonló kvízjátékot ajánlok: https://www.kvizlabirintus.hu/

Ex honfoglalo játékos Creative Commons License 2021.02.24 0 0 16298

A Verbunkó nagyon jó, tetszik.

Előzmény: Morningstar17 (16297)
Morningstar17 Creative Commons License 2021.02.24 0 0 16297

Az új verzió neve, pedig vagy Butuló lesz, vagy Verbunkó.

 

https://www.youtube.com/watch?v=jS-jSTVt670

 

 

Előzmény: Morningstar17 (16296)
Morningstar17 Creative Commons License 2021.02.24 0 0 16296

Bizonyára már írják a Hundub - os trivádort, ahol nem griff lesz az, hanem Turul.  XD

Előzmény: Ex honfoglalo játékos (16294)
Szótér Creative Commons License 2021.02.23 0 0 16295

Ma délután szerverfrissítés volt, megbolondult :-) Aki játszott, fals válaszokat adott a gép. Már javították.

 

Előzmény: bogyoka008 (16293)
Ex honfoglalo játékos Creative Commons License 2021.02.23 0 1 16294

Nos, ott ülnek a Trivadorosok ebben az épületben, amelyet linkeltem és izzadó homlokkal ezeket javítgatják, hogy a maradék játékosok elégedettek legyenek.

Még talán a mitológiát is átírják csak, hogy minden rendben legyen.

 

Ott majd szó lesz a Nagy Griffmadárról, amely Atlantisz elsüllyedése után elűzetett Noé-bárkájáról és épp halászni indult, amikor azt hitte Jónás egy hal és lenyelte. (1000 pont + 5 perc reklámidő bevétel)

Előzmény: bogyoka008 (16293)
bogyoka008 Creative Commons License 2021.02.23 0 1 16293

ma  az egyik kérdés --- ki alapította a Madártani intézetet , én  a Hermann Ottót  válaszoltam    de  nem  jónak jelölte  a  gép  :)

a  másik kérdés   ugyanabban a  játékban  ---  milyen állat nyelte le   Jónást  :)   én a  Nagy Halat jelöltem  , de  a  gép  a Griffmadarat  jelölte  :)  :(  azt a  kutyafáját  , legalább ne  rossz válaszokat  írnának  bele  a  játékba  :(  :)  úgy látom a Honfoglaló ,  mint  játék  felejtős  lesz :)  :(

 

 

Ex honfoglalo játékos Creative Commons License 2021.02.20 0 0 16292
Előzmény: Szótér (16290)
idooogeep Creative Commons License 2021.02.20 0 0 16291

Oszt mégis elveszett?  Nócsak, nócsak:-)

Előzmény: Rendszerhib4 (21)
Szótér Creative Commons License 2021.02.20 0 0 16290

Itt nyekereghetünk róla, legfeljebb megosztjuk a naponta megújuló verziók "örömeit", illetékes személy itt nem fog válaszolni semmilyen problémára. Ha nagyon izmos javaslatod van, próbáld elérni a fejlesztőket. info@triviador.com 1117 Budapest, Hungary Budafoki út 183. bár onnan sem garantált az érdemi válasz.

 

Előzmény: bogyoka008 (16289)
bogyoka008 Creative Commons License 2021.02.19 0 0 16289

a meglévő pontokat,,  majd  900 ezer  volt,,, pikk -pakk  eltüntette  ??  vajon   miért  ?   :(  az a  sok reklám vajon  minek ??  ha  végig nézem akkor  ad  1 pár  pontot,  van olyan reklám  ami  végtelenített , kilépni  nem  lehet   ,  --telefonon-  kikapcsolom   és   még  félóra múlva  is  ott  van  ,vettem észre  hibás  válaszokat  , ezt miért nem lehet jelezni ??  ,  na   igazán  nem tetszik,  egyenlőre  csak telefonon van ,  ,  valami  illetékes, vagy  hozzáértő  igazán válaszolhatna, köszi  :)  :)

Szótér Creative Commons License 2021.02.18 0 0 16288

Töröld ki nyugodt szívvel, fejlesztés alatt van :-(

Amúgy viccen kívül, próbáld meg frissíteni.

Aktuális verzió 1.2.259

Előzmény: djukkel (16287)
djukkel Creative Commons License 2021.02.18 0 0 16287

Sziasztok 3 napja nem tudok belepni a honfoglalóba. Azt írja nincs net de van. Történt valami amiről nem tudok? A régi játszottam idaog. Köszi

 

Morningstar17 Creative Commons License 2021.02.17 0 0 16286

Persze, hogy van élet a Honfoglalón kívül! ...Igaz, ....sáska is. 

 

 

Előzmény: idooogeep (16283)
Morningstar17 Creative Commons License 2021.02.17 0 0 16285

Köszönöm!

 

A régi szlogen szerint a Honfoglaló több volt, mint játék. Az akkori verzió valóban több is volt! Most mintha pont ennek megcáfolása volna a cél: már ez sem több, mint egy játék.

 

Nem kell bele többet látni, és el lehet vele tölteni az időt, no meg persze lehet reménykedni a további fejlesztésekben. Kb. ennyi, .....egyelőre. 

 

Addig is addig nyújtózkodunk, amíg a palástunk/lajbink ér. -:))

 

 

 

 

Előzmény: Szótér (16282)
Ex honfoglalo játékos Creative Commons License 2021.02.17 0 0 16284

Én sem játszom.

De ezek szerint vannak orosz játékosok. ;-)

idooogeep Creative Commons License 2021.02.17 0 0 16283

Azt pedig már a régi egyptomi krónikákból tudjuk, hogy még  a látványuk sem túl kellemetes:-)Most közel 2  hónap után  már ki merem mondani: van élet a Honfoglaló nélkül is.

És már nem hiányzik annyira. Csak lassan már azt nem tudom, mit is keresek még errefelé

Előzmény: Morningstar17 (16281)
Szótér Creative Commons License 2021.02.17 0 0 16282

Tökéletes verziórajz. 

 

Bizony minden üzlet benne, jól látod... ebből a mindennapi fejlesztgetés alatt álló rendszerből hiányzik továbbra is a motiváció...

Persze, nem mondunk le róla, játszunk, mert szinte játékfüggővé tett bennünket az évek alatt:-)

Nem, egyáltalán nem ragaszkodom a régihez, azt szeretném, hogy ez az új legyen korrekt és leljük fel benne a régi rendszer kiválóságait.

Persze ez csak akkor lehetséges, ha játékosoldalú/szemléletű lenne a fejlesztés!

 

Többezer embernek többezer a kifogása, az igénye, nem kell, meg nem is lehet, hogy mindenkinek tetsszen, de feleljen meg az alapvető elvárásoknak, versenyeztetésnek!

Egy bosszúságot megemlítenék: ha már nem szakadok le, vagy nem vág fejbe a sok kéretlen reklám és játszani tudok végre, még mindig sokkol a ferde térkép és a szememet kiverő indításkori bepörgés. Persze, ezt is meg lehet szokni, mint a sok viaskodó pucsítást, kardcsörtét, innen nekem legjobban a játék menetét követő régi kis táblázat hiányzik nagyon, a helyette bebiggyesztett körmegoldás legtöbbször takarásban van, s nem is áll rendelkezésre tisztán, követhetően az egész játék alatt.

 

Mondjuk nem értem, miért nem látható a teljes saját segítségarzenál, bár nem szeretem igénybevenni, de ami az enyém. az az enyém, s ott lenne a helye.

 

Pont nem érdekes számomra a hatalmas fejlesztésük, a szöcskegúnya, meg hogy mocorog é a setétjános vagy nem, kipingált segédeszköz táblácskára kattintok, vagy nem . Jól látod, az évek alatt nagyon sok játékos neve legenda lett, tisztelet övezi Őket, most csak az nem viseli a lajbit, aki nem akarja. Viselője . tisztelet a kivételnek - legtöbbször legendásan csúszik, mászik, talajtornázik a szövetségben...

 

A 2 és lassan 3 soros "világmegváltó" kérdések engem annyira nem bosszantanak, kihívásnak veszem. Itt előnyt élvez, aki gyorsolvasó, ill. ha már találkozott vele és meg tudta jegyezni. Persze, ha gyakran, friss beöntéssel az általános műveltség megközelítését céloznák, az dícséretes lenne.

 

 

Előzmény: Morningstar17 (16281)
Morningstar17 Creative Commons License 2021.02.16 0 0 16281

Így lett a Honfoglalásból sáskajárás. -:))

Előzmény: Morningstar17 (16280)
Morningstar17 Creative Commons License 2021.02.16 0 0 16280

Hát, ... eléggé vicces. -:))

 

Azzal indultak, hogy a különböző nációk eltérő nagyságú adatbázisból kaptak kérdéseket, és ezeket összeengedték. Szerintem ez nonszensz, nem tudom ezt egyébként miként is gondolták komolyan. :O Így azokkal csesztek ki, akiknek nagyjából a legnagyobb kérdés adatbázisuk volt. No és kiknek volt talán a legnagyobb? Nekünk, magyaroknak. Persze hogy mi kaptuk a legnagyobb cumit. Bravó!

 

Így aztán a klasszikus játékmódokat uralták a bolgárok, meg az oroszok a maguk szegényes kérdés adatbázisával. Más mellettük nagyon nem rúgott labdába. Evidens volt, hogy a legtöbben a szövibe mentünk a sötét nagyurat gyalázni. Olyannyira, hogy szegényt végül megsajnálták, tán még gyűjtöttek is a megsegítésére. -:))) 

 

Eleinte ugyanis jól is lehetett szerezni pontokat ott, mire kitalálták, hogy ez így mégse igazán ok., ezért jól telepakolták sok idióta kérdéssel, amelyeknek csak elenyésző hányada mondható műveltséginek. Most a harmadik etapra valamennyire ugyan kiegyenlítődött  az egyes játékokban a pontszerzés lehetősége, de az első etapban szerzett pontokat már nehéz lesz überelni.

Már látom, a megoldást most az idióta kérdések özönében látják, mivel így garantáltan sok segítséget használnak majd a gémerek, és talán ez fokozza a vásárlási kedvet. Sokan pl. befizetik magukat a VIP sárkányrendbe, stb. Már a legcsekélyebb mértékben sem leplezik, hogy a fizetős módozatok választása irányába ösztökélik a játékosokat.

 

Ugyanakkor a játékban - talán éppen ezért - alig maradt már kihívás. Mostanra már a rangok/listák sem igazán tudják lázba hozni az embert. Kinek kell vásárolt eredmény? Ráadásul a csúcsnak beharangozott "legendaságot" eddig csak az nem érte el kb. aki nem akarta, A Honfin nagyjából  jelenleg kétféle gémer van: 1. aki már legenda, és II. aki a következő két hónapban legenda lesz.

Azt mondták, hogy az egyes szintek elérését jól fogja majd tükrözni a katona páncélzata. Az amúgy is aprócska figurákon ez telón alig volt látható. Erre meg azt mondta Biha, hogy a legendákat, na azokat majd biztosan fel fogjuk ismerni. Hát, őszintén szólva mindenre számítottam, csak lombszöcskékre nem. XD  .. pláne, hogy még a figurák ugrálása is a lombszöcskéket idézi.

 

 

Mivel azonban a lombszöcskék a szárnyukba lépten nyomon belegabalyodtak, a legújabb fejlesztés, frissítés során a palástot derékig (!!!) lenyírták, így a Honfit mától elözönlötték a lajbiban - vagy talán láthatósági mellényben -  ugrándozó legenda sáskák. XD  Tiszta röhej! -:)

 

Előzmény: Rendszerhib4 (16278)
játékos7 Creative Commons License 2021.02.12 0 0 16279

Laptopon hogy lehet a klaviatúrát használni a számok beírásához? Tudna segíteni valaki?

Rendszerhib4 Creative Commons License 2021.01.24 0 2 16278

Az hát. Most meg bőven az.

Előzmény: Morningstar17 (16255)
idooogeep Creative Commons License 2021.01.17 0 0 16277

Vannak. A háttérben végzik munkájukat.

De ezt csak az itteni fórumra tudom mondani, a játékban nem tudom.Ott nemigen lehetett velük találkozni.Ott inkább a gépek vették át a szerepüket.

Előzmény: Ex honfoglalo játékos (16275)
Ex honfoglalo játékos Creative Commons License 2021.01.17 0 2 16276

Már csak azért is furcsa, ami a Honfoglalóval történik, mert ez amolyan igazi Hungaricummá vált, az ilyet meg ugye védeni kellene.

Anno néztem kb. 10 éve a német verziót (volt olyan is), nos ott fél óra várakozás után jött össze nagy nehezen 3 játékos.

Teljes érdektelenségbe fulladt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!