Keresés

Részletes keresés

arnyekxxx Creative Commons License 2012.04.09 0 0 27

összefoglalom amit már lényegében elmondtam, miszerint bár nem követett el bűncselekményt

 

 

 

- Persze hogy bűnös vagyok! - kiáltotta Parsons, alázatos pillantást vetve a teleképre. - Csak
nem hiszed, hogy a Párt letartóztat egy ártatlan embert? - Békaszerű arca ünnepélyesebbé vált,
sőt kissé álszent kifejezést öltött. - A gondolatbűn félelmetes dolog, öregfiú - jelentette ki
bölcselkedve. - Alattomos dolog. Elkövetheti az ember anélkül, hogy tudna róla. Tudod,
hogyan követtem el? Álmomban! Igen, ez az igazság. Itt vagyok én, örökké csak dolgoztam,
igyekeztem megtenni, ami tőlem tellett - sose tudtam, hogy valami rossz gondolat is akadhat az
agyamban. S aztán beszélni kezdtem álmomban. Tudod, mit mondtam? 

Előzmény: barantic (26)
barantic Creative Commons License 2012.04.09 0 0 26

 összefoglalom amit már lényegében elmondtam, miszerint bár nem követett el bűncselekményt, (hacsak a közveszéllyel való fenyegetés nem az:

1. az egyetem vezetésének etikai szempontokat mérlegelve azonnal ki kéne rúgnia

2. a hallgaltói közösség választot képviselőinek illene valamit lépni válaszképpen, mert így elég birkáknak tűnnek

3. szerintem felháborító hogy ezek bepereli a pszichológust az a kretén, ahelyett hogy meghúzná magát és bocsánatot kérne.

 

Előzmény: arnyekxxx (24)
arnyekxxx Creative Commons License 2012.04.08 0 0 24

Tehát ha irok egy blogot amiben elmélkedek azon, hogy minden az utcán szembejövő nőt jol megbaßok miközben sikit mint egy fürdőskurva, ráadásul az ehhez szükséges eszköz a gatyámban a rendelkezésemre áll és hatástalanitva sincs, mi több teljesen legálisan rendszeresen gyakorlom is a használatát, akkor teljes joggal törné rám az ajtót a TEK és sittelhetnének le életfogytig, hiszen volt a világban már volt nem is egy nemierőszak.

 

 

Bevallom nem szeretnék abban a világban élni amit te magad köré képzelsz.

Előzmény: barantic (20)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.08 0 0 23

LOL

Előzmény: Törölt nick (22)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.08 0 0 21

elvárható? oké. letartóztatták. ült. majd kiengedték.

vagy te bent tartanád életfogytig, versek irásáért? vagy mégis szerinted mi lenne a reális megoldás?

kinek és hogyan kéne megakadályozni mégis, hogy bemenjen az egyetemre? álljon egy rendőr a kapuban és igazoltasson mindenkit, vagy mi?!?!

parancsoljon rá a bíróság az egyetemre, hogy rugják ki, tiltsa el a tanulmányitol örökre? (kétlem, hogy a világon van bíróság, ami ilyet tehet)

esetleg küldejenek körlevelet az ország összes iskolájába, hogy ilyen és ilyen személyt tilos felvenni, mert bár szabadlábon van, és oda megy ahova akar, de potenciális iskolai ámokfutó?

szeritned ezeknek mennyi realitása van?:)

egyébként gyanitom, nemhogy kiközösités nem lesz, de egy csomoan már kiváncsiságbol is a közelébe akarnak majd kerülni a hallgatok közül

bulvár effekt:)

ja, juteszembe, ott jövendő ügyvédek, ügyészek és bírák tanulnak..:)

látnak majd véreskezű családirtót is a praxisukban nem egyet, sőt még védeni és mentegetni is fogják őket, akiknek ez lesz a dolguk..

(ez a gyerek meg összesen verseket irt, semmi több. még nem ölt meg senkit, és nagyon-nagyon valoszinű, soha nem is fog)

Előzmény: barantic (20)
barantic Creative Commons License 2012.04.08 0 0 20

Több alkalommal előfordult már, hogy a sorozatgyilkosok felteszenek a netre valamilyen videóüzenetet a netre, akció előtt. (A finnországi eset is ilyen volt például)

Az elvárható az hogy letartóztatják. Soha többé nem szabadna beengedi az egyetemre ezek után.

A hallgatóktól meg azt, hogy kiközösítik azt, aki arról fantáziál hogy lelövi őket.  És még csak bocsánatot sem kér tőlük ez a ...

Előzmény: Törölt nick (19)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.07 0 0 19

keversz valamit, nem letartóztaták majd pénzbüntetést kapott, hanem valami kb 1 évet ült, és jelenleg is büncselekmény(ek?)el vádolják, ...

eléggé más..

az emlitett cihológós meg ugyis kivágja magát, bár közismerten egy okoskodó, minden lében kanál, szenzáciohajhász, fegyverfób csávó

nem véletlen hogy a másik szakvélemény az övének kb 100% ellentéte, majd ez alapján ki is engedték a gyereket, vagyis a bíróság sem látja ugy, hogy veszélyes lenne továbbra is

nomeg szoritja őket a tény, ha amit már bizonyitottan "elkövetett" (gyilkosságok versben) nem "ér" annyi letöltendőt amit előzetesben volt, akkor jogellenesen volt fogvatartva, már perelheti az államot is

de pont agyarország az, ahol kb bárkit, bármiért, bármikor le lehet kommandósokkal rohanni, vagy előzetesbe lehet dugni akár X évekre is

majd a bíróság végül közli, ha ártatlansága bebizonyosik esetleg....hogy nem is kell neki kártéritás, mert a személyisége az "átlagosnál primitivebb" vagy ilyesmi..

http://index.hu/belfold/primitiv1110/

Előzmény: barantic (18)
barantic Creative Commons License 2012.04.07 0 0 18

az zUSAban már attól letartóztatják a delikvenst, ha azzal viccelődik a reptéren hogy bomba van nála.

Mint a közösséget potenciálisan veszélyeztető egyént.

Aztán csomó pénzt fizethet, mehet közmunkára és még bocsánatot is kell kérnie.

Itt meg ez a kretén beperli a pszichológust. Magyarország.

Előzmény: Törölt nick (10)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.07 0 0 17

hogyne, ő a magyar dr Hannibal Lechter személyesen, akármikor felfalja a fél csoportját elevenen...ehh:)

 

 

Előzmény: los bolondos (16)
los bolondos Creative Commons License 2012.04.07 0 0 16

Jó lehet a csoporttársának lenni...

arnyekxxx Creative Commons License 2012.04.07 0 0 15

 

Ott ez nem létezó probléma. Mindenkinek joga van agyhalott verset irni és sok helyen még sportlövőnek se kell lenni, hogy otthon fegyverekkel legyen tele a spejz.

Előzmény: barantic (9)
arnyekxxx Creative Commons License 2012.04.07 0 0 14

Nem értetted meg, de nem baj.

Előzmény: andragog (4)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.07 0 0 13

Nemtudom, de te ugyteszel, mintha tudnád, ....biztosra.

Holott, ha pontosan ilyen külfölfön ismertté vált eseteket kellene sorolnod, hogy valaki csak irkált, de konkrétan nem tett semmi mást, -csakhogy alátámaszd mi alapján probálsz általánositani-, komoly bajban lennél ugyhiszem.

 

Előzmény: Nemirk (12)
Nemirk Creative Commons License 2012.04.07 0 0 12

Hát akkor legyen az orosz a példaképed az sem egy ország az is egy fölrész, vajon ott mi lenne vele???

Előzmény: Törölt nick (10)
Nemirk Creative Commons License 2012.04.07 0 0 11

Nagyon jó kérdés, adjunk neki egy yenki ösztöndíjat és maglásd nem lesz rá több gondunk,

ha ott ilyesmit dumál, majd megrendezik az elfogását és mint láthattad az amerikai dramaturgiát

még tapsolni is fognak neki.

Lehet nem igazságos és humánus, mint a srác kijelentési, de határozott és praktikus megoldás, 

az ügy mehet ad acta.

Előzmény: barantic (9)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.07 0 0 10

attol függ hol

a zUsa egy államszövettség, nem egy egységes ország ilyen tekintetben (sem)

valoszinű "a 12 dühös ember" eldöntené, pszichiátria, börtön, szabadláb, valami zárt nevelőtábor, stb

aztán másik eljárásban másik 12 ember meglehet tökmáshogy döntene

mondjuk azt nem tudom, mi értelme folyton a "zusa, a zusa, a zusa" mantrának mindenfelé

sem erőforrásokban, sem kultúrában, sem gondolkodásmódban, sem egyébben nem is hasonlit, nemhogy ránk, az egész kontinensre sem

 

Előzmény: barantic (9)
barantic Creative Commons License 2012.04.07 0 0 9

Kíváncsi lennék, hogy a zUsában hogy kezelnék ezt a problémát.

Előzmény: arnyekxxx (3)
paranormális Creative Commons License 2012.04.07 0 0 8

A faszért rettegsz még mások helyett is, te szerencsétlen?!

Előzmény: barantic (-)
nagyanyo05 Creative Commons License 2012.04.07 0 0 6

Szvsz esztetet is úgy kéne kezelni, mint a holokausz ellen szólókat, ill. tagadókat, hisz ők csak szólnak, hogy nem volt, de nem mondják, hogy mégegyszer meg kék tenni! Ő viszont mondja, hogy ölni jó, ölni őrület, ölni boldogság!:(

Rana esculenta. Creative Commons License 2012.04.06 0 0 5

Már akkor sem értettem, hog ymilyen alapon tartják benn hónapokig?

az ok, hogy nem sokkal előtte volt a pécsi rettenet és hirtelen kapkodtak egy sort. De aztán hamar rá kellett volna jönni, hogy egyelőre semmit sem tett. nem kell neki adni fegyvertartási engedélyt -semmilyent sem, ez tiszta sor. De azt is pszichológus mondja ki.

 

 

Előzmény: arnyekxxx (3)
andragog Creative Commons License 2012.04.06 0 0 4

"oszt képesek ezt gyerekeknek oktatni ahelyett, hogy posztumusz lesittelnék."

 

Ezt a megjegyzést, kívánságot még idézni is szégyen, sőt gyalázat. Itt tartunk?

Előzmény: arnyekxxx (3)
arnyekxxx Creative Commons License 2012.04.06 0 0 3

 

Megszökött a börtönből?

 

 

Ja nem. Akkor mi a gond?

 

Valaki régen azt írta:

 

"ha kell, embert is ölök"

 

oszt képesek ezt gyerekeknek oktatni ahelyett, hogy posztumusz lesittelnék.

Előzmény: barantic (-)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.06 0 0 2

szabadlábra helyezték a csávót, nem marinéni hanem a bíróság, mivel nem találta megalapozottnak amit összehordtak róla

ergo:oda megy ahova akar

ha egy plázában vannak vele, az kevésbé veszélyes mintha egy iskolaépületben, vagy mire gondoltál mégis?

légyszives akkor állj oda valamelyik egyetemen a kapuba, és _minden belépőt_ igazoltass ő nem-e kitiltott ámokfutó..

kiváncsi leszek, mikorra leszel áldozat, csak nem ámokfutás hanem lincselés áldozata.. :)

az sem teljesen világos, most hogyan és miért lenne veszélyes ez a csóka, és miért pont az egyetemen belül csak?

 

oké, bevihet egy nagy szamurájkardot, de valahogy nem tünik egy kardmesternek, a fegyverét régen elvették, namost testalkatra inkább valami visszamaradott nagy iskolásnak tűnik, mint rambonak aki egy pillantással végez a fél csoportjával..

 

ha vegyész hallgató lenne, azt mondanám, kever egy kis robbanóanyagaot és felrobbantja a sulit a francba:) , de a jogászok amennyire tudom, nem tanulnak ilyesmit.

 

Előzmény: barantic (-)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.06 0 0 1

"És beperli a számára kedvezőtlen szakvéleményt adó kriminálpszichológust."

Jogában áll. 

 

 

"Kissé mintha túl fejlett lenne az egója."

Ezt osztom. 

 

 

Előzmény: barantic (-)
John Doe(520i) Creative Commons License 2012.04.06 0 0 0

Az eg0 b0jk0ttja

Előzmény: barantic (-)
barantic Creative Commons License 2012.04.06 0 0 topiknyitó

...És beperli a számára kedvezőtlen szakvéleményt adó kriminálpszichológust.

Kissé mintha túl fejlett lenne az egója.

Én csak azt nem értem hogy az egyetemi diákközösség miért nem hirdet bojkottot, miszerint nem hajalndók elfogadni, hogy egy számukra veszélyes személy szabadon járhat-kelhet közöttük?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!