Keresés

Részletes keresés

olimpiam Creative Commons License 2012.08.17 0 0 315

Mocsai minden idők legnagyobb magyar kézilabda edzője?

Mi volt a Mocsai-Kiss Szilárd csere? oka, 2004-ben?

2003 év végén még vb döntőt játszunk, 2004 év végén meg nagyon örültünk a hazai bronznak.

Mi történt a csapattal egy év alatt?

 

 

Gozo Creative Commons License 2012.08.12 0 0 313

Nem volz ez hullámzó. Inkább volt 3 meccs amit nagyon megkellett nyerni. Dél-Koreát gyenge játékkal vertük, aztán a forma időzítésünk miatt a szerb és izlandi válogatott ellen voltunk a lgjobbak és aztán el is fogytunk.

Nem tudom ki hogy látja, de az előrelépéshez szerintem ezek a dolgok feltétlenül kellenek:

Figurális kombinatívabb játék, mert sokszor az volt az érzésem, hogy futkosunk keresztbe aztán elvállalja kintről valaki és vagy bemegy vagy nem.

Emberelőnyös figurák, főleg húzások szélekre. Horvátok ma is bemutatták, hogy ezt kell csinálni.

Egy magabiztosan begyakorolt védekezés világszínvonalon és nem a hatos falra gondolok.

Mi szerintem rosszul gondolkodunk azzal, hogy minden ellenfélre külön-külön próbálunk tökéletesen felkészülni, mindegyikre mással. Inkább a mi játékunkat kellene az elelnfélre erőltetni. Persze illik készülni az ellenfélből, de szerintem pont emiatt nincs egy markáns játékunk, mint pl a horvátoknak vagy akár a svédeknek.

 

Előzmény: Veszpremi (312)
Veszpremi Creative Commons License 2012.08.12 0 0 312

A helyezés rendben is lenne, de én ezt a hullámvasutas játékot nem tudom megszokni, 1-1 meccsen jók tudunk lenni, ember felettien, majd jön a zakó. Lesz mit elemezni, és tanulni kell belőle. A végére nagyon elfogytunk minden téren. Csaszi nagyon hiányzott és egy jó kapusteljesítmény szintén.

Előzmény: kezil (311)
kezil Creative Commons License 2012.08.12 0 0 311

szép ez a 4.-ik hely sokkal jobb a vártnál de egy kicsit mégis szomorú vagyok is nem ahorvátok elleni meccs végett!

Előzmény: Gozo (310)
Gozo Creative Commons License 2012.08.12 0 0 310

Örüljünk ennek a negyedik helynek, mert mint láthattuk ez erőn felüli teljesítmény tőlünk.A Mester úgy látta, hogy nekünk 3 meccset kell hozni (és szerintem igaza volt, mert jelenleg ennél többre nem vagyunk képesek). Szokat hoztuk és így meg teremtettük a bravúros helyezés lehetőségét. de innen már nem volt tovább. A végére nagyon elfogytunk, mind a csapat, mind a szakmai stáb.

A mai meccs megmutatta a magyar kézilabda minden hibáját. Lesz mit javítani! De én érzek még fejlődési potenciált ebben a csapatban!

 

Tompus999 Creative Commons License 2012.08.12 0 0 309

Nem is kicsi

Előzmény: Törölt nick (306)
Tafkó Birgut Creative Commons License 2012.08.12 0 0 308

Nem rajta ment el a meccs - mégha nem is tett hozzá a győzelemhöz...

Előzmény: Jani29 (299)
Kicsigumi Joacuki Creative Commons License 2012.08.12 0 0 307

Azért büszkék lehetünk, hiszen senki nem számított arra, hogy idáig is eljut a magyar csapat. Az izlandi meccsre még az izlandi elnök is eljött, hogy sütkérezzen a várt győzelmben, és lám üres kézzel kellett távoznia. Szóval, a magyarok azért kitettek magukért, ha leszámítjuk ezt a második félidőt. Meg kell néznem, hogy van-e a családban horvát ...

Jani29 Creative Commons License 2012.08.12 0 0 305

Mint irtam nem csak a kapus a  gond ,de Mikler háromszor több gólt kapott.

Kicsigumi Joacuki Creative Commons License 2012.08.12 0 0 304

Úgy néz ki, hogy feladták talán a magyarok? No, majd Rio-ban megmutassuk a horvátoknak (meg a svédeknek) ...

Overtaker Creative Commons License 2012.08.12 0 0 303

Fazekas sem véd jobban ma.

Előzmény: Kicsigumi Joacuki (302)
Kicsigumi Joacuki Creative Commons License 2012.08.12 0 0 302

Bocs'. Nem vettem figyelembe Mikler anyukáját. Nekem egyébként semmi bajom szegediekkel, hiszen szegedi vagyok magam is, és a Pick szalámi is oké, meg Mikler egy jó ember, stb. De most nem baj, hogy visszakerült Fazekas a kapuba. 11 perc van még, Putics éppen gólt szerzett, a horvátok már "csak" 5 góllal vezetnek. Helyesbítés: most már 6-tal. 9 perc .....

creedence2 Creative Commons License 2012.08.12 0 0 301

Tudod erről az jut az eszembe,h általában nagyon szivatva vagyunk,ha pedig csak kicsit , akkor azt már korrekt fújásnak érezzük.Ettől még igaz lehet,hogy soha rosszabbat.....

 

Előzmény: Peppo vagyok (294)
Jani29 Creative Commons License 2012.08.12 0 0 300

Űr kézit se kell a horvátoknak bemutatni.

Jani29 Creative Commons License 2012.08.12 0 0 299

Jó hogy nem csak én láttom hogy Mikleren megy el a meccs  sajnos ez a realitás. 

Tafkó Birgut Creative Commons License 2012.08.12 0 0 298

Képzeld Magad Mikler anyukájának a helyibe': jól esne, ha így beszélnének a fiadról...?

Előzmény: Kicsigumi Joacuki (297)
Kicsigumi Joacuki Creative Commons License 2012.08.12 0 0 297

Valaki, aki itt jobban ért a dologhoz, magyarázza már meg nekem, hogy miért Miklert teszik a kapuba, amikor Fazekas annyival jobb??????  Fazekas kívülállókat is elámított bravúrjaival, és Izland ellen is ő volt az egyik kulcsember.  

Jani29 Creative Commons License 2012.08.12 0 0 296

Sajnos ahogy mikler bejött elbaszta a meccset persze ehhez az is kell hogy szar a játékunk.

 

olimpiam Creative Commons License 2012.08.12 0 0 295

Háztetőpartin a kézisek

Londoni tetőparti, magyar kajákkal: a svédek elleni vesztes meccs után így vigasztalódtak a kézisek, akik szerint ugyanakkor a harmadik helyért játszani is megtiszteltetés lesz vasárnap. Tovább »

forrás: sportgeza.hu

Peppo vagyok Creative Commons License 2012.08.10 0 0 294

Soha ne legyen rosszabb a játékvezetés! A ziccereket már nem tudták belőni helyettünk.

Előzmény: Cseszi75 (290)
josepapa Creative Commons License 2012.08.10 0 0 293

Nagyon büszkék lehetünk a srácokra, még akkor is, ha ma nem jött ki a lépés. Sajnos végig jellemző volt, hogy a svédek könnyű gólokkal taratanak minket -2,-3-on, mi meg csak rakkoltunk. A végére így is fepörögtünk és megint majdnem összejött a csoda, de kimaradtak a ziccerek a végén fontos pillanatokban. A játékvezetőn nem múlott semmi, pár véleményes ítélet itt is, ott is. Közel voltunk, de nem jött össze, nincs semmi baj. A bronzmeccsre össze kell kapni magunkban fejben, nemhogy nagyon rossz szájízzel jöjjenek haza a fiúk. Nem szabad elfejeteni, hogy az olimpia előtt mindenki vígan kiegyezett volna egy negyedik hellyen. Amit addig tettek, az már így is kész csoda. HAJRÁ MAGYAROK!

creedence2 Creative Commons License 2012.08.10 0 0 292

az utolsó mondatoddal egyetértek :-) a két esetet tartom..

 

Előzmény: Cseszi75 (290)
Gozo Creative Commons License 2012.08.10 0 0 291

Önmagukhoz képest meg főleg. Fújtak az EB-n is érdekes meccset ellenünk....

Előzmény: Cseszi75 (290)
Cseszi75 Creative Commons License 2012.08.10 0 0 290

Egyetértek. Ezek a németek teljesen korrektek voltak. Önmagukhoz kéet különösen.

Előzmény: Gozo (289)
Gozo Creative Commons License 2012.08.10 0 0 289

Utolsó 5 percben elvették a svédektől a labdát, ziccert dobhattunk, kihagytuk. Szerintem a belemenések között volt véleményes, de nem éreztem azt, hogy ártani akartak volna nekünk. Ők így látták, mi nem.

Előzmény: creedence2 (288)
creedence2 Creative Commons License 2012.08.10 0 0 288

nem fogom a bírókra,ide-oda is tévedtek,de kb két alkalommal is megtolták a svédeket fontos pszihés pillanatokban...

na mindegy,bármi történik, az eredmény , a négy közé jutás már megvan,ami csoda :-)

 

Előzmény: Gozo (286)
Gozo Creative Commons License 2012.08.10 0 0 286

Szégyenkezni nincs okunk, de csak annyival voltak jobbak, hogy ők fejben ott voltak a pályán mi sajnos agyilag fáradtunk el erre a meccsre.

Ez a kihagyott ziccerekeen és az általunk engedett sok könnyű gólon mutatkozott meg.

Én nem adnám fel a bronz reményét, mert ezek srácok biztos, hogy mindent megfognak tenni vasárnap is (mint ahogy ma is) a pályán a sikerért!

Előzmény: creedence2 (285)
creedence2 Creative Commons License 2012.08.10 0 0 285

semmi okunk szégyenkezni,ez a játék elismerésre méltó volt,különösen az izlandiak elleni küzdelem után ...

 

gerg0 Creative Commons License 2012.08.10 0 0 284

A Dánokat azért lenyomták. Nem lesz könnyű, de jó esélyünk van. Feltehetőleg ők is úgy örülnek nekünk, mint mi kekik a Horvát, Francia párossal szemben.

Az éremért ezen a mérkőzésen van a legnagyobb esélyünk. Akár döntő, akár a bronmérkőzés nehezebb lesz.

Előzmény: Tompus999 (283)
Tompus999 Creative Commons License 2012.08.10 0 0 283

Svédek eddig: 

A svéd válogatott a csoportkört a harmadik helyen zárta, Tunéziát 28-21-re, a briteket 41-19-re, Argentínát pedig 29-13-ra verte, ám a két komoly mérkőzését Izland (32-33), illetve Franciaország ellen (26-29) elveszítette.

 

Sétagalopp volt nekik a csoportkör.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!