Keresés

Részletes keresés

dr.Akula úr Creative Commons License 2012.01.08 0 0 21


A összeesküvéselméleteknek és robotzsidó támadásoknak meg nem kell felülni, egyébként is: ha a magyar vagy bármely más nemzeti kultúra eltűnik X év múlva, számít-e ez az üdvösségünkben?
Semmennyire!
Addig is, ha valaki népjobbító dolgokon gondolkozik, akkor álljon a globalizáció mellé, mert ez az egyetlen módja annak, hogy egy tranparens, dinamikus világgazdaságot kovácsoljunk.

dr.Akula úr Creative Commons License 2012.01.07 0 0 20
Előzmény: dr.Akula úr (19)
dr.Akula úr Creative Commons License 2012.01.07 0 0 19

Érdekes, hogy miközben Magyarországon koptatja a nyelvét a világsajtó, közben erről mélyen hallgatnak: 35 kurd civilt ölt meg a török hadsereg.

 

Előzmény: dr.Akula úr (18)
dr.Akula úr Creative Commons License 2012.01.07 0 0 18

szánamas: az elmúlt egy hétben nem a közel-kelet forrongásai vagy az afrikai mészárlások kapják a legnagyonn nemzetközi hírt, hanem ez kis ország, ami se a komcsikhoz, se a kapitalistákhoz nem akar tartozni.

 

Nagyot csalódott az USA Magyarországban

Az amerikai nagykövet szerint eddig csak aggodalmaik egy részét ismertették. Tovább »

forrás: Index.hu


másról sem szólnak a hírek, minthogy mekkora faszok vagyunk
a kapitalisták és a kommunisták között várhatóan háború fog kitörni, és Magyarország megint középen táncol, ez az oka annak, hogy a gazdasági elemzőink kapkodják a fejüket, mert bár a hitelminősítők leszóltak, de ha felröppen egy olyan hír, mint ma reggel, amit egy londoni közgazdász kimutatásait tartalmazta, akkor rögtön fordul az érem: ma Mo. szuverén államadós-kockázata iszonyatos mértékben javult, azelőtt csökkent, ugyanez történt a forinttal is ősszel.

Az Iránt védelmező és háborúval fenyegető Oroszország és Kína mindent megtesz, hog megszabaduljon amerikai kötvényeitől, és december közepe óta háborús készültség van két hatalom között, Moszkvában nagyerővel építik az atombunkereket, a kapitalista szabotázs Putyin szerint is elére az orosz ellnzéket, amcsik szálltak partra Izraelben. Szíria orosz rakétákat kapott...stb.

dr.Akula úr Creative Commons License 2012.01.07 0 0 17

utánam a vízözön???

 

egyébként aki kardot fog, kard által vész el

 

ha az ellenfél (ma már azért nincs ilyen) de nem foszt meg az emberi jogainktól, akkor miért ne tűrhetnénk el, hogy ők irányítság a közigazgatást?

 

Előzmény: Törölt nick (14)
Holdkooros Creative Commons License 2012.01.07 0 0 16

Hogy baromság, azzal én is egyetértek, bár megértem azokat is akik más véleményen vannak... szóval szerintem ezen lehet vitatkozni... De az már mindenképpen baromság, ha embereket idegen országokba küldünk ölni és meghalni mindenféle rablóháborúba „védjétek meg a szent hazát” jelszóval... mint ahogy ezt megcsinálták velünk az elmúlt két világháborúban. Ez már nem is baromság hanem bunkóság, vagy inkább kifejezetten gonoszság...

Előzmény: dr.Akula úr (12)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.07 0 0 14

Feleséged, gyereked, idős szüleid stb nincsen?

 

Akit megerőszakolnak, összevernek, megölnek esetleg a megszállók?

 

Egyébként ki-ki képességei szerint veheti ki a részét a haza védelméből.

 

Én pl. jó céllövő vagyok, pszichém és fizikumom is megvan hozzá, korom sem vészes... kérnék egy mesterlövészpuskát, pár tárat, aztán ha ott is hagyom a fogam, de párat átküldök magam előtt.

Előzmény: dr.Akula úr (12)
a1xe Creative Commons License 2012.01.07 0 0 13

tök bromság a hazáért meghalni, nincs az a földterület, ami fölérne egy ember élettel

 

Merjél elég kicsi lenni, akkor biztosan nem találnak el. :-) 

Előzmény: dr.Akula úr (12)
dr.Akula úr Creative Commons License 2012.01.07 0 0 12

én fizikus vagyok, remélem, csak nem fognak a frontra küldeni, tök bromság a hazáért meghalni, nincs az a földterület, ami fölérne egy ember élettel

Előzmény: beorn (9)
dr.Akula úr Creative Commons License 2012.01.07 0 0 11

pedig lehet, h jobb lenne a seggünkön maradni

Előzmény: beorn (1)
beorn Creative Commons License 2012.01.07 0 0 9

Én maradnék az ellátósoknál. A hackocsizókkal pont az alattuk lévő szinten laktunk, és ugyan nekünk csak a konc csurrant-cseppent, de még az is magasan a nívó fölött tartott minket.

Előzmény: Törölt nick (8)
horex Creative Commons License 2012.01.07 0 0 7

Távmunkában például irnoknak jelentkeznék

De távmunkában ma már akár harckocsit vagy kémrepülőgépet is lehetne itthonrol irányitani

Előzmény: beorn (1)
Zoxo Whitney Creative Commons License 2012.01.07 0 0 5

Nur nicht beßarren!

Előzmény: dr.Akula úr (-)
halkergető Creative Commons License 2012.01.07 0 0 4

:)))))))))))))))))))))))))))))))

Előzmény: beorn (1)
beorn Creative Commons License 2012.01.07 0 0 1

Nincs bizony.

 

Mi is elkezdtük az elrettentő fegyverkezést:

 

Ismét toborozza régi katonáit a honvédség

Volt, aki 55 évesen készült a fekvőtámasszal, felüléssel járó fizikai tesztre. Fiatalokat is várnak. Tovább »

forrás: Index.hu

dr.Akula úr Creative Commons License 2012.01.06 0 0 0

level2012, az emberiség várhatóan szintet lép: természetes környezetében is megfigyelhető lesz a f@szbukkon idomított házi-troll, sőt brit tudósok egyre gyakrabban fognak találni agyaggalambszart az agyagkatonákon, de mi jöhet még?

Amondó vagyok, hogy ne feledkezzünk meg a világvégéről se, ezért kíváncsi vagyok, hogy az itt kavargó híreknek mennyire van valóságtartalma?

http://idokjelei.hu/tag/sziria/

http://idokjelei.hu/tag/iran-hu/

http://idokjelei.hu/tag/oroszorszag/

Előzmény: dr.Akula úr (-)
dr.Akula úr Creative Commons License 2012.01.06 0 0 topiknyitó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!