Keresés

Részletes keresés

Or Kán Creative Commons License 2012.03.02 0 0 24

Akkor minek nyitottál topikot róla?

Előzmény: troglodita (21)
troglodita Creative Commons License 2012.03.02 0 0 23

már ne haragudj, de metakazamatán topikot nyitni az nálad egyenlő (vagy van bármilyen köze) a mindennapok értelmessé tételével? és úgy egyáltalán, bárhol bármilyen topikot nyitni???

döglöttholló forog a sírjában ,-)

Előzmény: .ZsL. (11)
troglodita Creative Commons License 2012.03.02 0 0 22

dehogy zsé, cigány-román-nigger-kínai!

Előzmény: Cmon- (16)
troglodita Creative Commons License 2012.03.02 0 0 21

nem akasztott ki, még hányszor mondjam?

Előzmény: Or Kán (15)
troglodita Creative Commons License 2012.03.02 0 0 20

hát igen, szegény metakazamata...

egyébként azért nyitottam éppen itt, mert előre elhatároztam, hogy bárkit ledorongolok, aki csak hozzászól a témához. mi a f@szt képzeltek mégis, idejöttök és belepofáztok a dolgaimba, he?

Előzmény: szilkó (10)
Cmon- Creative Commons License 2012.03.01 0 0 19

na miért?

Or Kán Creative Commons License 2012.03.01 0 0 18

Na ilyenek vagyunk mi ott a polidilin.

feketekavics Creative Commons License 2012.03.01 0 0 17

Legyen béke, szeretet és egyetértés.

polidili.teaház

_FK

Előzmény: Or Kán (14)
Cmon- Creative Commons License 2012.03.01 0 0 16

biztos zsé!

Előzmény: Or Kán (15)
Or Kán Creative Commons License 2012.03.01 0 0 15

Egyébként ez az a "borzalom", ami a topiknyitót annyira kiakakasztotta, hogy első felindulásában rögtön rohant ide topikot nyitni:

Or Kán Creative Commons License 2012.03.01 0 0 14

Gyere pisze, vesszünk össze.

Előzmény: feketekavics (13)
feketekavics Creative Commons License 2012.03.01 0 0 13

>>>még a végén polidilis hangulat lesz itt urrá:-)

___

Én is onnan jövök.

_FK

Cmon- Creative Commons License 2012.03.01 0 0 12

Hogy miért?

Azért, mert...

...A nemzeti együttműködés rendszere minden magyar számára nyitott, egyaránt részesei határon innen és túl élő magyarok. Lehetőség mindenki számára és elvárás mindenki felé, aki Magyarországon él, dolgozik és vállalkozik. Szilárd meggyőződésünk, hogy a nemzeti együttműködés rendszerében megtestesülő összefogással képesek leszünk megváltoztatni Magyarország jövőjét, erőssé és sikeressé tenni hazánkat. Ez a roppant erőket felszabadító összefogás minden magyar ember, legyen bármilyen korú, nemű, vallású, politikai nézetű, éljen bármely pontján a világnak, nagy reményekre jogosít, és hosszú évtizedek után megadja a lehetőséget, hogy a magyarok végre megvalósíthassák a saját céljaikat. 

Erre tesszük fel életünk most következő éveit.

Magyar Országgyűlés 2010.

.ZsL. Creative Commons License 2012.03.01 0 0 11

Á, most már mindegy.

Akadnak olyan embertársaink is, akik mindenben csak a hibát veszik észre, szinte csak azt lesik, mibe lehet belekötni. Akárhogyan is szólunk hozzájuk, fölmegy bennük a pumpa.

Nyilván nem találták még meg életük értelmét, vagy valami mást, vagy valakit, aki értelmessé tette volna mindennapjaikat.

Én meg, itt egyfajta telefonügyeletben időzve, könnyelműen hozzá mertem szólni.

szilkó Creative Commons License 2012.03.01 0 0 10

Jobb lett volna ha nem nyitod ezt a topicot,még a végén polidilis hangulat lesz itt urrá:-)

Előzmény: troglodita (9)
troglodita Creative Commons License 2012.03.01 0 0 9

Tipikus indexfórumos, azon belül is polidilis hozzáállás. "Csak azért reagált így" - mert hogyan reagáltam, az ég szerelmére???

Adod az ember szájába a sz@rt, hátha beveszem és elkezdek tőle anyázni, akkor megnyugszol? Vagy mi van?

Előzmény: .ZsL. (7)
troglodita Creative Commons License 2012.03.01 0 0 8

Hmmm, én a magam részéről nem igazán örülök neki. Eddig sokszor a háttérben mentek a youtube playlisztek, zenegép gyanánt. Az ember általában dolgozik, nem agyamentségeket néz. Szóval ilyen szempontból határozottan idegesítő visszalépésnek tűnik, hogy nem indul automatán a következő klipp, mert arra vár, hogy a reklámra bökjek. Bár a franc tudja, nem is igazán teszteltem, annyira idegesítő volt az első nemtudom milyen biztosítás mélybéna reklámja.

Amúgy meg, hogy egy bizonyos tartalom hivatalos formában vagy nem hivatalosan jelenik meg valahol, az egészen mélységes szánalommal qrvára nem érdekel ;-)

Előzmény: .ZsL. (4)
.ZsL. Creative Commons License 2012.03.01 0 0 7

Alighanem csak azért reagált így, mert megszokta, hogy nálunk egy új kezdeményezésnek általában több a hátránya, mint az előnye. Pedig néha lehetnek kivételek, ha egy új dolog mögött a szokásosnál alaposabb megfontolás van.

Én örülök a magyar YT-nak, mert védi a hazai kultúrtermést. Amikor nemrég fölraktuk ezt a kreálmányunkat: http://www.youtube.com/watch?v=sAEqp3SkBVc

a világ többi részén azonnal letiltották a zenéje szerzői jogi problémája miatt, de nálunk meghagyták. Na persze, kíváncsi leszek a folytatásra...

Előzmény: Or Kán (5)
troglodita Creative Commons License 2012.03.01 0 0 6

ki mondta, hogy zavar? te. akkor ki a kötözködő ostoba? szintén te. más kérdésed van-e még?

Előzmény: Or Kán (5)
Or Kán Creative Commons License 2012.03.01 0 0 5

Most akkor a reklámok zavarnak, vagy a magyar zászló?

Előzmény: troglodita (3)
.ZsL. Creative Commons License 2012.03.01 0 0 4

De hát végre egy jó kezdeményezés:

- A magyar zenészek a föltett zenéik után díjazást kapnak.

- A reklámok elkattinthatók, és a megrendelő csak azok után fizet, amit a nézők hajlandók megnézni. Mindig is így kellett volna!

- A YT kezd tévészerűvé válni, helyet ad a hazai eseményeknek.

Forrás:

http://itarena.hu/2012/03/01/mrcius-1-a-magyar-youtube-indulsnak-napja/

troglodita Creative Commons License 2012.03.01 0 0 3

az, hogy reklámokat kezdek el nyomatni a videók előtt, az mindenképp. bekaphatják.

Előzmény: Or Kán (2)
Or Kán Creative Commons License 2012.03.01 0 0 2

Zavar, vagy mi fasz?

troglodita Creative Commons License 2012.03.01 0 0 1

a faszbúk ódalukat elnézve télleg nulla ;-)

Előzmény: szilkó (0)
szilkó Creative Commons License 2012.03.01 0 0 0

0

troglodita Creative Commons License 2012.03.01 0 0 topiknyitó

...mert állítólag hivatalosan is elindultak magyarországon. ez vajon mi a francot jelent?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!