Keresés

Részletes keresés

csikospulcsi Creative Commons License 2014.04.02 0 0 11

Egyre több helyen gyűjtik az esővizet, sőt, vannak olyan települések, ahol kötelező.

Nem hinné az ember, hogy mennyi víz össze tud gyűlni 1-2 esős nap után, pedig jó sokáig lehet ezzel öntözni, érdemes kipróbálni. Sokan egyszerűbb IBC tartályokat használnak, de aki megteheti, az tegyen föld alá nagyobb műanyag tartályt, itt is lehet válogatni: www.tartalydepo.hu

Vajk Creative Commons License 2013.04.30 0 0 10

Nekem válaszoltad, de nem tudom miért. 

Nem vagyok sem baráth, sem Melinda:)

Előzmény: BakerStreet (8)
BakerStreet Creative Commons License 2013.04.30 0 0 9
Előzmény: BakerStreet (8)
BakerStreet Creative Commons License 2013.04.30 0 0 8

Bocs Vajk, ezt nem neked írtam. Vagy igen?

Előzmény: BakerStreet (7)
BakerStreet Creative Commons License 2013.04.30 0 0 7

Topicnyitási jog 200 hozzászólás után jár. " Melindának van 2. azaz kettő db" Általam egyáltalán nem tisztelt Moszatos testvéreim legalább a látszatra ügyelhetnétek, elhihetitek, hogy Magyarországon nem mindenki hülye. Természetesen léteznek ilyen megoldások, de léteznek 100%-os megoldások is. A legfrissebb példa a török mágnesmotor.

Előzmény: Vajk (6)
Vajk Creative Commons License 2013.04.18 0 0 6

Melinda biztos leugrott söré...:)

Előzmény: Baráth Melinda (-)
Alex Raps Creative Commons License 2013.04.18 0 0 5

:D

Előzmény: Törölt nick (2)
mimi_bacsi Creative Commons License 2013.04.17 0 0 4

Ez nem 75%, hanem 100%-os megtakarítás....:-))))))

Előzmény: Törölt nick (2)
Vajk Creative Commons License 2013.04.17 0 0 3

Csak bejelentetted, hogy tudsz ilyet vagy el is mondod?

Előzmény: Baráth Melinda (-)
Törölt nick Creative Commons License 2013.04.17 0 0 2

Áramlopás.

Előzmény: Alex Raps (1)
Alex Raps Creative Commons License 2013.04.17 0 0 1

Vezesd elő amire gondolsz!

Előzmény: Baráth Melinda (-)
Égető1 Creative Commons License 2013.04.17 0 0 0

 A rezsi egy tágabb fogalom mint az energia felhaszálás !

 Előbb talán azt kéne tudni /tisztázni mi tartozik a rezsibe !!

 

 

Előzmény: Baráth Melinda (-)
Baráth Melinda Creative Commons License 2013.04.17 0 0 topiknyitó

Hello Mindenkinek!

 

Tudok olyan energia forrást amivel 75%-ban lehet csökkenteni a rezsi kiadásokat!

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!