Keresés

Részletes keresés

T.Tanácsos Creative Commons License 2012.12.03 0 0 353

Nagy fába vágta a fejszéjét B. Tóth László, amikor elvállalta a Neo FM rádió programigazgatói posztját. Ekkor még nem tudta, hogy csak pár hétig tart együttműködése a közel 800 milliós tartozást felhalmozott, majd csődbe ment rádióval.

 

http://www.life.hu/legykepben/20121201-neo-fm-radio-btoth-laszlo-programigazgato-nagy-beismerese-a-radio.html

sajnos boka Creative Commons License 2012.08.10 0 0 352

A jelentésnek kell azonosnak lenni, a mögöttes tartalom változhat.

Előzmény: Unerwünschter Gast (351)
Unerwünschter Gast Creative Commons License 2012.08.10 0 0 351

De sajnos a kommunikáció csak úgy működik, hogy a szavak többségéről hasonlóan gondolkodunk.

Előzmény: sajnos boka (350)
sajnos boka Creative Commons License 2012.08.10 0 0 350

Igen.

Más a zsidót , cigányt, politikust, jobbost, liberálist, stb kezeli szitokszóként.

Előzmény: Unerwünschter Gast (349)
Unerwünschter Gast Creative Commons License 2012.08.09 0 0 349

proli= igénytelen, ostoba, műveletlen, szegény

 

Így már világos. Ahogy sejtettem, a proli ( proletár) szót geyszerű szitókszóként kezeled, minden különösebb megkülönböztető jelentés nélkül.

Előzmény: sajnos boka (347)
sajnos boka Creative Commons License 2012.08.09 0 0 347

proli= igénytelen, ostoba, műveletlen, szegény

 

Ebből a szegény nem illik bocskorra, de ezt jeleztem az előzőekben, biztos nem figyeltél 

Előzmény: Unerwünschter Gast (321)
NevemTeve Creative Commons License 2012.08.08 0 0 344

Szerintem egyezzünk meg döntetlenben: parasztok, prolik, stb: ők mind egyformák, amennyiben nem olyanok, mint mink, kifinomult értelmiségiek.

De hogy on-topik legyen, tegyük hozzá, hogy aki nekünk nem rokonszenves, az nem lehet értelmiségi, függetlenül attól, hogy a képzettsége/munkája/életmódja alapján egyébként az-e. Az ilyen lehet proli vagy paraszt vagy bunkó. (Ha nagyon nem szeretjük őtet, akkor vannak további lehetőségek is...)

Előzmény: Törölt nick (343)
kiswakond Creative Commons License 2012.08.08 0 0 342

kigúnyol, lealáz másokat, miközben ő maga egyszerü mint a faék. Már írtam: láttam egy vetélkedőben- amit ugyan nem szoktam megnézni, de kiváncsi voltam mit produkál. Hát a nagy semmit. Buta, arrogáns, még a kollégákkal is. Nem egyszer láttam kollégákat megbántani, (igaz a hátuk mögött, de a tévében ugye visszamegy a szöveg) ugyhogy mindenki halhatta magáról, hogy milyen buta, öreg, nem odavaló stb. Hát szerintem ez a bunkó , ha neked nem elég, ami miatt már bocsánatot is kért. És végül ide másolok egy hsz.t. Bejött

ztimar válasz | megnéz | könyvjelző 2005.09.22 05:30:38 © (19)
Bochkor Bunkó Gábornak üzenem, hogy a biciklisták is emberek! Pénzért ekkora parasztnak lenni! Nyomorult magányos szomorú jövőt jósolok neked. És tudod mit? Meg fogod érdemelni. Na csa. 

 

Előzmény: Törölt nick (337)
Tafkó Birgut Creative Commons License 2012.08.08 0 0 340

A Magyar Televízió számára Jon Bon Jovival készített mán riportot annak idején...

Előzmény: Unerwünschter Gast (331)
NevemTeve Creative Commons License 2012.08.08 0 0 339

Nincs értelmezőszótár kéznél? Parancsolj: agrárproletár = olyan paraszt, akinek nincs sem saját, sem bérelt földje, ezért csak a munkaerejét tudja eladni; tehát a helyzete hasonlít a proletárokéhoz.

Előzmény: Törölt nick (335)
Tafkó Birgut Creative Commons License 2012.08.08 0 0 338

Bochkor? Igen...

Előzmény: Törölt nick (336)
NevemTeve Creative Commons License 2012.08.08 0 0 334

(Ha a prolik a földet művelték, akkor a parasztok meg nyilván gyári munkások voltak, gondolom.)

Előzmény: Törölt nick (333)
kiswakond Creative Commons License 2012.08.08 0 0 332

Akkor vissza az egész. Marad, hogy bunko. És beképzelt, ahogy látom lekezeli az embereket, nagyképű, pedig nincs mire.

Előzmény: Unerwünschter Gast (331)
Unerwünschter Gast Creative Commons License 2012.08.08 0 0 331

Nem. Berlinben nőtt föl. Egyébként azon ritka emberek közé tartozik, akinek a német beszédében én nem ismerem fel az akcentust. De ettől még lehet bunkó, akár magyarul, akár németül beszél. ;-)

(Az angol tudását nem tudom megitélni.)

Előzmény: kiswakond (329)
kiswakond Creative Commons License 2012.08.08 0 0 330

És most is külföldre akar menni dolgozni :(

Előzmény: kiswakond (329)
kiswakond Creative Commons License 2012.08.08 0 0 329

Igen, valami angolszász területen dolgoztak, ott tanult meg bocskor angolul. Szerintem tanárral nem is ment volna neki.

Előzmény: Unerwünschter Gast (328)
Unerwünschter Gast Creative Commons License 2012.08.08 0 0 328

Tudtommal Bochkor szülei diplomaták voltak.

Előzmény: Törölt nick (324)
NevemTeve Creative Commons License 2012.08.08 0 0 326

Olvasni-e tudsz? Semmi ilyesmit nem mondtam.

Én annó a Slágernek/Danubiusnak/Majtényinek szurkoltam, amit a Fidesz meg a Maszop közös erővel csináltak, azt gyalázatosnak tartottam és tartom most is.

Szóval semmi ok sajnálni most a Neo csődbement tulajdonosait, mint ahogy egy váltás múlva a Class tulajdonosait sem kell majd sajnálni.

Előzmény: Törölt nick (322)
kiswakond Creative Commons License 2012.08.08 0 0 323

Igazad van, nem proli, bunkó. A multkor láttam egy vetélkedőben. Olyan buta, hogy  részvétele csak grátisz volt a kedvelőinek, de szinte semmit nem tudott.

Előzmény: Unerwünschter Gast (321)
Unerwünschter Gast Creative Commons License 2012.08.08 0 0 321

Az a baj a bocskorral, hogy egy proli. Igaz kikupálódott, de akkor is proli.

 

Szerintem nem 'proli'. Ha a proli-t nem csak szitokszóként használod.

Előzmény: sajnos boka (317)
sajnos boka Creative Commons License 2012.08.08 0 0 317

Ja, hát ez egy féregköcsög akkor....

Az egész olimpia legemlékzetesebb kommentátora volt a lány.

Az a baj a bocskorral, hogy egy proli. Igaz kikupálódott, de akkor is proli. Szellemi, társadalmi és szociális értelemben mindenképpen, anyagilag nyilván bejött neki a bumeráng.

sajnos boka Creative Commons License 2012.08.08 0 0 315

kit akart felpofozni?

Előzmény: szelesi (312)
NevemTeve Creative Commons License 2012.08.08 0 0 314

Hát kérem, meg tetszett alkudni annó a Fidesz-szel, hogy egy rádió nekem, egy rádió neked, az irreális vállalásokkal megnyerjük a pályázatot, azután majd a betyárbecsület szerint osztozunk az állami reklámok bevételéből, akármelyikünk nyeri is a választást -- Na mostanra kiderült, hogy néz ki a betyárbecsület fideszéknél.

T.Howard Creative Commons License 2012.08.08 0 0 313

OK.

szelesi Creative Commons License 2012.08.08 0 0 312

Isten nem ver bottal! Az önmagukon röhögő, beképzelt közszereplőknek ez a vége! Lásd Sas kabaré!  Az a megmaradt pár balos átveszi röhögésüket és tapsol- pláne, ha meg is fizetik.

Bocskor felpofozna egy kétszeres világbajnokot, mert elérzékenyült egy olimpiai aranyérem megnyerésekor! Szegényházi, senkiházi! Buta beképzelt majom. Hazánkban két kereskedelmi rádió reggeli műsora közül a bocsi-féle csak második! A világban az indultak még rovatban, félig takarva találhatók, de a világ valamiben legjobbját lepofozná!

Nem tudja, nem érzi, mi az olimpiát nyerni! Menjen a francba!

 

nazuna Creative Commons License 2012.08.07 0 0 301

Az igény megmaradt rá.

Törölt nick Creative Commons License 2012.08.07 0 0 300

"Ha sorban állsz egy közértben, vagy egy benzinkúton, akkor szólsz, hogy zárják el, mert te nem hallgatod?"

 

Sohasem érdekelt, hogy a közértben vagy a benzinkúton a dolgozók mit hallgatnak.

Az pont annyira háttérzaj, mint a villamoscsilingelés, vagy a szirénázás.

 

Hallgassanak olyat, ami nekik tetszik, nem érdekel.

 

Előzmény: Törölt nick (299)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.07 0 0 298

"Ha annyira elviselhetetlenek voltaka Boros-Bocskor, akkor miért kellett hallgatni."

 

Mert a jóistek két átokkal verte meg a jobboldali olvtársakat.

A mazohizmussal, hogy csak olyan rádiót hallgatnak, amit utálnak.

Meg a hülyeséggel, mert nem képesek kezelni a rádió csatornaváltó gombját.

 

Előzmény: Törölt nick (295)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.06 0 0 289

Tömeges felmondás a Neo FM-ben: elhallgat a Bumeráng

Az újabb tulajdonosváltás sem hozott megnyugvást a Neo FM stábja számára: a dolgozók információink szerint hétfőn délelőtt közösen adták be felmondásukat, amivel a Bochkor Gábor vezette Bumeráng is szolidaritást vállal. Hétfőn még "konzervműsorok" mennek a rádióban, ám a keddi adás már kétséges, ha a tulajdonos nem talál ki gyorsan valamit, egy napon belül elhallgathat az országos kereskedelmi rádió.

 

http://hvg.hu/itthon/20120806_NeoFM_felmondas_elhallgat

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.12 0 0 288

Ez nem jó ómen. :(

Előzmény: T.Tanácsos (285)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!