Keresés

Részletes keresés

T.Tanácsos Creative Commons License 2012.10.23 0 0 147

2012 okt. 23.

 

MrJones Creative Commons License 2012.03.20 0 0 145

"Most olvastam el az ominózus művet, amit szerinted  a jövőben fognak megérteni. Süt belőle a tajparaszt életérzés..."

Akkor bizony jó költő (vagy előadó, tökmindegy: művész-művész).
Erről akart beszélni, ugyanis.

Előzmény: Welcome on board (113)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.18 0 0 144

Mondjuk ez a verse az egyik leggyengébb a zseninek.

Előzmény: HierroF1 (90)
radio08 Creative Commons License 2012.03.18 0 0 141

...különben  sem  ő  nyerte  a  szavazást, utána  lehet  nézni...

radio08 Creative Commons License 2012.03.18 0 0 140

...talán csak annyi  hogy  a közel   száz  éves  nagyszüleit  élve  nyúzó , daraboló   halmozottan  kátrányos  helyzetűek   az   ő

 

művein  szocializálódtak...

Előzmény: midnight coder (136)
radio08 Creative Commons License 2012.03.18 0 0 139

...ha  már  annyira  hires  akar lenni  miért  nem  az  internacionálét  irta  át,  vagy  marseilles-t,   az  többeket  érint,

 

miből  gondolja  hogy  olyan  helyzetben  van  hogy  ezt  megteheti   a    menjünk  lopni  köztörvényes....

tivadar Creative Commons License 2012.03.18 0 0 137

Én nagyon örülök DM jelölésének!

 

Ha ez a felhozataluk maximuma, akkor semmi vész...

 

Madarat tolláról, baloldalt ...   jelöltjéről.

Fel vagyok lélegezve.

 

midnight coder Creative Commons License 2012.03.18 0 0 136

És a kettőnek mi köze egymáshoz ?

Előzmény: radio08 (134)
midnight coder Creative Commons License 2012.03.18 0 0 135

Pontosan. Nálunk a KE eleve egy lufi, lényegében semmi hatalma nincs. Nagyjából teljesen mindegy hogy a vösösnácikkal paktáló Göncz tata vagy az agyhalott SP csinál semmit. Az persze egy másik kérdés, hogy egy politikai mozgalmat elég jól fémjelez, ha egy olyan IQ-light fazont mint Dopeman kitesz az ablakba. Persze ez azért szerintem hosszú távon vissza is üt: az átlagpolgár azért a 20 év szorgols liberális oktatásrombolása ellenére sincs egy kategóriában a Dopeman-félékkel, így aztán nem igazán áll be a millások mögé. Persze épeszű ember amúgy se tud komolyan venni egy olyan társulatot ami a faszbúkon harcol a diktatúra ellen. Aki látott már valódi diktatúrát, ha csak olyan vajpuhát is, mint a Kádáré a 80-as években, az jót röhög az egészen.

Előzmény: arnyekxxx (119)
radio08 Creative Commons License 2012.03.18 0 0 134

...gusztusosan  hozzányúlt    a  himnuszunkhoz,   ahogy  a  nagyszüleit  brutálisan  meggyilkolók  hozzányulnának  egyszem

családjához...

patuha Creative Commons License 2012.03.18 0 0 133

Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.

 

 

 

:)

ladasamara Creative Commons License 2012.03.18 0 0 131

Jut eszembe, nincs mögötte párt, hanem egy cicil kezdeményezés

de lehet, h legközelebb, h stílszerű legyen, egy szürke marka ökröt neveznek meg, KE-nek :D

Előzmény: ladasamara (130)
ladasamara Creative Commons License 2012.03.18 0 0 130

eldönthetnék a jobbosok, h akkor Dopeman fontos személyiség-e vagy sem? :D

Sztem, meg sok kormányellenes szerint nem.

És el tudom képzelni, még látványosan le is fog mondani, amit meg SP nem tesz meg

de ha meg SP lemondana, okafogyottá vélik az egész

MÁSRÉSZT DOPEMAN NEM MINISZTERELNÖK JELÜLT

nem kellene keverni a szezont a fazonnal, de mindegy

további jó erőlködést

Előzmény: Törölt nick (129)
canis maior Creative Commons License 2012.03.17 0 0 128

Az kicsoda?

ladasamara Creative Commons License 2012.03.17 0 0 126

akkor maradjunk abban, miután vki azt mondta, a semlegesek leszarják Dopemant,  meg nem érdekli a mostani KE se, a jobbosoknak meg mindegy, ahogy nekem is, azaz nem oszt szoroz, ki a bohóc KE.

Előzmény: arnyekxxx (121)
kevesissok Creative Commons License 2012.03.17 0 0 125

Megválasztása esetén a közt. eln. hivatalból bordély lesz...

Előzmény: Álomvédelmi twist (115)
débile zola Creative Commons License 2012.03.17 0 0 124

Nahát, micsoda zaftos szövegei vannak a művész úrnak! Az a guminő mellette munkaeszköz, használati eszköz, esetleg szemléltető eszköz az életműhöz?

Előzmény: Álomvédelmi twist (115)
John Doe(520i) Creative Commons License 2012.03.17 0 0 123

".... ahogy Scmittet OV Bulgárióból kiadta ukászba, őt kell megválasztani, még sem hőbörgött senki"

Aha, tényleg úgy volt.

Előzmény: ladasamara (108)
szarvasmarha Creative Commons License 2012.03.17 0 0 122

Előzmény: forumozo54 (-)
arnyekxxx Creative Commons License 2012.03.17 0 0 121

Emiatt SP tekintélye csak azoknak a szemében zsugorodik, akik egyébként se szavaztak volna soha olyan pártra amelyik SP-t választja elnöknek a fideszre akkor se ha Gyurcsányt/Kókát/Bokrost/Bajnait jelülik miniszter/köztársasági elnöknek.

Előzmény: ladasamara (120)
ladasamara Creative Commons License 2012.03.17 0 0 120

ez igaz. de amit mondtam, arra jó, h SP tekintélye egyre zsugorodjon

Előzmény: arnyekxxx (119)
arnyekxxx Creative Commons License 2012.03.17 0 0 119

Esetleg a semlegesek elgondolkodnak

 

a "semlegesek" oly nagy ivben szarják le magasról mind a milla bohózatát, mind a mindenkori elnököt, hogy öröm nézni.

Előzmény: ladasamara (118)
ladasamara Creative Commons License 2012.03.17 0 0 118

Hol van még a választés? Arra jó, h Schmitt "tekintélyét" tovább erodálja. Semmi több, nem az ellenzék miniszterelnökjelöltje. Esetleg a semlegesek elgondolkodnak, h egy ilyen "félnótást jelölnek az ellenzékiek", akkor Scmittel vmi nagyon enm stimmel. És Dopeman le is mondhat még, amit SP nem biztos, h megtesz :DD

Előzmény: Törölt nick (117)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.17 0 0 117

Nem is lehet nagyon a másik oldaltó elhóditan szavazókat. A semlegseket kellett volna megcélozni, de ezzel nagyon mellélőttek. Egyit nem ér meg egy poén se. Persze, csak, ha komolyan gondolják. Ha nem, akkor meg mi a faszt nyomulnak? Az is csak barahi?

Előzmény: ladasamara (110)
Welcome on board Creative Commons License 2012.03.17 0 0 116

Tökéletes összegzés.

 

 Most, hogy Lacink zászlóvivője és frontembere lett egy olyan „civil” szerveződésnek, melynek már a neve is hazugság

 

Érdekes, hogy milyen gyorsan félretevődik a doktriner pöffeszkedés, milyen villámcsapásszerűen megy át haszonelvű utilitarizmusba; már ha a Pityinger-fanok szimpátiája bármilyen formában is haszonnak nevezhető.

(szerintem inkább félelmetes)

 

  Amint a címben is írtam: azt kaptuk amit megérdemlünk. Megérdemeljük, mert nincs ember, aki szót emelne az esztétikai környezetszennyezés ellen; nincs senki, aki azt mondaná, hogy elég volt, hogy bizonyos dolgok és hangnemek egyszerűen csak undorítóak. Mert úgy és olyanná neveltük gyerekeinket, hogy vannak közöttük, akiknek Pityinger munkássága tetszik, és nem undorodnak tőle.


Valahol megnyugtató, hogy másnak is az undor kifejezés ugrik be róla. És valszeg jópáran vagyunk így ezzel.

Előzmény: Álomvédelmi twist (115)
Álomvédelmi twist Creative Commons License 2012.03.17 0 0 115

Jé, ezt még be se tettétek ide?

 

Pedig nagyon jó:-)

 

Azt kaptuk, amit megérdemeltünk

  Madarat tolláról, embert barátjáról. Csupa olyan szót és kifejezést leszek kénytelen használni, melyek gyakorlatilag értelem és tartalom nélkülivé süllyedtek az utóbbi időben. Csak felsorolásszerűen és a teljesség igénye nélkül: „nem illik”, „nem való”[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

Álomvédelmi twist Creative Commons License 2012.03.17 0 0 114

"Scmitt plágium ügyét körömszakadtáig védik a jobbosok"

 

Ez nem igaz. Egy-két jobbos igen, de sokan nem. És nem csak itt, hanem a nagy emberek se a nagy nyilvánosságban.

Előzmény: ladasamara (112)
Welcome on board Creative Commons License 2012.03.17 0 0 113

Sőt még Budapestet is fel akarta gyújtani. Persze senki sem gondolja, hogy szó szerint kell érteni, egy katartikus költői kép, amibe az ember beleborzong, míg a topic-címadó egyénnel kapcs. az undor fog el.

Úgyhogy, igen jajongás van, hogy egy napon említesz egy költőóriást és egy ilyen szarsenkit. Most olvastam el az ominózus művet, amit szerinted  a jövőben fognak megérteni. Süt belőle a tajparaszt életérzés, azonkívül még ott a felelősség, hogy mire is tanít a feeling, ha érted..

Neked hatalmas szegénységi bizonyítvány, hogy ezt a párhuzamot hozod, és még meg is magyarázod, de a példádnál maradva, van-e olyan magyar ember akinek a harminckettediken nem jut eszébe József Attila...?

Mikor fog felmutatni ez a meg nem értett művész valaha is ilyet...? Megmondom, soha. Megy a lefolyóba, ahová való.

Előzmény: HierroF1 (90)
ladasamara Creative Commons License 2012.03.17 0 0 112

nézd, Scmitt plágium ügyét körömszakadtáig védik a jobbosok

Dopeman a bohocforradalom bolondja, sztem semmi több

de engemet ez az ügy különösebben nem érdekel, ahogy Dopeman sem

Előzmény: Törölt nick (111)
ladasamara Creative Commons License 2012.03.17 0 0 110

mit tegyek? vkik brachiból jelölték, és kész

úgy sem veszik ellenzéki oldalról komolyan, és ha vki tekintélyes embert tettek volna meg, a hithű jobbosokat az sem tántorítja el

Előzmény: Törölt nick (109)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!