Keresés

Részletes keresés

Manyi86 Creative Commons License 2022.08.20 0 0 32

Sziasztok Kedves Tagok!Egy kérdéssel fordulok hozzátok!

Van egy xbox one gépem és az egyik játék lemezem nem olvassa be.Már a cd-t is megtakarítottam semmi karc nincs rajta elvégeztem a súgóból való összes lehetséges hibaelhárítást és végignéztem az összes hibakódot de sajnos amit ki ír nem találtam.Találkozott valaki ezzel a hibakóddal? 0×80820003 

Ha valaki esetleg tudna segíteni azt megköszönném.A játék lemez pedig az Ori,hátha ez is fontos.A többi játék lemez kifogástalanul működik.

Juj. Creative Commons License 2021.02.23 0 0 31

Sziasztok, nekem az lenne a problémám (xbox)  hogy online nem tudok barát ellen játszani Coop ba viszont tudunk más online játékosok ellen is tudunk játszani de egymás ellen nem ha valaki látott már ilyet vagy hallott és tudna segíteni az köszönöm. Sziasztok szép napot

 

 

Zolimb Creative Commons License 2021.02.14 0 0 30

Sziasztok!Lenne egy igen komolynak mondható xbox fiók eladó sorban. Felszámoltam a konzol világot, és pc-re mentem. Mivel a fiókom csak ott áll, így nagy nehezemre arra jutottam hogy eladom. Ha kell egy jó account teli játékokkal, és játékmentésekkel kérlek jelezz. Ha személyesen történne a vétel, adás-vételi szerződésben is benne vagyok, és garanciát vállalok a fiókra ameddig nálad lesz. Ami található rajta:Call of Duty Modern warfare:battlepass edition. (ha jól emlékszem 25.000ft volt maga a játék, és játékon belül minimum 40,000ft-ot költöttem skinekre, codpointra, battlepassra)Call of duty 4 remastered (akciósan vettem 9000ft ért)Far Cry 5 -Far Cry new dawn deluxe edition bundle (30.000ft volt)For Honor (játékon belül 6000ft ot költöttem, és még elkölthető pontok vannak rajta) 9490ft volt maga a játékTom Clancys Rainbow Six deluxe edition Akciósan 6-7 ezer ft volt. Warhammer NBA 2K20 (22400ft volt)V-rally 4Project Cars 2 (akciósan volt 8 ezer ft)GTA 5 Premium edition (9500ft volt)Sherlock HolmesFriday 13Forza horizon 6 (játékon belül is több car pack vásárolva)Forza horizon 4 (több car pack)Gears of war 4Fortnie (tudom ingyenes de kb 10.000ft értékű V-bucks lett vásárolva rá)Pubg (4000ft volt)ami mellé nem írtam árat az ingyenes volt nekem. Megközelítőleg a játékok értéke és a benne vásárolt tartalmak összege : 180.000ft. Természetesen nem ennyit kérek érte. Csak privátban írjanak, csere köszönöm szépen nem érdekel. Elég komoly accountról van szó, így kisebb korosztály ne keressen meg! Szegeden és körzetében személyesen is intézhetük. Minden adatot átírok a leeendő vásárlónak és többfaktorosan is le tudja védeni a fiókot!! Adás-Vételi hivatalos szerződés is mehet a részemről. Köszönöm hogy elolvastad.

Manitu777 Creative Commons License 2021.02.06 0 0 29

Sziasztok!

Következő a helyzet. Van egy xbox one x konzolom, amihez vásároltam game pass ultimatet. Használom, imádom, viszont a gyerekem elérte azt a kort, hogy már folyamatosan ott ül, mikor játszanèk... Megbeszéltük, hogy kap egy one x et. Ez eddig jó, viszont azt nem tudom, hogy ilyen esetben neki is külön kell game pass? Vagy az enyèmmel tudjuk használni mindkét gépet? Előre is köszönöm a segítséget n 

luciferk Creative Commons License 2020.09.25 0 0 28

Vajon az xbox one x-re várható a Flight simulátor 2000 játék? 

edanwaege Creative Commons License 2020.08.28 0 0 27

Van egy xbox one S conzolunk. Az utobbi egy evben mar a negyedik mikrofonos fejhallgatot vettem hozza. Par hetig jol mukodik,aztan a mikrofon elnemul.Minden mas rendben .Nem gagyi fejhallgatokat vettem ,ha ez esetleg fontos. Valakinek valami otlet?

VRICHARD92 Creative Commons License 2020.07.16 0 0 26

Sziasztok!
Az IR OUT portban be dugott 3,5 jack dugó audio kimenetnek remélve árthatott valamit a boxnak ?

Danpet80 Creative Commons License 2020.06.21 0 0 25

Eladóvá vált az Xbox one S-em, és a kérdésem az lenne, hogy amikor vettem, kaptam hozzá a Forza Horizon 4-et, de nem CD-n, hanem ha jól emlékszem csak egy kódot kaptam hozzá. 

Ez tovább adható? Vagy ez az én regisztrációs adataimhoz kapcsolódik, így nem adható tovább?

 

Köszönöm előre is a válaszokat.

B Robert Creative Commons License 2020.06.01 0 0 24

Tudna valaki segíteni abban hogy, ha megszem az ultimate csomagot akkor csak arra  a karakterre érvényes vagy be lehet állítani táskaraktert is. 

ErikD73 Creative Commons License 2020.04.16 0 0 23

szaisztok!

 

A következő problémám adódott:

 

Xbox one ra eddig használtam a game passal a horizon 4 standardot.nem volt baj.pár napja az autók ( nem amiket a játék generál) átlátszóak,át lehet rajtuk menni vagy nem is látszanak csak a játékos neve.Megvettem a húsvéti akcióban a standard játékot,felraktam,de akkor sem változott.Ugyanazon a gépen a horizon 3 nál semmi baj?

 

Köszönöm a választ.

 

ErikD73

Hasitasi1970 Creative Commons License 2020.03.06 0 0 22

Sziasztok!

A következő problémám adódott:

 

2019 aug. vásároltam 1 éves XBOX LIVE GOLD előfizetést, ez a múlt hét végéig működött is, most a játékoknál kéri hogy fizessek elő, ezt is próbáltam 1 hónapos előfizetéssel, de a rendszer nem engedi, a bank kártyám jó....Múlt héten még tudtam új játékot vásárolni.

A fizetés megkezdése után a következőt írja (The payment option on an existing subscription was declined, blocking this purchase. Find a fix account.microsfot.com/services.)

Mi lehet a megoldás?

Dragon72 Creative Commons License 2019.10.24 0 0 21

Sziasztok!

 

A fiamnak van egy XBOX One-ja.

A kontrollerbe egy mikrofonos fejhallgató van bedugva.

Így elég sokáig minden rendben volt, de kb 2 heten a fejhallgatóban nem lehet hallani semmi. A konzol beállításinál az AUDIO szürke marad.

Végignéztem jó pár Youtube videót, de nem vezetett eredményre.

 

Van valakinek ötlete, hogy hogyan lehet megint "hadra" fogni a fejhallgatót?

 

Előre is köszi a segítséget

HCS

Bogárgyűjtő Creative Commons License 2019.09.19 0 0 20

Sziasztok. 

Hatalmas kérdésem lenne. Vettünk egy xbox one x-et.

Rajta van a wolfeinstein 2 játék.  Egy darabig el is jutottunk, de meg akadtunk! :) Repcsiből ki kell ugrani a másikra, de nem tudjuk hogy kell gyorsan futni+ugrani. Igazából az ugrás megvan. De a gyorsan futás nincs! 

F3dorow Creative Commons License 2019.06.09 0 0 19

Helló Kedves Játékostárak!

Embereket keresek Cod Bo3 zombies-ra!
annyi feltétel vagy hogy legyen mikrofonod :D
Gamertag: F3dorow

 

Zsanett30 Creative Commons License 2019.05.29 0 0 18

Heló.  Valaki tudna segíteni?  Xbox live csomag tartalmaz game passt.  Vagyis a game passal letöltőt játékok játszhatoak maradnak ? Köszi 

Brickhead Creative Commons License 2019.05.12 0 0 17

Sziasztok. 

 

Most vettem a gyerekeknek egy xbox one t 

Azt szeretném kérdezni, hogy hogy tudok localba 2 kontrolleres játékkal játszani. Előtte volt egy 360 - unk azzal tudtunk úgy, hogy csináltunk + gamer tag - et de itt nem találtam meg, hogy hogy kell.

 

A segítséget előre is köszönöm.

 

LT74 Creative Commons License 2019.03.02 0 0 16

Sziasztok .

Miért nem tudok a haverommal fifa 2018 al játszani online friendliben?

andris198111 Creative Commons License 2019.02.23 0 0 15

Hello mindenk ha van valaki ma kaptam egy startuperrort de csak offline-ba 72%ig megy fel a frisités e102 hiba kod köszi

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.29 0 1 14

Sziasztok 

 

Mikortol lesz Magyar menű az xbox one s konzolokhoz? 

Kevin Joszkin Creative Commons License 2018.12.27 0 0 13

Sziasztok! Csak egy játékpartnert keresek, gamertagem: KevinMc69, előre köszi ha bejelölsz

 

Zuzimo Creative Commons License 2018.11.25 0 0 12

Sziasztok!

 

Armored Warfare játékosokat keresnénk. Engem ZuzimoHun acccon elérhettek. Köszi és kellemes hétvégét!

Gergő Hornai Creative Commons License 2018.11.02 0 0 11

Sziasztok Xbox one platformon játszok és egy forza horizon 4-gyel kapcsolatosan kéne segítség legyetek szívesek a nevem GARCADA

Laci197509 Creative Commons License 2018.06.04 0 0 10

Üdv mindenkinek! LG34UC98-as 21:9-es monitort használok aminek a max felbontása 3440x1440p. A gondom a következő: Rádugtam az xbox one x-et a gyári hdmi kábellel a monitorra, és frissítettem a rendszert. A frissítés után csak 1080p és 720p választható, az 1440p-s felbontás nem jelenik meg. Mi a teendő ebben az esetben? Hiába próbáltam újra frissíteni, azt írta ki, hogy nincs újabb frissítés.

Remélem tudtok segíteni. Előre is köszi.

AssassinGeri Creative Commons License 2018.03.10 0 0 9

Sziasztok!

 

Van egy olyan problémám, hogy használtan vettem egy xbox one-t, a régi tulaj fiókjával megadtam egy új játék serial kódját, majd létrehoztam egy saját fiókot, amivel már nem fogadja a dobozban levő kódot, van valami megoldás erre, vagy újra meg kell vennem a játékot?

 

Köszi

 

OmenMisi Creative Commons License 2018.02.15 0 0 8

Sziasztok !

 

Segítségre lenne szükségem .

xbox360 on van egy profilom amin szoktam játszani , szerettem volna csatlakozni az xbox livehoz de azt írja ehhez a live acconthoz már tartozik egy profil .

Próbáltam menézni az xbox live oldalamon de nem találtam még azt sem milyen profil lenne csatlakoztatva .

 

1 hol és hogy tudnám megtalálni ezt a csatlakoztatott profilt ?

2  hol és hogyan tudnám törölni ?

 

Segítséget előre is köszönöm !

 

Szandii Süveges Creative Commons License 2017.12.27 0 0 7

Sziasztok! 

valamilyen oknal kifolyolag nemtudom elinditani a jatekokat az xbox one-omon

kiirja hogy ellenorizzem a xbox live illetve az EA accountot

de mindegyok jo

milehet a baj? 

Koszonettel Szandi

jatekguru05 Creative Commons License 2017.11.18 0 0 6

Sziasztok!

Hogyan kell vissza szerezni egy véletlenül letörölt nem xbox live-os accunt-ot?Megpróbáltam letölteni egy live-os accuntot de véletlenül, saját accunt-ra telepítettem a live-os accunt-ot  és kitöröltem a nem live-os accunt-ot.

A saját accunt-at szeretném vissza kapni ami, nem live-os.

 

Xbox 360

Andris Huba Creative Commons License 2015.12.15 0 0 5

Üdv. Gamertag-om: dris92hungary12  . Előre is köszönöm annak, aki felvesz😉

ZuzimoHuN Creative Commons License 2015.06.28 0 0 4

Sziasztok.

 

Desteny-vel még aktív játékosokat keresnék/én most kezdtem/ és elfogadnék tanácsokat:-) Zuzimo nikkel kereshettek a Live-n. Köszi és további jó játékot Mindenkinek!

imi2727 Creative Commons License 2014.09.25 0 0 3

sziasztok azt aszeretném kérdezni hogy vttem egy xbox onet és kaptam hozza a fifa 15 jatékot és letöltötem de nincsen benne a magyar nyelv ilyenkor nem lehet hozza leszedni? köszönöm elöre is a valaszokat

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!