Keresés

Részletes keresés

homerx Creative Commons License 2024.02.12 0 0 5848

tavaly ilyen erdekessegeket savanyitottam, tartositottam. szolo savanyitva, erett paradicsom savanyitva, rizike, rokagomba, csiperke savanyitva. a medvehagyma magok vagy olivaban, vagy sos leben vannak elteve.

 

CBNora Creative Commons License 2024.01.19 0 0 5847

Finom lehet.

Előzmény: Belohin (5846)
Belohin Creative Commons License 2024.01.19 0 0 5846

Ha már ilyen szépen eszembe jutott, megint nekigyürkőztem a tökös-mákos témának. Most tökös-mákos bélesnek lehetne nevezni az eredményt. A tésztájába is került tök: 75 dkg liszt, 1,5 csomag sütőpor, 30 dkg zsiradék (egy egész margarint kipótoltam olajjal), 15 dkg cukor, 1 tojás, 40 dkg sütőtökpüré, teáskanálnyi gyömbérpor. Megjegyzem, ez a mennyiség a sütőhöz kapott nagy tepsibe illik, akinek kisebb van, arányosíthatja. A töltelék a blogon leírtak szerinti. A kis körte alakú japán tököt használtam.

Belohin Creative Commons License 2024.01.17 0 0 5845

Egyszer sütöttem egy nagyon jól sikerült süteményt sütőtökpürével. A probléma az, hogy azóta se sikerült reprodukálni, mert csak úgy találomra pakoltam bele az alapanyagokat. Persze az is lehet, hogy hiába írtam volna föl dekára mindent, mert nagyon nagy különbségek tudnak lenni minőségben.

Előzmény: CBNora (5844)
CBNora Creative Commons License 2024.01.17 0 0 5844

Mi most az újévi lencselevesben helyettesítettük a pasztinákot sütőtökkel. Más íze volt persze, de ugyanolyan finom lett.

Én is akkor tettem bele tököt, mikor a lencse és a sárgarépa már félig megfőtt.

Jövőre több tököt szeretnék ültetni. Még van, de be kell osztani. Magában is nagyon szeretem, gyúrom kelt tésztába és rendszeresen sütök kevert tésztából süteményt, amiben egy kb. 60 dkg liszt és darált dió keverékéből (nagyjából fele-fele) készült adagban van kb. 35 deka mikróban puhított tökhús. 

Előzmény: Belohin (5843)
Belohin Creative Commons License 2024.01.17 0 0 5843

Mai sztori:

Volt egy fél fej káposztám, amit paradicsomosnak szántam, de kissé keveselltem. Az az ötletem támadt, hogy kiegészítem egy kis sütőtökkel. (Abból annyi van, hogy alig győzzük fogyasztani, pedig már romlanak.) A készítésben csak az volt a speciális, hogy a tököt akkor tettem hozzá, amikor a káposzta már félig megpuhult. A zsüri mindkét tagja szerint teljesen fogyasztható; abban sem vagyok biztos, hogy ha ugyanezt egy vaktesztben tették volna elém, kiszúrom, hogy valami szokatlan is van benne.

Belohin Creative Commons License 2023.11.29 0 0 5842

Mivel éppen ilyet készülök főzni ebédre, rájöttem, hogy a főzelék kimaradt.

Ez csak annyiban tér el a tökfőzeléktől, hogy a cukkini nem tökízű, ezért lazábban kapcsolódik hozzá a kapor.  Nem bánom, ha kerül bele, de simán ki tudom váltani római köménnyel. Úgy indítok, hogy olajon megfuttatom a fűszert, ráteszek szálasra vágott vöröshagymát, meg egy kevés pirospaprikát, ha a hagyma üveges, a gyalult cukkinit. Megpárolom, tejföllel behabarom, ha van kaprom, azt is ilyenkor adom hozzá.

Előzmény: Belohin (5841)
Belohin Creative Commons License 2023.11.28 0 0 5841

Kérésre a cukkini felhasználásáról:

 

Minden idény kezdetén, amikor még újdonság, sütni szoktam tésztabundában. Kb. akkorára hagyom nőni, mint amekkorákat árulni is szoktak (20 - 30 cm). Lényeg, hogy ilyenkor még nem szükséges eltávolítani a magrészt. Keresztben felszeletelem (6 - 8 mm vastagra), megsózom, és állni hagyom. Utána lehúzom és leitatom a kiizzadt nedvességet, lisztbe forgatom, bemártom a sűrű, kissé sós palacsintatésztába, és olajban kisütöm.

 

A cukkiniszeleteket meg lehet fűszerezni, és grillen megsütni.

 

Később, amikor már karcsú tök méretűek, kimagozva és felkockázva köret készülhet belőlük. Olajba fűszereket szórok - ilyenkor főként az olaszosakat használom: bazsalikom, oregano, kakukkfű, miefféle ízlés szerint. Aztán  aprított vöröshagyma, fokhagyma, és ha ezek megüvegesedtek, mehet rá a kockázott cukkini. Időnként keverve addig puhítom, amíg félpuha lesz. Ehhez az ételhez nagy méretű serpenyőt ajánlok, mert ha túl vastag rétegben van a cukkini, akkor nagyon szottyos lesz.

 

Próbáltam már olyat, hogy vegyes pörkölt cukkinikockákból, gombából és előzetesen puhára főzött csicseriborsóból. Ugyanebbe keménytojást is el tudok képzelni.

 

Néhány egyéb felhasználást pedig már bejegyeztem a blogba:

https://belohin.blogspot.com/search?q=cukkini&max-results=20&by-date=true

 

Belohin Creative Commons License 2023.10.09 0 1 5840

Feltaláltam a sütőtökös gombócot. Legalábbis a kereső nem dobott ki hasonlót. Íme:

https://belohin.blogspot.com/2023/10/sutotokos-gomboc.html

 

55judit Creative Commons License 2023.08.08 0 0 5839

"Paradicsom egészben, télire - tartósítószer nélkül"  Ezt írja, neki is ugrottam. Mégis eldarabolja úgy rakja üvegbe, dunsztolja és kész. https://www.nosalty.hu/recept/paradicsom-egeszben-telire-tartositoszer-nelkul

 

55judit Creative Commons License 2023.08.08 0 0 5838

Reggel amíg főtt a paradicsom, gyorsan elkészítettem a porcsin pestót. Diót még nem törtem, ezért mogyorókrém került bele. Elég jó lett. Ez volt kenyérrel és paradicsommal a reggelim.

55judit Creative Commons License 2023.08.07 0 0 5837

Az első saját padlizsánomból egy rendkívül finom ételt készítettem. A recept póré hagymát is ír, nekem nincs, helyette a főző hagymából kicsit többet tettem.

https://www.youtube.com/watch?v=bbLZ8DqkN98

CBNora Creative Commons License 2023.08.05 0 0 5836

Én beleraktam az egész hajtást úgy, ahogy volt. Még érett termés is volt rajta, onnan tudom, hogy az edény alján összegyűltek a kiszóródott magok. Úgyhogy most van félretéve egy kis porcsinmagom.

Persze lehet, hogy csak lecsipkedett levelekből készítve még jobb, de nem fogom kipróbálni. Lustaság fél egészség.

Előzmény: 55judit (5834)
szentimrei.agnes Creative Commons License 2023.08.05 0 0 5835

itt az Otthonban kapunk néha adományként hibás, túlérett banánt, ez kiváló fagyialapanyag. Felaprítva lefagyasztani, felhasználás előtt ízesíteni ( lekvár, kakaópor, citrom, fahéj, bármilyen gyümölcs ami akad)- mehet rá fél óra kiengedtetés után a rúdmixer. Finom, krémes fagyi lesz belőle.

Előzmény: 55judit (5834)
55judit Creative Commons License 2023.08.05 0 0 5834

Hát akkor kipróbálom. Nekem citrom mentám van, idén még teát se főztem belőle, pedig az az enyhén citromos illata nagyon tetszik. Még eszembe nem jutott hogy ételt készítsek vele.

 

Holnap a porcsin pestóra is sort kerítek. A virága is mehet bele, vagy csak a levele?

Ma pirított sótlan földimogyorót vettem mert a krémet belőle édesen is használom. Mivel régen kívánok egy finom jégkrémet de nem veszek, viszont találtam egy mennyei receptet ezt is megcsinálom. Kell bele kis mogyorókrém is. Most pihen készítés közben az aprítóm.

Előzmény: CBNora (5828)
CBNora Creative Commons License 2023.08.05 0 0 5833

Én nem csipkedtem le a leveleket, jó lett szárastul is.

Nálunk nő a virágcserepekben és az üvegházban is, a hajtások fölső részét szedem, megmosni se kell.

A gyenge pont a bitmixerem, 10 dkg volt most a porcsin, mixelés közben pihentetni kellett a gépet, nagyon melegedett, és hallatszott, hogy szenved. Egyszerre csak a felét szabad, csak az meg kevés.

Előzmény: szentimrei.agnes (5832)
szentimrei.agnes Creative Commons License 2023.08.05 0 0 5832

Nóra, köszönöm az ötletet! most csináltam meg, sosem hittem volna, hogy a porcsinból pesto is lehet. Eddig csak csipegettem a kertben, finom, ropogós volt. Most szedtem egy vödörnyit, és itt vonom vissza hogy a tabulé macerás... a kert vágott fűvel mulcsozva van, a porcsin ez alól nől, tehát nem csak a leveleket kell lecsipkedni, de a fűnyesedéket is különválogatni. Félnapos munka volt, de megérte. Olajos magként csak tisztított szotyi meg kis tökmag volt itthon, +olivaolaj meg fokhagyma, bors ment hozzá. Szerintem isteni lett.  Beviszem holnap a Down-otthonba, ha ízlik nekik, ott is csinálok majd

Előzmény: CBNora (5824)
szentimrei.agnes Creative Commons License 2023.08.05 0 1 5831

egyadagos kaját tekintve a rengeteg petrezselyem és menta leszedése/mosása/levelenkénti lecsipkedése (a szár nem jó ha benne marad bármiben), késsel aprítása, koktélpari aprítása, és a bulgur kizárásával a pirított fűszeres dara elkészítése nekem macerának tűnt. Itt hagyma helyett fokhagyma és lime ment még bele, nagyon finom és egzotikus volt, de ritkán csinálnám még egyszer.

Örülök, hogy nálatok sikerült:)

Előzmény: beetee (5830)
beetee Creative Commons License 2023.08.04 0 0 5830

Mi a sok macera? Nálunk sokszor van. 

Bulgur 12 perc alatt kész, aztán ki kell hűteni. 

A többi csak darabolás. 

 

Hagyma is kell bele. 

meg citromlé.

Előzmény: szentimrei.agnes (5829)
szentimrei.agnes Creative Commons License 2023.08.04 0 0 5829

ez a TABULÉ.

van egy kollégám aki évekig dolgozott az araboknál, ahányszor petrezselymet lát, ezt emlegeti.

Egyszer ki kellett próbálnom, de mivel a bulgurnak még a szagát sem szeretem, pirított-párolt-fűszerezett morzsolt búzadara ment bele... ez amúgy is van itthon, és árban is töredéke a bulgurnak, kuszkusznak. Menta, petrezselyem, apró paradicsom is volt a kertben. 

Érdekes, egzotikus íz, de túl sok a macera vele

Előzmény: CBNora (5828)
CBNora Creative Commons License 2023.08.04 0 0 5828

Ha szereted a petrezselymet, biztos jó lesz. Én nem túlságosan, ritkán használom.

Bár egyszer ettem egy örmény salátát, ami meglepően finom volt annak ellenére, hogy iszonyú mennyiségű petrezselyem és menta volt benne nagyon apróra vágva, ezek voltak a fő alkotói meg némi finom szemű bulgur és már nem emlékszem, még mi. Mintha paradicsom is lett volna benne, meg talán olaj. A mentáért sem rajongok, de a kettő együtt finom volt.

Előzmény: 55judit (5827)
55judit Creative Commons License 2023.08.04 0 0 5827

A kinézete valóban gusztusos, nekem csak az nem tetszik benne hogy nyálkás a belseje. De zöld, olívás kencének tökéletes lehet. Előny hogy sokáig eláll a hűtőben kis üvegekben. Sokszor nem tudom mit reggelizzek, ilyenkor szoktam elővenni a medvehagyma pestót. Még eszek hozzá sok paradicsomot vagy uborkát, salotta hagymát, amit kívánok. Ezek meg is teremnek.

Feltétlen megcsinálom a porcsinosat. Törni kell diót hozzá, olívám van. Kicsi fokhagymát teszek hozzá, mert kedvencem. Ebben a pestóban is van rengeteg vitamin, ásványianyag, élő enzim. Pont nekem való. Köszönöm.😀

 

Milyen lehet a petrezselymes pestó? Nem lehet ez sem rossz. Kis dió benne. Az olívás kenyeret szeretem, fokhagymát vagy petrezselymet szoktam rátenni. lehet, ilyet is készítek.

Előzmény: CBNora (5826)
CBNora Creative Commons License 2023.08.04 0 0 5826

Bárhogy lehet fűszerezni, nekem most fokhagyma nélkül jobban esett. Ez így egy semleges ízű, jó olajos zöld krém. Nyilván az arányokon is lehet változtatni, eddig ezt a változatot próbáltam és nekem bevált.

Valószínűleg ma is csinálok, sajtos krumplihoz finom lesz.

Kisgyerekkorom óta vágytam rá, hogy megkóstoljam, lehet, hogy kissé elfogult is vagyok a porcsinnal. Olyan gusztusosak azok a húsos levelek.

Előzmény: 55judit (5825)
55judit Creative Commons License 2023.08.04 0 0 5825

Salátának nem szeretem a porcsint. De érdekel milyen lehet pestónak. Van is bőven, a dinnye között meghagytam hogy párát tartson. Kipróbálom. Nem kéne egy kevés fokhagymát hozzá tenni? 

 

Én készítettem medvehagyma pestót, éppen ma fogyott el az utolja. Enyhén pirított dióval készült, nagyon finom volt. Jövőre sokkal többet csinálok.

 

 

Előzmény: CBNora (5824)
CBNora Creative Commons License 2023.08.04 0 0 5824

Kipróbáltam a kövér porcsint pestonak.

A kísérlethez ezt az adagot használtam fe, így szárastul-termésestül. Ez 6 dkg volt.

Összeturmixoltam ugyanennyi olívaolajjal és pörkölt sós mogyoróval. A olajat még a medvehagymához vettük, de abból végül nem lett pesto. Ez a porcsinos változat nekem nagyon ízlik, sőt, a férjem is jóízűen ette. Úgyhogy most gyomlálásnál egy darabig megkímélem a porcsint.

CBNora Creative Commons License 2023.08.04 0 0 5823

A közönséges mahónia (M. aquifolium) nem lett jobb, csak elkezdett potyogni. Tehát az ilyen ehetetlenül savanyú.

A másikat, ami talán M. bealei, leszedtem, ennyi:

A termés egy része megaszalódott a bokron, ezek egész finomak. Van egy kis keserű utóízük, de nem zavaró. A legtöbb bogyó mag nélküli, így passzírozni se kell. Az a pár szem mag, amit találtam, elég nagy, ha sok lenne belőle, el kellene távolítani.

Egyelőre leszemezve betettem a hűtőbe, apránként használom. Az első kísérlet egy málnás-mahóniás körtekompót lett, szerintem nagyon finom, üdítő.

Erről a növényről van szó, szép is. A fotók februárban készültek.

 

 

Előzmény: CBNora (5822)
CBNora Creative Commons License 2023.07.15 0 0 5822

Mahóniából csinált valaki dzsemet?

Van kétfélénk, a gyakori aquifolium és egy sokkal korábban virágzó, magasabb, talán M. media vagy valami hasonló fazonú. Gyöngyvirágra emlékeztet a virágának az illata.

Olvastam, hogy ehető, megkóstoltam. Az aquifolium kegyetlenül savanyú, a ribizli elbújhat mellette, egyébként úgy tűnik, nincs kellemetlen íze, már amennyire a rengeteg savtól ezt meg tudom ítélni. Ezt egyelőre hanyagolom, pár hét múlva újra megkóstolom, hátha érik még, vagy marad a madaraknak.

A másik viszont kimondottan finom, nem savas, úgy képzelem, hogy nagyon jó dzsem vagy zselé lehetne belőle. Most pár napig nincs időm foglalkozni vele, bízom benne, hogy még kitart egy kicsit a bokron, de figyelem, és ha fonnyadni látszik, lefagyasztom, aztán majd valamikor feldolgozom.

CBNora Creative Commons License 2023.06.24 0 0 5821

Én úgy gondoltam, hogy előfőzöm, és utána passzírozom/csepegtetem.

Előzmény: beetee (5816)
CBNora Creative Commons License 2023.06.24 0 0 5820

Lecsöpögtetés előtt már kell a kis cukor?

Valószínűleg nyomkodni fogom, nem zavar, ha törés lesz benne. Az alma vagy a birs elszíneződése sem zavar, ezekből inkább kihagyom a citromlevelet, ami gondolom, a szín miatt kell az amúgy is savas masszákba.

Előzmény: beetee (5816)
CBNora Creative Commons License 2023.06.24 0 0 5819

Pont régi quodlibetem van nekem is, úgyhogy köszönöm a figyelmeztetést.

Igaz, hogy ezzel nem is szívesen állok neki, nem rozsdamentes, és szemmel láthatóan kölcsönhatásba lép a savas gyümölcsökkel. Kellene egy rozsdamentes.

Előzmény: Belohin (5818)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!