Keresés

Részletes keresés

jó hír Creative Commons License 2012.06.11 0 0 12

megint mindent kétszer mond kétszer mond

jó hír Creative Commons License 2012.06.11 0 0 11

ok.  ...de az automata frissítésnél lecserélte a marketet play-re...(pl. nálam) aztán olvasom a gúglin, hogy márciustól a cég már a play-t erőlteti, a market  valmiért nem kell... le is cserélik automatikusan...

azzal együtt mindketten tudjuk miről van szó...akár market, akár play... bár nekem minden újdonság új...   :-))

a lényeg, hogy működjön az a QR kód...  sajnos nem tudtam mi az a QR kód..... egy játéksorozat volt valamelyik újságban, ahol a leolvasott, és beküldött szöveggel komoly cuccokat lehetett nyerni... én meg csak néztem...mire sikerült telepítenem, vég a játéknak...  :-(

legyen szép napod

Előzmény: Pierr Kardán (8)
jó hír Creative Commons License 2012.06.11 0 0 10

ok.  ...de az automata frissítésnél lecserélte a marketet play-re...(pl. nálam) aztán olvasom a gúglin, hogy márciustól a cég már a play-t erőlteti, a market  valmiért nem kell... le is cserélik automatikusan...

azzal együtt mindketten tudjuk miről van szó...akár market, akár play... bár nekem minden újdonság új...   :-))

a lényeg, hogy működjön az a QR kód...  sajnos nem tudtam mi az a QR kód..... egy játéksorozat volt valamelyik újságban, ahol a leolvasott, és beküldött szöveggel komoly cuccokat lehetett nyerni... én meg csak néztem...mire sikerült telepítenem, vég a játéknak...  :-(

legyen szép napod

Előzmény: Pierr Kardán (8)
Alfika Creative Commons License 2012.06.10 0 0 9

Igen van, én androidon is az inigma-t használom :))) Nekem ez jött be :)

Előzmény: jó hír (6)
Pierr Kardán Creative Commons License 2012.06.10 0 0 8

csak halkan jegyzem meg, hogy már nincs market

Nincs már android market ?!?!

Akkor hogy a francba ad a google keresője 486 millió (!!!) találatot az android market keresőszóra ?!?!

Na, viccet félretéve, aki nem tegnap vette az androidos készülékét, az egy-két évig még marketnek fogja hívni :-))

Előzmény: jó hír (7)
jó hír Creative Commons License 2012.06.10 0 0 7

Köszönöm szépen...igen a 6300 az nagy segítség.. rendes vagy...

csak halkan jegyzem meg, hogy már nincs market, helyette play van, és ott a barcode az igazi... QR, és vonalkód egyaránt, azonnal.. persze normális kamera van benne...

Előzmény: Alfika (5)
jó hír Creative Commons License 2012.06.10 0 0 6

Köszönöm szépen...igen a 6300 az nagy segítség.. rendes vagy...

csak halkan jegyzem meg, hogy már nincs market, helyette play van, és ott a barcode az igazi... QR, és vonalkód egyaránt, azonnal.. persze normális kamera van benne...

Előzmény: Alfika (5)
Alfika Creative Commons License 2012.06.10 0 0 5
Előzmény: jó hír (-)
Alfika Creative Commons License 2012.06.10 0 0 4

Inigma a varázs szó, ha qr-kód olvasásáról van ról van szó :)

Marketen írjátok be: Inigma

LSB Creative Commons License 2012.06.10 0 0 3

A barcode scanner nekem gond nélkül olvassa a QR kódokat. Igaz, normális kamera van benne.

Előzmény: Törölt nick (1)
jó hír Creative Commons License 2012.06.10 0 0 2

Sajnos én is ilyesfajta véleményeket olvastam...        ..nem olvassa valamiért, 20 ból egyszer sikerül, stb...

pedig nagy találmány, ez a jövő kódja, csak még nem igazán tudom használni... sokan, sokféle progira esküsznek...

Családos, Dolgozó, Vidéki Creative Commons License 2012.06.10 0 0 0

Nokia: OVI store, Android: Android market

Előzmény: jó hír (-)
jó hír Creative Commons License 2012.06.10 0 0 topiknyitó

Van-e valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?  Főleg Nokia 6300-ra, vagy Samsung GIO-ra...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!