Keresés

Részletes keresés

Fényhang Creative Commons License 2013.12.19 0 0 18

1.

 

Üdv!

Előzmény: Sjani86 (17)
Sjani86 Creative Commons License 2013.12.17 0 0 17

Sziasztok!

 

Led TV vásárlás előtt állunk, érdekelne, hogy melyiket ajánlanátok jobban:

 

1: LG 42 LA660, ennél passzív 3d van, ami nekem jobban tetszene

 

2. Samsung UE 40 F6500

 

Hozzá kell tenni, hogy totál hülye vagyok ehhez a témához, igazából apámnak lenne.

 

Előre is köszi.

gtoth26 Creative Commons License 2013.12.15 0 0 16

Sziasztok! 80 centis LED tv-t szeretnék venni. Kinéztem egy LG-t a boltban (LG 32LA620S), és van ennek megfelelő Samsung is, árban kb egyeznek, annyi, hogy a Samsung nem tud közvetlenül paraboláról műsort venni, míg az LG igen, és ez hasznos dolog szerintem.

Érdekelne a véleményetek, jó tévé ez? Fontos nekem, hogy a SMART Hub-ot is eléri, erről annyit tudok, online-ba tudok vele tv adásokat nézni. Ezért lenne fontos. Ez hogy működik, miket tudok nézni? Mennyire stabil?

Köszönöm előre is!

Fényhang Creative Commons License 2013.11.30 0 0 15

LG.

 

Üdv!

Előzmény: R0L (14)
R0L Creative Commons License 2013.11.29 0 0 14

Sziasztok!

 

Segítséget szeretnék kérni.

 

Kinéztem két TVt, de nem tudok választani. Samsung UE32F5000 VS LG 32LN5400

DVB C lenne használva + usb filmlejátszás, esetleg pc játék.

Ha van tapasztalat, vélemény, (bármilyen) szívesen olvasnám!

 

Köszönöm

staticx Creative Commons License 2013.08.02 0 0 13

Sziasztok!

Már egy másik topicban is kérdeztem, de azért itt is, hogy Lg LA690s tv-nél full hd (mkv) filmek lejátszásakor nagyon műteremszerű a kép megjelenítése, lehet ezen vmit állítani, mert így rettentő zavaró?

Pitecus Creative Commons License 2012.10.23 0 0 12

Nekem is egy samsungom van, igaz 3D-s. Az első 2 hónapban csak fedeztem fel a sok jó dolgot benne.

WIFI-ről is tudsz dolgokat letölteni hozzá. Én karácsony óta nyüstölöm.

6500-as szériánál kisebbet talán nem is érdemes veni.

Amit talán hátrányként felróhatok neki,

-hogy aktív szemüvegek kellenek hozzá

-skype méregdrága egyedi kamera-mikrofonnal működik csak

-ha erősítőre akarod kötni, akkor optikával lehet csak felkötni. (No meg fülhallgató kimeneten, de az illesztés...)

Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.23 0 0 11

Akkor nem vagyok tisztában vele mi az automatikus, vagy ők tudják rosszul.

Előzmény: Megfontolom (9)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.23 0 0 10

A szélesvásznú filmet automatikusan úgy mutatja. (Éppen tegnap volt egy Egri Csillagok részlet.) De, ha akarom széthúzhatom. Vagy akár az oldal szélét is benyomhatom.

Előzmény: Megfontolom (8)
Megfontolom Creative Commons License 2012.10.23 0 0 9
Ajánlom ezt az url-t
http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorakoztato-keszulekek__2956682-egyik-belepo-szintu-led-tv-sem-tud-automatikusan-keparanyt-valtani-vagy-csak-a-
Előzmény: Törölt nick (7)
Megfontolom Creative Commons License 2012.10.23 0 0 8
Akkor én azzal a típussal találkoztam, ami erre képtelen volt, pedig 3d-s volt, ami nem lehetett elvult típus.
Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.23 0 0 7

Én csak azt tudom mondani, meg vagyok vele elégedve. Nem torzít (azt hiszem, három vagy négyfajta képarányt lehet beállítani rajta, de azt már az hat évvel ezelőtt vetten is lehetett, ez a mostani ráadásul automatikus), a képe tökéletes ezer dolgot tud (számtalan olyat is amit soha nem fogok kihasználni), mi kellene még? Ráadásul soha egyik sem hibásodott meg. Az elsőt is kb. hat évig használtam, a másodikat is, a harmadikat meg nemrégen vettem.

Előzmény: Megfontolom (6)
Megfontolom Creative Commons License 2012.10.23 0 0 6
1-szer vettem samsung tv-t, és másnap visszavittem. Nem volt képes eredeti képarányt automatikusan állítani. Vagy lapos fejű behemótok, vagy levágott szélű kép jelent meg. Előtte már volt régóta egy LG-m, ami viszont már ezt évek ezelőtt is tudta. A boltban azt monták, mit akarok, ez ilyen. Észre sem vették, egyáltalán nem is értették, miről beszélek. Azóta is figyelem, nagyon sok helyen működtetnek rosszul beállított képarányú készüléket. Engem zavar, lehet, mást nem.
Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.23 0 0 5

Nekem már harmadszor Samsungom van. Egyszer sem bántam meg, hogy azt vettem.

Törölt nick Creative Commons License 2012.10.23 0 0 4

Ez a nagyon okos szakértés, mindenképpen kellett.

Előzmény: Chewwbacca (3)
Chewwbacca Creative Commons License 2012.10.22 0 0 3

LED háttérvilágítású LCD TV-re gondolsz? olyan nincs hogy "LED TV"

3x_ Creative Commons License 2012.10.22 0 0 2

Nekünk tavaly karácsonyi ajándék volt egy Panasonic. Szerintem jó és elég jó garanciális feltételekkel: 3+2 év (a +2 évhez mindössze regisztrálni kell interneten)

(Nem, nem vagyok Panasonic-ügynök és valójában nem is nézek TV-t: csak HDMI-n keresztül filmeket a laptopról :-)

Előzmény: poloki (-)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.22 0 0 1
Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.22 0 0 0
poloki Creative Commons License 2012.10.22 0 0 topiknyitó

40-42" Led tv-t szeretnék vásárolni kb. 125-150 ezer forin körül. Segítség kellene, melyiket...?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!