Keresés

Részletes keresés

khaled888 Creative Commons License 2020.10.18 0 0 669

Szia Enci. Állítólag Salgotarjanon olcsobb. En azt ajánlom több helyről kérj árajánlatot. És úgy biztosan könnyebben tudsz dönteni.

Enci002 Creative Commons License 2020.10.17 0 0 668

Sziasztok! 🙂 Un vagyok itt! Viszont szeretnék segítséget kérni! Én egy éves ballont szeretnék, viszont úgy olvastam itt, hogy nem feltétlenül a Fővárosban lehet, mert 2-300.000 ezerrel is drágább! Tudnátok ebben segíteni? Előre is köszönöm! És gratulálok akinek már benn van! ☺

khaled888 Creative Commons License 2020.10.17 0 1 667

Sziasztok. túl vagyok a beültetésen. eszméletlen aranyosak voltak úgy hogy csak jót tudok mondani Dr. Kiss Józsefre. Hát ez az érzés utánna tényleg nem v.mi kellemes. Abszolult olyan mint egy erős gyomorrontás. Erős vagyok így tűröm a fájdalmat. csütörtök óta egy falatot nem ettem de még az ételre se tudok gondolni. a vizet probalom magamban tartani nehogy kiszaradjak. remelem remelem hamarosan jobban leszek!

khaled888 Creative Commons License 2020.10.15 0 0 666

Sziasztok! Holnap reggel helyezik be a ballont. Nagyon izgulok 😣 majd îrok ahogy tudok. Egy biztos nagyon jo ez a fórum, mert van kivel megosztani az érzéseinket, tapasztalatainkat és ez már egy biztató, megnyugtató dolog! 

Törölt nick Creative Commons License 2020.10.13 0 0 665

Sziasztok! Akiknek bent van a ballon, hajrá- hajrá, csak így tovább, ne keseredjen el senki, nálam most van stagnálás, de szerintem ez természetes, figyelek a kajára, aztán majd megindul újra. Írjátok, hogy mit és mennyit esztek, nekem sokat segített, és fejben is át kell állni, hogy ne mindig az étkezés és a súlyvesztés körül forogjon az agy, sportoljatok helyette, az eltereli a gondolatokat ;)

Nyuszi78 Creative Commons License 2020.10.09 0 0 664

Szia Mazsimanó!

Mai mérlegelés alapján -11 kg

Előzmény: Törölt nick (659)
Nyuszi78 Creative Commons License 2020.10.09 0 0 663

Kedves khaled888!

Én Salgótarjánban Osama dokinál voltam

Előzmény: khaled888 (656)
AndyWolf Creative Commons License 2020.10.08 0 0 662

Szia Mazsimanó! Én kicsit el vagyok keseredve😕 igaz eddig 9 kg ment le aug 13 óta de ez csak rajtam múlt. Ugyanis egyáltalán nincs teltségérzetem és gyakorlatilag mindent tudok(tudnék) enni. Ezelőtt sem ettem irtó nagy adagokat és most is kB annyit. Max ha kicsit többet eszek vagy gyorsabban akkor van egy kis nyomás a ballonnál. De ennyi igy nagyjából stagnál a súlyom. Az agyat nem lehet becsapni, főleg hogy nincs teltségérzetem így ugyanolyan éhes vagyok. Fogalmam sincs hogyan tovább. Próbálok még kevesebbet enni de ehhez a ballon nem ad segítséget. 😓 

Előzmény: Törölt nick (660)
khaled888 Creative Commons License 2020.10.06 0 0 661

Szia Mazsimano! Köszönöm a bíztatást. Nekem is 1 éves lesz behelyezve és az én célom is 40kg. Ma voltam konzultácion. Nagyon alaposan felvilagosítottak. Még mindig a jövőhét péntek a kitűzött cél a ballon behelyezesre. Viszont kell csinaltatnom egy Covid tesztet :(  csak akkor tudnak hozza fogni.

Törölt nick Creative Commons License 2020.10.06 0 0 660

Szia AndyWolf. Mi újság, hogy megy a fogyás?

Előzmény: AndyWolf (644)
Törölt nick Creative Commons License 2020.10.06 0 0 659

Szia Nyuszi78. Hogy megy a fogyás, mennyit adtál már le?

Előzmény: Nyuszi78 (651)
Törölt nick Creative Commons License 2020.10.06 0 0 658

Szia khaled888! Én is velük vettem fel anno a kapcsolatot, semmi rosszat nem tudok írni, azóta is hívnak mindig, hogy hol tartok a fogyásban, sikerül-e figyelnem az étkezésre stb. Nekem 1 éves ballonom van, most -30 kg-nál megálltam, de nem vagyok elkeseredve, kevesebb időm volt szeptemberben a mozgásra, nagyon mozgalmas időszakom volt, de az evésre nagyon figyeltem és tartom a súlyom. Még van fél évem hátra, szóval meglesz az a még minimum -10 kg amit kitűztem magam elé :) Majd írj a továbbiakról és ne izgulj, nincs miért, a lényeg, hogy elszántad magad és akarod a változást.

Előzmény: khaled888 (654)
khaled888 Creative Commons License 2020.10.06 0 0 657

Kedves Nyuszi78. Elfelejtettem megkérdezni, azóta hogy vagy? 

khaled888 Creative Commons License 2020.10.06 0 0 656

Kedves Nyuszi78. az nagyon jó árban van tényleg. Sajnos nekem csak Budapest vagy Szeged jöhetett szóba, mert a többi távolság miatt nagyon nehéz lett volna megoldanom! Te pontosan hol is csináltattad? Végūl ma délutánra átrakták a konzultáciot.

Nyuszi78 Creative Commons License 2020.10.05 0 0 655

Szia,nekem elvégezték az összes vizsgálatot és 48db  István királyba került mindennel együtt a kivétel 5db-ba lesz.

Bp-en majdnem a duplája.

Előzmény: Eszter Balogh (653)
khaled888 Creative Commons License 2020.09.25 0 0 654

Sziasztok!

 

Én hosszadalmas keresgélés után a gyomorballon .hu-nál döntöttem. Ha a Google keresőbe így beírod és írsz nekik üzenetet az oldalukon, akkor felkeresnek és mindenben kapsz felvilágosítást ( a pontos árról is ). Árérték arányban is teljesen megfelelnek.

Október 12-én megyek Szegedre konzultációra dr. Kis Józsefhez ( véleményt még nem tudok róla írni ) és ha nem lesz akadálya, akkor október 16-án be is helyezik a ballont. Kicsit izgulok de nagyon elszánt vagyok, úgy hogy menni fog :)

Eszter Balogh Creative Commons License 2020.09.24 0 0 653

Mennyibe kerul a gyomorballon behelyezes majd kivetel, illetve az elozetes orvosi vizsgalatok? Koszonom

Előzmény: Nyuszi78 (651)
Julianna Surman Creative Commons License 2020.09.14 0 0 652

Sziasztok. Meg tudja valaki mondani mennyibe kerül a gyomorballon Salgótarjánban? Köszönöm

Nyuszi78 Creative Commons License 2020.09.08 0 1 651

Sziasztok!

 

1 hete vagyok túl a dolgon. Most már minden kellemetlen dolog megszűnt ami az első pár napban nagyon rossz volt.

-5kg egy hét alatt. Semmi éhségérzetem nincs.

Nagyon vátom a további heteket...

Osama doki és a nővérek nagyon szuperek voltak kb 3 óra alatt túl voltam az összes vizsgálaton és a behelyezésen.

Mindenkinek ajánlom őket ,nem utolsó sorban kb 2-300.000ft-tal olcsóbb mint a puccos Bp-i magánklinikák.

Nyuszi78 Creative Commons License 2020.08.30 0 0 650

Sziasztok!

Holnap megyek Osama dokihoz,drukkoljatok !!!

Törölt nick Creative Commons License 2020.08.27 0 0 649

Szia AndyWolf, Én mindent eszek, csak sokkal kevesebbet, én is úgy csinálom, hogy ne vonjak meg magamtól semmi vitamint, tápanyagot.

Előzmény: AndyWolf (648)
AndyWolf Creative Commons License 2020.08.26 0 0 648

Szia Mazsimanó! Köszi, nagyon igyekszem😊 Amúgy te mit eszel? Teljesen normális kaját csak kevesebbet vagy az a kevés kaja is diétás? Én pl cukrot teljesen elhagytam (kivéve a minden reggeli actimelem, abból nem engedek) főétkezés általában csirke meg sali, de pl eszek virslit tönköly vagy low carb zsömivel. Próbálok egyensúlyt találni hogy jó legyen de ne vonjak meg mindent. 

Előzmény: Törölt nick (646)
Aida Olsovszky Creative Commons License 2020.08.26 0 0 647

Sziasztok!

Ki, hol rakatta be a ballont? 
Én beszéltem a gyomorballon.hu-val, az itt olvasottak alapján sokallom azt az árat, és az sem győzött meg, hogy 15nappal előtte a teljes összeget át kell utalni. 

Törölt nick Creative Commons License 2020.08.26 0 0 646

Szia AndyWolf, Hú, tök ügyes vagy, már -6 kg, akkor csak jó az a ballon :) , nekem is figyelnem kell az ételmennyiségre, de azért csak segít a ballon is, de már olyan jól megy, hogy nem kell annyira odafigyelnem. 

Előzmény: AndyWolf (644)
Törölt nick Creative Commons License 2020.08.26 0 1 645

Szia khaled888, Én a gyomorballon.hu csapattal vettem fel a kapcsolatot és rajtuk keresztül került be nekem az 1 éves ballon. Kérdésedre a válasz, van 6 hónapos időre való ballon és van 1 éves időre való ballon, van aki kevesebbet és van aki többet akar fogyni és így 2 fajta van. A fél éves nem maradhat bent tovább fél évnél, az 1 éves pedig 1 évnél. Én azért választottam az 1 éveset mert legalább 40 kg-t szeretnék leadni  és még azért, hogy így tuti átalakul ennyi idő alatt az étkezésem (emiatt ajánlották ők is az 1 éveset, de választhattam volna a fél éveset is, ez az én döntésem volt). Amikor berakták a ballont, előtte nekem is volt tükrözés, mert csak akkor rakják be, ha minden rendben van bent, lesz majd ilyen tükrözés amikor kiveszik is, de nem éreztem, mert altatásban volt ez is, de ez benne volt az árban, ezért külön nem kellett fizetni. Nekem szimpi, hogy azóta is mindig hívnak, hogy megy az életmódváltás, mennyit fogytam már, ha kérdésem van hívhatom őket, segítenek és küldenek minden héten recepteket, étrendet, sportolási tippet stb. szóval én örülök, hogy mellettük döntöttem.

Előzmény: khaled888 (643)
AndyWolf Creative Commons License 2020.08.25 0 0 644

Khaled888, Salgótarjánban is van előtte gyomortükrözést. Van amit csak azon keresztül lehet megnézi, ami esetleg kizáró ok lehet. Pl gyomorfekély.

 

Update:

 

Szóval csütörtökön lesz két hete a ballonnak. KB egy hete már ugyanúgy tudnék enni mindent mint eddig. És az adagra is figyelnem kell mert nem nagyon van teltségérzetem. Így azért elég nehéz 6 hónap elé nézek, azt hittem legalább 1 hónapig nem tudok majd kajára nézni az első két nap után. Eddig 6kg mínusz. 

khaled888 Creative Commons License 2020.08.25 0 0 643

Sziasztok! Oktogon Medical Centernél voltam konzultációnk Dr. Hege Gábornál. Nagyon színpatikus volt és az ár is sokkalta kedvezőbb, mint a gyomorballon.hu-nál. Viszont itt csak 6 hónapra raknák be a ballont, a gyomorballon.hu-nál pedig 1 évre. Nem értem, hogy ez mitől függ!? Esetleg valaki tudna nekem véleményt írni.

Valamint Dr. Hege Gábor a beavatkozás előtt akarna egy gyomortükrözést. Nem értem, hogy itt ez miért szükséges? Máshol ezt nem kérték!

Krpe Creative Commons License 2020.08.20 0 0 642

A telefonszám: 06308172092. Csütörtökön 15.30-18 óráig lehet bejelentkezni.

Előzmény: Mónika1985 (641)
Mónika1985 Creative Commons License 2020.08.20 0 0 641

Sziasztok! Szeretnék kérni egy kis segítséget, nem tudjátok véletlenül, hogy Osama Dr úrat, hogyan tudnám elérni? Próbálom több napja, de semmi, emailt is írtam neki! Illetve még annyit szeretnék kérdezni, hogy esetleg tudja vki, hogy az éves ballon mennyibe kerül, mert a gyomorballon áral kapcsolatban sem találtam semmit! Nagyon szépen köszönöm a segítséget! 

Mónika1985 Creative Commons License 2020.08.19 0 0 640

Köszönöm szépen a válaszodat! ❤️❤️

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!