Keresés

Részletes keresés

F--Laci Creative Commons License 2021.10.24 0 0 22

Sziasztok!

Ha esetleg 4 év kihagyás után még valaki nézi ezt a topikot...

Meg tudja-e valaki mondani, hogy Google Drive 100GB, 200GB, 2TB fizetős tárhelyeire mekkora maximális méretű fájl tölthető fel? Merthogy a 15GB ingyenes tárhelyre egyben max. 5GB tölthető fel, de a nagyobb méretű fizetős tárhelyről ilyen infót sehol nem találtam.

Köszi

Sipos111111 Creative Commons License 2017.06.01 0 0 21

Így láthatatlanban nem tudok mit mondani hozzá, mert elég tág témakör a szkriptnyelv.

Amennyiben meg akarod tanulni, úgy a következő útvonalon egy ablak nyílik meg: Eszközök -> Szkriptszerkesztő

Itt a Súgóban több segítségre mutató oldal is található (Pl.: Kezdés, Dokumentáció stb.)

Innen már szerintem meg fogod találni azt, amit keresel.

Előzmény: Hurkagyuresz (20)
Hurkagyuresz Creative Commons License 2017.05.23 0 0 20

Sziasztok!

Van itt valaki, aki ért a Google táblázatokban a szkript szerkesztéshez?

Köszi!

pjana72 Creative Commons License 2015.09.15 0 0 19

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Van egy barátom, akinek kicsi lett az ingyenes 15GB tárhely, s szeretne váltani fizetős 50GB-osra. Nincs kártyás fizetési lehetősége. Nekem van bankkártyám is, meg Google tárhelyem is. Van-e lehetőség arra, hogy én vegyek neki tárhelyet pl. valamilyen ajándék címen?

léda1973 Creative Commons License 2015.04.10 0 0 18

Megtaláltam... :)

 

Előzmény: léda1973 (17)
léda1973 Creative Commons License 2015.04.10 0 0 17

Sziasztok!

 

Egy kérdésem lenne: ugye a DRIVE mindig automatikusan ment. Hogyan tudom megnyitni az utolsó mentés előtti állapotot?

 

Köszönettel

gti16v Creative Commons License 2013.01.30 0 0 16

sziasztok,hogy tudom áthelyezni a megosztás mappát?pcn?

vagy ha áthelyezem,megtalálja a drive? köszi

agyamelhajítom Creative Commons License 2012.10.13 0 0 15
Sziasztok! Hogy lehet rávenni a GoogleDrive alkalmazást pc-n,hogy belépéskor jelszót kérjen? A windows inditása után kiteszi a kis ikont a tálcára ha arra 2x rákattintok akkor automatikusan belép anélkül,hogy kérné a jelszöt. Pedig elòtte szabályosan kiléptem a progiból és a netes felületről is.Nincs megjegyeztetve a jelszó mégis. Valaki tudnna segíteni?
eugenehu Creative Commons License 2012.08.27 0 0 14

Sziasztok! Mint tapasztalt google drive felhasználoktól kérdezem, mennyiben különbözik ez az általam használt connect cloudtol(cisco)? Nyílván alapvetően mindkettő ugyanarra szolgál, de ha a kettőt összehasonlítjuk mik a különbségek?(gyorsaság,tárhely,stabilitás). persze csak az tud válaszolni aki mindkettőt ismeri, de hátha itt van olyan:) kiváncsi vagyok előre is kösz!

noanoa1 Creative Commons License 2012.08.23 0 0 13

Kösz a segitséget.

Helyreállt a rend. :)))

Előzmény: pobeda (12)
pobeda Creative Commons License 2012.08.22 0 0 12

Előzmény: pobeda (11)
pobeda Creative Commons License 2012.08.22 0 0 11

Volt már nekem is.

1, szerkesztés katt

 

A megnyitott oldalon jobb alsó saroknál mentésre kattintani, visszaáll eredeti magyar nyelre, nem kell átállítani semmit.

Előzmény: noanoa1 (6)
ápoló az opniból Creative Commons License 2012.08.21 0 0 10

Ja, és köszi az ajándékot.

Előzmény: ápoló az opniból (9)
ápoló az opniból Creative Commons License 2012.08.21 0 0 9

Nem vagyok zseni, én is vénember vagyok, csak sokat szívtam az olyan magyarázatoktól, amit az átlag nem ismer, tud megcsinálni-nem pc szakember, csak egy nyomorult használó.

Előzmény: noanoa1 (8)
noanoa1 Creative Commons License 2012.08.21 0 0 8

EGY ZSENI VAGY!!!

 

Köszönöm szépen, megcsináltam. :))))

Huhh....

 

Saját készitésü fagyis deszertemmel köszönöm meg.

Előzmény: ápoló az opniból (7)
ápoló az opniból Creative Commons License 2012.08.21 0 0 7

Megnyitod, a fogaskerék ábra(opciók)-igoogle beállítások-általános.nyelv beállítása, a magyarhoz beteszed a pipát, mentés.

,

Előzmény: noanoa1 (6)
noanoa1 Creative Commons License 2012.08.21 0 0 6

Elöljáróban is köszönöm, hogy figyelmet forditottatok rám, és segiteni próbáltatok.

Az, hogy nem sikerült, nyilván az én hibám.

 

Break által megadott linket megnyitottam, és Spacc mankóját igénybe véve átállitottam az oldal nyelvét magyarra. Igy el tudtam olvasni, hogy nemsokára megszünik az iGoogle, és hogy mi lesz majd azután, ha megszünt.

Ez hasznos információ volt, de a jelenlegi problémám nem ez.

Nekem MOST van iGoogle-m, csak sajnos a nyelve átállitódott valami miatt angolra.

Ezt kellene visszaállitani magyarra, de nem tudom, hogyan.

 

Nyman által javasolt linket is megnéztem. Igen, ott látok egy telepités gombot, de nem igazán értem, hogy miért kellene újra telepitenem bármit is, amikor VAN MŰKÖDŐ iGoogle-m, csupáncsak a nyelve átállitódott angolra. Nem akarok újat telepiteni, mert bizonyára a meglévőt is vissza lehet állitani, szerintem egyetlen gombnyomással valahol (ezt szeretném tudni, hogy hol?), hiszen eddig is magyar volt, mig egy szerencsétlen pillanatomban valamivel véletlenül átnyomtam angolra.

 

Na, ezt kéne visszacsinálni.

 

Azt szeretném tudni, hogy hogyan?

 

(Igen, bénázok.)

 

:))

nyman Creative Commons License 2012.08.21 0 0 5

telepiteskor oda allitod be a mappat ahova szeretned.

 

De itt van egy kepes bemutato. 

 

http://www.poweraxess.com/internet/change-google-drive-default-folder-location-in-windows

 

Eloszor lecsatolod, majd ujra csatolod.

 

 

Előzmény: Sancho_ (-)
spacc Creative Commons License 2012.08.21 0 0 4

....elfelejtettd odaírni a mankót, ezen a linken a lap alján lehet váltani a nyelvet....

Előzmény: break (3)
break Creative Commons License 2012.08.20 0 0 3
Előzmény: noanoa1 (2)
noanoa1 Creative Commons License 2012.08.20 0 0 2

Bocsánat, bocsánat...

Lehet, hogy nem itt kellene kérdeznem, de még azt se tudom, hogy hol kérdezzem.

 

Szóval régóta a kezdőlapom az iGoogle.

Tegnap valamit megnyomhattam (???), mert az egész oldal átváltott angol nyelvüre, és sehol se látom, hol lehetne visszaállitani magyarra.

Pedig biztosan csak egy kis pöcköt kéne megnyomni, és visszaállna a rend.

De sehol se találok erre lehetőséget.

 

Ha rányomok a "saját profilomra" (ami most szintén angolul jelenik meg), ott az oldal alján van ablak, amin kiválaszthatom a magyart, és át is vált magyarra. De csak a saját profil oldal. A főoldal továbbra is angol marad.

 

A keresőbe ha beirok, csak angol nyelvű oldalakat hoz most fel.

 

Szóval, tudna valaki segiteni, hogy hol állithatnám vissza magyarra a Google-mat?

 

Mivel 63 éves vagyok, és nem vagyok nagyon tájékozott az internetes nyelvben, kérem, hogy a tanácsot ennek megfelelően fogalmazzátok. :))

 

Előre is kösz.

Synaptic Creative Commons License 2012.08.19 0 0 1
bindera Creative Commons License 2012.08.19 0 0 0

g00gle drive

Sancho_ Creative Commons License 2012.08.19 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

Nem régóta használom - illetve eredetileg "csak úgy" ötletből kifolyólag használatba vettem.

Most egy kis rendcsinálási kedvem van, és látom, hogy az off line-ra szinkronizált fájlokat a c: (na jó: rendszer-) meghajtómra teszi.

 

Hogy lehet ezt a mappát átttelepíteni valamelyik másik meghajtómra?

(Win7)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!