Törölt nick Creative Commons License 2019.11.01 0 0 44
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.20 -1 0 43

Szoros meccs volt a Barisz Asztana - Lokomotiv Jaroszlavl elleni találkozója. Sok gólt sem hozott a mérkőzés, de izgalmas volt. Jó volt látni, hogy mennyi őrült orosz hoki fan van! :D A pom-pom lányok nagyon ott voltak a szeren! :O Érdemes KHL-t is nézni, mert jó kikapcsolódást ad. I love hoki! :D

Törölt nick Creative Commons License 2017.09.23 0 0 38

Üres kapus gól a végén! 3-5! Ezzel el is dőlt, hogy a Dinamo Moszkva győz ma! Jó kis meccs volt, több pazar találattal. Nem panaszkodhatok, gyorsan eltelt a meccs. Tetszett, amit láttam, jó kis liga ez a KHL! Remélem egyszer magyar klub is lesz benne! ;)

Törölt nick Creative Commons License 2017.09.23 0 0 37

Közben megint a Dinamo Moszkvánál van az előny! 3-4

Törölt nick Creative Commons License 2017.09.23 0 0 36

Konstantin Pushkaryov (Barisz) és Leo Komarov (Dinamo Moszkva) verekedése de klassz volt! Tudom, a sportnak nem erről kell szólnia, de a hokiban a bunyó megengedett! Rendesen püfölték egymást! :D

Törölt nick Creative Commons License 2017.09.23 0 0 35

A Barisz Asztana nem adta fel! 3-3! :D

Törölt nick Creative Commons License 2017.09.23 0 0 34

Egyenlített a Barisz Asztana, de nem sokkal később újra a Dinamo Moszkvánál van az előny! Mit mondjak, van gól bőven! Jól szórakozom így szombat délután! :D

Törölt nick Creative Commons License 2017.09.23 0 0 33

Ismét a Dinamo Moszkva vezet! Méghozzá egy okos kontragóllal! 1-2

Törölt nick Creative Commons License 2017.09.23 0 0 32

Hogy kijátszotta a Barisz Asztana ezt a helyzetet! Gyönyörű gól lett belőle! WOW! :D

A 2. harmad közepén: Barisz Asztana - HK Dinamo Moszkva 1-1

Törölt nick Creative Commons License 2017.09.23 0 0 31

A HK Dinamo Moszkva vezet 0-1-re a mai KHL meccsen az első harmad után! Szép gólt lőttek, az szent igaz! :D

Törölt nick Creative Commons License 2017.09.23 0 0 30

Viszont a Jokerit Helsinki jól áll! :D Ez remek hír! ;)

Törölt nick Creative Commons License 2017.09.23 0 0 29

Dinamo Riga nem a legerősebb csapat a KHL-ben! És akkor még finoman fogalmaztam... Kár, mert szeretem a letteket! De azért ezt a csapatot tartsák meg ebben a ligában! A kedvenc csapatom, a HK Szibir Novoszibirszk meg középcsapat! Ebből még bármi lehet a végelszámolásnál! :D

Törölt nick Creative Commons License 2017.09.23 0 0 28

MAI MECCS A TV-BEN (Sport2)

13:00 Jégkorong (élő)
KHL, alapszakasz, Barisz - Dinamo Moszkva

Törölt nick Creative Commons License 2017.09.09 0 0 27
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.09 0 0 26

Ezt a meccset szépen megnyerte a Jokerit! Örül a lelkem! :D A Kunlun halovány volt a második és a harmadik harmadban, viszont a góljuk a legszebb volt a mérkőzésen! :D

Törölt nick Creative Commons License 2017.09.09 0 0 25

Nick Jensen a gólszerző! Ezt elhibáztam! :( Csak a Jensen név volt a fejemben! :D

Előzmény: Törölt nick (24)
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.09 0 0 24

Nem tudom, hogy mások hogy vannak vele, de egy kicsit zavaró volt, hogy hallható volt a kínai kommentár a meccs alatt! :( Legalábbis az első harmadban így volt! :(

De a másodikban már sokkal élvezhetőb a közvetítés! :D

Közben vezet a Jokerit! Emberelőnyős gól > Jesper Jensen :D

Törölt nick Creative Commons License 2017.09.09 0 0 23

Közben a Jokerit Helsinki 50 éves klub lett (1967-2017). Helsinki nagy vágyam, hogy eljussak oda. Biztosan megnézném a híresebb sportlétesítményeit is! :D

Itt a Kunlun elleni csapat! :D

Törölt nick Creative Commons License 2017.09.09 0 0 22

Nem semmi csapat ez a Kunlun Red Star! 2016-ban alapították és ahhoz képest nagyon is sikeres klub! Sok a honosított játékosa, de ezen nem is csodálkozom, mert a kínaiaknak még sokat kell fejlődnie jégkorongban...Viszont ezzel a KHL csapattal jó alapokat tettek le! Az edzőjük is nagy név a szakmában, a kanadai Mike Keenan, aki biztos nem azért jött ide, hogy ne legyen sikeres a csapat! Kína szempontjából mindenben a legjobbak szeretnének lenni, és ehhez van is pénzük! Ők a világ egyik vezető hatalma, így a sport terén is jelentős sikereik vannak. Talán nem is véletlenül!

Érdekes, ahogy a Sport Tv kommentátora Engyel István is mondta, hogy a mai Jokerit elleni meccsen bármi hihetetlen is, de nem a finn, hanem a kínai csapat az esélyesebb! Meglátjuk! Mindenesetre a Kunlun volt az első harmadban nagyobb fölényben! :D De én a finn győzelemért szoritok! ;)