Keresés

Részletes keresés

cyr45 Creative Commons License 2024.01.01 0 0 64

Uj ev, gondoltam, bekukkantok...

 

KUKK!!!;-))))

 

Ja, es BUEK!

Boszorka Creative Commons License 2022.12.05 0 0 63

Sajnos az én korosztályom már nemigen irogat vagy ha mégis akkor a facebookra megy.

Ha belegondolsz, ebben a korban, mármint az enyémben, már nem sok izgalmas dolog történik velünk. Én pl. már nem utazgatok, igaz koncertre még járok. Jelenleg  anapjaimat, sajnos, betegápolás szervezése tölti ki, no meg a mit főzzek kérdése. Az utóbbi a nehezebb.:-(

Előzmény: Kék szemű (62)
Kék szemű Creative Commons License 2022.12.05 0 0 62

Hetven felett csak ketten vagytok a csoportban, ki kellene terjeszteni hetven KÖRÜLIEKRE!

Nekem sem volt nagy sikerem az új csoport létrehozásával.

Pedig a színháztól a strandolásig minden beleférne. Egy mozgalmas, vidám dolgokat megélő csoportra gondoltam.

 

Előzmény: cyr45 (60)
Boszorka Creative Commons License 2022.09.23 0 0 61

Rajtam biztos nem fog múlni, toborozz!!

Előzmény: cyr45 (60)
cyr45 Creative Commons License 2022.09.23 -2 0 60

Ne már!  Te még öregebb vagy, tudom.:-) Oszt' mégis írsz...

 

Szóval, mindenki jöhet(ne) aki 1952 előtt született!

 

Olyanok pedig csak akadnak azért. És nem mindenki digitális analfabéta közülük!:-)

Előzmény: Boszorka (59)
Boszorka Creative Commons License 2022.09.23 0 0 59

Ne sírjál! Aki ilyen öreg az már nem ír, ami még rosszabb, feltehetően nem is olvas.:-(((

Előzmény: cyr45 (58)
cyr45 Creative Commons License 2022.09.23 -2 1 58

Izé...  Szóval, egy év, és egy hónapos lesz!  Tudjátok, a szenilitás.:-)

Előzmény: cyr45 (57)
cyr45 Creative Commons License 2022.09.23 -2 0 57

Mekkora itt a tolongás!    Holnap lesz egy éves az utolsó hozzászólás...

 

És azt is én írtam!:-)))

 

MI VAN, MINDENKI ÉHENFAGYOTT MÁR?...  Pedig az igazi hideg időjárás még meg sem érkezett!

cyr45 Creative Commons License 2021.08.24 0 0 56

Gratula hozzá, mindkettőtöknek!:-)

 

Szerintem sem jó egyedül élni, főleg annak nem, aki előtte már hosszú ideig élt együtt valakivel.

Ahogy hallom, szinte általános probléma, hogy az előző házastársához hasonlítja mindenki az

új partnerét, úgyszólván mindenben. És az összehasonlításból ritkán jön jól ki az új társ!:-(

Már csak azért is, mert a múltat gyakran megszépíti az idő, jobban is mint amilyen valóban volt.

Még jó, ha az összehasonlítás csak fejben, gondolatban történik.

Mert, ha verbálisan is, netán "bezzeg" szóval megtoldva, akkor az a kapcsolat nem lesz tartós!

 

Előzmény: Boszorka (55)
Boszorka Creative Commons License 2021.08.23 0 0 55

Tudod, férjem halála után 4 évvel, szinte csodálatos módon megjelent nálam az ő saját unokabátyja, akit mi nem is ismertük. Mondjuk a családban maradtam, de rájöttem hogy lehet mással is élni. Most a Lényem már tudatos keresés eredménye, vele is jól megvagyunk.

Előzmény: cyr45 (54)
cyr45 Creative Commons License 2021.08.23 0 0 54

Akkor te szerencsés természetű vagy!  Hogy el tudod fogadni azt, ami megváltoztathatalan, és találsz

megoldást, hogy mással tovább tudj lépnl.  Erősen pozitív tulajdonság ez, nem sok embernek van!

Sokan vannak viszont azok, akik végleges, kijavíthatatlanul összeomlott életükbe beletörődnek!:-((

És a továbbiakban nem is keresnek társat, partnert,elfogadják, hogy ezután már egyedüllét a sorsuk.:-(

Előzmény: Boszorka (53)
Boszorka Creative Commons License 2021.08.11 0 0 53

Így volt, 60 éves voltam és összedőlt a világom. Eltelt néhány év mire magamhoz tértem. Aztán 5 év után megint. De akkor gyorsan kerestem mást és így akadtam Lényemre, lassan 16 éve.

Rohadt rossz egyedül élni, legalább is nekem. Van aki szereti. Persze szerencsém volt nagyszerü embereim voltak, csak jó és szép emlékeim vannak.

Előzmény: cyr45 (52)
cyr45 Creative Commons License 2021.08.11 0 0 52

Csak, hogy reagáljak, ha már más nem érkezett eddig.

 

A Sors az sajnos ilyen.:-((  Gondolom, magadra maradtál...  A nők jobban tűrik ezt, amúgy!

Számomra elképzelhetetlen, azt remélem, hogy én fejezem be előbb, mint a Sárkányom.

Ez színtiszta önzés részemről, tudom! De ez az igazság.

Előzmény: Boszorka (51)
Boszorka Creative Commons License 2021.08.04 0 0 51

Barcelonát nagyon szerettük. Többször is megálltunk mikor átutaztunk. Azóta rengeteget fejlődött, utóljára tlán 3-4 éve voltunk ott, akkor célzottan az operában  és hangversenyen.

 

Valencián is többször átutaztunk meg is álltunk, de soha nem sikerült egy normális hotelt kifognunk. Viszont nem messze onnan van Elche, ami Európa legnagyobb pálmaligete. Az nagyon tetszett és készültünk is vissza oda is, de a sors közbeszólt.:-(

Előzmény: cyr45 (50)
cyr45 Creative Commons License 2021.08.03 0 0 50

Spanyolországban jártam én is, de azon a részen nem.

 

 

Barcelonában háromszor, ebből  kettő célzottan oda, a harmadik pedig egy körutazás kiinduló, és

végpontja volt. Persze akkor még sokkal "fiatalabb" voltam, épphogy csak hatossal kezdődött a korom! 

 

 

Legutóbb (de annak is már három éve) Valenciában laktunk pár napig, amíg megnéztük, amiket érdemes volt, aztán egy hétig egy kb. 50-60 km.-re levő kisebb városban, a tengerparton pihentünk.

 

Jó éjt, megkísérlem az alvást, sajnos nekem már csak altatóval megy.:-(

 

Előzmény: Boszorka (49)
Boszorka Creative Commons License 2021.08.03 0 0 49

Kitelepülés én se mertem volna idős koromban meglépni. De ott a lányuk és egyéb családtagok. Nem vagyok biztos, hogy örökre szól-e a dolog. Minden esetre nagyon klassz helyre mentek, nekem is szerelmem volt a közelben egy falu, ahova vagy 40 évig jártam rendszeresen. Télen nem szeretnék ott lenni,de tavasztól őszig főnyeremény a hely.

Én lassan már csak itthon szeretek lenni, de azért el- elcsábulok. Ma minden esetre bejelentkeztünk a harmadik oltásra, aztán remélem, hogy szeptember elején sikerül elröppenünk néhány napra Berlinbe.

Előzmény: cyr45 (48)
cyr45 Creative Commons License 2021.08.03 0 0 48

Szia, mi már találkoztunk, és emlékszem rá, írtad, hogy te sem vagy egy bakfis!:-)

 

Benéztem már oda, a nagyisba is, csak nem írtam eddig.

Gépészt ismerem másik topic-okról, egyszer (jó pár éve) még személyesen is találkoztam vele.

Nem mertem volna meglépni, amit ő, hogy ennyi idősen kitelepült!  Remélem, jól is érzi ott magát.

 

A többieket, akik oda írtak/írnak, nem ismerem, más helyekre jártunk/járunk, úgy látom.

Előzmény: Boszorka (47)
Boszorka Creative Commons License 2021.08.03 0 0 47

Rajtam nem fog múlni az életre lehelés.

Én már itt az indexen is ős öreg vagyok, egy bő tizessel idősebb nálad. Veled szemben se gyerek se unoka. Valamikor azt mondtam, hogy én vagyok a legegyedűlállóbb nő. Aztán mégis társult valaki hozzám, az összes rigolyámmal és rosszaságommal együtt. Soha nem sportoltam, de élveztem az életet, ami főleg az utazásokat jelentette. Covid és a korom meg Lényem kora pláne, meglehetősen lecsendesített.

 

Ajánlanám figyelmedbe a Gyere Nagyi mesélj topicot. Ha ráütsz a nevemre meglátod mostanában hova írogatok.

Előzmény: cyr45 (46)
cyr45 Creative Commons License 2021.08.03 0 0 46

Sziasztok, többi vénség!:-)

 

Mint új jelentkező, (és régóta hetvenen túli) örülök, hogy -véletlenül- ráakadtam erre a topic-ra.

 

Egyben gratulálok, hogy milyen egy pörgős hely ez!:-))

Öt nap múlva lesz három éve, hogy utoljára hozzászólt valaki.

Nem kéne ezen változtatni?...

 

Talán csak nem halt ki/meg még mindenki, aki 70-en túli is, és -ettől függetlenül- net-ezik is?...

 

Magamról: Személyi számom egyessel kezdődik, a nick-em a Cyrano rövidítése, + a születési évem.

                Mert szeretek csipkelődni, de állom is! Sőt, néha még verselésre is vetemedek!:-)

                Több, mint fél évszázada van egy Sárkányom, és közös felnőtt fiunk+lányunk.

                Az ő jóvoltukból összesen öt unokánk, 1,5 és 21 év között, fiúk-lányok vegyesen!:-)

                Magasságom 182, 186-ról sikerült ennyire összemennem, a sorozáskor annyi voltam.

                A súlyom jelenleg bőven mázsa feletti, ami viszont (ugyanakkor) csak 85 volt.:-(

                Hobbim az úszás, kölyökkoromban igazolt versenyző is voltam, semmi kiemelkedő.

                De azért a Balatont minden évben át szoktam úszni, évtizedek óta!

 

Na ez -gondolom- bőven sok volt, most ti jöhettek a bemutatkozással, ha akar valaki?

 

De, ha nem, attól függetlenül is meg lehetne próbálni új életet lehelni ebbe a topic-ba!

Részemről ennyi volt az első próbálkozás...

 

 

                

 

 

Boszorka Creative Commons License 2018.08.08 0 0 45

Én biztos nem vagyok passziv, mert nem csak olvasni hanem írni is szeretek. Ez persze nem blog, hanem társalgás lenne, ha lenne kivel.

Előzmény: japankakas (44)
japankakas Creative Commons License 2018.08.08 0 0 44

Nagyon passzívak vagyunk, mi 70-en túliak. Én is csak olvasok és nem írok. Teljesen más a világ, mint a mi ifjúságunkban.

NagyonI Creative Commons License 2016.10.01 0 0 43

Nocsak!! Mit találtam!!!!

 

Előzmény: japankakas (41)
Boszorka Creative Commons License 2016.09.15 0 0 42

Van! Igaz nyaralok, de azért nyitva tartom a szemem, meg a laptopom.

Előzmény: japankakas (41)
japankakas Creative Commons License 2016.09.15 0 0 41

Halihó!!!! Van még valaki ezen a fórumon?

 

meret99 Creative Commons License 2013.01.20 0 0 39

Azt mondjajazindex, hogy az AUCHAN ban hatalmas ócsóság lesz a jövő héten:)))

Boszorka Creative Commons License 2013.01.09 0 0 38

Mert még csitri és csak 2 év múlva lesz 70 éves. Addig egy "fiatal" topicba irogat.

Perzse ha majd itt feltűnik egy érdekes téma, rögvest itt terem.:-)

Előzmény: 12maros (37)
12maros Creative Commons License 2013.01.09 0 0 37

Csak az első 8 epizódót , találtam meg , utánna 2-3perces ismertetések vannak .Nem vagyok túl gyakorlott netező de már sok mindent megtalálok ....Azért továbbra sem értem ezt a "haza " dolgot és miért pont 2 év...

Előzmény: NagyonI (36)
NagyonI Creative Commons License 2013.01.08 0 0 36

Meglelted a sorozatot????

Előzmény: 12maros (34)
NagyonI Creative Commons License 2013.01.08 0 0 35

igen az a "haza".. Ide majd jövő ősszel:DD

Előzmény: 12maros (34)
12maros Creative Commons License 2013.01.07 0 0 34

Ha nem illetlenség megkérdezném  a "haza " az egy másik topik amit indítottál ? Én vagyok a tudatlan vagy nem publikus? ...

Előzmény: NagyonI (24)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!