Keresés

Részletes keresés

Istvan.5 Creative Commons License 2016.12.18 0 0 248
A képen az összes kifizetés látható ami 88.20 dollár!
Profit available: ami vissza jött profit!
Profit future: ami még vissza fog jönni!

kép:
http://imagetwist.com/vsqfddd3ldh4/screenshot-1482047014592.png

Befektetési oldal linkje:
https://www.merchantshares.com/r/EEE63AYDKI
Istvan.5 Creative Commons License 2016.12.17 0 0 247
Legjobb internetes befektetés! Már nekem fizetett! Fél éve használom és stabilan fizet!! https://dolgozzaneten.wordpress.com/2016/12/16/merchant-share/
money4you Creative Commons License 2016.08.11 0 0 246

money4you.financia AG Zrt. keres Területi Képviselőt.

részletek az alábbi linken:

http://www.workania.hu/allas/money4you-financial-ag-zrt/O2663423

Üdvözlettel.:

Horváth Róbert
Human Resources
money4you.financial AG Zrt.



Törölt nick Creative Commons License 2013.02.28 0 0 242

Jaja, találkoztam már ténylegesen is praktizáló "hálózatos orvosokkal" és mivel a rendezvényeken hangfelvétel is készül (legalábbis a korrekt helyeken), nem mondhatnak akármit.

Előzmény: rci (241)
rci Creative Commons License 2013.02.28 0 0 241

Na ez egyértelmű klasszikus kuruzslás. Amúgy én senkinek nem javasolnám hogy csak úgy egészségi tanácsokat osztogasson, ez egy nagyon komoly dolog, ezzel nem lehet szórakozni. Persze nem az étrendkiegészítő a hibás hanem aki hülyeségeket beszél. Az étrendkiegészítő az csak élelmiszer pótél. Legjobb olyan embertől véleményt kérni aki ért a hagyományos orvosláshoz is, és az alternatív megoldásokhoz, vitaminokhoz. Mint például Lenkei. Vagy akár más. Én egyébként általában több ilyen személy véleményét is kikérem ibetegség esetén. Egyébként itt nem off, mert ezt a topicot épp azért találták ki hogy amit az MLM topicban nem tudnunk megbeszélni, itt megbeszélhessük.

Előzmény: .psp (233)
rci Creative Commons License 2013.02.28 0 0 240

Ezzel egyetértek, ez tény. Az sajnos egy másik dolog hogy sokszor az egészségügy sem áll a helyzet magaslatán és bizony ott is vannak sarlatánok. Nem mondanám ha nem tapasztaltam  volna. Nagyon résen kell lenni mindenütt.

Előzmény: .psp (236)
Biovadász Creative Commons License 2013.02.28 0 0 239

"Lásd még Macskafürdetés LOCban"

 

Macskával könnyű demonstrálni, hiszen kilenc élete van...

Az hogy kibírja a tisztítószeres fürdőt mert kipróbálták, az egy dolog... az én hülye macskám fejére egyszer rácsuktam egy 200 kilós tolókaput éjszaka, mert nem láttam hogy még be akar jutni a résen, és egyszer áttolattam rajta kocsival, mert valamiért szeretett a kérék mögött feküdni, és mégis a mai napig vidáman elvan.

De ezen tapasztalatok ellenére nem ajánlom a kapumat és a kocsimat termékbemutatókon kisállatkozmetikai célokra spéci macskaszőrkefe helyett.

Előzmény: .psp (233)
.psp Creative Commons License 2013.02.27 0 0 238

fociba még nem haltak bele olyan gyakran:-)

Előzmény: Törölt nick (237)
Törölt nick Creative Commons License 2013.02.27 0 0 237

Ahogy az autóvezetésbe, fociba, politikába is.. :)

Előzmény: .psp (236)
.psp Creative Commons License 2013.02.27 0 0 236

Ha pénzt kér a tanácsadásért, vagy üzleti szempontból (eladás) osztja az ész mint ez a fickó akkor bizony igen.

 

Igazad van abban hogy sajnos a benzinkutastól a nyugdijas könyvelőig mindenki belepofázik az egészségügybe.

Előzmény: Törölt nick (235)
Törölt nick Creative Commons License 2013.02.27 0 0 235

Meg arra is kíváncsi lennék, ha a szomszédasszonya mondja, hogy ne szedje az orvos által felírottakat, azt is kivizsgálják?

Előzmény: .psp (233)
Törölt nick Creative Commons License 2013.02.27 0 0 234

Volt dolgom vitaministákkal, de egy sem mondta, hogy ne szedjem azt, amit az orvos felírt.

Egy videófelvétel jól látható arccal jó lenne ilyenkor, hogy le lehessen buktatni, aki viszont ilyeneket mond.

Bár ennyi erővel fel kéne venni a vásárlót is..

Előzmény: .psp (233)
.psp Creative Commons License 2013.02.27 0 0 233

Kuruzslás miatt indult per Kecskeméten

A vád szerint egy rákbeteg ember élete múlhatott azon, hogy hitt a csalónak. Tovább »

forrás: Index.hu

 

 

"A férfi ígéreteinek, rábeszélésének hatására az illető nem vette igénybe a szakorvosok által előírt kezeléseket, hanem a vádlott által küldött készítményeket szedte. Ezek valójában sem őssejtet, sem gyógyszer-hatóanyagot nem tartalmaztak. A kereskedelmi forgalomban néhány ezer forintért beszerezhető étrendkiegészítők voltak, állítja a vád."

 

Szakképesités nélküli termék ajánlás következménye. Csak félig OFF az OFFban mert sajnos MLmes vitaminügynökök is képesités nélkül egészségügyi és terápiás módszereket osztogatnak.

Lásd még Macskafürdetés LOCban (tisztítószerben)

.psp Creative Commons License 2013.02.12 0 0 232

Miért baj az ha szintetikus ?  Kémiailag ugyanugy előallitható ellenörzött minőségek mint a nem szintetikus.

Előzmény: sas_madar (231)
sas_madar Creative Commons License 2013.02.12 0 0 231

Válasz a másik topic linkjére:

A poén az, hogy több gyógyszer hatóanyaga is szintetikus vitamin vagy valami egyéb anyag ami a táplálékkiegészítőkben is megtalálható. Kíváncsi lennék melyik gyógyszergyár pénzelte a tanulmányt.

Előzmény: rci (229)
rci Creative Commons License 2013.02.09 0 0 229

Páédul ebben.

Előzmény: Törölt nick (228)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.03 0 0 228

Szerintem nem sokat.

Előzmény: rolikaaaa (225)
Berlusz Móni Creative Commons License 2013.01.02 0 0 227

:-DDD

 

 

BUÉK mindenkinek itt is: :-)

 

 

Előzmény: Biovadász (226)
Biovadász Creative Commons License 2013.01.02 0 0 226

Érdekes gondolat az MLM vasútépítés. Egyből új értelmet kap a "hálózatépítés" is. :)

Előzmény: rolikaaaa (225)
rolikaaaa Creative Commons License 2012.12.28 0 0 225

Hello! ybl miklos építöipari szki ibe tanulok jövöre kezdem a 4. évet és leéretségizek és miután végzek mennék technikumra.A vasutépitö technikus felé hajlok és a kérdésem az lenne hogy egy vasutépítö technikus nagyjábol mennyit keres havonta és hogy növekedik a fizetése mert ugye a MÁV hoz kerülnék.Elöre is köszönöm a válaszokat!

Törölt nick Creative Commons License 2012.12.03 0 0 224

Az a gond, hogy ez nincs ingyen. A nevem, címem és telefonszámom elkérése nem "ingyenesség"

Előzmény: Törölt nick (222)
Törölt nick Creative Commons License 2012.12.03 0 0 223

Szerintem perceid vannak a fórumon ...

Előzmény: Törölt nick (222)
Törölt nick Creative Commons License 2012.12.01 0 0 221

Persze hogy van ...

Előzmény: Berlusz Móni (218)
.psp Creative Commons License 2012.11.30 0 0 220

Már megint sokan bedőltek a pilótajátéknak

Az álbrókerek 4,5 milliárdot gyűjtöttek, de félnek, mert rossz fiúk pénzét is lenyúlták. Nyomoznak az ügyben. Tovább »

forrás: Index.hu

 

Egy kis OFF .Megint sok kapzsi embert megkaszáltak.

Berlusz Móni Creative Commons License 2012.11.23 0 0 218

Most akkor ez a topik van, vagy nincs?

Biovadász Creative Commons License 2012.10.24 0 0 217

Hü de fura lett az előző hozzászólás... Valamit bekavart a copy-paste

Biovadász Creative Commons License 2012.10.24 0 0 216

Ha birtokodban lenne a TUDÁS amivel betegre keresheti magát valaki (te magad is), akkor szabálytalanul hírdetnéd egy netes fórumon hotmailes címről? :)

 

 

Erről mindig a "Piszkos Fred közbelép" jut eszembe, amikor jönnek a válaszlevelek a hírdetésre, hogyan legyen valaki sikeres:

 

 

 

 

Ha Ön gyorsan és jutányosan világhírű óhajt lenni, olvassa el főművemet:

 

   

„HOGYAN ÉLHETÜNK GAZDAGON, SIKERESEN ÉS EGÉSZSÉGESEN.”

 

Szíves megrendelését a Bostoni Beteg Hajléktalanok Szeretetkórházába várom, sőt elvárom,

mert öt hónapja beteg, családos embertársán segíteni kötelesség!

Kiváló tisztelettel,

 

E. HUBERTON

a„Hogyan éljünk gazdagon, sikeresen és

egészségesen” c. mű szerzője

 

U.i. másik főművem: „Karrier, erő és egészség lélegzésgyakorlatok és svédtorna útján”

ugyanezen kórház címén megrendelhet

ő.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (215)
gma Creative Commons License 2012.09.29 0 0 213

Lájk  :D

Előzmény: Berlusz Móni (211)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.28 0 0 212

Napi szinten nem emlegjuk mi ezt. ;))

 

Egyébként a blue tooth-on keresztül csak az en hangom rögzül rendesen igy ott nem is annyira erdekes.

 

Ha valaki diktál valamit rendesen hogy megmaradjon az info azert alakult ez ki.

Előzmény: gma (210)
Berlusz Móni Creative Commons License 2012.09.28 0 0 211

Régebben eljátszottam azt a kéretlenül hívó ügynökökkel (porszívó, egészségügyi MLM - valszeg Zepter, egyéb marhaság), hogy a bevezető szövegük után azt mondtam, hogy "ugye nem baj, ha ezt a beszélgetést rögzítem?"  Általában rögtön letették utána. :-))

 

 

Előzmény: gma (210)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!