Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012.11.18 0 0 117

Csinos, de ez kevés, ha a feje káoszos:-)))) menjen az mszp-be, a dk-ba, nekem mindegy:-)))

Előzmény: T.Tanácsos (114)
inverz Creative Commons License 2012.11.18 0 0 116

khmmm... szerintem volt lyan kormányzási időszak amikor a szoci-szadesz 2/3 megvolt... csak a tényszrűség kedvéért...

Előzmény: Törölt nick (115)
T.Tanácsos Creative Commons License 2012.11.18 0 0 114

Előzmény: Törölt nick (111)
inverz Creative Commons License 2012.11.18 0 0 113

egy a leszavazottak közül, mint a frakció vezető, meg a helyettese...

Előzmény: Törölt nick (111)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.18 0 0 112

Jó a kérdésed:-)))))))))))))))))))))))))))) Libajnai kergesse el? :-))))))))))))))))))))))))))) röhögnöm kell:-)))))))))))))))))))))))

Előzmény: Nero Bianco (110)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.18 0 0 111

Ő meg ki?

Előzmény: T.Tanácsos (109)
Nero Bianco Creative Commons License 2012.11.18 0 0 110

Az oké, hogy a Fidesz sokmindent sz@rul csinál, de a szocik sem voltak különbek.

 

A szocik annyival minimum különbek voltak, hogy nem baxták szét a demokratikus intézményrendszert.

 

De teljesen mindegy, hogy az lmp vezetői mit gondolnak.

Az az érdekes, amit a szavazópolgárok gondolnak.

 

elkergessék azon politikusaikat akiknek közük volt az elmult évek politizálásához.

 

Kik kergessék el?

És kik lennének utána a maszületettbárány szoci politikusok?

 

A korábbi években politizáló szoci politikusokat el kéne kergetni, míg a korábban politizáló fideszes politikusoknak meg adni még 4 évet, hogy jól van fiúk, ti 90 óta mindent jól csináltatok, bezzeg a gonosz szocik?

:))))))

 

Előzmény: Törölt nick (105)
T.Tanácsos Creative Commons License 2012.11.18 0 0 109

Szabó Tímea távozik

inverz Creative Commons License 2012.11.18 0 0 108

nem vitatom a szavazáss végeredményét... de azért nézzünk a számok mögé... 160 küldött szavazott, miután liberális jó szokásuk szerint páran hazamentek (főleg a fővárosiak...)... ezután 84 igen hozta meg a döntést... szóval valóban tovább szakad az lmp...

Előzmény: Törölt nick (94)
T.Tanácsos Creative Commons License 2012.11.18 0 0 106

Ennek még nézzél utána....

Előzmény: Törölt nick (98)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.18 0 0 104

Ki az a Kuncze? A lopstopos ciánozó? Jó, hogy eltűnt a politikai közéletből! Mindíg félrehordott!

Előzmény: Nero Bianco (95)
Nero Bianco Creative Commons License 2012.11.18 0 0 102

2018.-ra a legerősebb ellenzéki pártként az összefogás élére álva tudnak majd nyerni.

 

Milyen összefogás?

Milyen 2018?

 

Naivitás a köbön.

 

Előzmény: Törölt nick (101)
halkergető Creative Commons License 2012.11.18 0 0 100

"... Karácsony 6 évig dolgozott az mszp-nek. Nem kis beosztásban! ..."

 

Ez alapján kérdeztem valamit. Nem tőled, hanem a komment bejegyzőjétől!

 

Ha ennek ellenére reagálsz, akkor legalább légy tárgyszerű, ha arra nem vagy képes, kerülj ki, úgy sokkal egyszerűbb mindkettőnknek.    :((

Előzmény: Törölt nick (98)
halkergető Creative Commons License 2012.11.18 0 0 96

Mi volt az a "nem kis beosztás"? 

Előzmény: Törölt nick (90)
Nero Bianco Creative Commons License 2012.11.18 0 0 95

Az ellenzék szempontjából az LMP a lehető legjobb döntést hozta.

 

Ja, gyengíti az ellenzéket és kiesik a parlamentből.

Úgy veti le magát a bástyáról, hogy fennhagyja a törököt. (by kuncze)

 

Előzmény: Törölt nick (87)
halkergető Creative Commons License 2012.11.18 0 0 93

Jahhhhh, mert Mesterházy maga a múlt. Már ott bábáskodott az elődpárt megalkulásakor is, nemde?     ;-))

Előzmény: cas (88)
halkergető Creative Commons License 2012.11.18 0 0 92

Hááááát, arra a jobbközép LMP-s vonzerőre igencsak kíváncsi lennék. 

Mit érnek vele? Elvesznek 317 szavazatot a fidextől?  Ééééééééés?

 

Csaxólok: Egyfordulós a választás, nincs ha ... akkor... állapot! Vagy leverik a fityiszt, méghozzá 2/3-al, mert ha nem, akkor béna kacsa lesz a kormányzat is meg a Parlament is, akkor is ha tönbbséget szereznek, nem érdemes nekik egyáltalán megalakulniuk sem!

Előzmény: Törölt nick (87)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.18 0 0 91

Vagy OV mellett:-))))

Előzmény: orion_tv (89)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.18 0 0 90

Nem csodálom, hogy szakad az lmp, mert a szerplők politikai múltjából következik az egyetnemértés. Karácsony 6 évig dolgozott az mszp-nek. Nem kis beosztásban! Azt nem értem, miért vették be. Szemmel láthatóan be akarta hódoltatni a pártot a ballibeknek. Gratula lmp!

orion_tv Creative Commons License 2012.11.18 0 0 89

csak az a kérdés, a választók hogy döntenek?

mert most egy szavazatuk van, és arra szavaznak, akinek nagyobb esélye lesz, OV ellen

Előzmény: cas (88)
cas Creative Commons License 2012.11.18 0 0 88

Az Lmp jó döntést hozott, kellemesen csalódtam bennük. A fidesszel sem fognak együttműködni, ez biztos, és így helyes. A baloldal megtisztulását csak velük tudom pillanatnyilag elképzelni, ha maradnak ezen az úton. Azokkal kell együttműködniük, akik a Bajnai-Gyurcsány féle vonaltól függetlenek. Az Mszp megkerülhetetlen, de nekik nagyon sokmindentől meg kéne még tisztúlniuk. Főleg a múlttól, és Mesterházytól.

T.Tanácsos Creative Commons License 2012.11.18 0 0 86

Karácsony Gergely is lemondott

qweewq Creative Commons License 2012.11.18 0 0 85

szerintem jó döntés. nagyon képlékeny vmi ez az együtt-mozgalom, ráadásul 1 hónapos, vmit azért mutatni is kéne. plusz ha egyértelműen csatlakoznak, a fideszbolsik komcsi-drogosjuhász bandáztak volna 2014-ig. és nem égettek fel minden hidat: csatlakozás nem, de egy esetleges későbbi tárgyalásra nyitottak.

hegyorma Creative Commons License 2012.11.18 0 0 84

Ccc, pedig Benedek már megállmodta jövőjét.


Minden mindegy lett volna, csak Orbánt váltsák le?

Ez azt jelenti, hogy  mindegy mi lesz utána? Felelős lmpések mondhatom

T.Tanácsos Creative Commons License 2012.11.18 0 0 83

Logikus lépés

 

Bátor is persze...

Előzmény: emberidomár (73)
AliceCsodaországban01 Creative Commons License 2012.11.18 0 0 82

Az igazság a, hogy én TGM miatt mondtam le annak idején a Beszélő  előfizetéséről, egyszerűen képtelen volam elolvasni azt a sok ide-oda filozofálást  amit oldaakon keresztül művelt... mint ahogyan a Hócipőről is Farkasházi miatt mondtam le, minden számban töb volt az a cikk ami kiejezette róla szólt meg a lóversenyről meg a MIcijéről, már alig volt benne  másról sóló cikk. (Most nem tudom  milyen.)

Előzmény: halkergető (79)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.18 0 0 81

igazuk van El Qrancs-Libás nem alternatíva a Fidesz ellen

AliceCsodaországban01 Creative Commons License 2012.11.18 0 0 80

Azt mondja meg nekem valaki, hogy hogy akanak politizálni  a parlameten kívül úgy, hogy  bármi jelentősége is lenne annak amit össze vissza hadoválnak?

Azt hiszik, 2014-re akkora de akkora népszerű párt lesznek, hogy csont nélkül bejunak a választáson?  MOst az ilyen nagyanyó-félék kurvára örülnek, mert ők mindig örülnek mikor  ilyesmi van, de mi hozadéka van még az LMP-re nézve ennek a  dölyfösségnek?  Mert hogy bejutni sem fognak, az biztos.

Ennyire hülyének nem gondoltam őket.

Előzmény: halkergető (78)
halkergető Creative Commons License 2012.11.18 0 0 79

Azt azért nagyon merem remélni, hogy nem TGM aktuális nézetrendszere fogja meghatározni a honi politika irányvonalát!

Előzmény: IV. Pacacár (72)
halkergető Creative Commons License 2012.11.18 0 0 78

Azt hiszem '14-ben az LMP elmehet egy kőfaragóhoz, és megrendelhet egy emlékkövet a következő felirattal:

 

"Itt nyugszik az LMP, élt 4 évet a Parlamentben, de jól."

 

 

 

(Azért tettem idézőjelbe, mert pálgizáltam, állítólag egy, a háború előtti Fradi-focista mondta az eredeti szöveget, amikor a csapattársai és szurkolói a finoman fogalmazva kicsapongó életmódjára figyelmeztették.Hogy végülis elkészült-e a köve, arról nem olvastam!)   ;-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!