Keresés

Részletes keresés

Bölcs Árnyék Creative Commons License 2023.07.09 0 0 3345

... ezek checkerek lesznek, fúj riadót magadnak !

 

Csinálj a szgépeden nagy vírusirtás futtatást, és állítsd a legdurvábbra ! Van olyan vírusirtó mód is a vírusirtókon, hogy újraindítással együtt irtja a vírust, ezt a módot is futtasd ! A vírusirtókkal a chokikat is törölheted, töröld vele az összes cokiaidat, mert nem lesz belőle hátrányod, ugyanis az új chokikat majd egyesével engedélyezed !

 

...stb.

Előzmény: manófrici (3344)
manófrici Creative Commons License 2023.07.08 0 0 3344

Azért estem gondolkodóba, mert a bankkártyám adatai felől érdeklődtek. Vajon miért érdekli őket??

Előzmény: Bölcs Árnyék (3343)
Bölcs Árnyék Creative Commons License 2023.07.08 0 0 3343

Végül is lehet, hogy a van adathalászat mögötte, de ...

1. megöregszel és elhunysz, utána az adataidat nem tudják ellened felhasználni .

2. mielőtt megöregszel megint kitalálnak valami forradalmi újat, és ekkor az elhalászott adataid értéktelené válnak .

3. ingyen van

4. sok adatod olyan hogy - valljuk be - nem túl érdekes, ill. nem igazán érdekes 

5. annyira sok adatot halásztak már össze, hogy te csak 1 tű vagy ebben a szénakazalban 

6. ...stb.

Előzmény: manófrici (3342)
manófrici Creative Commons License 2023.07.08 0 1 3342

Nem tudom, félek, nem adathalászok-e.? Túl sokat ígérnek....

Előzmény: Bölcs Árnyék (3341)
Bölcs Árnyék Creative Commons License 2023.07.08 0 0 3341

https://belepes-regisztracio.hu/chat-gpt-regisztracio-chat-gpt-fiok/

, ez a link leírja a regisztráció menetét

 

 

https://platform-openai-com.translate.goog/docs/guides/moderation/overview?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=hu&_x_tr_hl=hu&_x_tr_pto=wapp&_x_tr_hist=true

, ez a link leírja hogy miért rettegj a ChatGPT moderátoraitól, ha kimoderálnak, az egy életre szól !

 

 

https://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9253024

https://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9253153&la=164794015

, index fórum topikok a ChatGPT-ről 

 

 

https://chat.openai.com/

, a ChatGPT direkt linkje

 

 

https://tudomanyplaza.hu/nem-mindenki-erti-es-nem-mindenki-hasznalja-jol-a-chatgpt-t/

, ha ezek a linkek nem elégek neked, akkor csak szóljál, adok neked több ilyesmi linket ...

 

Előzmény: manófrici (3339)
manófrici Creative Commons License 2023.07.05 0 0 3340

Magyar nyelvű keresés érdekel.   

Előzmény: manófrici (3339)
manófrici Creative Commons License 2023.07.05 0 0 3339

Sajnos nem tudom behívni. Tudnál segíteni?

Előzmény: Bölcs Árnyék (3338)
Bölcs Árnyék Creative Commons License 2023.06.19 0 0 3338

Te szoktál-e beszélgetni a ChatGPT motorral és miről ?

Előzmény: manófrici (3337)
manófrici Creative Commons License 2023.06.19 -1 0 3337

Gondoltam beszélgetünk majd..., de úgy látszik ez illúzió marad .

Sajnálom...

Előzmény: Bölcs Árnyék (3336)
Bölcs Árnyék Creative Commons License 2023.06.13 0 0 3336

én csak enyhíteni akartam az általad emlegetett kínjaidon, de ha te mazochista vagy hát tessék, sajnálom 

Előzmény: manófrici (3335)
manófrici Creative Commons License 2023.06.12 0 0 3335

Kár!  Bíztam Benned.   ---De azt hiszem, Te tévesztetted el a topikot... ?

Előzmény: Bölcs Árnyék (3334)
Bölcs Árnyék Creative Commons License 2023.06.10 0 0 3334

Szerelmes leveleket inkább csak a ChatGPT AI-nek írjál ! Biztos lehetsz benne, hogy nem kosaraz ki ♥

Előzmény: manófrici (3333)
manófrici Creative Commons License 2023.06.07 0 1 3333

Szerbusz Bölcs!!   Most nem tudom ezt nekem szántad válaszként, vagy még nem írtál számomra.?  

Bízom benne(d) , hogy írsz nekem!    Tudod, kínzó ez az állapot (a megkukulás)...

Előzmény: Bölcs Árnyék (3332)
Bölcs Árnyék Creative Commons License 2023.06.04 0 0 3332

A MI skizofréniát okoz, vagy a skizofrének összezavarják az MI-t ?

manófrici Creative Commons License 2023.04.23 0 0 3331

Bölcs vagy valóban, ezért merem kérdezni tőled a következőt.  Kommunikációs zavarban szenvedek. Ezt úgy értem, hogy egyes emberekkel     képtelen vagyok beszélgetni, pedig szeretnék, de megkukulok a jelenlétükben. Egy példát csak:elkezdtem volna udvarolni egy szép kislánnyal, aki hajlandó lett volna járni velem, de én képtelen voltam megszólalni (!) a jelenlétében.

A harmadik találkozásra már nem jött el, amit megértek.  De ez a "megkukulás" jelentkezik idősebb személyekkel való kapcsolatok zavarában is.   Ez előfordult rokoni kapcsolatban is, és az illető  megszakította velem a kapcsolatot...

                                                                    Tisztelettel várom véleményedet, tanácsodat! 

Előzmény: Bölcs Árnyék (3330)
Bölcs Árnyék Creative Commons License 2023.02.05 0 0 3330

Akarat kérdése: az LMBQ "beteg" vagy akarja vagy nem !

Például a vallásosaknak hiába magyarázod a tudományos evolúciót, ők hallani sem akarnak róla . 

Előzmény: ödönci (3329)
ödönci Creative Commons License 2023.01.28 0 1 3329

Az LMBQ  pácienseit nem gyógyítani kellene beavatkozások helyett?   Vagy csak pszichiáteri javaslat után szabadna műtéteket 

elvégezni?   Azokra viszont szükség lenne!?

Előzmény: Bölcs Árnyék (3328)
Bölcs Árnyék Creative Commons License 2022.12.11 0 0 3328

Jól olvassátok el a betegtájéokoztató papirost, mert vele mentesíti magát a gyógyszergyártó a felelőségre vonás alól !

Előzmény: ödönci (3325)
Bölcs Árnyék Creative Commons License 2022.12.11 0 0 3327

Hát igen, ez az . Véletlen szerű, de ha elkapsz egy negatív véletelnt, akkor az rossz lesz neked . 

Előzmény: ödönci (3326)
ödönci Creative Commons License 2022.12.10 0 1 3326

A drogéria túl véletlenszerűnek tűnik...

 

 

 

 

 

Előzmény: ödönci (3325)
ödönci Creative Commons License 2022.12.10 0 1 3325

Most,  itt  gyógyszer mellékhatásokról van szó?   

Előzmény: Bölcs Árnyék (3324)
Bölcs Árnyék Creative Commons License 2022.12.05 0 0 3324

Ez méregtől is lehet . Kaphatsz mérgezést véletlenül is . Például a legálisan drogériában kapható szerek kipárolgása 80 százaléka ártalmas . Tedd fel a nyelvedet a lágyszájpadlásodhoz, és ha le van ereszkedve, akkor enyhe mérgezés áldozata vagy . Ez akkor fordul elő, ha gyakran és tartósan vagy otthon/lakásodban például az életviteled miatt . 

 

 

 

 

 

Előzmény: ödönci (3323)
ödönci Creative Commons License 2022.11.30 0 1 3323

Mondd tisztelt Bölcs Árnyék, van olyan gyógyszer amely a szellemi frissességet, kapacitást javítja,  fokozza?

Újabban észrevettem, hogy a szellemi "KÉPESSÉGEM" hanyatlik..., erre keresek segítséget.

Megtisztelnél válaszoddal!

Előzmény: Bölcs Árnyék (3322)
Bölcs Árnyék Creative Commons License 2022.11.05 0 0 3322

+ és ettől is

Scotch - Disco Band

https://www.youtube.com/watch?v=f0AUD2bSs-Y

Előzmény: Bölcs Árnyék (3321)
Bölcs Árnyék Creative Commons License 2022.10.22 0 0 3321
Előzmény: Bölcs Árnyék (3320)
Bölcs Árnyék Creative Commons License 2022.10.22 0 0 3320

Köszönöm a válaszodat!

Jól esik, ritkán köszönik meg ♥

 

 

ajánlom magamat:

Beteg vagy, meggyógyítlak ?!

https://erdosattilask01.lapunk.hu/beteg-vagy-meggyogyitlak-1212866

 

 

Most abban kérem a segítségedet, írd meg kérlek, az Elontril olyan gyógyszer e  , amelyik a gondolkodást élénkíti!?

 

Nem szabad összekeverni az élénkítést a okosabb gondolkodással . 

 

 

Az élénkítő anyagoktól csak gyorsabban és tovább tudsz éber lenni, de utána "megfizetsz" érte . 

pl. koffein : én speciel utálom a koffeint 

egyebek : minek .

 

 

pl. nátha ellen adtak az USA-ban az orrba spricelendő tágító anyagot, aminek az volt a mellékhatása, hogy egyre jobban rá lehetett szokni, és végül is nem tudtak nélküle élni azok akkik bekapták a csalit . Az élénkítők is épen ilyenek: ez hiányzik neked ?

 

 

Ha jól gondolom a depresszió lassítja a szellemi tevékenységet.?

Jó gondolod, de

1. a szellemi tevékenység, mármit a problémákon való gondolkodás nem függ semmitől : érzelmektől hangulatoktól . Viszont a gyakorlatlan gondolkodó magával visszi a gondolkodásához az érzelmeit és a hangulatát . Ezt célzott gyakorlással nagymértékben csökenteni lehet, bár nem teljesen . 

2. minden ami eltérít az ideállis agyi-elme állapotodtál az a gondolkodás minőség kárára van: 

vitamin és ásványi anyagok és más fontos normális táplálék kiegészítők hiánya ; betegség ; túlzott fizikai terhelés ; napi bajok, gondok ; szexuális kielégületlenség ; sokk TV -ézés ; hülye haverok ; ...stb. . 

3. sokat kell nem rutinosan gondolkodnod 

 

 

 

Úgy érzem, lassúbb lett a gondolkodásom , van esetleg olyan gyógyszer amely ezen segít? Netán az antidepresszánsok effélék?

Ezen a szinten tolhatsz ki magaddal, de nagyon !

-> lásd a fenti 2. pontomat

-> Netán az antidepresszánsok effélék? : nem, nem ilyenek : sok vidám művészetet kell nézegetned az interneten pl. YouTube-én sok ilyen van .

-> hátha csak a környezeted rossz ...

-> alaposan ki kell pihened magad 

 

 

 

Előzmény: ödönci (3319)
ödönci Creative Commons License 2022.10.22 0 1 3319

Köszönöm a válaszodat!   Most abban kérem a segítségedet, írd meg kérlek, az Elontril olyan gyógyszer e  , amelyik a gondolkodást élénkíti!? Ha jól gondolom a depresszió lassítja a szellemi tevékenységet.? Úgy érzem, lassúbb lett a gondolkodásom , van esetleg olyan gyógyszer amely ezen segít? Netán az antidepresszánsok effélék?   Köszi! 

Előzmény: Bölcs Árnyék (3318)
Bölcs Árnyék Creative Commons License 2022.10.17 0 0 3318

1. Fizikai tények: Egyes vegyianyagok - mint amilyen a dopamin is - fére visszik a elmét . A tekervények lokális szerkezete talán: katatón - vagy mi - változatot okozzák  .

2. Alacsony intelligencia: azok a skizofrének, akkiknek alacsony a IQ-juk, nem tudják értelmezni az állapotukat . Azok a skizofrének, akik kultúrálatlanok, szintén .

3. Az idegkimerülésre jellemző tünetek vannak, amik nagyrészt a szervezet természetes védekezőmechanizmusai . Pl. aki/ami veszélyezteti az életemet azt likvidálom . De ez nem tudati szinten jelentkezik, nem is tuddat alatt, hanem azthiszem az ősi nyúltagy biztosítja, vagyis elmi ösztön . Előfordul, hogy a skizofrhénia ilyen idegkimerüléssel társul . 

4. A hülye parasztok a skizofréneket piszkálni szokták . Együtérzek azzokkal a skizofrénekkkel, akkik az ilyen parasztokat elrakják, akkár - hogyis mondjam - ütésfokozó eszközzel . 

5. A skizofrén érdeke és az állam érdeke ellentétes: az állam kivonni akarja a skizofréneket a társadalomból, a skizofrének meg elegük van belőlük . 

 

 

 

Ja, hogy mi a pszichés oka ?

A fentiek értelmében nincs pszichés oka ! - csak a fentiekhez pszichologizálás is járul, amit a pszichológusok a szakmájuknál fogva túllihegenek . 

Előzmény: ödönci (3317)
ödönci Creative Commons License 2022.10.12 0 1 3317

A budai technikumban történt késelés kapcsán írok.  Elmeorvos vizsgálatát rendelték el, és úgy néz ki lesz is következménye, vagyis pozitív lesz az eredménye.   Nem látható ok, mely magyarázná a tettet.    Vagy olyan  oka van, mely  mélyen van ahhoz, hogy értelmezze  a tettet.   Ilyen volt az az eset is amikor a villamos elé lökte az egyik várakozót egy férfi.  

  Minél mélyebb az ok, annál inkább valószínű a pszichés háttér.  Minél kevésbé értelmezhető a tett, annál inkább pszichés a tett.  Neked mi a véleményed, mi a pszichés ok , mi az?? 

Előzmény: Bölcs Árnyék (3316)
Bölcs Árnyék Creative Commons License 2022.08.27 0 0 3316

Igazad van , nekem is így volt , de már kigyógyultam belőle !

1. ezek a "mindenféle felszólításokkal , hogy fogadjak el" nagyon veszélyesek, mert vannak becsapós szerződések is: ha elfogadod, akkor avval aláírtad a halálos ítéletedet: utána a sütik által legálisan szabadon garázdálkodhat a laptopodon !

 

2. vannak reklámblokkoló szoftverek is, és egyes vírusirtók is tartalmaznak ilyen reklámblokkolókat, én az Avast használom erre, de sok más is van csak Guglizd ki őket !

Előzmény: manófrici (3315)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!