Keresés

Részletes keresés

Intersziti Creative Commons License 2013.04.25 0 0 6

Léteznek tetőjárdák. :-p

 

Viszont szerintem menjen el kéményseprőnek, bejuthat mindenhova. Még le is fotózhatja nekünk, mert tényleg érdekes látvány, amikor lifteket terveztem, néha én is eljutottam helyszínre körülnézni. :)

Előzmény: megyekfórumozni (4)
megyekfórumozni Creative Commons License 2013.04.25 0 0 4

Nem beszélve, hogy összetöri a cserpeket.

Előzmény: Törölt nick (3)
sajnos boka Creative Commons License 2013.04.24 0 0 2

westend

Előzmény: bela2000 (-)
VI. Uj Lanovka Creative Commons License 2013.04.24 0 0 1

"nyitva szokott lenni a tetőfeljáró és jó a kilátás?"

 

Bazilika?

Előzmény: bela2000 (-)
Rokakoma Creative Commons License 2013.04.24 0 0 0

A mienkre til0s felmászni.

Előzmény: bela2000 (-)
bela2000 Creative Commons License 2013.04.24 0 0 topiknyitó

Régi vágyam, hogy találjak a belvárosban olyan háztetőket, ahova időnként fel lehet menni meginni egy sört vagy randizni-beszélgetni. Tudtok olyan helyet, ahol nyitva szokott lenni a tetőfeljáró és jó a kilátás? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!