Keresés

Részletes keresés

Napimádó69 Creative Commons License 2024.02.23 0 0 842

Üdv! Vasárnap reggel,délelőtt volna valiki aki eljönne valamelyik fürdőbe? Lukács,Veli Bej,stb.

thcsl Creative Commons License 2024.02.15 0 4 841

Megvolt első látogatásom a Rudasban. Mindenhová jó jegyet vettem, hogy az egészet megnézhessem. Mondja a pénztáros hogy fent lesz a szekrény. (Nagyon csinos lányok ülnek a pénztárban) Kérdeztem hogy kaphatok e a törökfürdőhöz öltözőt, kiderült az csak úgy megy hogy +1000 forint kabinjegy. De ha simán csak törökfürdőbelépőt veszek akkor alapból kabinosat adnak nem? Szerintem ez kicsit lehúzás, na mindegy, legalább a SZÉP terminál és az énbudapestem appos kedvezmény (utóbbi csak a belépőre, a kabinjegyre nem!) működött.

Elször körülnéztem az uszoda-wellnes részen, nem voltak sokan, itt csak úsztam, gyógyvízbe egyébbe nem mentem, sehol nem voltak sokan.

Utána áttértem a törökfürdő részre. Kötény ahogy illik. Illene... azt tapasztaltam hogy legalább 10-15% vendég de inkább több fürdőnadrágozik, abból is a rövid boxer  de méginkább a hosszúszárú fürdőnadrág volt jellemző. Alapvetően ez a korosztály arányokat is lefedi. Nagyrészt őszhajú urak, kevesebb középkorú, és még kevesebb fiatalabb. A magam nemegészen 35 évével a fiatalok közt éreztem magam, de korombeliek talán egyáltalán nem kötényeztek. Idősebbek körében is jellemző volt a duplakötény, egy elől egy hátul. Engem egy szempontból zavar kicsit, hogy ha van egy dresscode akkor azt illene tartani. A nudistrandon sem lehetünk ruhában,  mint ahogy a ruhás strandon sem lehetünk pucérak. Itt ezt jobban meg kéne követelni szerintem, mert így a mikor beáramlott a szárazgőz első termébe 4-5 locsogó fröcsögő szinesnadrágos már majdnem kellemetlenül éreztem magam. De tudatában a helyi normának annyira nem feszélyezett.

A látogatók száma nem volt sok, a középső medencében voltam a legtöbbet, 9 körül jó 20an, 10 körül 30-40, 11 körül meg még 20 an se voltunk.

Közben 2 x kimentem a pihenőbe. A vendégek csöndesen, figyelemmel közlekedtek a pihenőben, egyszer riadtam meg amikor az egyik alkalmazott feltépte az ajtót, valamit behozott vagy kivitt, majd hagyta becsapódni az ajtót úgy hogy az egész terem beremegett. Ja és amíg az ajtó be nem csapódott persze jó nagy hangerővel üdvözölte cimboráját ott ahol épp csak az imént kiment. Gratulálok... 

Még egy szempont maradt, amitől sokan félnek vagy pont azért mennek, a melegtéma. Egyetlen még gyanús mozdulatot se láttam, zuhanyzóban se, medencékben se, ami valami közerkölcsbe, jóizlésbe ütközhetne, pedig azért nem csak egy helyben ültem. Hogy néha valaki megfogja a saját pötsét, azt meg az utcán is megteszi, mert meg kell igazítani néha. Én igaz nem keresem az efféle kontaktot, lehet hogy voltak jelen olyanok akik igen, de tényleg teljesen korrekt volt a környezet, melegségnek (a víz, gőz kivételével, amik jóóó melegek szerencsére) nyomát se láttam. Talán 1-2 fazonra rá lehetne húzni hogy "azért" járkált meg nézelődött, de egy átlag strandon sincs ennél kevesebb ember aki másokat bámulna.

A kötény szerintem jó szokás, szabadabb érzés mint a bármilyen tipusu fürdőnadrág lenne, szerintem kár lenne ezt kiveszni hagyni. Másfelől a derekamnak is jót tett a víz, a pihenőben pihenni is tudtam. Összességében remélem hogy nem utoljára jártam a Rudasban kötényes fürdőzésen.

thcsl Creative Commons License 2024.02.13 0 0 840

Köszönöm, hasznos infók mindkettőtöktől :) már csak jussak el.



Enfield Creative Commons License 2024.02.12 0 0 839

Lehet kombináltan használni a Rudasban a dolgokat praktikusan. Én a zsigmond kártyával járok, az jó három fürdőbe is. Féláron lehet kb menni, mondjuk csak 4 órát, de elég. A zsigmond kártyával a belépő a Rudasba kombinált, azaz jó a törökös gőzbe meg a wellness részlegbe meg a tetőre a panorámára is. Én kabint váltok a lenti részen, a gőzt szeretem, de ha kedvem van máshol lenni, akkor felveszem a fürdőnadrágot és a karorával átmegyek a másik részlegbe. (pl úszni kicsit).

Előzmény: thcsl (836)
manta1974 Creative Commons License 2024.02.12 0 0 838

Szia!

A wellness részhez tartozik. De vigyázz, ha a gőzbe is akarsz menni, akkor érdemes olyan jegyet vásárolnod, ami elsősorban a gőzbe szól. Tehát kérni kell mindenképpen egy gőzös öltözőt. Ha sima wellness jegyet veszel akkor arra a részre kapsz öltözőt. Onnan pedig csak fürdőnadrágban tudsz közlekedni. A gőzben így nem tudsz kötényeskedni.

Én így jártam. A wellnessbe kértem a jegyem, oda is adták a szekrényt. Aztán a gőzbe csak fürdő nadrágban tudtam menni, egyrészt mert a két rész között az átjárás az előtéren keresztül lehetséges csak, másrészt a fürdőnadrágomat nem tudtam hova tenni, ha kötényt akartam volna viselni.

Előzmény: thcsl (836)
Titoktarts Creative Commons License 2024.02.08 0 0 837

Sziasztok!

 

Tervezek menni a Lukacsba vagy Veli Bej furdobe, leginkabb delelott/reggel.

Mik a tapasztalatok? Elsosorban a naturista resz erdekelne, mert meg sosem probaltam:)

 

koszi elore is a valaszokat!

thcsl Creative Commons License 2024.02.07 0 0 836

Hello

 

Úgy néz ki talán eljutok végre megnézni a Rudast. Sose voltam. Képeken láttam, hogy van úszható medence is. Szeretnék úszni is mielőtt beletespedek a melegvízbe, de sehol nem találom hogy az melyik belépőhöz tartozik. A törökfürdős vagy a wellnesses jó oda? Nincs a honlap túltolva infókkal...

Legalább meglesz a felfedezés öröme :) Ha minden jól megy feb 15 délelőtt lesz az alkalom. 

Törölt nick Creative Commons License 2024.02.04 0 0 835

Sziasztok! Valaki 02-09.én azaz jövő hét pentek reggel valamelyik pesti  fürdőbe megyen? 

Kezdőbisrác1994 Creative Commons License 2024.01.14 0 0 834

Sziasztok!

 

Megy holnap valaki a Rudasba délután?

kifli Creative Commons License 2023.12.03 -3 0 831

esetleg édesanyád?

Előzmény: Törölt nick (830)
Törölt nick Creative Commons License 2023.12.03 -1 0 830

Közös furdozeshez keresnek partnert!177/85/51vagyok!Email publikus! 

NorKe Creative Commons License 2023.11.13 0 0 829

A rudasban mikor érdemes menni hétköznap? Délelőtt vagy délután? Melyik napon? Nem akarok nagy tömegben menni, soha nem voltam még semmilyen pesti fürdőben, nem tudom mikor van csúcsidő.

Törölt nick Creative Commons License 2023.11.08 -2 0 828

Szia, elkísérhetlek valamikor? Nem nagyon jártam még a Rudasban, csak egyszer, kb 15 éve. Örülnék, ha valaki rutinos megmutatná a helyet. Köszi!

Előzmény: Törölt nick (816)
Ferfi840825 Creative Commons License 2023.11.07 -1 1 827

A fenti zuhanyzók nem kabinosak, nincs rajtuk ajtó. Múltkor 3 an zuhanyoztunk, de 2 másik fickón volt fürdőnadrág. Nekem a melegvíztől mindig áll kicsit a farkam, nem tök merev kb félig, azt bámulták. 

Előzmény: KezdőBI45 (825)
z_kezdobi Creative Commons License 2023.11.07 0 0 826

Ott azért annál nagyobb a forgalom...ellenjavallt. Ha megvan a szándék, biztos megoldható máshol is.

Előzmény: KezdőBI45 (825)
KezdőBI45 Creative Commons License 2023.11.07 -1 1 825

Rudasban lehet a zuhanykabinban szopatni, ha becsukom, vagy necces?

kifli Creative Commons License 2023.11.07 -3 5 824

De miért kell egy fürdőben buzulni?

KíváncsiF45 Creative Commons License 2023.11.07 0 0 823

Lukácsban is szoktak történni "dolgok"? Jár oda valaki? Ha jól tudom a szaunavilág füdőruhamentes és van nudis szauna is.

KíváncsiF45 Creative Commons License 2023.11.05 0 1 822

Köszönöm szépen a hasznos infókat! A kabin biztonságos hely lehet akkor?Nézik, hányan mennek be, vagy ilyennel már nem foglalkoznak?

Előzmény: Enfield (821)
Enfield Creative Commons License 2023.11.05 0 5 821

Azt tudni kell hogy alapvetően a fürdőnek nem az a célja hogy támogassa az emberi kapcsolatokat. Korábban volt ebből gond, egy ideig nagyobb biztonsági létszámmal üzemeltek. Jelenleg normál, de van azért a közösségi térben körbe sétáló felfigyázó, nem tolakodó. Én mindig váltok kabint, van a törökfürdönek saját ilyen része. Ott nekem megvan minden ami kell, innivaló egyéb.A kötény belépéskor átvehető, illetve 1 fürdőlepedő is használható, szóval praktikus, talán csak papucs kell. Van fürdőnadrág is, azok jobbára talán az ujak vagy külföldiek.A szauna több helységes, a legbelső tényleg forró.Remek agóra is, én legalábbis több alkalommal kellemes alkalmi beszélgetésekbe futottam bele. A medence a pihenésre van, van ebből több, nagyon meleg meg van picit hüvösebb, de csendben vagy beszélgetve lehet ott lenni. A gőz amit nagyon szeretek, engem rendbe tesz mindig. Itt lehet látni néha felizgult embert vagy aki éppen kicsit piszkálja. Ha van egy félig álló farok, lehet több is, az izgalom át tud ragadni, ez természetes, a jó meleg a horomonokat is mozgatja. A zuhanyzóban láthatsz álló farokkal állókat, illetve ha sokáig állnak ketten hárman a piszoárnál, felmerülhet, hogy együtt vezetik le a felhalmozott feszültséget. Tolakodás nyomulás nem jellemző, de nem is tapasztalható. Én eleinte picit tartottam ettől, de nem kell. Nem voltam kb egy hónapja, de holnap kora délután tervezek menni, ebben a nyirkos őszi időben nagyon jó.

Előzmény: KíváncsiF45 (820)
KíváncsiF45 Creative Commons License 2023.11.05 -1 0 820

Sziasztok,
Ha valaki szimpatikus, van olyan hely a Rudasban, ahova diszkréten/biztonságosan félre lehet vonulni vele? Pl kabinba lehet? Vagy figyelik?
Gondolom nem a vízbe szokás bele...ahogy korábban olvastam.
Nem voltam még ott eddig, kötényt és lepedőt adnak a belépéskor? Érdemes kombinált jegyet venni?
Mindenki kötényben van fürdőruha nélkül a törökfürdő részen? Gondolom akkor saját öltözője van ennek a résznek.

Diboxer Creative Commons License 2023.11.05 0 2 819

Szerintem te csak a feltételezéseidre tudsz hagyatkozni,konkrét tapasztalat nélkül. Akkor meg mire ez a nagy hevület ??

Előzmény: Törölt nick (815)
Ferfi840825 Creative Commons License 2023.11.05 -1 0 818

Hello, mostanában rudasba nem jársz délelőtt ?

 

Előzmény: Raab70 (814)
Enfield Creative Commons License 2023.10.30 0 0 817

Én hétfőn járok délután általában, de ezen a héten nem megyek csak jövő héten valószinüleg

Előzmény: Törölt nick (816)
Törölt nick Creative Commons License 2023.10.29 0 0 816

Hétfőn délután jön valaki a Rudasba?

Raab70 Creative Commons License 2023.09.11 -1 0 814

Szeptember 18-19 Budapesten ki érne rá és ki szopatna meg egy 50 éves biszex átlagos kinézetű pasit.

Vagy az is OKÉ hogy kiverem neked, ha akarod ez mehet kölcsönösen is.

Fiatal, kezdő, biszexek előnyben, de bárki írhat először a falra.

Helyem nincs, ha van az jó, de biztonságos helyen szerintem minden diszkréten is megoldható...,

Nem kell hogy Adonisz légy, testalkat tekintetében a vékony ( soványtól) a sportosig minden jöhet, sőt a maximum közepesen testes alkatú is jelentkezzen.

A helyszín időpont tekintetében rugalmas leszek( főként ha van miért), de a késő estét kivéve minden elfogadható, a helyszín pedig Kelenföld- Népliget- Hősök tere és az"  ehhez közeli tetthelyek, csomópontok" előnyt élveznek.

Heteró kezdő, biszex is írhat, melegek is de a férfias megjelenés és viselkedés adott és elvárt.

Kívánok mindenkinek szép, tartalmas hétvégét!

Használjátok ki a hétvégét és aki tudja a hétköznapokat is amíg ilyen szép idő van, szex is, meg más is..., !👍😛😋

 

Törölt nick Creative Commons License 2023.09.08 -3 0 813

Szia!Írj az e mailre!😉

Előzmény: Raab70 (809)
kifli Creative Commons License 2023.09.04 -3 1 812

nem értem miért kell buzulni a fürdőben...

Előzmény: Törölt nick (811)
Raab70 Creative Commons License 2023.09.01 -2 0 809

👍Mi érdekel?

És merre vagy?

 

Előzmény: Törölt nick (807)
kislaszlo11 Creative Commons License 2023.08.17 -2 0 808

Alacsony/vékony (170cm60kg) 45 éves pasi vagyok. 60 év fölötti pocakos férfit keresek, aki szívesen jönne velem a Rudas fürdőbe fürdőzésre, kikapcsolódásra. Ha érdekel írj nekem: laszlokis394@gmail.com

Előzmény: kislaszlo11 (803)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!