Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012.06.06 0 0 346

Azt az 1009 embert a sanfrancisco-i Castro negyedbol kerdezhettek :)

Agymosas alsofokon.

Előzmény: szevasztok lúzerek (345)
szevasztok lúzerek Creative Commons License 2012.06.06 0 0 345

Amerika többsége támogatja a melegházasságot

Ma már háromból csak egy amerikai gondolja azt, hogy lehet változtatni a szexuális irányultságon. Tovább »

forrás: Index.hu

 

newnikk Creative Commons License 2012.05.25 0 0 344

Sztem a buziskodás propagálása megágyaz a szintetikus embergyártásnak.

Előzmény: szevasztok lúzerek (343)
szevasztok lúzerek Creative Commons License 2012.05.25 0 0 343

Amerika is.

 

Batman és Robin is homoszexuális lehet

Nagy bejelentésre készül a DC kiadó: egyik régi szuperhősük a saját nemét szereti. A konkurens Marvel X-Menjében is a melegházasság a téma. Tovább »

forrás: Index.hu

szevasztok lúzerek Creative Commons License 2012.05.24 0 0 342

"meg azt is, hogy ha én nem vagyok kívánatos, akkor engem sem engednek be, és meg sem kell magyarázniuk"

 

Nyilván, csakhogy ez akkor nem erkölcsi-morális kategória, hanem ujjal való megjelölés.

Előzmény: emp (341)
emp Creative Commons License 2012.05.24 0 0 341

érdekes, ez elment.

próbáltam válaszolni lúzernek is többször, valami ilyesmit: ezt majd akkor kérdezd meg, mikor Irán nukleáris létesítményeit éppen szarrá bombázták! (remélhetőleg) :)

meg azt is, hogy ha én nem vagyok kívánatos, akkor engem sem engednek be, és meg sem kell magyarázniuk.

 

mindig visszadobta a szoft a hsz-t, hogy üres a szövegmező(most erre, ha lehet ne építsetek poént, túl olcsó lenne)

Előzmény: emp (340)
emp Creative Commons License 2012.05.24 0 0 340

neked ez fáj, ugye?

fölhímezni még nehezebb.

Előzmény: Törölt nick (338)
libikoka2 Creative Commons License 2012.05.24 0 0 339

....érdekes, hogy a kivándorlás céljaként a magyarok mentális térképen jobban látszik az USA és Kanada, mint a munkavállalási célú migráció esetében.

 

Há persze , hogy jó Kánádában , meg Ámerikában  , jó a segíly is.

:-))

Előzmény: Törölt nick (337)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.24 0 0 338

Mert nehéz kimondani.

Előzmény: szevasztok lúzerek (336)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.24 0 0 337

A TÁRKI kutatási eredményei, a kivándorlással kapcsolatban:

 

http://www.tarki.hu/hu/news/2012/kitekint/20120523_migracio.html

 

És egy igazán pc megfogalmazás a végéről:

 

...a célországok összetételében: a rövidtávú migráció iránya a legkoncentráltabb (a három leggyakrabban választott ország az összes választás kétharmadát teszi ki), a kivándorlást tervezők célországainak összetétele pedig a legheterogénebb.

Emellett az is érdekes, hogy a kivándorlás céljaként a magyarok mentális térképen jobban látszik az USA és Kanada, mint a munkavállalási célú migráció esetében.

szevasztok lúzerek Creative Commons License 2012.05.23 0 0 336

Milyen alapon?

Előzmény: emp (335)
emp Creative Commons License 2012.05.23 0 0 335

Ahmedinezsád nem kívánatos Angliában.

és?

Előzmény: szevasztok lúzerek (334)
szevasztok lúzerek Creative Commons License 2012.05.23 0 0 334

Az emberi jogokat megsértő politikusok nem mehetnek az olimpiára

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Igazi faszfejek ezek az angolok. :-(

Törölt nick Creative Commons License 2012.05.21 0 0 332

Épp ezt akartam írni, de így már csak lájkolom.

Előzmény: P.Bubus (329)
Berlusz Móni Creative Commons License 2012.05.21 0 0 331

Aiueoválasz | megnéz | könyvjelző 2012.05.21 19:44:36 © (389204)

Volt már?

Nagyon szemérmes az index, bezzeg az origó:

 

http://index.hu/belfold/2012/05/21/sulyos_buntetes_a_monori_asszony_gyilkosainak/

 

A gyilkosságban bűnsegédként közreműködő elsőrendű vádlottnak, K. Zsoltnak nyolc évet kell letöltenie fiatalkorúak börtönében, a másodrendű vádlottat, F. Ernőt (tettesként) húsz év fegyházra, míg a harmadrendű vádlottat, K. Attila Lászlót (bűnsegédként) tíz év fegyházra ítélte Szalay Csaba büntetőtanácsa.

 

http://www.origo.hu/itthon/20120521-sulyos-buntetest-kaptak-egy-monori-idos-no-kegyetlen-gyilkosai.html

 

A gyilkosságban bűnsegédként közreműködő elsőrendű vádlottnak, Kolompár Zsoltnak 8 évet kell letöltenie fiatalkorúak börtönében, a másodrendű vádlottat, Farkas Ernőt, tettesként 20 év fegyházra, míg a harmadrendű vádlottat, Kolompár Attila Lászlót bűnsegédként 10 év fegyházra ítélte Szalay Csaba büntetőtanácsa.

Csak Számoló Nyikk Creative Commons License 2012.05.06 0 0 330

"tudósok negyvennyolc kaukázusi kisbabát figyeltek meg, akik még soha nem láttak afroamerikaiakat.

 

A kilenc hónapos bébicsoport tagjainak különböző videofelvételeket mutattak kaukázusi és afroamerikai gyermekek arcáról"

 

Nyilvánvaló, hogy az újságírónak fogalma sincs arról, hogy a "Caucasian" azt jelenti: fehér ember.

Előzmény: szevasztok lúzerek (328)
P.Bubus Creative Commons License 2012.05.06 0 0 329

Európa már nem FOG a pc-be belehülyülni.

 

 

szevasztok lúzerek Creative Commons License 2012.05.06 0 0 328
szevasztok lúzerek Creative Commons License 2012.04.21 0 0 327

Azért ne feledjük, hogy mi (ki) táplálja ez a fenenagy pécéskedést:

 

 

http://www.port.hu/philadelphia_-_az_erinthetetlen_philadelphia/pls/tv/films.film_page?i_perf_id=18145175&i_topic_id=1

 

"Andrew Beckett - egy jólmenő nagyvállalat tehetséges ügyvédje - homoszexuális. Ezt sikerül egészen addig titokban tartania, amíg meg nem támadja a halálos kór, az AIDS. A látható jelek miatt a vállalat elbocsátja Beckett-et, persze koholt vádak alapján. Andrew nem nyugszik bele a döntésbe, felkéri Joe Miller ügyvédet, vállalja el az ügyet. Joe először elutasítja a felkérést előítéletei miatt, de azután ügyvéd énje kerekedik felül, s elvállalja az ügyet."

Törölt nick Creative Commons License 2012.04.20 0 0 326

Végre kezdik áttörni a liberálisok által épített falakat. 2 év után.

Előzmény: szevasztok lúzerek (325)
szevasztok lúzerek Creative Commons License 2012.04.20 0 0 325

De a falvédők cigányozó kórusa még mindig erősebb bármilyen racionális megfontolásnál:

 

Cigányozott a hevesi kormánymegbízott

Horváth László szerint ki kell mondani, hogy cigány család követett el egy bűncselekmény-sorozatot. Tovább »

forrás: Index.hu

Előzmény: Berlusz Móni (324)
Berlusz Móni Creative Commons License 2012.04.20 0 0 324

Van már, aki nem akar belehülyülni.... :-)))

 

A libsi falvédők meg t.k.nszúrhatják magukat. :-D

 

 

http://www.heol.hu/heves/kek-hirek-bulvar/horvath-ki-kell-mondani-hogy-ciganyok-voltak-az-elkovetok-438568

szevasztok lúzerek Creative Commons License 2012.04.19 0 0 322

A német pártok szerint Izrael eltúlozta Grass büntetését

 

Izrael megbüntette a Nobel-díjas írót, Európa meg zavartan lesüti a szemét...:(

szevasztok lúzerek Creative Commons License 2012.04.17 0 0 321

A pc gépszíj Erdő bíborost is elkapta.

 

Erdő a Jobbik miatt szólalt fel a holokauszt-megemlékezésen

A bíboros maga jelentkezett a szervezőknél a tiszaeszlári vérvád parlamenti felemlegetése miatt. Tovább »

forrás: Index.hu

 

Persze ez önmagában dicsérendő dolog, de a pc logikája szerint ez újabb korlátokat állít fel a közgondolkodásban és nyomja tovább azt a pc irányába.

szevasztok lúzerek Creative Commons License 2012.04.17 0 0 320

Ez már egészen elképesztő, nyílt rasszizmus. Alapvető emberi jogok sérülnek, lássuk be.

Előzmény: Berlusz Móni (318)
Berlusz Móni Creative Commons License 2012.04.17 0 0 318

Újfent egy PC-ékkő... :)

 

Miskolcon nem ad többé pénzt utcán a postás

Megelégelték a kézbesítők nyaggatását. Mostantól bent a postán lesz tumultus segélynapon. Tovább »

forrás: Index.hu

Berlusz Móni Creative Commons License 2012.04.17 0 0 317

Régen kreolbőrű, ma fiatal, vagy kihangsúlyozva, hogy magyar.

 

 

Hazai környezetben esetleg még "helyi lakos". :-))))

Aztán: "életmódja alapján jól körülhatárolható csoport".

 

Van még, csak lusta vagyok gondolkodni. :-))

 

 

Előzmény: Törölt nick (315)
szevasztok lúzerek Creative Commons License 2012.04.17 0 0 316

"ez a csicskáztatós biznisz cigány privilégium"

 

Nyilván. Ehhez van eszük.

Előzmény: Berlusz Móni (314)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.17 0 0 315

Ezeknek van egy külön nyelvezetük, mint régebben a kádár rendszerben. Ezt a nyelvet annyira hamar megtanulják az olvasók, hogy állandóan változtatni kell. Régen kreolbőrű, ma fiatal, vagy kihangsúlyozva, hogy magyar.

 

Amúgy nyilván mindenki tudja, hogy cigányok, az Origó újságírói is, csakhogy ha ezt kibontják, mehet az újságíró kapálni.

 

Én amúgy azt csinálom, hogy amit ezek a lapok hirdetnek, azt a terméket, szolgáltatást igyekszem elkerülni, a legtöbbje amúgy sem magyar, én pedig banknál, alapkajáknál, bútornál, de még egy lámpánál is nézem, hogy magyar legyen, a betöltődő hirdetéseket pedig mire betöltődik, szinte már ki is lőttem. 

 

Hátha egyszer kihalnak, vagy megjavulnak:)

Előzmény: Berlusz Móni (314)
Berlusz Móni Creative Commons License 2012.04.17 0 0 314

PC-gyöngyszem ez a mai cikk:

 

http://www.origo.hu/nagyvilag/komment/20120415-ledonthetetlen-a-magyar-csicskaztatok-piramisa-emberkereskedok-angliaban-masodik-resz.html?SYSref=NONE&cmnt_page=1

 

Egyetlen egyszer van leírva, hogy roma, de az se elkövetői oldalon....

Pedig tutifixre lehet tudni, hogy ez a csicskáztatós biznisz cigány privilégium :-s :-s

 

 

A cikk tegnapi első része:

http://www.origo.hu/nagyvilag/komment/20120415-ledonthetetlen-a-magyar-csicskaztatok-piramisa-emberkereskedok-angliaban-masodik-resz.html?SYSref=NONE&cmnt_page=1

 

 

Itt is csak homályos célzások (kanadai kapcsolat....) utalnak a cigányokra...

 

 

Szánalmas az origo!

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!