Keresés

Részletes keresés

Ások-apa Creative Commons License 2021.06.17 0 4 21560

"  szerintem már forgatják a Survivort  "

 

Május végén vége volt a forgatásnak és akkora  már haza is érkeztek a játékosok. 

A "celebcsapatból" többen is vendégek voltak ja reggeli műsorban.

(A Survivor topikban is írnak erről.)

Előzmény: ilci56 (21559)
ilci56 Creative Commons License 2021.06.17 -1 0 21559

szerintem már forgatják a Survivort

Madge Cartwright Creative Commons License 2021.06.17 0 2 21558

Még nem találták ki, hogy mivel fogják távol tartani egy darabig.

Előzmény: Orion2020 (21555)
Böszőke13 Creative Commons License 2021.06.17 0 2 21557

Elment másodállásban műsorvezetőnek és vitte Barbit magával a zsebében :)

Előzmény: Orion2020 (21555)
Orion2020 Creative Commons License 2021.06.17 -1 2 21556

Kikinek Karesz fűzi be a haját reggelente? Elég sok időbe telhet...Mos egyáltalán hajat ez a csaj?

Orion2020 Creative Commons License 2021.06.16 -2 0 21555

Joe-nak nem járt le már az útlevele, egy kicsit  sokat tart a nászút?

Tulipántoss Creative Commons License 2021.06.16 0 6 21554

- Visszanézve az adást, mint a verkli/kintorna hangszer csak tekerek, tekerek és közben oldalt "fújtatok"  kínomban.

A műsorajánlókat elnézve sajnos, semmi jó, előremutató, lényeges dolog nem lesz hetekig ?!

Vagy Bori tényleg elutazik majd?! Roland bezárta Őt valahová?! Vagy csak összevesztek jó ÉNB szokás szerint?!

Mily unalmas már! Nah,  de ezzel  is  elnyűglődnek majd egy hétig. És ha Bori eltűnik   (bár úgy lenne ), akkor meg a nyakunkon marad Roland, és nézhetjük a búvalbélelt képét?! Hacsak rá nem eresztenek egy " ápolónőt " vigasztalásul! :)

 

- A hajón történtek,  sok hűhó semmiért! Félreértések sorozata! És mindig a megszokott "véletlenül" meghallotta, kihallgatta sztorit dobják be, áááááá! :( 

Na és az az állandó szöveg dögunalom már (akár Joe albijában is rendszeresen!),  hogy aszongya " Hallod Te, hogy mit beszélsz?! Hallod Te magadat?!  "  Halljuk bizony ezt a sablon dumát, már lehetne valami újat kitalálni.


- Sok jelenet szólt Evelin frizurájáról is. Érdekes, nekem nem tűnt fel, hogy olyan szuper lenne a frizura, hiába dobálta a haját jobb válláról a bal vállára. Bizisten, ha nem ájuldoztak volna körülötte, ha Evelin nem pózolgatott volna, észre sem veszem. Kurtább lett kissé talán, de semmi extra. Nagyobb volt a füstje, mint a lángja  ennek a nagy örömködésnek, szerintem. 

Ezekkel az "Evelines" jelenetekkel pedig, volt egy  olyan érzésem, hogy azt mondták a karaktereknek, hogy " menjetek, csináljatok valamit, tök mindegy, hogy mit, csak az idő teljen", de hogy értelme nem volt az egésznek, az hótziher! 


- És igen! Részemről továbbra  is  marad  a "kiselefánt" szindróma, mert Tekla szülésének se híre, se hamva még egy darabig?!

Bomc Creative Commons License 2021.06.16 -1 3 21553

Most már csak az kéne hogy Bori is elköltözzön és Roland egyedül maradjon abban a nagy házban

Kokkin Creative Commons License 2021.06.15 -2 5 21552

Ebben a pénteki epizódban az Evelinnek miért örültek úgy, mintha 6 éve nem látták volna? Gábor fél nappal előtte még bűzbombától fuldokolt vele együtt a Térben. Fél nappal később meg a konyhában ölelgeti. Nem igazán értem...

 

Ez a rövid haj meg az 5 kg smink pedig nem áll jól neki, öregíti.

ilci56 Creative Commons License 2021.06.14 -1 1 21551

Miért Evelin sose lakott ott??????

Böszőke13 Creative Commons License 2021.06.13 -2 2 21550

Bence,Evelin,Karola,Mesi,André  ....

Előzmény: Bomc (21549)
Bomc Creative Commons License 2021.06.13 -1 4 21549

Nekem is csak onnan tűnt fel hogy abba nagy házba Borin és Rolandon kivul csak 3-an laknak :O

Előzmény: Tulipántoss (21548)
Tulipántoss Creative Commons License 2021.06.12 -1 2 21548

"........ Andre hová tűnt?! "

 

Nekem az utolsó infóm Andréról, hogy invitálta Teklát, hogy menjenek terhes hastánc tanfolyamra?! És mivel Andre elfelejtett elmenni,  Tekla átment duzzógóba.  Majd  Tekla beleegyezése nélkül felhívta a védőnőt,  s kiderült, hogy André aggodalma nem volt hiábavaló................ 

(És most kiváncsi leszek, tényleg hol van, mert több, mint egy hete nekem nem tűnt el a hiánya.:)

Előzmény: Bomc (21544)
Tulipántoss Creative Commons License 2021.06.12 -2 2 21547

"  Csatlakozom. (számíthatunk hosszú szünetre, mert lehet Tekla terhessége is 22 hónapig tart, mint az elefántoké .)  "

 

Bizisten, én is ezt akartam írni zárógondolatként, de meggondoltam magam a túl hosszúra sikeredett a "litániám!"miatt :)

Azt nem tudom, hol tart most a fenti  számítitás szerinti " 22 hónap vemhesség idő", de mindennek van határa!  Nem igaz?! :) Csak az írók figyelmetlenségének nincs! Mert a figyelmetlenségük IS, határtalan! 

És ezek szerint még az is lehet, hogy csak jövőre kell idejönni, babalátogatóba??!! :))))))))

Előzmény: Böszőke13 (21542)
Priincessina Creative Commons License 2021.06.12 -3 4 21546

Evelin haját elkapta a fűkasza.

Betty.Ford Creative Commons License 2021.06.11 -2 2 21545

“Turnézik”

Előzmény: Bomc (21544)
Bomc Creative Commons License 2021.06.11 -2 2 21544

Mostani reszeket 10 perc alatt nezem meg... Andre hova tunt?

Előzmény: Tulipántoss (21541)
ilci56 Creative Commons License 2021.06.11 -2 4 21543

vicc kategória ismét  Tekla a halálhörgései között is csak azzal törödött,hogy Máté hívja fel Andrét  micsoda balek az a hapsi.Hónapokig tűzet okádott,hogy nem érdekli más gyereke nagy ívben szarik rá most meg elájul az aggodalomtól.Ja és Teklát úgy sminkelték ki a betegágyon mint egy végstádiumú rákos nem pedig csak terhes ijesztő volt Adams Family

Böszőke13 Creative Commons License 2021.06.11 -1 2 21542

No de, azt hiszem, jobb ha visszamegyek ismét olvasó üzemmódba. Majd akkor jövök megint, ha Teklának megszületik a baba, mert kíváncsi vagyok a bőrszínére?! :)

 

Csatlakozom. (számíthatunk hosszú  szünetre ,mert lehet Tekla terhessége is 22 hónapig tart,mint az elefántoké :)

Előzmény: Tulipántoss (21541)
Tulipántoss Creative Commons License 2021.06.10 -1 6 21541

Ismét megnéztem egy pár részt a sorozatból. Kár volt. Semmi nem változott.

Bori mondja Rolandnak, hogy "tönkre teszem az életed!" Én meg azt mondom Borikám és Roland, Ti meg az enyémet!

Meg a nézőkét! A hosszú hónapok óta tartó egymás zaklatása, az add vissza a babaruhám óvodás civódás miatt!


Az írók polgárpukkasztó magatartását értem. Tudjuk, hogy az életben ők is a realitás talaján mozognak. De erről már sokat írtam anno. Viszont  mindennek van határa és már régóta megvolt az a határ. Amikor már a kevesebb a több! Tehát  már kevésbé kellene "pukkasztani a polgárt!"


Tudom, hogy a kutyát sem érdekli, de tegnap Bence és Mesi jelenetéből semmit nem hallottam! Arról nem beszélve, hogy az "albiban" is élvezhetetlenek a jelenetek, mint látjuk sokan! Mindez a csatorna hibája, slendriánsága! Úgy látszik tényleg nincs  "belógatós" mikrofon se?! Nem tudnak semmit belógatni a jobb hangminőség érdekében, na nee?! :)


Egyébként meg lassan már én is úgy viselkedem, Teo viselkedett anno, Tamás lakásában. Mint a szurikáták! Állandóan lesem, fülelek, hogy mit is látok, hallok ebből a leamortizált sorozatból?! Még a MKF-ban szereplő "kedvenc gyorsbeszédű, szipogós karakteremet" is jobban hallom  és értem, mint az "echos házban élőkét", az hótziher!
Node, azt hiszem, jobb ha visszamegyek ismét olvasó üzemmódba. Majd akkor jövök megint, ha Teklának megszületik a baba, mert kíváncsi vagyok a bőrszínére?! :) 

Fgabesz90 Creative Commons License 2021.06.10 -2 1 21540

Köszi, így már működik :)

Előzmény: Betty.Ford (21539)
Betty.Ford Creative Commons License 2021.06.10 -1 2 21539

Probald ugy, h a fooldalon a 3 vonalra mesz alul, majd Sorozatok, ENB, ha ott bejon a rtlmost+, ki x-eled  es ugy mar nezheto. Fooldalrol nem mukodik,  az teny.

Előzmény: Fgabesz90 (21538)
Fgabesz90 Creative Commons License 2021.06.10 -2 0 21538

Ha rányomok az x-re kilép a főmenübe, mobilról nézem ha ez számít.

Előzmény: Betty.Ford (21537)
Betty.Ford Creative Commons License 2021.06.10 -2 0 21537

Par napja mindig bejon az rtlmost+ oldala, azt siman x-eld ki a francba es mar nezheto is.

Előzmény: Fgabesz90 (21536)
Fgabesz90 Creative Commons License 2021.06.10 -2 0 21536

Sziasztok!

Nálatok is fizetőssé vált az ÉNB? A héten még nem láttam, ezért úgy gondoltam ma pótolom, erre azt látom, hogy a 2039.rész le van lakatolva, rá se tudok menni magára a sorozatra se, hogy egyáltalán a többit megnézzem mert kér, hogy vásároljam meg pénzért. Régebben legalább csak a legújabbak voltak lelakatolva és nem az összes.

GPS Creative Commons License 2021.06.10 -4 4 21535

 

Azon kívül a háttérhangok mindig erősebbek, mint maga a szereplők beszéde, a klubban a zene, az utcán az autók, stb..

 

Ami az ÉNB sorozatban folyik hangtechnikailag - az a szakma gyalázatos és szégyenteljes legalja.

 

Aki ezért felel - és vélhetően ezt is tanulta - annak vajon nem ég a pofájáról a bőr amikor visszahallgatja a "művét"?

 

Ész megáll, amikor az albérleteben a 5-8 méterre lévő Lali ugatása tisztán halható úgy, hogy közben teljesen elnyomja a premier plánba beszélgető Szofi és Tamara párbeszédjét - amit legfeljebb szájról-olvasással lehet kibogozni.

 

Értem én, hogy ez egy sóher, igénytelen és ruppótlan, koldus-produkció - ezért nem telik mikroportokra... na de még belógatós mikrofonra sem? Azt is meg kell spórolni?

Könyörgöm, 2021-et írunk - ennél jobb hangfelvételt csinál bármelyik okostelefon is - nem hogy egy országos TV-csatorna.

 

Milyen érdekes, hogy a MKF -ban kristálytisztán érthető minden szereplő, egy szótag sem vész el még akkor sem, ha többen beszélnek egyszerre - miközben az ÉNB-ben vadászni kell azokat a jeleneteket, ahol elejétől-a végéig jól kivehető minden szó a a zajból és a visszhangból.

.

Előzmény: Orion2020 (21532)
Orion2020 Creative Commons License 2021.06.10 0 1 21534

Mert neki megvannak az igényei, nem ül be akármilyen lakásba, csak ami rápasszol, ő Bori.

Előzmény: Bomc (21530)
Orion2020 Creative Commons License 2021.06.10 -1 2 21533

Azért Boriskánknak az elején a szokásos rikácsolása se volt semmi, még jó, hogy párnaháborúzni kezdett és kénytelen volt megcsendesedni.

Előzmény: Kokkin (21528)
Orion2020 Creative Commons License 2021.06.10 -2 3 21532

Azon kívül a háttérhangok mindig erősebbek, mint maga a szereplők beszéde, a klubban a zene, az utcán az autók, stb..

Előzmény: Böszőke13 (21524)
Böszőke13 Creative Commons License 2021.06.10 -3 4 21531

Számomra Bori sokkal idegesítőbb,hiszen állandóan a nyakára jár, arról nem beszélve, hogy viselkedett  " mell levétel címén ", nem Roland nem állt mellette, ő fordult ki teljesen magából és tűnt el. Nehogy már ezek után Rolandot halálra kelljen ítélni azért az egy félrelépésért, nem keresett az senkit, csak az ölébe pottyant a lehetőség, ez nem mentség ,de messze nem olyan borzasztó,mint amilyen szemét módon Bori viselkedett vele hetekig, (hónapokig?)....

Előzmény: gombóc63 (21529)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!