Keresés

Részletes keresés

samuboy1241 Creative Commons License 2021.01.25 0 0 362

Sziasztok! Samsung Galaxy A3-hoz keresek működő, tölthető akkumlátort. Most csak melegszik és se kép, se hang. Mennyi egy új aksi ? Üdv. Samu 

Nyuszkó1 Creative Commons License 2015.02.27 0 0 361

Sziasztok!

 

Samsung Galaxy Grand Prime telefonról érdeklődnék, ha esetleg van valakinek!! Irjatok véleményt róla kérlek, előre is köszi!!

 

taxiboy Creative Commons License 2015.02.20 0 0 360

Sziasztok!! 

Már egy hete nem tudok zöldágra vergődni az S6102 duos telefonommal. A gyári szoftver ment 3 évig, míg egyik napon csináltam egy gyári értékekre visszaállítást. Rendesen betöltött, és aznap még használtam végig. Másnap mikor bekapcsoltam, rendesen betöltött, majd újra indult és azóta nem akar elindulni a fekete hátterű bejelentkező képernyő után. Csak állandóan újratölti magát.
Első nekifutásra elvittem egy szervízbe, de 2 nap után visszaadták, hogy nem tudják feltenni a szoftvert és ennyi.
Amit már elvégeztem: Rengeteg hazai és külföldi oldalt felkerestem, a you tube videóktól a leírásokig. Letöltöttem a KIES és az Odin programokat. A KIES nem ismeri fel a telefont autómatikusan se és manuálisan se. Az Odinra bejelentkezik a port, de amikor elkezdi a feltöltést, akkor a csatlakozásnál megáll és nem megy tovább. 
Próbáltam SD kártyyáról is frissíteni ZIP formátumról.
A letöltött programok a sok közül csak egy párat említenék: Sammobilról a magyar nyelvű fájl, angolt nem találtam. Egyik programról se ment fel, és az SD-ről is vissza dobta. 
Multi-Root-Installer_Final.zip SD kártyáról lefutott minden összetevője, de a helyzet nem változott.
Galaxy Y Jellybean duos 4.1.2 Nova.zip Szintén lefutott minden összetevő az SD kártyáról, de nem indul el, csak a bejelentkező képernyő. A többi letöltött programot visszadobta. A két hivatalos kliens (KIES, ODIN) mivel nem ismerték fel a telefont, így nem is tudtak mit kezdeni vele.
Lenne valakinek ötlete a további teendőkre, vagy nevezzek be vele egy "Duna átdobási versenyre"?

mozgógázos Creative Commons License 2014.08.28 0 0 358

Üdv!Androidos 5"-os telóm van,eddig nem volt vele semmi baj,,a napokban észrevettem hogy a play áruház nem működik.Rákopp,és csak bevillan,és utána eltünik.Az app-okban ott van,hiába állítom le,indítom ujra,ugyanezt csinálja.Az SD kártyára feltettem a netről,de nem nyitja meg,azt írja ki hogy az alkalmazás nincs telepítve...

Semmi uj app-ot nem tudok letölteni.

Ha valaki segítene,előre is köszönöm!

Alfika Creative Commons License 2014.08.27 0 0 357

Rakj rá új szoftvert...

 

Itt minden infót megtalálsz:

 

http://forum.xda-developers.com/wiki/Motorola_Defy

Előzmény: golybli (356)
golybli Creative Commons License 2014.08.25 0 0 356

Sziasztok!

 

van egy motorola defym....egyszer lemerült és szivargyújtóról akartam tölteni de csak kínlódott...majd haazértem és bekapcsolás után ugye előjön a M jelzés majd egy cyanogenmod  felirat...mint mindnig...na most a cyanogenmod után nem történt semmi.nem ment tovább...1 hét után kitaláltam h csinálok egy hard resetet.....sikerült is...megint bekapcsol a telefon....csak tetü lassú. mindig lefagy....stb...és ráadásul a play aruházból sem leeht semmit letölteni...

 

Pcre letöltöttem amit szerettem volna az áruházból és onnan tettem fel telóra.úgy műkődik

 

DE ha kikapcsol véletlenül, márpedig kikapcsol akkor megint konfigurálnom kell mindent, nyelvbeállítás stb és eltűnik minden adat róla.

 

Tudtok segíteni?

 

Előre is köszönöm

 

üdv

kis uaz-os miki Creative Commons License 2014.08.24 0 0 355

Hali.

Egy baj van,hogy én ehez elég ügyetlen vagyok. :( Esetleg ha egy elérhetőséget tudnál adni és szívesen segítenél azt megköszönném!  Próbáltam már mindent és mindenkit kérdezni, de eddig senki nem tudott kézzel fogható választ adni!  Köszönöm.

Előzmény: Symbiota 47 (342)
easy77 Creative Commons License 2014.08.23 0 0 354

Sziasztok.

 

Lassan 3 éves lesz az SII-m, de csak most került elő ez a probléma.

 

Arra gondoltam, hogy nem veszek a kocsiba, motorra külön kamerát, hanem használom a telefonomat erre.

 

Jó is lenne, ha lenne benne valami képstabilizátor a videónál.

 

Esetleg tud-e valaki olyan felvevő programot, amiben van ilyen? Az android 2.3-as.

 

Köszönöm

Alfika Creative Commons License 2014.08.22 0 0 353
Előzmény: opelvectra1.8igl (352)
opelvectra1.8igl Creative Commons License 2014.08.21 0 0 352

Sziasztok!
A telefon memóriakártyájáról letöröltem véletlenül az összes képet/videót ami kellene! Van rá lehetőség hogy esetleg vissza lehetne állítani őket?

gabor899 Creative Commons License 2014.08.21 0 0 351

Ahogy elnézem teljesen megdöglött!!

nedüpal Creative Commons License 2014.08.19 0 0 350

...mert érintkezés hibas volt a mik usb-m amugy jo kis aktiv forum!

Előzmény: nedüpal (349)
nedüpal Creative Commons License 2014.08.18 0 0 349

....ja még annyi hib. kod 43

Előzmény: nedüpal (348)
nedüpal Creative Commons License 2014.08.18 0 0 348

Sziasztok!  Miért nem ismeri fel a sz. gépem a sam. gal. pocket neo mobilomat? A opr. win7, de az xp se ismeri fel. A kies a gépen van, mit nem csinálok jól?

gabor899 Creative Commons License 2014.08.17 0 0 347

Sziasztok!

Fiam vett egy s2-t. A probléma a következő: ha beleteszi az aktiv tartóba nem adja fel a hangvezérlés lehetőségét és nem forgatja el a kijelző képét. Az enyémen ez hibátlanul müxik. Semmilyen beállitási lehetőséget nem találtam a menüben az autós üzemmóddal kapcsolatban. 

Tudna valaki segíteni hogy mi lehet a hiba oka. 

Előre is köszi.

Gábor

Symbiota 47 Creative Commons License 2014.07.26 0 0 346

Akkor  rootolni kell 😂 mert mást egyenlőre nem tudok. 

Előzmény: sjohn (345)
sjohn Creative Commons License 2014.07.26 0 0 345

Azt kérdem, hogy mi van akkor ha nem rútolt a teló, akkor mi a megoldás?

Előzmény: Symbiota 47 (344)
Symbiota 47 Creative Commons License 2014.07.26 0 0 344

Üdv neked is. 👿Mit nem? 

Előzmény: sjohn (343)
sjohn Creative Commons License 2014.07.25 0 0 343

S ha nem?

Előzmény: Symbiota 47 (342)
Symbiota 47 Creative Commons License 2014.07.25 0 0 342

Üdv! Ha Rootolt a telo, menj be mondjuk totalcommander-el  a Root/System be és keresd meg a "build. prop" filet. Nyisd meg szövegszerkesztővel, és add hozzá ezt:

ro.telephony.call_ring.delay=0

mentsd és inditsd ujra a telot. 

Előzmény: kis uaz-os miki (340)
Alfika Creative Commons License 2014.07.24 0 0 341

Ez nem beállítási probléma. Lassú a telefon szoftvere... Tanulj meg együtt élni ezzel...

Előzmény: kis uaz-os miki (340)
kis uaz-os miki Creative Commons License 2014.07.18 0 0 340

Üdv urak.

Ha tudtok kérlek segítsetek!

 

Volna egy olyan problémám samsung galaxy ace 2 telefonon, hogy mikor hívnak (felveszem a telefont) beleszólok és az első 1-2 szó (kb 1-2 másodperc) nem lehet hallani amit én mondok, viszont aki hív annak rögtön minden szavát hallom. Mitől van ez ? Esetleg beállítási probléma/ késleltetési funkció ?  A teló jól működik csak ez a része fusztrál egy kicsit.
Ha van valami ötletetek kérlek osszátok meg velem!

 

Előre is köszönöm.

sjohn Creative Commons License 2014.07.13 0 0 339

Csak egy nagyon picit olvass vissza!

Előzmény: boldogmami (338)
boldogmami Creative Commons License 2014.07.13 0 0 338

Többek közt egy csomó csengőhang, háttérképek. Amikora futtatni akarom   KIES e -t azt írja ki nem WIN 32 alkalmazás. Enélkül meg úgy néz ki nem látja a wifit meg bluetooth se. Tudom elég hülye vagyok hozzá, de ez az első okos telóm.

Előzmény: sjohn (337)
sjohn Creative Commons License 2014.07.13 0 0 337

Ezt valszeg csak te érted.

Milyen adatokat nem tudsz átmenteni?

Milyen hibát ír ki, amikor nem tudja futtatni a programot?

 

Előzmény: boldogmami (336)
boldogmami Creative Commons License 2014.07.13 0 0 336

Sziasztok!

 

Ma vettem Egy Samsung Galaxy Express telót és nem tudom rá átmenteni a PC n tárolt adatokat. A Kiest letöltöltöttem a gépre, de valamiért nem tudja futtatni a programot. A PC -n jelenleg Windows XP Home fut. Tudtok segíteni?

 

Előre is köszi a segítséget

 

 

stevemegane Creative Commons License 2014.07.11 0 0 335

Köszi.

Előzmény: Alfika (333)
monik4 Creative Commons License 2014.07.10 0 0 334

Sikerült, köszi! :)

Előzmény: sjohn (331)
Alfika Creative Commons License 2014.07.09 0 0 333

Micro

Előzmény: stevemegane (327)
monik4 Creative Commons License 2014.07.09 0 0 332

Igazad van, nem láttam.

Talán mentségemre szolgál, hogy a telefonhoz nem adtak... De valóban az én hibám, hogy a neten nem kerestem rá, bár erre a problémára már elég sokféle képpen próbáltam rákeresni.

Köszönöm szépen a kitartó és türelmes segítséget, megpróbálom! :)

Előzmény: sjohn (331)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!