Keresés

Részletes keresés

Manitu777 Creative Commons License 2021.02.06 0 0 29

Sziasztok!

Következő a helyzet. Van egy xbox one x konzolom, amihez vásároltam game pass ultimatet. Használom, imádom, viszont a gyerekem elérte azt a kort, hogy már folyamatosan ott ül, mikor játszanèk... Megbeszéltük, hogy kap egy one x et. Ez eddig jó, viszont azt nem tudom, hogy ilyen esetben neki is külön kell game pass? Vagy az enyèmmel tudjuk használni mindkét gépet? Előre is köszönöm a segítséget n 

luciferk Creative Commons License 2020.09.25 0 0 28

Vajon az xbox one x-re várható a Flight simulátor 2000 játék? 

edanwaege Creative Commons License 2020.08.28 0 0 27

Van egy xbox one S conzolunk. Az utobbi egy evben mar a negyedik mikrofonos fejhallgatot vettem hozza. Par hetig jol mukodik,aztan a mikrofon elnemul.Minden mas rendben .Nem gagyi fejhallgatokat vettem ,ha ez esetleg fontos. Valakinek valami otlet?

VRICHARD92 Creative Commons License 2020.07.16 0 0 26

Sziasztok!
Az IR OUT portban be dugott 3,5 jack dugó audio kimenetnek remélve árthatott valamit a boxnak ?

Danpet80 Creative Commons License 2020.06.21 0 0 25

Eladóvá vált az Xbox one S-em, és a kérdésem az lenne, hogy amikor vettem, kaptam hozzá a Forza Horizon 4-et, de nem CD-n, hanem ha jól emlékszem csak egy kódot kaptam hozzá. 

Ez tovább adható? Vagy ez az én regisztrációs adataimhoz kapcsolódik, így nem adható tovább?

 

Köszönöm előre is a válaszokat.

B Robert Creative Commons License 2020.06.01 0 0 24

Tudna valaki segíteni abban hogy, ha megszem az ultimate csomagot akkor csak arra  a karakterre érvényes vagy be lehet állítani táskaraktert is. 

ErikD73 Creative Commons License 2020.04.16 0 0 23

szaisztok!

 

A következő problémám adódott:

 

Xbox one ra eddig használtam a game passal a horizon 4 standardot.nem volt baj.pár napja az autók ( nem amiket a játék generál) átlátszóak,át lehet rajtuk menni vagy nem is látszanak csak a játékos neve.Megvettem a húsvéti akcióban a standard játékot,felraktam,de akkor sem változott.Ugyanazon a gépen a horizon 3 nál semmi baj?

 

Köszönöm a választ.

 

ErikD73

Hasitasi1970 Creative Commons License 2020.03.06 0 0 22

Sziasztok!

A következő problémám adódott:

 

2019 aug. vásároltam 1 éves XBOX LIVE GOLD előfizetést, ez a múlt hét végéig működött is, most a játékoknál kéri hogy fizessek elő, ezt is próbáltam 1 hónapos előfizetéssel, de a rendszer nem engedi, a bank kártyám jó....Múlt héten még tudtam új játékot vásárolni.

A fizetés megkezdése után a következőt írja (The payment option on an existing subscription was declined, blocking this purchase. Find a fix account.microsfot.com/services.)

Mi lehet a megoldás?

Dragon72 Creative Commons License 2019.10.24 0 0 21

Sziasztok!

 

A fiamnak van egy XBOX One-ja.

A kontrollerbe egy mikrofonos fejhallgató van bedugva.

Így elég sokáig minden rendben volt, de kb 2 heten a fejhallgatóban nem lehet hallani semmi. A konzol beállításinál az AUDIO szürke marad.

Végignéztem jó pár Youtube videót, de nem vezetett eredményre.

 

Van valakinek ötlete, hogy hogyan lehet megint "hadra" fogni a fejhallgatót?

 

Előre is köszi a segítséget

HCS

Bogárgyűjtő Creative Commons License 2019.09.19 0 0 20

Sziasztok. 

Hatalmas kérdésem lenne. Vettünk egy xbox one x-et.

Rajta van a wolfeinstein 2 játék.  Egy darabig el is jutottunk, de meg akadtunk! :) Repcsiből ki kell ugrani a másikra, de nem tudjuk hogy kell gyorsan futni+ugrani. Igazából az ugrás megvan. De a gyorsan futás nincs! 

F3dorow Creative Commons License 2019.06.09 0 0 19

Helló Kedves Játékostárak!

Embereket keresek Cod Bo3 zombies-ra!
annyi feltétel vagy hogy legyen mikrofonod :D
Gamertag: F3dorow

 

Zsanett30 Creative Commons License 2019.05.29 0 0 18

Heló.  Valaki tudna segíteni?  Xbox live csomag tartalmaz game passt.  Vagyis a game passal letöltőt játékok játszhatoak maradnak ? Köszi 

Brickhead Creative Commons License 2019.05.12 0 0 17

Sziasztok. 

 

Most vettem a gyerekeknek egy xbox one t 

Azt szeretném kérdezni, hogy hogy tudok localba 2 kontrolleres játékkal játszani. Előtte volt egy 360 - unk azzal tudtunk úgy, hogy csináltunk + gamer tag - et de itt nem találtam meg, hogy hogy kell.

 

A segítséget előre is köszönöm.

 

LT74 Creative Commons License 2019.03.02 0 0 16

Sziasztok .

Miért nem tudok a haverommal fifa 2018 al játszani online friendliben?

andris198111 Creative Commons License 2019.02.23 0 0 15

Hello mindenk ha van valaki ma kaptam egy startuperrort de csak offline-ba 72%ig megy fel a frisités e102 hiba kod köszi

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.29 0 1 14

Sziasztok 

 

Mikortol lesz Magyar menű az xbox one s konzolokhoz? 

Kevin Joszkin Creative Commons License 2018.12.27 0 0 13

Sziasztok! Csak egy játékpartnert keresek, gamertagem: KevinMc69, előre köszi ha bejelölsz

 

Zuzimo Creative Commons License 2018.11.25 0 0 12

Sziasztok!

 

Armored Warfare játékosokat keresnénk. Engem ZuzimoHun acccon elérhettek. Köszi és kellemes hétvégét!

Gergő Hornai Creative Commons License 2018.11.02 0 0 11

Sziasztok Xbox one platformon játszok és egy forza horizon 4-gyel kapcsolatosan kéne segítség legyetek szívesek a nevem GARCADA

Laci197509 Creative Commons License 2018.06.04 0 0 10

Üdv mindenkinek! LG34UC98-as 21:9-es monitort használok aminek a max felbontása 3440x1440p. A gondom a következő: Rádugtam az xbox one x-et a gyári hdmi kábellel a monitorra, és frissítettem a rendszert. A frissítés után csak 1080p és 720p választható, az 1440p-s felbontás nem jelenik meg. Mi a teendő ebben az esetben? Hiába próbáltam újra frissíteni, azt írta ki, hogy nincs újabb frissítés.

Remélem tudtok segíteni. Előre is köszi.

AssassinGeri Creative Commons License 2018.03.10 0 0 9

Sziasztok!

 

Van egy olyan problémám, hogy használtan vettem egy xbox one-t, a régi tulaj fiókjával megadtam egy új játék serial kódját, majd létrehoztam egy saját fiókot, amivel már nem fogadja a dobozban levő kódot, van valami megoldás erre, vagy újra meg kell vennem a játékot?

 

Köszi

 

OmenMisi Creative Commons License 2018.02.15 0 0 8

Sziasztok !

 

Segítségre lenne szükségem .

xbox360 on van egy profilom amin szoktam játszani , szerettem volna csatlakozni az xbox livehoz de azt írja ehhez a live acconthoz már tartozik egy profil .

Próbáltam menézni az xbox live oldalamon de nem találtam még azt sem milyen profil lenne csatlakoztatva .

 

1 hol és hogy tudnám megtalálni ezt a csatlakoztatott profilt ?

2  hol és hogyan tudnám törölni ?

 

Segítséget előre is köszönöm !

 

Szandii Süveges Creative Commons License 2017.12.27 0 0 7

Sziasztok! 

valamilyen oknal kifolyolag nemtudom elinditani a jatekokat az xbox one-omon

kiirja hogy ellenorizzem a xbox live illetve az EA accountot

de mindegyok jo

milehet a baj? 

Koszonettel Szandi

jatekguru05 Creative Commons License 2017.11.18 0 0 6

Sziasztok!

Hogyan kell vissza szerezni egy véletlenül letörölt nem xbox live-os accunt-ot?Megpróbáltam letölteni egy live-os accuntot de véletlenül, saját accunt-ra telepítettem a live-os accunt-ot  és kitöröltem a nem live-os accunt-ot.

A saját accunt-at szeretném vissza kapni ami, nem live-os.

 

Xbox 360

Andris Huba Creative Commons License 2015.12.15 0 0 5

Üdv. Gamertag-om: dris92hungary12  . Előre is köszönöm annak, aki felvesz😉

ZuzimoHuN Creative Commons License 2015.06.28 0 0 4

Sziasztok.

 

Desteny-vel még aktív játékosokat keresnék/én most kezdtem/ és elfogadnék tanácsokat:-) Zuzimo nikkel kereshettek a Live-n. Köszi és további jó játékot Mindenkinek!

imi2727 Creative Commons License 2014.09.25 0 0 3

sziasztok azt aszeretném kérdezni hogy vttem egy xbox onet és kaptam hozza a fifa 15 jatékot és letöltötem de nincsen benne a magyar nyelv ilyenkor nem lehet hozza leszedni? köszönöm elöre is a valaszokat

Sándor1:87 Creative Commons License 2013.04.10 0 0 2

Előre is köszönöm, küldtem e-mailt.

Előzmény: FosterTugBoat96 (1)
FosterTugBoat96 Creative Commons License 2013.04.10 0 0 1

Üdv,természetesen segytek amiben csak tudok

címem: adamka0126@gmail.com

ide ís leírhatos hogy pontosan mi a baj hátha többen is nézik és többen is segítenek

Előzmény: Sándor1:87 (0)
Sándor1:87 Creative Commons License 2013.04.09 0 0 0

Szia!

Tudnál nekem segíteni az xboxos játékok telepítésében?

Xboxal kapcsolatban lenne pár kérdésem, de sajnos nincs kinek feltennem aki értene is hozzá.

Ha esetleg ráérnél publikus e-mail címemre írj.

Üdv.

Sanyi

Előzmény: FosterTugBoat96 (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!