Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.09.29 0 0 78

Vidéki emberként aki valaha élt őstermelőként, mondom én néktek, vicces egy gagyiság ez. :D

Mazsola0070 Creative Commons License 2019.07.24 -2 1 77

Azért ismerek néhány vidéki, mezőgazdasági munkából élő embert, akiknek a földeken adódó munkák mellett azért sikerült párt találnia (ha nem így lenne, a mi családunk már régen kihalt volna)...:) 

 

Ilyen műsorokban nagy nyilvánosság előtt csak az exhibicionista emberek keresnek párt, akik szeretik kiteregetni a magánéletüket vagy mutogatni a vagyonukat. Ez mondjuk eredendően nem jellemző a vidéki emberekre.

Előzmény: Törölt nick (75)
Ilhilla Creative Commons License 2019.07.24 -3 0 76

Az első mondatod után azt hittem, jelentkezel majd az egyik gazda/gazdasszony felhívására! :-)

Előzmény: Törölt nick (75)
Törölt nick Creative Commons License 2019.07.24 0 0 75

Hírdetik, hogy a gazdák párt keresnek. Lehet, hogy belenézek majd! :D Nem lehet könnyű nekik ismerkedni, mert a földeken különböző munkák mindennap adódnak! :)

Törölt nick Creative Commons License 2019.03.19 0 0 74

Hát ha újra támadnak ezzel a műsorral, akkor nincs más hátra. Vágjunk bele! :D

Előzmény: Ilhilla (73)
Ilhilla Creative Commons License 2019.03.07 -3 0 73

http://www.blikk.hu/sztarvilag/sztarsztorik/hazasodna-a-gazda-nadai-aniko-rtl-klub-reality-tarskereso/k232wfr

 

Nekem nem volt semmi bajom ezzel a műsorral és szerintem Anikó lesz legalább olyan műsorvezető, mint Lilu volt, sőt lehet, hogy jobb is!

Törölt nick Creative Commons License 2018.03.09 0 0 72

Kegyetlen támadás: vascsővel verték meg az RTL Klub egykori valóságshow-sztárját – videó

 

http://www.blikk.hu/sztarvilag/sztarsztorik/vascsovel-vertek-meg-andras-gazdat-rtl-klub-hazasodna-a-gazda/fpyvzj9

Spanci Creative Commons License 2012.12.31 0 0 71

Én még láttam, el is olvastam, ezért köszöntem meg. Lehet valamelyik gazda levetette :o)

Előzmény: Törölt nick (70)
Törölt nick Creative Commons License 2012.12.31 0 0 70

Nem tudom hová tűnt, akkoriban még olvasható volt! Bocsi!

 

Előzmény: Spanci (68)
Törölt nick Creative Commons License 2012.12.31 0 0 69

Én bírtam ezt a sorozatot. Annyira rossz volt, hogy már jó volt! :)

Kívánom nekik, hogy szilvesztert ne egyedül töltsék!

Előzmény: Spanci (68)
Spanci Creative Commons License 2012.12.27 0 0 68

Köszi a linket, jól elnézelődtem :o)

Előzmény: Törölt nick (67)
Törölt nick Creative Commons License 2012.12.27 0 0 67
Motun Creative Commons License 2012.12.19 0 0 66
csirketojas Creative Commons License 2012.12.17 0 0 65

Érdekes a szerdai adás beharangozója. :O

Bence azt mondja Melindának, hogy nem szerelmes belé. Na de az RTL nem szokta napokkal az adás előtt lelőni a poént.

Akkor szerdán lesz valami csavar? Vagy előre bemutatják, hogy egyik gazdánál se lesz komoly kapcsolat?

És akkor egyik páros sem marad együtt?

Vagy csak az az anyucikedvence pasi marad együtt szegény kislánnyal?

Érdekes.

kétország Creative Commons License 2012.12.17 0 0 64

Eeegeeen :(  Úgy tűnik, sokan csak szerepelni akartak a TV-ben. No ez sikerült :D

Előzmény: Törölt nick (63)
Törölt nick Creative Commons License 2012.12.13 0 0 63

Felháborító volt a tegnap esti rész, ahogy az ostoba libák sorra ébrednek rá (miután kiválasztották őket szaporításra), hogy neki karrierje van a városban, és kizárt dolog, hogy a vidéki életformát vállalni tudja, és a gazda nem is tetszik neki annyira.

 

Mi a tökömnek jelentkeztél akkor, idióta... vagy miért nem szóltál hamarabb? Elvenni másoktól a lehetőséget?

 

Szilveszternek is sok esze van (igaz, jelezte is, hogy nem az eszére hallgat), kiválaszt egy szőke libát, akiről ránézésre lerí, hogy egyáltalán nem való abba a környezetbe. (Plusz, nekem például az ilyen dohányos / férfias hangszínezetű nők eleve nem jönnek be, persze itt nem rólam van szó.) Ez is nyilván utólag kezd gondolkozni, hogy vajon milyen munkahelyet fog itt találni, de Szilveszter sem különb, a közös jövőről már hamarabb tárgyalni kellett volna.

 

Orsi liba Bécsben azt kifogásolja, hogy a párja igen elveszettnek tűnik abban a környezetben, holott ő eddig ahhoz volt szokva, hogy a férfi irányítja a kirándulások alkalmával. Arra már nem gondol, hogy a hétköznapok baromira nem ebből állnak. De még az a szöveg, amit lenyomott indoklásnak, az is különösen felháborított. Miszerint ő elsősorban csak ki akarta próbálni a gyerekkorából ismert falusi környezetet, azután majd esetleg bónusz, hogy vagy szerelmes lesz, vagy nem. Én megmondanám neki, kivel szórakozzon...

 

Itt főleg a prioritással van gondom, mert szerintem elsősorban a gazdára kellett volna koncentrálnia, hogy tetszik neki, vagy nem, és akkor eleve nem jelentkezni a műsorba. Vagy legalább szólni hamarabb.

 

De szerintem jól ki van találva ez a műsor, előre be van kalkulálva, hogy a sokeszű gazdát el fogja vakítani valamelyik nő, amelyik szemre tetszetősebb (neki), és tényleg ész nélkül fog választani. Utána pedig lehet folytatni a műsort, a pofára eséssel.

 

Bence gazda nője is kicsit furcsa nekem, itt még Tomi gazdának volt a legtöbb esze, persze várjuk ki...

örökálmodozó Creative Commons License 2012.12.12 0 0 61

Frankón a Tomi gazda választott a legjobban :)

Törölt nick Creative Commons License 2012.12.07 0 0 60

Na igen. Van egy Alap szöveg amihez igazodniuk kell és közben persze mellette rögtönözniük hogy azé mégis csak hihetö legyen a dolog. Pl. feladatokat adtak a csajoknak. Az egyik dacosan gyalog akart menni a bótba vásárolni mig a másik cangával. Aki gyalogolt, kamera állás, hang miki megfelelő szög fény, csapó.  -"Indulhatsz gyalog, biciklis jöhetsz... mmmost!"

kétország
Szerintem ez a müsor csak bemutató volt. Az igazi jelentkező hölgyek, majd most fognak nyomulni. Beirnak a csatornának hogy -Nekem nagyon tetszett ez és ez a gazda, hogy lehet kapcsolatba lépni vele" Na ezek lesznek majd a valós gazdasszonyok.

Előzmény: Spanci (56)
kétország Creative Commons License 2012.12.07 0 0 59

Na ja, és mikor jönnek a szürke hétköznapok??  :DDDD  Andrásnál nagyon csábító, amilyen képeket mutatnak,de az a magány. Faluban sincs mindig valami buli.

Előzmény: örökálmodozó (54)
kétország Creative Commons License 2012.12.07 0 0 58

Nem , nem lesz,esetleg Tomi gazda, az örül,végre egy kis kufirc :D  Andrást sajnálom, oda tényleg egy gazdasszony hiányzik, aki kedveli az egyszerűséget, nem vágyik jövés-menésre, akit kielégít a környezet.  Hmmm Bencze, biztos találkozott már a tucattal, amivel most is:) Szilveszter, hát.............:(

Előzmény: Törölt nick (55)
kétország Creative Commons License 2012.12.07 0 0 57

Én nem gondolok ilyesmikre, csak  amatőröknek nehéz szerepelni :)  Pláne, ha szerelem csapó indul, jelszóra érkezik :D

Előzmény: Törölt nick (55)
Spanci Creative Commons License 2012.12.07 0 0 56

Azt nem gondoltam, hogy esküvő vagy élettársi kapcsolatok lesznek, de úgy gondoltam, hogy adott szitukban önmagukat adják. Nem gondoltam, hogy előre betanultak a mondatok, azt hittem spontán kell megnyilvánulniuk.

Ha már színészi képesség, hát azt a másik háromból sem nézem ki egyáltalán, mégis nem betanult szövegnek tűnik, amit mondanak, hanem ami éppen jön. Egyedül a Bence párosnál éreztem, mintha súgógépről ment volna az egész.

Delhusa feleségkeresőjének 1 részét volt szerencsém látni és aztán a felvétel után 2 évvel egy riportot, ahol már a nevére sem emlékezett a nyertes hölgynek, úgyhogy sejtem hogyan mennek ezek a "realytik".

Előzmény: Törölt nick (55)
Törölt nick Creative Commons License 2012.12.07 0 0 55

Ugyi csak viccelsz hogy nem tudod, hogy mindenkinek kiosztottak egy alap szöveget.! Hiszen csak igy tudott a müsor tovább menni.
Az, hogy valakinél nem látszódott hogy betanult szöveget "szaval", az az adott egyén szinészi tehetségén múlik.
De ugye senkisem hitte el hogy itt lesz valamilyen életre szóló esküvő vagy csak simán élettársi kapcs?!

Következő cimlap sztori : A gazda és xy esküvő. Következő cimlap : Válnak. :) Ahogy szokik lenni az ilyen celebeknél.

Előzmény: Spanci (53)
örökálmodozó Creative Commons License 2012.12.06 0 0 54

Igen meg az előzetesben én is azt láttam,hogy elég magolós a dumájuk.

Én is Orsit vittem volna,mert András azt mondta,az számít vele milyen,nem az,hogy mennyire házias.

Szilveszter nekem halálosan sötétnek tűnik...

Tomi,mint lejjebb írtam,abszolút szatír kategória... meghalnék ha hozzám nyúlna :D

Előzmény: Spanci (53)
Spanci Creative Commons License 2012.12.06 0 0 53

Igen, tényleg viszonylag jó képű, bár engem emlékeztet valakire, aki - nem velem kapcsolatban - nagyon görény lett, így már nem is annyira jóképű, illetve tudom, hogy az kevés.

Egyébként Bence párosnál érzem a legjobban, hogy minden mondat valahol olyan bemagolt, semmi őszinteséget nem látok.

A másik három gazda a lehetőségekhez képest őszintébbnek tűnik. Mondjuk Szilveszter is elég erőltetett.

András olyan egyszerű és őszintének tűnik, Tomi meg szerintem tényleg ilyen lehet a valóságban is, bár elég szánalmas figura.

Előzmény: örökálmodozó (52)
örökálmodozó Creative Commons License 2012.12.06 0 0 52

A predátorfejűn nagyon röhögök :D

Ez a Bence tipikusan az a kategória számomra,hogy csinos fiú de ne szólaljon meg :)

 

Előzmény: Spanci (51)
Spanci Creative Commons License 2012.12.06 0 0 51

Tomi gazda a lehetőségek szerint jól választott. A kereplő, 2 gyerekes idióta nő, aki egy házisárkány lett volna, de az elején még kezet is akart a férfinek csókolni, agyrém. A másik nő többször elmondta, hogy nem érez semmit - úgy a gazdának, mint a szülőknek - nem is értem, miért sírt, lehet úgy érezte, hogy nem így nem indul be a "médiakarrierje". Úgyhogy ebből a felhozatalból a dagadt csaj volt a befutó, ráadásul még össze is illenek valahol.

András gazda szerintem rosszul választott, a masszírozós csaj jól mondta, ő jobban illene hosszú távon, nem a kapafogú bankból szabadult Orsi.

Szilveszterhez inkább a fekete csaj illik, az se nagyon.

Bencéhez meg senki sem illik, nem csak ez a predátorfejű, akivel most van. Minden csóknál lehánytam a tévét, ahogy még ő tovább nyomta volna a fejét nő létére. Bence gazdának sunyi a tekintete, kamu az egész.

Hirtelen ennyi.

Mindegy, én remekül szórakozom ezeken az adásokon:o)

Előzmény: Törölt nick (48)
örökálmodozó Creative Commons License 2012.12.06 0 0 50

Anyuka döntött ez a legveszélytelenebb lány,se nem elvált,se nem nincsenek gyerekei.

Előzmény: Törölt nick (48)
Spanci Creative Commons License 2012.12.06 0 0 49

Fészen már olyat is láttam, hogy "Dugna a gazda":o)

Előzmény: M63 010 (45)
Törölt nick Creative Commons License 2012.12.06 0 0 48

Ha jól láttam, Tomi gazdi magasság (alacsonyság) szerint döntött. A csatorna legalább a magassági arányokatt vette vóna figyelembe  és hozzáillőket dobott vóna be mellé.!  Bár a hoszteszek, konzumnők általában magasabbak.

Előzmény: kétország (47)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!