Keresés

Részletes keresés

kockajanó Creative Commons License 4 napja 0 0 1313

köszi. holnap keresem őket.

Előzmény: Armi Arnold (1311)
Némethné1965 Creative Commons License 4 napja 0 0 1312

Budapestiek. De írták itt hogy voltak Debrecenben vagy Nyíregyházán is.

Előzmény: kockajanó (1309)
Armi Arnold Creative Commons License 4 napja 0 0 1311

Februárban volt egy hozzászólásom:

 

 

Hello! Sziasztok! Ne vegyszerezzetek azzal a büdös életben nem fog eltűnni nektek. Nekem száraz 150 fokos gőzzel irtották ki. Itt olvastam a telefonszámukat mert valaki volt olyan rendi és leadta a nyilvánosságnak. Elsőre sikerült kiirtani de még kértem egy ráadást,tehát két körben. Nem mellékes de nincsenek elszállva az árakkal. Szóval őket minden bizalommal ajánlom: 06-30-296-6627

 

 

 

Remélem neked is sikerül.

 

 

 

kockajanó Creative Commons License 4 napja 0 0 1310

Gondolom azok hiénák voltak.

Előzmény: Armi Arnold (1308)
kockajanó Creative Commons License 4 napja 0 0 1309

Ezek a gőzőlősök Budapestiek?

Előzmény: Némethné1965 (1306)
Armi Arnold Creative Commons License 4 napja 0 0 1308

Nekem a google dobott ki olyan KFT-t akik kétszázezerért csinálták volna. Azóta az a KFT megszűnt. Nem csodálom. Utána tévedtem ide a fórumra.

Előzmény: kockajanó (1305)
Armi Arnold Creative Commons License 4 napja 0 0 1307

Szia,nálam is gőzöltek.

Előzmény: kockajanó (1305)
Némethné1965 Creative Commons License 4 napja 0 0 1306

Nálam majdnem két órát vett igénybe a gőzölés. Ne igazán bolygasd a dolgokat,cuccokat. Az ágyneműt,lepedőt,és ami mosható dolog azt 60 fokos programon mossátok ki. Ez a rovar 60 fok fölött elpusztul. Mást ne tegyetek.

Előzmény: kockajanó (1305)
kockajanó Creative Commons License 4 napja 0 0 1305

Sok idő egy ilyen gőzzel irtás? Nekem kell előkészülni? Köszönöm előre is neked.

Előzmény: Némethné1965 (1303)
Némethné1965 Creative Commons License 4 napja 0 0 1304

Ja a vegyszereseket meg felejtsd el.

Némethné1965 Creative Commons License 4 napja 0 0 1303

Pár B.T. van a neten akik nagyon borsos áron dolgoznak. Én abban az időben amikor mi is küzdöttünk az ágyi poloskával végig böngésztem a google-t.  Ágyanként kérnek 70 ezret plusz a kiszállás is rá kerül. Itt ajánlottak nekem is rovarirtó embert aki gőzzel irtotta ki nekünk. Nem kellett a lakásból,szobából se kimenni a gőzölés idejére. Emlékeim szerint olyan 20 ezer körül fizettem. Holnap megkeresem az elérhetőséget akik nálam dolgoztak.

Előzmény: kockajanó (1302)
kockajanó Creative Commons License 4 napja 0 0 1302

A Google csak vegyszeres irtást dob ki nekem. Azt irja, két hét múlva ismételni kell a permetezést a lerakott peték végett. 

Dr. Szentesi László Creative Commons License 4 napja 0 0 1301

Én is csak ajánlani tudom ezt a gőzöléses módszert. Sajnos mi előtte hívtunk vegyszerrel irtót de mindig visszamaradt pár darab poloska. Itt ajánlották nekünk is ezt a módszert,nekünk bevált azóta nincs bogár.

Előzmény: kockajanó (1299)
Gázmester Creative Commons License 4 napja 0 0 1300

Igen hívjatok,ha úgy gondoljátok hogy esélyes a poloska fertőzöttség. Amit irtak fórum tagok az a szárazgőz irtás. Ez teljesen vegyszer és méregmentes. 120 fokos gőzzel irtják az ágyi poloskát. Akit itt szoktak ajánlani,elfogadható áron és jól is dolgozik. A hozzászólások ezt mutatják. A vegyszeres irtást inkább hanyagold mert sokszor kell megismételni. Ez a forrógőzös irtás ha szerencséd van és nincs sok poloskád,elsőre megszabadulhatsz tőlük.

Előzmény: kockajanó (1299)
kockajanó Creative Commons License 4 napja 0 0 1299

Találtunk nyomokat a könyöklő részénél az ágynak. Úgy döntöttünk,hogy hívunk egy irtót,és megcsináltatjuk és egyben megnézetjük vele a lakást,hogy valóban poloska van-e a lakásunkban. Melyik irtási mód lenne a jó? Irtátok sokan ezt a bio vegyszermentes poloska irtást hogy az jó.

Gázmester Creative Commons License 4 napja 0 0 1298

Igen,ha van falvédő és egyéb dolog az ágy környékén azt is vizsgáld.

Előzmény: kockajanó (1297)
kockajanó Creative Commons License 4 napja 0 0 1297

Párnákat átnéztem,látok rajtuk pár fekete foltot,de bogarat nem találtam. Az ágynemű tartót is nézzem át?

Gázmester Creative Commons License 4 napja 0 0 1296

Ezt tanácsoltam én is.

Előzmény: Boldizsár Ágnes (1295)
Boldizsár Ágnes Creative Commons License 4 napja 0 0 1295

Jó tanácsként mondom,hogy nézd át minél hamarabb a szobát ahol éjszakáztok,nehogy baj legyen.

Előzmény: kockajanó (1294)
kockajanó Creative Commons License 4 napja 0 0 1294

Pffff,ez szép. Nem szúnyog mert az elmúlik egy napon belül,ez meg nem.

Előzmény: Gázmester (1292)
Gázmester Creative Commons License 4 napja 0 0 1293

Tehát ezt keresd,a rovart és a nyomait,a fekete pontokat. Lehet nálad ilyen sok még nincs. Nem szúnyog csipet meg?

Gázmester Creative Commons License 4 napja 0 0 1292

---Az ágyi poloska ürülék: a leggyakoribb jelAz ürülék tulajdonképpen megemésztett vér, amely az ágyi poloskák elsődleges táplálékforrása. Az ürülékük eltér a többi rovar ürülékétől, a színük, állaguk és elhelyezkedésük miatt. Ürülékük apró fekete pöttyök vagy foltok, formájában jelentkezik.---

Előzmény: kockajanó (1291)
kockajanó Creative Commons License 4 napja 0 0 1291

Mit nézzük,mit keressünk?

Előzmény: Gázmester (1289)
kockajanó Creative Commons License 4 napja 0 0 1290

A hétvégén tervezem.

Előzmény: Gázmester (1289)
Gázmester Creative Commons License 4 napja 0 0 1289

Érdemes elejét venni a dolognak mert gyorsan szaporodik a poloska,sokan csak akkor szembesülnek a rovarral amikor már sok van belőlük. Ágyat vizsgáljátok át alaposan. 

Előzmény: kockajanó (1288)
kockajanó Creative Commons License 4 napja 0 0 1288

Voltunk hétvégén szálláshelyen,hazajöttünk azóta én erősen vakarodzom. A párom az nem.

Előzmény: Gázmester (1286)
kockajanó Creative Commons License 4 napja 0 0 1287

Erősen gyanús,azért néztem körbe poloska téren,hogy hogyan irtható ki stb.

Előzmény: Gázmester (1286)
Gázmester Creative Commons License 4 napja 0 0 1286

Nálatok is van esetleg Ágyi Poloska?

Előzmény: kockajanó (1284)
Gázmester Creative Commons License 4 napja 0 0 1285

Nem mondanám! Ez bonyolultabb ennél. Mindenesetre nem nagy a hatékonysága a vegyszeres eljárásnak.

Előzmény: kockajanó (1284)
kockajanó Creative Commons License 4 napja 0 0 1284

Tehát a régi békebeli eljárás már elavult,ahogy visszaolvastam.

Előzmény: Gázmester (1283)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!